Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Master - 4 | Kausi: 28 | Kilpailu: 7)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Yokomama  Imam Setiawan   39.631s  + 0.000s
2 Yokomama  Mark Webster   39.799s  + 0.168s
3 Badyear  Heidi Aareskoski2   40.039s  + 0.408s
4 Yokomama  Jose Filipe   40.067s  + 0.436s
5 Badyear  Araik Karapetyan   40.208s  + 0.577s
6 Dunnolop  Robert Maksimowski   40.215s  + 0.584s
7 Badyear  Sam Brierley   40.268s  + 0.637s
8 Badyear  Nathan Skelly   40.307s  + 0.676s
9 Badyear  Lukas Jonaitis   40.311s  + 0.680s
10 Yokomama  Tiago Meireles   40.404s  + 0.773s
11 Yokomama  Jani Syrjäläinen   40.454s  + 0.823s
12 Badyear  Nikola Gogic   40.568s  + 0.937s
13 Badyear  Martynas Atkočius   40.618s  + 0.987s
14 Badyear  Felipe Aguiar   40.715s  + 1.084s
15 Badyear  Sergey Lyogky   40.725s  + 1.094s
16 Badyear  Alex Kruminsh   40.783s  + 1.152s
17 Badyear  Edwin Carlier   40.820s  + 1.189s
18 Badyear  Tatu Myllykoski   40.903s  + 1.272s
19 Badyear  Márcio Portuga   40.914s  + 1.283s
20 Badyear  Tomi Kaartinen   40.975s  + 1.344s
21 Badyear  Tom Thomopoylos   41.018s  + 1.387s
22 Badyear  Michal Bocon   41.084s  + 1.453s
23 Badyear  Arnoldas Molis   41.128s  + 1.497s
24 Dunnolop  Pedro Dias   41.139s  + 1.508s
25 Yokomama  Heite Schaumann   41.160s  + 1.529s
26 Badyear  Maarten T`Kindt   41.218s  + 1.587s
27 Badyear  Gino Zernani   41.234s  + 1.603s
28 Badyear  Mateusz Zaborny   41.260s  + 1.629s
29 Badyear  Uldis Slaidins   41.279s  + 1.648s
30 Badyear  Lucien Tonneau   41.431s  + 1.800s
31 Badyear  Maja Soren   41.558s  + 1.927s
32 Badyear  Osman Sungur   41.660s  + 2.029s
33 Badyear  Michał Smiatacz   41.682s  + 2.051s
34 Badyear  Tadas Bubelevičius   41.858s  + 2.227s
35 Badyear  Vladislav Erokhin   41.895s  + 2.264s
36 Dunnolop  William Cairns   41.953s  + 2.322s
37 Badyear  Duane Wheeler   42.096s  + 2.465s
38 Dunnolop  Stoica Daniel Claudiu   42.109s  + 2.478s
39 Yokomama  Thomas Lindgren   42.515s  + 2.884s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Dunnolop  William Cairns   40.648s  + 0.000s
2 Badyear  Michal Bocon   41.090s  + 0.442s
3 Yokomama  Heite Schaumann   41.102s  + 0.454s
4 Yokomama  Jose Filipe   41.177s  + 0.529s
5 Yokomama  Mark Webster   41.207s  + 0.559s
6 Badyear  Edwin Carlier   41.364s  + 0.716s
7 Yokomama  Imam Setiawan   41.398s  + 0.750s
8 Badyear  Mateusz Zaborny   41.600s  + 0.952s
9 Yokomama  Jani Syrjäläinen   41.706s  + 1.058s
10 Badyear  Heidi Aareskoski2   41.779s  + 1.131s
11 Badyear  Sam Brierley   41.870s  + 1.222s
12 Badyear  Arnoldas Molis   41.941s  + 1.293s
13 Dunnolop  Pedro Dias   41.989s  + 1.341s
14 Badyear  Alex Kruminsh   42.036s  + 1.388s
15 Yokomama  Tiago Meireles   42.132s  + 1.484s
16 Badyear  Araik Karapetyan   42.240s  + 1.592s
17 Badyear  Osman Sungur   42.260s  + 1.612s
18 Badyear  Tomi Kaartinen   42.285s  + 1.637s
19 Badyear  Maja Soren   42.337s  + 1.689s
20 Badyear  Nathan Skelly   42.540s  + 1.892s
21 Yokomama  Thomas Lindgren   42.601s  + 1.953s
22 Badyear  Lucien Tonneau   42.663s  + 2.015s
23 Badyear  Maarten T`Kindt   42.671s  + 2.023s
24 Badyear  Martynas Atkočius   42.709s  + 2.061s
25 Badyear  Felipe Aguiar   42.808s  + 2.160s
26 Badyear  Tadas Bubelevičius   42.830s  + 2.182s
27 Badyear  Tatu Myllykoski   42.917s  + 2.269s
28 Badyear  Márcio Portuga   42.921s  + 2.273s
29 Badyear  Nikola Gogic   42.970s  + 2.322s
30 Dunnolop  Stoica Daniel Claudiu   43.020s  + 2.372s
31 Dunnolop  Robert Maksimowski   43.096s  + 2.448s
32 Badyear  Gino Zernani   43.195s  + 2.547s
33 Badyear  Michał Smiatacz   43.224s  + 2.576s
34 Badyear  Sergey Lyogky   43.249s  + 2.601s
35 Badyear  Uldis Slaidins   43.405s  + 2.757s
36 Badyear  Vladislav Erokhin   43.592s  + 2.944s
37 Badyear  Lukas Jonaitis   43.601s  + 2.953s
38 Badyear  Duane Wheeler   43.789s  + 3.141s
39 Badyear  Tom Thomopoylos   43.846s  + 3.198s