Statistika

Üldine saavutuste statistika
Tiimi statistika
Mängu aktiivsuse statistika
Foorumi statistika
Riikide statistika
Muu statistika
Saavutuste statistika
Personali statistika
GPRO Toetaja statistika

Järjestus kui hooaeg oleks üks suur sõit

Vali klass:

 
Lehekülg « 1 [23 ... 107 108 109 » Mine lehele:
# Rehvid Mängija nimi Riik Grupp Hooaja üldine aeg
HH:MM:SS.XXXs
101. Dunnolop Thanos Tsial Pro - 20 + 0.000s
102. Yokomama Francesco Raggio Pro - 4 + 0.415s
103. Yokomama Dominique Jean Pro - 16 + 1.404s
104. Dunnolop Quentin Gonzalez Pro - 20 + 7.526s
105. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 3 + 7.763s
106. Yokomama Rambler Kana Pro - 21 + 8.383s
107. Yokomama Tim Villars Pro - 19 + 12.816s
108. Badyear Daniel Comalada Pro - 8 + 13.180s
109. Contimental Victor Ramirez Master - 2 + 14.937s
110. Yokomama Fernando Pallas Pro - 17 + 15.298s
111. Yokomama Mikko Suhonen Pro - 18 + 15.933s
112. Contimental Konstantin Sobolev Master - 2 + 17.296s
113. Yokomama Jorge Pell Pro - 1 + 20.902s
114. Dunnolop Guillaume Delamarre Master - 4 + 22.472s
115. Yokomama Alexander Kateliev Master - 1 + 22.833s
116. Contimental Adam Pilo Pro - 18 + 22.890s
117. Badyear Guilherme Franco Master - 2 + 28.638s
118. Yokomama Oscar Maddonni Pro - 5 + 28.836s
119. Contimental Alex Tkachenko Master - 5 + 29.466s
120. Yokomama Tomi Kaartinen Master - 1 + 29.969s
121. Badyear Joan Centellas Pro - 3 + 31.001s
122. Yokomama Mike Bennett Pro - 12 + 33.038s
123. Dunnolop Miguel Rosso Pro - 11 + 35.871s
124. Yokomama Vlado Radujko Pro - 12 + 36.156s
125. Yokomama Ian Henderson Pro - 22 + 36.356s
126. Contimental Martino Colombo Elite + 41.928s
127. Yokomama Oancea Florin-ilie Pro - 23 + 46.859s
128. Dunnolop Raimonds Urtāns Pro - 22 + 47.991s
129. Badyear Alexander Hoppe Master - 2 + 58.121s
130. Yokomama Kaur Sirel Pro - 5 + 59.034s
131. Yokomama Filipe Miguel Pro - 6 + 0:01:00.277s
132. Yokomama David Mels Pro - 8 + 0:01:00.297s
133. Yokomama Andrej Rilke Master - 5 + 0:01:01.787s
134. Badyear Marcos Rodrigues Master - 1 + 0:01:02.591s
135. Yokomama Karl-Martin Müür Pro - 7 + 0:01:04.248s
136. Badyear Ivan Salfa Master - 3 + 0:01:06.900s
137. Dunnolop Iain Bartholomew Master - 3 + 0:01:06.947s
138. Yokomama Can Yıldız Pro - 7 + 0:01:07.244s
139. Yokomama Gyuri Székely Master - 3 + 0:01:08.306s
140. Yokomama Stephen Bewers Pro - 5 + 0:01:08.816s
141. Yokomama Carlos Esparza Master - 1 + 0:01:09.745s
142. Contimental Sergey Shinkevich Master - 1 + 0:01:10.178s
143. Yokomama Andrew Green Master - 3 + 0:01:11.552s
144. Hancock Giorgio Aspesi Master - 4 + 0:01:12.257s
145. Yokomama Edward Carpio Pro - 2 + 0:01:14.932s
146. Yokomama Bruno Caseiro Pro - 4 + 0:01:16.170s
147. Badyear Mika Pekkarinen Master - 2 + 0:01:16.439s
148. Yokomama Juan Carlos Alonso Pro - 3 + 0:01:18.071s
149. Contimental Martin Major Pro - 15 + 0:01:21.732s
150. Yokomama Radoslav Petev Pro - 1 + 0:01:22.603s
151. Badyear Nick Tsagarakis Master - 5 + 0:01:23.026s
152. Yokomama Damir Hictaler Pro - 22 + 0:01:23.711s
153. Yokomama Frédéric Pierret Pro - 12 + 0:01:24.704s
154. Dunnolop Ezequiel Palletti Pro - 14 + 0:01:25.913s
155. Yokomama Ton De Jong Master - 1 + 0:01:26.247s
156. Yokomama Leonardo Fiorotto Master - 2 + 0:01:26.967s
157. Contimental Mattias Svensson Master - 3 + 0:01:27.867s
158. Dunnolop Aleksandar Aleksandrov Master - 2 + 0:01:31.127s
159. Contimental Aleksey Odegov Master - 1 + 0:01:32.025s
160. Yokomama Nigel Koh Pro - 19 + 0:01:32.120s
161. Dunnolop Peter Floin Master - 3 + 0:01:32.808s
162. Yokomama Duong Cuong Pro - 22 + 0:01:33.953s
163. Contimental Alexander Kunze Master - 4 + 0:01:36.781s
164. Yokomama Henri Dormann Pro - 15 + 0:01:37.812s
165. Yokomama Twig Fahaji Master - 3 + 0:01:41.112s
166. Yokomama Marco Longo Master - 1 + 0:01:41.386s
167. Badyear Kristoffer Johnsson Master - 5 + 0:01:43.112s
168. Yokomama Gyula Linde Pro - 5 + 0:01:43.699s
169. Dunnolop Evaldas Ruseckas Master - 1 + 0:01:44.435s
170. Badyear Dominik Karda Master - 4 + 0:01:46.710s
171. Yokomama Diogo Schwinn Master - 4 + 0:01:49.292s
172. Badyear Alex Fuzatto Master - 1 + 0:01:50.662s
173. Badyear Attila Gollovitzer Master - 5 + 0:01:51.161s
174. Yokomama Rafael Mantovani Master - 4 + 0:01:51.776s
175. Contimental Ilya Vedenikov Master - 3 + 0:01:54.242s
176. Dunnolop Robert Horvath Pro - 7 + 0:01:54.403s
177. Yokomama Radim Zeleznik Master - 1 + 0:01:54.558s
178. Contimental Tibor Csábi Pro - 25 + 0:01:54.979s
179. Yokomama Christian Anello Master - 5 + 0:01:56.570s
180. Yokomama Jussi Mäenpää Master - 2 + 0:01:56.594s
181. Yokomama Zrinyi Szilárd Pro - 12 + 0:01:56.658s
182. Badyear Olaf Stern Master - 4 + 0:01:57.092s
183. Dunnolop Joao Carlos Pro - 2 + 0:01:58.462s
184. Yokomama Aditya Wirasanjaya Pro - 23 + 0:01:58.487s
185. Contimental Alexei Malkin Master - 5 + 0:02:01.988s
186. Yokomama Paulo Maia Pro - 14 + 0:02:03.824s
187. Yokomama Pero Daničić Pro - 14 + 0:02:04.896s
188. Dunnolop Ignacio Belatti Master - 3 + 0:02:07.035s
189. Yokomama Jorge Bento Master - 5 + 0:02:07.890s
190. Yokomama Sandro Benghi Pro - 12 + 0:02:08.167s
191. Dunnolop Emma Chalkley Pro - 19 + 0:02:08.722s
192. Yokomama Vladimir Islentiev2 Pro - 12 + 0:02:10.035s
193. Yokomama Dean Francis Pro - 7 + 0:02:12.809s
194. Yokomama Mikael Brostrom Master - 5 + 0:02:14.675s
195. Yokomama Jens Frostrup Pro - 10 + 0:02:16.612s
196. Dunnolop Andrea Cussigh Pro - 14 + 0:02:18.774s
197. Yokomama José Rogério Alves Oliveira Pro - 17 + 0:02:19.719s
198. Yokomama Mariusz Malczuk Pro - 21 + 0:02:21.019s
199. Yokomama Dudley Wainwright Master - 2 + 0:02:23.439s
200. Yokomama Jo Lafrite Pro - 16 + 0:02:24.550s
Lehekülg « 1 [23 ... 107 108 109 » Mine lehele: