Qualify 1 & 2 Sijoitukset (Ryhmä: Elite | Kausi: 46 | Kilpailu: 11)

Valitse toinen ryhmä:  Kausi:  Kilpailu:
Aika-ajo 1
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Michelini  Leandro Sereno6   1:34.712s  + 0.000s
2 Michelini  Roland Postle2   1:34.903s  + 0.191s
3 Michelini  Christos Bobolis   1:34.906s  + 0.194s
4 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:35.439s  + 0.727s
5 Badyear  Ilya Vilkov   1:35.451s  + 0.739s
6 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:35.572s  + 0.860s
7 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:35.640s  + 0.928s
8 Contimental  Damian Zglinicki   1:35.814s  + 1.102s
9 Michelini  Florencia Caro   1:35.962s  + 1.250s
10 Michelini  Toni Söyrinki   1:35.997s  + 1.285s
11 Yokomama  Maja Soren   1:36.165s  + 1.453s
12 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:36.166s  + 1.454s
13 Badyear  Sujay Warrier   1:36.272s  + 1.560s
14 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:36.356s  + 1.644s
15 Hancock  Daniel Comalada   1:36.359s  + 1.647s
16 Dunnolop  Frederico Neves1   1:36.440s  + 1.728s
17 Dunnolop  Alexey Domarev   1:36.551s  + 1.839s
18 Hancock  Stefan Gommans   1:36.592s  + 1.880s
19 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:36.594s  + 1.882s
20 Michelini  Kiran Patel   1:36.596s  + 1.884s
21 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:36.656s  + 1.944s
22 Dunnolop  Evgeny Tkachenko   1:36.724s  + 2.012s
23 Contimental  Devashis Tamhane   1:36.756s  + 2.044s
24 Hancock  Sergey Sergeev   1:36.853s  + 2.141s
25 Hancock  Alexander Kunze   1:36.934s  + 2.222s
26 Contimental  Junior Almeida   1:37.084s  + 2.372s
27 Dunnolop  Shoaib Mohamed   1:37.210s  + 2.498s
28 Badyear  Theo Panag   1:37.268s  + 2.556s
29 Badyear  Joao Barbosa   1:37.305s  + 2.593s
30 Badyear  Andrei Vatra   1:37.352s  + 2.640s
31 Dunnolop  Ionut Surugiu   1:37.451s  + 2.739s
32 Badyear  Ralph Meessen   1:37.717s  + 3.005s
33 Badyear  Pedro Nazaré   1:38.043s  + 3.331s
34 Pipirelli  Michal Szopinski   1:38.349s  + 3.637s
35 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:38.494s  + 3.782s
36 Pipirelli  Aris Tsipras   1:38.642s  + 3.930s
37 Badyear  Mihail Morozov   1:39.201s  + 4.489s
38 Pipirelli  Ivan Kudreshov   1:39.521s  + 4.809s
39 Pipirelli  Aleksander Indinavichyus   1:40.462s  + 5.750s
Aika-ajo 2
Sija Renk. Managerin nimi Maa Kierrosaika Ero
Paalu Badyear  Ilya Vilkov   1:49.982s  + 0.000s
2 Michelini  Roland Postle2   1:50.043s  + 0.061s
3 Michelini  Christos Bobolis   1:50.347s  + 0.365s
4 Michelini  Leandro Sereno6   1:50.394s  + 0.412s
5 Badyear  Sujay Warrier   1:50.456s  + 0.474s
6 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:50.654s  + 0.672s
7 Badyear  Theo Panag   1:51.199s  + 1.217s
8 Badyear  Joao Barbosa   1:51.309s  + 1.327s
9 Badyear  Andrei Vatra   1:51.416s  + 1.434s
10 Badyear  Pedro Nazaré   1:51.420s  + 1.438s
11 Dunnolop  Frederico Neves1   1:51.487s  + 1.505s
12 Michelini  Toni Söyrinki   1:51.510s  + 1.528s
13 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:51.533s  + 1.551s
14 Badyear  Ralph Meessen   1:51.538s  + 1.556s
15 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:51.643s  + 1.661s
16 Contimental  Devashis Tamhane   1:51.815s  + 1.833s
17 Michelini  Florencia Caro   1:51.835s  + 1.853s
18 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:51.920s  + 1.938s
19 Dunnolop  Ionut Surugiu   1:51.934s  + 1.952s
20 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:51.948s  + 1.966s
21 Contimental  Damian Zglinicki   1:52.086s  + 2.104s
22 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:52.173s  + 2.191s
23 Hancock  Alexander Kunze   1:52.611s  + 2.629s
24 Hancock  Daniel Comalada   1:52.637s  + 2.655s
25 Michelini  Kiran Patel   1:52.672s  + 2.690s
26 Dunnolop  Alexey Domarev   1:52.698s  + 2.716s
27 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:52.774s  + 2.792s
28 Dunnolop  Shoaib Mohamed   1:52.915s  + 2.933s
29 Hancock  Sergey Sergeev   1:53.023s  + 3.041s
30 Contimental  Junior Almeida   1:53.202s  + 3.220s
31 Badyear  Mihail Morozov   1:53.253s  + 3.271s
32 Dunnolop  Evgeny Tkachenko   1:53.452s  + 3.470s
33 Hancock  Stefan Gommans   1:53.585s  + 3.603s
34 Yokomama  Maja Soren   1:53.742s  + 3.760s
35 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:54.341s  + 4.359s
36 Pipirelli  Michal Szopinski   1:54.397s  + 4.415s
37 Pipirelli  Aris Tsipras   1:54.792s  + 4.810s
38 Pipirelli  Ivan Kudreshov   1:55.503s  + 5.521s
39 Pipirelli  Aleksander Indinavichyus   1:57.011s  + 7.029s