Statistika

Üldine saavutuste statistika
Tiimi statistika
Mängu aktiivsuse statistika
Foorumi statistika
Riikide statistika
Muu statistika
Saavutuste statistika
Personali statistika
GPRO Toetaja statistika

Järjestus kui hooaeg oleks üks suur sõit

Vali klass:

 
Lehekülg [12 3 ... 88 89 90 » Mine lehele:
# Rehvid Mängija nimi Riik Grupp Hooaja üldine aeg
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Joachim Rang Elite 15:58:14.448s
2. Hancock Rimantas Sagatas2 Elite + 0:09:15.450s
3. Hancock Yug Desai3 Elite + 0:09:32.660s
4. Hancock Ville Pohjanen Elite + 0:09:39.424s
5. Hancock Roland Postle9 Elite + 0:14:15.001s
6. Hancock Andrea Squizzato1 Elite + 0:15:56.237s
7. Michelini Ahmet Sonverdi Elite + 0:16:45.264s
8. Hancock Harsh Sheth Elite + 0:17:05.687s
9. Hancock Gustavo Bellotto Elite + 0:17:14.794s
10. Michelini Toni Söyrinki Elite + 0:17:33.126s
11. Hancock Gyuri Székely Elite + 0:17:46.171s
12. Hancock Ignacio Belatti Elite + 0:19:16.857s
13. Hancock George Slater Elite + 0:19:36.114s
14. Hancock Wouter Kirstein Elite + 0:20:59.051s
15. Hancock Wouter Teuwen Elite + 0:21:32.882s
16. Michelini Pedro Nazaré Elite + 0:23:24.070s
17. Badyear Jean-marc Boissinot Elite + 0:25:00.197s
18. Badyear Ania Piekarska Elite + 0:25:00.755s
19. Hancock Josh Clark Elite + 0:25:27.080s
20. Michelini Hugo Reis Elite + 0:26:34.623s
21. Hancock Paulo Neves Elite + 0:27:25.576s
22. Contimental Jasper Coosemans1 Elite + 0:27:29.595s
23. Badyear Robin Goodey Elite + 0:29:36.295s
24. Badyear Bruno Caseiro Master - 3 + 0:29:52.808s
25. Yokomama Lee Harding Master - 4 + 0:29:56.150s
26. Badyear Alessandro Casagrande Elite + 0:29:58.682s
27. Yokomama Luca Molendi Master - 4 + 0:29:59.898s
28. Hancock Carlos Esparza Master - 4 + 0:30:25.554s
29. Dunnolop Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:31:44.733s
30. Michelini Dmitry Shevel Master - 2 + 0:32:02.595s
31. Hancock Aleksandr Gerassimtsik Elite + 0:33:03.331s
32. Badyear Joaquín Quintana Elite + 0:33:39.883s
33. Badyear Alberto Pérez Master - 2 + 0:34:05.168s
34. Yokomama Andrej Rilke Master - 2 + 0:34:27.911s
35. Badyear Jason Claydon Pro - 8 + 0:35:20.268s
36. Badyear Max Watson Master - 3 + 0:35:24.708s
37. Badyear Patrick Urlings Master - 5 + 0:36:02.878s
38. Dunnolop Pablo Borges Master - 4 + 0:36:21.107s
39. Yokomama Arnaud de Marneffe Master - 3 + 0:36:32.663s
40. Yokomama Michele Balboni Master - 3 + 0:37:25.101s
41. Badyear Benedetto Campobello Master - 4 + 0:37:26.182s
42. Badyear Mark Philips Master - 2 + 0:37:38.556s
43. Badyear Francesco Raggio Master - 2 + 0:37:43.635s
44. Badyear Jens Frostrup Master - 1 + 0:38:04.634s
45. Yokomama Joel Viitikko Master - 3 + 0:38:30.453s
46. Contimental Martin Britain Elite + 0:38:41.861s
47. Hancock Edwin Silva Master - 2 + 0:38:43.568s
48. Badyear Adam Wierzba Master - 1 + 0:39:17.119s
49. Dunnolop Geoff Atkin Master - 5 + 0:39:45.114s
50. Dunnolop Evaldas Ruseckas Master - 5 + 0:40:30.977s
51. Badyear Antonny Katayama Master - 1 + 0:40:45.373s
52. Hancock Mikko Suhonen Master - 5 + 0:41:01.695s
53. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 1 + 0:41:36.395s
54. Dunnolop Charles Kurz Master - 3 + 0:41:37.622s
55. Dunnolop Rafal Celejewski Master - 5 + 0:41:57.169s
56. Hancock Juan Carlos Caraballo Master - 2 + 0:42:20.389s
57. Badyear Joscha Büllesbach Master - 3 + 0:42:21.787s
58. Yokomama Michael Keeney Master - 3 + 0:42:44.759s
59. Badyear Filippo Latino Master - 5 + 0:42:45.128s
60. Yokomama David Rolleston Master - 1 + 0:43:05.324s
61. Yokomama Florencia Caro Master - 5 + 0:43:09.845s
62. Badyear Gianluca Bini Master - 4 + 0:43:17.554s
63. Yokomama Rei Frost Master - 2 + 0:43:18.645s
64. Yokomama Ross Proud Master - 1 + 0:43:37.581s
65. Yokomama Alejandro Badino Master - 4 + 0:43:48.671s
66. Yokomama Andreas Ramann Master - 5 + 0:43:51.653s
67. Yokomama Giuseppe Carlomagno Master - 3 + 0:44:05.645s
68. Badyear Daniel Comalada Pro - 6 + 0:44:17.093s
69. Dunnolop Brad Marshall Master - 3 + 0:44:27.693s
70. Dunnolop Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:44:28.110s
71. Yokomama Paweł Zaburski Master - 4 + 0:44:29.321s
72. Hancock Davide Lorenzini Master - 1 + 0:44:40.877s
73. Yokomama Christoph Seifriedsberger Pro - 2 + 0:44:43.850s
74. Dunnolop Martynas Bražėnas Master - 4 + 0:44:48.500s
75. Yokomama Jean-françois Charbinat Master - 5 + 0:44:49.494s
76. Dunnolop Ioannis Kalogirou Master - 4 + 0:45:01.969s
77. Dunnolop Guillaume Delamarre Pro - 10 + 0:45:09.639s
78. Badyear Séverine Arapoglou Master - 2 + 0:45:19.152s
79. Hancock Andreas Andreou Master - 2 + 0:45:40.339s
80. Dunnolop Alex Holland Master - 5 + 0:45:56.096s
81. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 5 + 0:45:57.699s
82. Badyear Aditya Wirasanjaya Pro - 23 + 0:46:13.876s
83. Badyear Leonardo Franco Master - 2 + 0:46:21.916s
84. Badyear Sidney Lima Master - 3 + 0:46:22.097s
85. Dunnolop Thanos Tsial Master - 5 + 0:46:24.276s
86. Badyear Vitor Novo Master - 1 + 0:46:26.443s
87. Dunnolop Attila Radványi Pro - 19 + 0:46:30.133s
88. Yokomama Dominiek Van West Master - 5 + 0:46:43.159s
89. Yokomama Mikael Brostrom Master - 5 + 0:46:45.761s
90. Badyear Luca Sora Master - 1 + 0:46:49.329s
91. Dunnolop Pekka Kumpula Pro - 25 + 0:46:53.419s
92. Badyear Rafael Mantovani Master - 2 + 0:46:58.616s
93. Badyear András Bozóti Master - 2 + 0:47:14.361s
94. Contimental Mert Büyükakar Master - 5 + 0:47:20.796s
95. Dunnolop Davide Del Core Master - 3 + 0:47:26.436s
96. Yokomama Twig Fahaji Master - 4 + 0:47:31.599s
97. Dunnolop Jan Velske2 Elite + 0:47:31.741s
98. Badyear George Kavathas Master - 3 + 0:47:36.086s
99. Dunnolop Rauno Tammel Pro - 19 + 0:47:38.543s
100. Dunnolop Thierry Le Denmat Pro - 24 + 0:47:39.140s
Lehekülg [12 3 ... 88 89 90 » Mine lehele: