Statistika

Üldine saavutuste statistika
Tiimi statistika
Mängu aktiivsuse statistika
Foorumi statistika
Riikide statistika
Muu statistika
Saavutuste statistika
Personali statistika
GPRO Toetaja statistika

Järjestus kui hooaeg oleks üks suur sõit

Vali klass:

 
Lehekülg [12 3 ... 100 101 102 » Mine lehele:
# Rehvid Mängija nimi Riik Grupp Hooaja üldine aeg
HH:MM:SS.XXXs
1. Bridgerock Jasper Coosemans Elite 22:10:36.979s
2. Bridgerock Gonzalo Alvarez Elite + 19.872s
3. Bridgerock Bert Huylebroeck Elite + 0:04:12.189s
4. Badyear George Slater Elite + 0:21:10.504s
5. Contimental Nevzat Kasapoglu Elite + 0:24:23.338s
6. Badyear Yug Desai1 Elite + 0:25:53.091s
7. Badyear Joel Viitikko Elite + 0:28:34.457s
8. Contimental Robin Goodey Elite + 0:29:22.308s
9. Badyear Christos Bobolis4 Elite + 0:31:58.122s
10. Badyear Edwin Silva Elite + 0:32:16.095s
11. Yokomama Klas Britse Master - 4 + 0:35:37.945s
12. Contimental David Michler Elite + 0:35:49.177s
13. Badyear Jean-marc Boissinot Master - 2 + 0:36:57.588s
14. Michelini Jose Filipe Elite + 0:37:00.818s
15. Yokomama Atis Praudins Elite + 0:37:43.732s
16. Badyear Michaela Källström Elite + 0:38:31.545s
17. Yokomama Kuba Szajbel Master - 4 + 0:39:26.754s
18. Badyear Andreas Ramann Elite + 0:39:44.444s
19. Yokomama Pieterjan Staessen Master - 4 + 0:40:27.626s
20. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 4 + 0:40:36.386s
21. Badyear Pablo Fernandez Master - 1 + 0:41:04.537s
22. Contimental Harsh Sheth Elite + 0:41:29.081s
23. Yokomama Ethan Littlejohns Master - 3 + 0:41:29.731s
24. Yokomama Kamal Naoui Master - 5 + 0:42:09.212s
25. Dunnolop Aleksey Titarenko Master - 1 + 0:42:42.577s
26. Contimental Martynas Bražėnas Elite + 0:42:42.607s
27. Dunnolop Gustavo Bellotto Master - 2 + 0:43:08.866s
28. Yokomama Ayman Daher Master - 3 + 0:43:12.021s
29. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:43:25.386s
30. Yokomama Paulo Pinto1 Master - 2 + 0:43:40.835s
31. Badyear Apostolis Goutzos Elite + 0:44:05.412s
32. Bridgerock Lee Harding Elite + 0:44:24.404s
33. Yokomama Mihail Golovanov Master - 2 + 0:46:45.814s
34. Dunnolop Rowie Halcon Master - 3 + 0:47:19.430s
35. Yokomama John Ibbotson Master - 5 + 0:47:39.406s
36. Badyear Sebastian Jóźwiak Master - 1 + 0:49:05.656s
37. Dunnolop Gary Mullins Master - 2 + 0:49:14.152s
38. Yokomama Miel Soeterbroek Master - 3 + 0:49:15.483s
39. Yokomama Tan S Lake Master - 1 + 0:49:46.358s
40. Yokomama Leandro Sereno7 Master - 2 + 0:49:52.193s
41. Badyear Charles Kurz Master - 3 + 0:50:03.746s
42. Contimental Maxim Egorov Elite + 0:50:46.740s
43. Hancock Flavio Mendiković Elite + 0:50:49.513s
44. Yokomama Toni Söyrinki Master - 4 + 0:51:26.096s
45. Badyear James Brown Elite + 0:51:33.374s
46. Badyear Joachim Rang Elite + 0:51:46.397s
47. Yokomama Lorenzo Di Buono Master - 4 + 0:51:49.039s
48. Yokomama Peter Both Master - 5 + 0:52:26.375s
49. Yokomama Ahmet Sonverdi Master - 4 + 0:53:04.803s
50. Badyear Jenne Breugelmans Master - 3 + 0:53:30.232s
51. Badyear Paul Williams Elite + 0:53:32.927s
52. Contimental Vsevolod Demydov2 Master - 2 + 0:53:42.068s
53. Badyear Ferenc Koncz Master - 1 + 0:54:06.957s
54. Yokomama Níkos Mpalkámos Master - 4 + 0:54:32.553s
55. Yokomama Ville Pohjanen Master - 1 + 0:55:09.278s
56. Dunnolop Ignacio Belatti Master - 3 + 0:55:15.466s
57. Contimental Andrea Squizzato Elite + 0:56:02.939s
58. Yokomama Josh Clark Master - 4 + 0:56:12.445s
59. Contimental Bronek Obarewicz Master - 1 + 0:56:40.056s
60. Yokomama Geoff Atkin Pro - 3 + 0:57:11.612s
61. Yokomama Joaquín Quintana Master - 3 + 0:57:14.834s
62. Contimental Mattias Svensson Master - 3 + 0:57:18.325s
63. Yokomama Arnaud de Marneffe Pro - 11 + 0:58:01.988s
64. Yokomama Grzegorz Ogarek Master - 3 + 0:58:11.470s
65. Badyear Wouter Teuwen Elite + 0:58:17.871s
66. Yokomama Gyuri Székely Master - 3 + 0:58:22.513s
67. Yokomama Carlos Esparza Master - 1 + 0:58:28.846s
68. Yokomama Maxim Kotov2 Master - 2 + 0:58:37.098s
69. Yokomama Gavin Adam Master - 2 + 0:58:43.881s
70. Yokomama Alexander Kateliev Master - 1 + 0:58:48.846s
71. Badyear Sam Wainwright Master - 2 + 0:58:57.884s
72. Badyear Daniel Douglas Master - 5 + 0:59:11.204s
73. Yokomama Laurent Quinet Master - 4 + 0:59:14.868s
74. Yokomama Brice Meyer Pro - 23 + 0:59:18.347s
75. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 0:59:33.712s
76. Yokomama Ania Piekarska Pro - 1 + 0:59:41.125s
77. Dunnolop Quentin Gonzalez Pro - 20 + 0:59:49.700s
78. Yokomama Mikołaj Dudek Pro - 8 + 1:00:11.873s
79. Dunnolop Guillaume Delamarre Master - 4 + 1:00:23.373s
80. Badyear Shersh Khandelwal Master - 3 + 1:00:33.274s
81. Yokomama Alix Martin Elite + 1:00:38.484s
82. Yokomama Jean-françois Charbinat Pro - 3 + 1:00:55.485s
83. Yokomama Tim Villars Pro - 19 + 1:00:55.947s
84. Badyear Gábor Besenyi Master - 5 + 1:00:56.360s
85. Dunnolop Thanos Tsial Pro - 20 + 1:01:28.880s
86. Badyear Luis Ferreira Master - 2 + 1:01:30.421s
87. Yokomama Mike Bennett Pro - 12 + 1:01:52.694s
88. Dunnolop Raimonds Urtāns Pro - 22 + 1:01:54.064s
89. Badyear Guilherme Franco Master - 2 + 1:01:57.331s
90. Yokomama Wouter Kirstein Pro - 13 + 1:01:57.952s
91. Yokomama Juan Carlos Sánchez Master - 2 + 1:02:02.726s
92. Yokomama Vlado Radujko Pro - 12 + 1:02:07.934s
93. Yokomama Jay De Snoo Master - 3 + 1:02:17.432s
94. Dunnolop Miguel Rosso Pro - 11 + 1:02:21.567s
95. Yokomama Tomi Kaartinen Master - 1 + 1:02:37.402s
96. Yokomama Marco Gianni Master - 2 + 1:02:42.042s
97. Yokomama Diogo Schwinn Master - 4 + 1:02:56.243s
98. Contimental Rogerio Mandler Master - 3 + 1:02:56.522s
99. Badyear Mika Pekkarinen Master - 2 + 1:02:57.435s
100. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 1:02:59.154s
Lehekülg [12 3 ... 100 101 102 » Mine lehele: