Kaksinkamppailut (Ryhmä: Amateur - 36)

Valitse toinen ryhmä:

Perustuu managereiden keskinäisiin kilpailutuloksiin missä tahansa ryhmässä
Sivu « [12 3 ... 5 6 7 »Siirry suoraan sivulle:
Maa Managerin nimi Voitot Voitot Maa Managerin nimi Viime kohtaaminen
Vlad Nedobuga 40 - 58 Frederik Broux K98, K13
Vlad Nedobuga 23 - 24 Valter Paoli K98, K13
Vlad Nedobuga 14 - 33 Ludovic Bauchez K98, K13
Vlad Nedobuga 13 - 0 Dian Dimitrov K98, K13
Vlad Nedobuga 12 - 1 Andy Guy K98, K13
Vlad Nedobuga 11 - 2 Nicolás Pizarro Frez K98, K13
Vlad Nedobuga 11 - 1 Gabor Refy K98, K13
Vlad Nedobuga 10 - 3 Henry Naudo K98, K13
Vlad Nedobuga 10 - 3 Arthur Martinello K98, K13
Vlad Nedobuga 8 - 5 Krystian Wróblewski K98, K13
Vlad Nedobuga 8 - 5 Attila Komoróczy K98, K13
Vlad Nedobuga 7 - 22 Dejan Švajner K98, K13
Vlad Nedobuga 7 - 6 Milton Carreño K98, K13
Vlad Nedobuga 7 - 2 Francesco Latta K98, K9
Vlad Nedobuga 6 - 0 Alexis Beckley K98, K6
Vlad Nedobuga 6 - 7 Thomas Larsen K98, K13
Vlad Nedobuga 5 - 8 Angelo Panzani K98, K13
Vlad Nedobuga 5 - 8 Fülöp Csorba K98, K13
Vlad Nedobuga 4 - 9 Igor Schukin K98, K13
Vlad Nedobuga 3 - 10 Kees Brouwer K98, K13
Vlad Nedobuga 3 - 2 Elisha Wood K98, K8
Vlad Nedobuga 3 - 1 Franck Smith K98, K8
Vlad Nedobuga 3 - 20 Ariel Julian K98, K13
Vlad Nedobuga 3 - 10 Steven Gray K98, K13
Vlad Nedobuga 3 - 10 Jack Cleite K98, K13
Vlad Nedobuga 3 - 10 Giordano Cozzi K98, K13
Vlad Nedobuga 2 - 11 Carsten Vejleaa K98, K13
Vlad Nedobuga 2 - 11 Dario Sinnige K98, K13
Vlad Nedobuga 2 - 5 Andreas Stonini K98, K7
Vlad Nedobuga 1 - 12 Juan Jose Gonzalez Rodriguez K98, K13
Vlad Nedobuga 1 - 11 Uldis Slaidins K98, K12
Vlad Nedobuga 1 - 12 Olli Tamminen K98, K13
Vlad Nedobuga 1 - 12 Jos van der Geest K98, K13
Vlad Nedobuga 0 - 13 Nikola Zivanovic K98, K13
Vlad Nedobuga 0 - 13 József Szente K98, K13
Uldis Slaidins 40 - 10 Angelo Panzani K98, K12
Uldis Slaidins 36 - 15 Elisha Wood K98, K8
Uldis Slaidins 33 - 18 Fülöp Csorba K98, K12
Uldis Slaidins 33 - 18 Nikola Zivanovic K98, K12
Uldis Slaidins 32 - 19 Igor Schukin K98, K12
Uldis Slaidins 32 - 18 Krystian Wróblewski K98, K12
Uldis Slaidins 31 - 20 Steven Gray K98, K12
Uldis Slaidins 29 - 22 Dario Sinnige K98, K12
Uldis Slaidins 28 - 23 Giordano Cozzi K98, K12
Uldis Slaidins 27 - 17 József Szente K98, K12
Uldis Slaidins 26 - 17 Juan Jose Gonzalez Rodriguez K98, K12
Uldis Slaidins 25 - 26 Henry Naudo K98, K12
Uldis Slaidins 25 - 3 Attila Komoróczy K98, K12
Uldis Slaidins 25 - 3 Arthur Martinello K98, K12
Uldis Slaidins 22 - 16 Ariel Julian K98, K12
Uldis Slaidins 22 - 29 Thomas Larsen K98, K12
Uldis Slaidins 22 - 5 Dejan Švajner K98, K12
Uldis Slaidins 21 - 30 Milton Carreño K98, K12
Uldis Slaidins 20 - 24 Frederik Broux K98, K12
Uldis Slaidins 18 - 33 Jos van der Geest K98, K12
Uldis Slaidins 18 - 4 Andreas Stonini K98, K7
Uldis Slaidins 18 - 10 Jack Cleite K98, K12
Uldis Slaidins 17 - 27 Ludovic Bauchez K98, K12
Uldis Slaidins 16 - 12 Olli Tamminen K98, K12
Uldis Slaidins 12 - 0 Nicolás Pizarro Frez K98, K12
Uldis Slaidins 11 - 1 Andy Guy K98, K12
Uldis Slaidins 11 - 1 Dian Dimitrov K98, K12
Uldis Slaidins 11 - 1 Vlad Nedobuga K98, K12
Uldis Slaidins 10 - 2 Franck Smith K98, K8
Uldis Slaidins 10 - 1 Gabor Refy K98, K12
Uldis Slaidins 10 - 2 Carsten Vejleaa K98, K12
Uldis Slaidins 9 - 0 Francesco Latta K98, K9
Uldis Slaidins 8 - 4 Valter Paoli K98, K12
Uldis Slaidins 8 - 4 Kees Brouwer K98, K12
Uldis Slaidins 6 - 0 Alexis Beckley K98, K6
Steven Gray 66 - 133 Fülöp Csorba K98, K13
Steven Gray 59 - 35 Angelo Panzani K98, K13
Steven Gray 58 - 57 Attila Komoróczy K98, K13
Steven Gray 51 - 47 Ariel Julian K98, K13
Steven Gray 40 - 23 Krystian Wróblewski K98, K13
Steven Gray 37 - 78 Thomas Larsen K98, K13
Steven Gray 37 - 44 Henry Naudo K98, K13
Steven Gray 36 - 62 Dario Sinnige K98, K13
Steven Gray 34 - 63 Milton Carreño K98, K13
Steven Gray 33 - 31 Giordano Cozzi K98, K13
Steven Gray 33 - 81 Jos van der Geest K98, K13
Steven Gray 30 - 11 Gabor Refy K98, K13
Steven Gray 28 - 36 Igor Schukin K98, K13
Steven Gray 26 - 38 Nikola Zivanovic K98, K13
Steven Gray 24 - 6 Arthur Martinello K98, K13
Steven Gray 20 - 31 Uldis Slaidins K98, K12
Steven Gray 19 - 28 József Szente K98, K13
Steven Gray 19 - 10 Dejan Švajner K98, K13
Steven Gray 15 - 22 Elisha Wood K98, K8
Steven Gray 14 - 32 Juan Jose Gonzalez Rodriguez K98, K13
Steven Gray 11 - 2 Dian Dimitrov K98, K13
Steven Gray 11 - 2 Andy Guy K98, K13
Steven Gray 10 - 3 Vlad Nedobuga K98, K13
Steven Gray 10 - 3 Nicolás Pizarro Frez K98, K13
Steven Gray 9 - 38 Ludovic Bauchez K98, K13
Steven Gray 9 - 14 Andreas Stonini K98, K7
Steven Gray 8 - 1 Francesco Latta K98, K9
Steven Gray 8 - 22 Jack Cleite K98, K13
Steven Gray 8 - 5 Kees Brouwer K98, K13
Steven Gray 8 - 5 Franck Smith K98, K8
Steven Gray 7 - 40 Frederik Broux K98, K13
Steven Gray 7 - 6 Carsten Vejleaa K98, K13
Steven Gray 5 - 1 Alexis Beckley K98, K6
Steven Gray 5 - 25 Olli Tamminen K98, K13
Steven Gray 4 - 9 Valter Paoli K98, K13
Olli Tamminen 28 - 2 Arthur Martinello K98, K13
Olli Tamminen 27 - 2 Krystian Wróblewski K98, K13
Olli Tamminen 26 - 3 Dejan Švajner K98, K13
Olli Tamminen 26 - 4 Henry Naudo K98, K13
Olli Tamminen 26 - 4 Attila Komoróczy K98, K13
Olli Tamminen 25 - 5 Giordano Cozzi K98, K13
Olli Tamminen 25 - 5 Dario Sinnige K98, K13
Olli Tamminen 25 - 5 Steven Gray K98, K13
Olli Tamminen 25 - 5 Igor Schukin K98, K13
Olli Tamminen 24 - 6 Thomas Larsen K98, K13
Olli Tamminen 24 - 6 Jack Cleite K98, K13
Olli Tamminen 23 - 7 Milton Carreño K98, K13
Olli Tamminen 23 - 7 Frederik Broux K98, K13
Olli Tamminen 22 - 7 Angelo Panzani K98, K13
Olli Tamminen 22 - 8 Fülöp Csorba K98, K13
Olli Tamminen 21 - 9 Nikola Zivanovic K98, K13
Olli Tamminen 21 - 9 József Szente K98, K13
Olli Tamminen 20 - 3 Andreas Stonini K98, K7
Olli Tamminen 19 - 11 Juan Jose Gonzalez Rodriguez K98, K13
Olli Tamminen 17 - 5 Ariel Julian K98, K13
Olli Tamminen 17 - 13 Ludovic Bauchez K98, K13
Olli Tamminen 15 - 6 Elisha Wood K98, K8
Olli Tamminen 13 - 0 Carsten Vejleaa K98, K13
Olli Tamminen 13 - 0 Andy Guy K98, K13
Olli Tamminen 13 - 0 Dian Dimitrov K98, K13
Olli Tamminen 13 - 0 Nicolás Pizarro Frez K98, K13
Olli Tamminen 12 - 1 Vlad Nedobuga K98, K13
Olli Tamminen 12 - 0 Gabor Refy K98, K13
Olli Tamminen 12 - 16 Uldis Slaidins K98, K12
Olli Tamminen 10 - 3 Franck Smith K98, K8
Olli Tamminen 9 - 4 Valter Paoli K98, K13
Olli Tamminen 9 - 4 Kees Brouwer K98, K13
Olli Tamminen 9 - 21 Jos van der Geest K98, K13
Olli Tamminen 9 - 0 Francesco Latta K98, K9
Olli Tamminen 6 - 0 Alexis Beckley K98, K6
Arthur Martinello 19 - 11 Attila Komoróczy K98, K13
Arthur Martinello 17 - 13 Henry Naudo K98, K13
Arthur Martinello 14 - 15 Krystian Wróblewski K98, K13
Arthur Martinello 13 - 0 Dian Dimitrov K98, K13
Arthur Martinello 11 - 2 Nicolás Pizarro Frez K98, K13
Arthur Martinello 11 - 18 Dejan Švajner K98, K13
Arthur Martinello 10 - 3 Andy Guy K98, K13
Arthur Martinello 8 - 4 Gabor Refy K98, K13
Arthur Martinello 8 - 21 Angelo Panzani K98, K13
Arthur Martinello 7 - 23 Dario Sinnige K98, K13
Arthur Martinello 7 - 23 Thomas Larsen K98, K13
Arthur Martinello 7 - 23 Fülöp Csorba K98, K13
Arthur Martinello 6 - 24 Steven Gray K98, K13
Arthur Martinello 6 - 7 Franck Smith K98, K8
Arthur Martinello 6 - 24 Igor Schukin K98, K13
Arthur Martinello 6 - 0 Alexis Beckley K98, K6
Arthur Martinello 5 - 16 Elisha Wood K98, K8
Arthur Martinello 5 - 18 Andreas Stonini K98, K7
Arthur Martinello 5 - 25 Frederik Broux K98, K13
Arthur Martinello 4 - 26 Milton Carreño K98, K13
Arthur Martinello 4 - 18 Ariel Julian K98, K13
Arthur Martinello 4 - 26 Jack Cleite K98, K13
Arthur Martinello 4 - 9 Carsten Vejleaa K98, K13
Arthur Martinello 3 - 10 Vlad Nedobuga K98, K13
Arthur Martinello 3 - 6 Francesco Latta K98, K9
Arthur Martinello 3 - 25 Uldis Slaidins K98, K12
Arthur Martinello 3 - 27 Giordano Cozzi K98, K13
Arthur Martinello 3 - 27 Juan Jose Gonzalez Rodriguez K98, K13
Arthur Martinello 3 - 10 Kees Brouwer K98, K13
Arthur Martinello 2 - 28 Jos van der Geest K98, K13
Arthur Martinello 2 - 28 Olli Tamminen K98, K13
Arthur Martinello 1 - 29 Ludovic Bauchez K98, K13
Arthur Martinello 0 - 30 József Szente K98, K13
Arthur Martinello 0 - 30 Nikola Zivanovic K98, K13
Arthur Martinello 0 - 13 Valter Paoli K98, K13
Andreas Stonini 19 - 4 Henry Naudo K98, K7
Andreas Stonini 18 - 5 Arthur Martinello K98, K7
Andreas Stonini 16 - 7 Dejan Švajner K98, K7
Andreas Stonini 14 - 9 Steven Gray K98, K7
Andreas Stonini 13 - 9 Krystian Wróblewski K98, K7
Andreas Stonini 12 - 11 Dario Sinnige K98, K7
Andreas Stonini 11 - 11 Angelo Panzani K98, K7
Andreas Stonini 11 - 12 Attila Komoróczy K98, K7
Andreas Stonini 10 - 13 Fülöp Csorba K98, K7
Andreas Stonini 10 - 13 Giordano Cozzi K98, K7
Andreas Stonini 9 - 14 Thomas Larsen K98, K7
Andreas Stonini 9 - 14 Nikola Zivanovic K98, K7
Andreas Stonini 8 - 15 Igor Schukin K98, K7
Andreas Stonini 7 - 16 József Szente K98, K7
Andreas Stonini 7 - 10 Ariel Julian K98, K6
Andreas Stonini 7 - 0 Dian Dimitrov K98, K7
Andreas Stonini 7 - 0 Andy Guy K98, K7
Andreas Stonini 7 - 4 Franck Smith K98, K4
Andreas Stonini 7 - 0 Nicolás Pizarro Frez K98, K7
Andreas Stonini 6 - 1 Gabor Refy K98, K7
Andreas Stonini 6 - 1 Francesco Latta K98, K7
Andreas Stonini 6 - 17 Frederik Broux K98, K7
Andreas Stonini 6 - 0 Alexis Beckley K98, K6
Andreas Stonini 6 - 17 Milton Carreño K98, K7
Andreas Stonini 5 - 2 Carsten Vejleaa K98, K7
Sivu « [12 3 ... 5 6 7 »Siirry suoraan sivulle: