Kilpailun yhteenveto (Rata: Mugello | Kausi: 70 | Kilpailu: 6 | Taso: All)

Kausi:  Kilpailu:

Valitse taso:

# Sija Muutos Renk. Maa Managerin nimi (Ryhmä) Kilpailun kesto Kierroksia Varikko käyntejä Paras kierrosaika Keskinopeus Paras varikko aika
01. 01. Ei muutosta ±0 Michelini   Christos Bobolis4 (E) 1h16:05.908 58 3 1:16.504 239.93km/h 12.507s
02. 02. +4 +4 Michelini   Alpo Kaakinen1 (E) + 13.660 58 2 1:16.520 239.21km/h 17.885s
03. 03. +7 +7 Michelini   Róbert László2 (E) + 30.202 58 2 1:16.270 238.35km/h 16.610s
04. 04. -2 -2 Michelini   Yug Desai (E) + 31.317 58 3 1:16.588 238.29km/h 13.931s
05. 05. +4 +4 Michelini   Hauke Johannsen (E) + 33.827 58 2 1:16.318 238.16km/h 18.421s
06. 06. -1 -1 Michelini   Tomek Kiełpiński (E) + 46.578 58 2 1:16.391 237.50km/h 14.498s
07. 07. Ei muutosta ±0 Michelini   Mindaugas Bauža (E) + 56.454 58 3 1:15.766 237.00km/h 17.549s
08. 08. +3 +3 Michelini   Mihail Morozov (E) + 56.495 58 3 1:15.973 236.99km/h 15.585s
09. 09. -5 -5 Michelini   Ioannis Dimitroglou4 (E) + 59.389 58 3 1:17.414 236.85km/h 11.964s
10. 10. -2 -2 Michelini   Roland Postle6 (E) + 1:12.674 58 3 1:17.308 236.17km/h 13.762s
11. 11. +3 +3 Michelini   Gonzalo Alvarez (E) + 1:14.115 58 2 1:17.545 236.09km/h 15.496s
12. 12. -9 -9 Michelini   David Jones-Winkley (E) + 1:14.681 58 3 1:16.623 236.06km/h 15.656s
13. 13. -1 -1 Michelini   Ugnius Sagatas (E) + 1:14.798 58 2 1:17.444 236.06km/h 21.877s
14. 14. +11 +11 Badyear   Florin Ionut (E) + 1:29.278 57 2 1:16.606 235.32km/h 15.483s
15. 01. +4 +4 Dunnolop   Valter Polsaque (M1) + 1:40.421 58 2 1:16.913 234.76km/h 17.665s
16. 15. +2 +2 Badyear   Wouter Teuwen (E) + 1:41.115 57 2 1:17.817 234.73km/h 16.347s
17. 16. +4 +4 Contimental   Theodosis Vogiatzis (E) + 1:41.751 57 2 1:17.778 234.70km/h 15.396s
18. 01. +3 +3 Dunnolop   Božidar Topčić (M2) + 1:43.401 58 2 1:17.286 234.61km/h 19.801s
19. 01. +1 +1 Dunnolop   Atis Praudins (M3) + 1:43.570 58 2 1:17.346 234.60km/h 17.996s
20. 01. +7 +7 Michelini   Leonardo Franco (M4) + 1:44.712 58 2 1:18.115 234.55km/h 17.954s
21. 01. Ei muutosta ±0 Michelini   Andreas Andreou (M5) + 1:45.244 58 3 1:17.143 234.52km/h 14.637s
22. 17. +9 +9 Contimental   Radek Sus (E) + 1:48.375 57 2 1:17.699 234.36km/h 17.229s
23. 18. +10 +10 Michelini   Auke Haarsma (E) + 1:48.798 57 1 1:18.073 234.34km/h 16.003s
24. 02. -1 -1 Michelini   Twig Fahaji (M2) + 1:50.958 58 2 1:18.119 234.23km/h 17.592s
25. 02. +1 +1 Michelini   Stavros Oikonomidis (M4) + 1:51.200 58 3 1:17.782 234.22km/h 18.645s
26. 19. +4 +4 Contimental   Lazar Petkovic (E) + 1:53.064 57 2 1:16.670 234.13km/h 21.416s
27. 02. +4 +4 Yokomama   Marek Popławski (M3) + 1:55.440 58 2 1:18.448 234.01km/h 16.609s
28. 02. +8 +8 Dunnolop   Fernando Sosa (M5) + 1:55.871 58 2 1:17.038 233.99km/h 15.632s
29. 20. -5 -5 Contimental   Max Watson (E) + 1:58.037 57 2 1:17.812 233.88km/h 14.451s
30. 21. -8 -8 Michelini   Nevzat Kasapoglu (E) + 1:58.038 57 2 1:17.965 233.88km/h 13.411s
31. 01. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Yiánnis Gripáris (P20) + 2:01.705 58 2 1:18.220 233.70km/h 19.987s
32. 03. +1 +1 Dunnolop   Stefan Stillhart (M4) + 2:03.905 58 2 1:17.770 233.59km/h 20.213s
33. 22. -1 -1 Contimental   Radek Czech2 (E) + 2:06.366 57 3 1:17.121 233.46km/h 18.858s
34. 03. +2 +2 Dunnolop   Attila Toplak (M2) + 2:08.977 58 2 1:18.595 233.33km/h 16.585s
35. 04. -1 -1 Michelini   Ivan Stiva (M2) + 2:09.337 58 2 1:18.345 233.32km/h 19.482s
36. 04. -3 -3 Michelini   Farcy Génel (M4) + 2:10.590 58 2 1:17.955 233.25km/h 20.137s
37. 03. +2 +2 Dunnolop   Arnoldas Molis (M5) + 2:10.598 58 3 1:17.876 233.25km/h 18.864s
38. 04. -2 -2 Michelini   Mery Lissarrague (M5) + 2:11.098 58 2 1:17.974 233.23km/h 14.853s
39. 03. -2 -2 Dunnolop   Branislav Hrnjak (M3) + 2:11.971 58 2 1:18.789 233.19km/h 19.063s
40. 02. +2 +2 Dunnolop   Lorenzo Di Buono (M1) + 2:15.686 58 2 1:18.628 233.00km/h 15.631s
41. 05. +1 +1 Dunnolop   Mike Baston (M4) + 2:19.990 58 2 1:19.027 232.79km/h 15.111s
42. 05. -3 -3 Dunnolop   Ricardo Vidal (M2) + 2:20.997 58 3 1:17.574 232.74km/h 19.291s
43. 06. +1 +1 Michelini   Thomas Bertolino (M4) + 2:21.138 58 2 1:17.887 232.73km/h 17.868s
44. 05. -2 -2 Dunnolop   Marco Triulzi (M5) + 2:21.947 58 2 1:19.162 232.69km/h 20.228s
45. 04. +4 +4 Dunnolop   Mikko Heikkinen (M3) + 2:24.180 58 2 1:18.969 232.58km/h 19.198s
46. 05. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Jean-françois Charbinat (M3) + 2:25.291 58 2 1:18.646 232.53km/h 19.165s
47. 06. +6 +6 Dunnolop   Steffen Holm (M5) + 2:25.399 58 2 1:17.788 232.52km/h 15.643s
48. 03. +6 +6 Dunnolop   Tomek Miszczak (M1) + 2:26.946 58 2 1:18.170 232.45km/h 20.883s
49. 07. +9 +9 Dunnolop   Tomi Kaartinen (M5) + 2:27.302 58 2 1:18.016 232.43km/h 21.106s
50. 04. -2 -2 Dunnolop   Toni Söyrinki (M1) + 2:30.212 58 3 1:17.609 232.28km/h 18.122s
51. 07. -2 -2 Badyear   Paul Dove (M4) + 2:31.079 58 2 1:19.089 232.24km/h 16.602s
52. 05. +2 +2 Dunnolop   Andrej Rilke (M1) + 2:32.121 58 2 1:18.633 232.19km/h 18.495s
53. 06. -3 -3 Dunnolop   Arkadiusz Nicewicz (M1) + 2:34.480 58 3 1:17.896 232.07km/h 18.134s
54. 08. Ei muutosta ±0 Yokomama   Alex Slawson (M5) + 2:35.545 58 2 1:17.611 232.02km/h 21.163s
55. 02. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Antonio Veiga (P20) + 2:36.669 58 3 1:18.502 231.97km/h 19.737s
56. 09. +2 +2 Dunnolop   Ivo Ivanov (M5) + 2:36.809 58 2 1:18.461 231.96km/h 19.431s
57. 23. +4 +4 Contimental   Dmitry Nechitailo (E) + 2:39.441 56 2 1:18.941 231.83km/h 14.572s
58. 06. +13 +13 Dunnolop   Ioannis Kalogirou (M3) + 2:39.669 58 2 1:18.908 231.82km/h 17.605s
59. 07. +6 +6 Dunnolop   Guillaume Delamarre (M3) + 2:39.919 58 2 1:18.372 231.81km/h 18.025s
60. 08. -5 -5 Yokomama   Paweł Zaburski (M3) + 2:40.296 58 2 1:18.139 231.79km/h 17.900s
61. 24. +6 +6 Contimental   Robin Goodey (E) + 2:40.416 56 2 1:18.537 231.78km/h 18.125s
62. 09. -5 -5 Dunnolop   Armenio Santos (M3) + 2:40.725 58 3 1:18.025 231.77km/h 16.888s
63. 06. +2 +2 Dunnolop   Alix Martin (M2) + 2:41.582 58 2 1:19.146 231.73km/h 19.388s
64. 08. +3 +3 Yokomama   Oliver Radna (M4) + 2:41.981 58 2 1:18.553 231.71km/h 17.581s
65. 07. -1 -1 Dunnolop   Dusan Sevarlic (M2) + 2:42.129 58 2 1:18.774 231.70km/h 19.077s
66. 01. +1 +1 Dunnolop   David Brennan (P2) + 2:42.304 58 2 1:18.562 231.69km/h 18.037s
67. 07. +3 +3 Dunnolop   Evaldas Ruseckas (M1) + 2:42.348 58 3 1:18.504 231.69km/h 17.206s
68. 01. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Joelson Gonçalves (P14) + 2:42.849 58 2 1:18.076 231.66km/h 18.032s
69. 10. +4 +4 Dunnolop   Daniel Palma (M5) + 2:43.843 58 2 1:18.972 231.61km/h 20.565s
70. 01. Ei muutosta ±0 Michelini   Pedro Nazaré (P1) + 2:44.152 58 3 1:18.027 231.60km/h 15.737s
71. 10. +7 +7 Yokomama   Miel Soeterbroek (M3) + 2:44.492 58 2 1:17.986 231.58km/h 18.738s
72. 08. +2 +2 Yokomama   Jasper Coosemans (M2) + 2:46.635 58 2 1:18.875 231.48km/h 19.283s
73. 01. +1 +1 Dunnolop   Chitral Gandhi (P22) + 2:48.284 58 2 1:18.852 231.40km/h 19.893s
74. 09. -7 -7 Dunnolop   Apostolis Goutzos (M4) + 2:48.898 58 3 1:18.925 231.37km/h 14.392s
75. 01. +2 +2 Yokomama   Bartosz Otworowski (P9) + 2:50.011 58 2 1:18.253 231.31km/h 19.432s
76. 01. +1 +1 Dunnolop   Kristoffer Johnsson (P18) + 2:50.024 58 3 1:18.002 231.31km/h 17.449s
77. 10. +2 +2 Dunnolop   Adriano Barbosa (M4) + 2:50.091 58 3 1:18.463 231.31km/h 16.128s
78. 11. -7 -7 Yokomama   Peter Both (M5) + 2:50.456 58 2 1:18.523 231.29km/h 16.929s
79. 08. +4 +4 Dunnolop   Kreisz Bálint (M1) + 2:50.590 58 2 1:18.597 231.28km/h 22.568s
80. 01. +8 +8 Dunnolop   Dainius Vaškys (P7) + 2:50.719 58 2 1:18.588 231.28km/h 16.243s
81. 01. +1 +1 Dunnolop   Joan Centellas (P12) + 2:51.701 58 1 1:19.020 231.23km/h 16.903s
82. 11. +10 +10 Yokomama   Ahmet Sonverdi (M3) + 2:52.206 58 2 1:18.970 231.21km/h 15.309s
83. 25. -1 -1 Contimental   Matt Kasar (E) + 2:52.811 56 2 1:19.245 231.18km/h 14.500s
84. 12. -2 -2 Dunnolop   Marek Wasilewski (M3) + 2:52.862 58 2 1:18.432 231.17km/h 19.047s
85. 02. +1 +1 Dunnolop   Fabrice Renaudet (P14) + 2:53.735 58 2 1:18.627 231.13km/h 18.714s
86. 09. -8 -8 Yokomama   Kamal Naoui (M1) + 2:53.911 58 3 1:18.018 231.12km/h 18.028s
87. 11. +5 +5 Dunnolop   György Csillag (M4) + 2:56.519 58 2 1:19.435 231.00km/h 17.879s
88. 03. -1 -1 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues (P14) + 2:56.560 58 2 1:18.678 230.99km/h 17.767s
89. 12. +17 +17 Dunnolop   Fabián Ré (M5) + 2:56.587 58 2 1:18.605 230.99km/h 16.675s
90. 13. +1 +1 Badyear   Martin Mulattieri (M3) + 2:56.626 58 2 1:19.170 230.99km/h 18.817s
91. 14. +4 +4 Yokomama   José Abi Jaudi (M3) + 2:57.703 58 1 1:19.514 230.94km/h 18.827s
92. 13. +10 +10 Dunnolop   Mark McTaggart (M5) + 2:57.817 58 2 1:19.413 230.93km/h 17.878s
93. 01. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Daniel Caillaux (P25) + 2:57.975 58 2 1:18.840 230.92km/h 21.712s
94. 14. -8 -8 Yokomama   Giulio Gaggino (M5) + 2:58.349 58 3 1:18.802 230.91km/h 17.219s
95. 15. -8 -8 Michelini   Douglas Cirelli (M3) + 2:58.467 58 2 1:19.380 230.90km/h 17.603s
96. 15. +17 +17 Dunnolop   Björn Simonsson (M5) + 2:58.741 58 2 1:19.172 230.89km/h 17.049s
97. 02. +2 +2 Dunnolop   Raluca Tiuca (P22) + 3:00.828 58 2 1:19.891 230.79km/h 18.672s
98. 12. +5 +5 Dunnolop   Andrew Green (M4) + 3:00.895 58 2 1:18.930 230.78km/h 20.051s
99. 13. +2 +2 Contimental   James Hitchen (M4) + 3:00.909 58 2 1:18.541 230.78km/h 20.447s
100. 14. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Rick Queary (M4) + 3:01.159 58 2 1:19.382 230.77km/h 15.498s
101. 02. +4 +4 Yokomama   Massimo Guerra (P1) + 3:01.601 58 2 1:18.960 230.75km/h 20.725s
102. 01. +3 +3 Dunnolop   Nikoletta Posvancz (P8) + 3:01.886 58 2 1:20.053 230.73km/h 20.741s
103. 03. Ei muutosta ±0 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 3:02.139 58 2 1:19.455 230.72km/h 19.125s
104. 01. +1 +1 Dunnolop   Pablo Di Pietro (P16) + 3:02.722 58 2 1:18.532 230.69km/h 18.156s
105. 26. +7 +7 Contimental   Gábor Safranyik (E) + 3:02.971 56 2 1:18.927 230.68km/h 16.031s
106. 10. +11 +11 Yokomama   Rogério Araken (M1) + 3:03.502 57 2 1:18.870 230.66km/h 18.338s
107. 11. +9 +9 Dunnolop   Mindaugas Kuodys (M1) + 3:03.652 57 2 1:18.810 230.65km/h 19.560s
108. 02. +9 +9 Dunnolop   Daniel Comalada (P12) + 3:03.730 58 1 1:19.311 230.64km/h 15.792s
109. 12. +1 +1 Yokomama   Nuno Toscano (M1) + 3:03.759 57 2 1:18.150 230.64km/h 22.023s
110. 09. +17 +17 Contimental   Alex Ilushenko (M2) + 3:03.919 57 2 1:18.685 230.64km/h 15.359s
111. 04. +2 +2 Dunnolop   Dmitrij Polikarpov (P14) + 3:04.741 58 2 1:19.577 230.60km/h 19.846s
112. 01. +1 +1 Dunnolop   Lee Harding (P13) + 3:05.033 58 2 1:18.432 230.58km/h 20.398s
113. 01. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Sergey Shinkevich (P11) + 3:05.614 58 3 1:17.986 230.55km/h 19.625s
114. 03. -1 -1 Dunnolop   Marco Rafuzzi (P1) + 3:06.668 58 3 1:18.584 230.50km/h 17.805s
115. 01. +2 +2 Dunnolop   Patrick Libaros (P15) + 3:06.981 58 2 1:18.619 230.49km/h 19.926s
116. 13. -7 -7 Dunnolop   Petri Minni (M1) + 3:07.415 57 3 1:18.549 230.47km/h 16.516s
117. 14. -6 -6 Yokomama   Frédéric Pierret (M1) + 3:07.496 57 2 1:19.386 230.46km/h 17.301s
118. 01. Ei muutosta ±0 Yokomama   Pablo Fernandez (P21) + 3:07.880 58 2 1:18.289 230.44km/h 17.721s
119. 02. +6 +6 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 3:08.100 58 2 1:19.048 230.43km/h 16.974s
120. 15. +5 +5 Badyear   Francesco Polleggioni (M4) + 3:08.353 57 2 1:19.455 230.42km/h 17.507s
121. 03. -2 -2 Dunnolop   Alexander Kunze (P12) + 3:08.762 58 3 1:18.410 230.40km/h 14.989s
122. 04. +3 +3 Dunnolop   Sam Wainwright (P12) + 3:09.208 58 1 1:20.002 230.38km/h 17.132s
123. 02. -1 -1 Yokomama   Andreas Ramann (P13) + 3:11.316 58 2 1:18.422 230.28km/h 20.877s
124. 15. +7 +7 Avonn   Ádám Jávor (M1) + 3:11.590 57 2 1:18.339 230.26km/h 19.219s
125. 16. +2 +2 Contimental   Gyula Kalmár (M1) + 3:12.212 57 2 1:18.147 230.23km/h 18.108s
126. 03. Ei muutosta ±0 Yokomama   Norbert Ambrus (P16) + 3:12.581 58 2 1:19.833 230.22km/h 21.326s
127. 16. -6 -6 Yokomama   Bane Skakavac (M4) + 3:12.594 57 2 1:19.460 230.22km/h 23.872s
128. 04. +6 +6 Yokomama   Daniel Santos (P16) + 3:13.082 58 2 1:19.258 230.19km/h 18.608s
129. 04. +1 +1 Yokomama   Ilya Vedenikov (P1) + 3:13.179 58 2 1:19.583 230.19km/h 18.062s
130. 01. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Vincenzo Sorriso (P23) + 3:13.983 58 3 1:18.612 230.15km/h 18.866s
131. 16. -4 -4 Dunnolop   Jeffrey Decoopman (M3) + 3:14.689 57 3 1:18.999 230.11km/h 17.660s
132. 02. +2 +2 Yokomama   Sergey Kholdin (P11) + 3:15.282 58 2 1:19.963 230.09km/h 18.948s
133. 02. +1 +1 Dunnolop   Marcos Barizon (P25) + 3:15.330 58 2 1:19.773 230.08km/h 18.891s
134. 01. +15 +15 Dunnolop   Sergei Siseykin (P3) + 3:16.133 58 1 1:19.048 230.04km/h 21.263s
135. 05. -2 -2 Yokomama   Alen Bat (P12) + 3:16.636 58 2 1:19.609 230.02km/h 21.377s
136. 02. +2 +2 Dunnolop   Emanuele Leoni (P21) + 3:17.111 58 2 1:18.955 230.00km/h 17.107s
137. 05. +9 +9 Dunnolop   Mika Zestas (P1) + 3:17.132 58 2 1:18.895 230.00km/h 19.303s
138. 17. +5 +5 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 3:17.400 57 2 1:19.405 229.98km/h 17.690s
139. 02. +6 +6 Dunnolop   Mariel Fernandez (P9) + 3:17.442 58 2 1:19.065 229.98km/h 20.606s
140. 03. -1 -1 Dunnolop   Markus Zrim (P21) + 3:17.462 58 2 1:19.380 229.98km/h 17.468s
141. 03. +3 +3 Yokomama   John Ibbotson (P25) + 3:17.636 58 2 1:19.674 229.97km/h 19.020s
142. 27. -9 -9 Badyear   Leandro Sereno7 (E) + 3:17.658 56 2 1:18.535 229.97km/h 17.500s
143. 18. +8 +8 Badyear   Guillaume Pages (M3) + 3:17.695 57 2 1:19.393 229.97km/h 15.732s
144. 02. +7 +7 Dunnolop   Yaropolk Tirolsky (P18) + 3:18.509 58 2 1:19.152 229.93km/h 19.340s
145. 03. +1 +1 Yokomama   Juhani Tengen (P18) + 3:18.938 58 3 1:19.002 229.91km/h 20.438s
146. 01. +2 +2 Yokomama   Kaur Sirel (P5) + 3:18.985 58 2 1:19.675 229.91km/h 20.835s
147. 02. +3 +3 Yokomama   Patrick Urlings (P5) + 3:18.993 58 2 1:19.101 229.91km/h 19.579s
148. 17. Ei muutosta ±0 Yokomama   Stefan Olofsson (M1) + 3:19.035 57 2 1:19.759 229.90km/h 15.316s
149. 18. -4 -4 Yokomama   Jean-marc Boissinot (M1) + 3:19.451 57 2 1:19.456 229.88km/h 17.425s
150. 10. +5 +5 Contimental   Damian Zglinicki (M2) + 3:20.007 57 2 1:18.787 229.86km/h 18.846s
151. 17. -8 -8 Yokomama   Gabriel Arbona (M4) + 3:20.015 57 3 1:18.990 229.86km/h 18.002s
152. 02. -1 -1 Yokomama   Viktor Dyankov (P7) + 3:20.104 58 2 1:18.952 229.85km/h 19.874s
153. 04. +1 +1 Dunnolop   Milos Belosevac (P25) + 3:20.462 58 2 1:18.684 229.84km/h 18.929s
154. 03. +1 +1 Yokomama   Daniel Andrade (P20) + 3:20.686 58 2 1:20.065 229.82km/h 17.211s
155. 18. +13 +13 Contimental   Sean Hillier (M4) + 3:20.793 57 2 1:18.672 229.82km/h 17.448s
156. 03. +4 +4 Dunnolop   Pedro Da Silva (P9) + 3:20.961 58 2 1:19.784 229.81km/h 20.571s
157. 03. -1 -1 Dunnolop   Jenne Breugelmans (P11) + 3:22.209 58 3 1:19.251 229.75km/h 19.134s
158. 01. +9 +9 Dunnolop   Federico Godoy (P24) + 3:22.328 58 2 1:19.998 229.75km/h 18.041s
159. 19. +4 +4 Contimental   Olivier Recouvreur (M1) + 3:22.343 57 1 1:19.810 229.74km/h 17.438s
160. 02. -1 -1 Dunnolop   Alexandre Watanabe (P3) + 3:22.487 58 2 1:19.770 229.74km/h 17.780s
161. 11. +3 +3 Yokomama   Chris Lee (M2) + 3:22.549 57 2 1:19.023 229.73km/h 19.345s
162. 04. +7 +7 Dunnolop   Jessica Raione (P20) + 3:22.728 57 2 1:19.783 229.73km/h 17.400s
163. 02. +1 +1 Dunnolop   Marco Verati (P24) + 3:22.745 58 2 1:19.582 229.73km/h 19.626s
164. 16. +1 +1 Yokomama   Luciano Kirst (M5) + 3:24.033 57 2 1:20.153 229.66km/h 20.279s
165. 12. +1 +1 Yokomama   Arnaud Ferraris (M2) + 3:24.063 57 2 1:19.357 229.66km/h 19.464s
166. 04. +1 +1 Yokomama   Gustavo Bellotto (P22) + 3:24.327 58 3 1:18.421 229.65km/h 18.284s
167. 05. -1 -1 Yokomama   Martin Pospíšil (P16) + 3:24.567 58 2 1:20.021 229.64km/h 21.275s
168. 13. +5 +5 Dunnolop   Olver Hernández (M2) + 3:24.740 57 2 1:18.500 229.63km/h 16.615s
169. 02. -1 -1 Dunnolop   Brigitta Balázsi (P2) + 3:25.164 58 3 1:19.643 229.61km/h 18.028s
170. 02. -1 -1 Dunnolop   Robertas Petniūnas (P15) + 3:25.410 58 2 1:19.896 229.60km/h 18.956s
171. 06. -5 -5 Yokomama   Andrea Gaggino (P16) + 3:26.535 58 3 1:19.565 229.54km/h 16.869s
172. 14. +5 +5 Contimental   Maxim Kotov2 (M2) + 3:27.917 57 2 1:19.374 229.48km/h 17.596s
173. 04. -3 -3 Dunnolop   Marius Slavinskas (P18) + 3:28.119 58 3 1:18.844 229.47km/h 20.069s
174. 17. -4 -4 Yokomama   Patrik Olofsson (M5) + 3:28.128 57 3 1:19.086 229.47km/h 18.960s
175. 01. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Sasa Mihoci (P4) + 3:28.516 58 2 1:20.089 229.45km/h 20.021s
176. 18. -9 -9 Dunnolop   Fabien Massard (M5) + 3:28.533 57 3 1:19.378 229.45km/h 19.813s
177. 02. +20 +20 Dunnolop   Martin Irla (P4) + 3:28.660 58 1 1:19.314 229.44km/h 20.939s
178. 19. +5 +5 Dunnolop   Andrea Iacoponi (M5) + 3:29.108 57 3 1:19.078 229.42km/h 15.221s
179. 02. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Bartek Nowak (P23) + 3:29.141 58 3 1:18.968 229.42km/h 19.786s
180. 03. -1 -1 Yokomama   Andrej Fülöp (P5) + 3:29.303 58 2 1:19.954 229.41km/h 24.171s
181. 03. +3 +3 Dunnolop   Mélanie Delhaye (P3) + 3:29.329 58 2 1:19.891 229.41km/h 18.324s
182. 20. +10 +10 Contimental   Arek Korn (M5) + 3:29.631 57 2 1:19.290 229.39km/h 17.874s
183. 20. -5 -5 Yokomama   Riaan Van Der Merwe (M1) + 3:29.780 57 2 1:18.767 229.39km/h 22.161s
184. 21. -3 -3 Yokomama   Bert Huylebroeck (M5) + 3:29.781 57 3 1:18.948 229.39km/h 18.482s
185. 15. +5 +5 Contimental   Hans Mörtsjö (M2) + 3:30.007 57 2 1:19.062 229.38km/h 19.644s
186. 19. -4 -4 Dunnolop   Vincenzo Ditommaso (M3) + 3:30.071 57 3 1:19.398 229.37km/h 18.366s
187. 03. +5 +5 Dunnolop   Hrvoje Jošić (P15) + 3:30.209 58 2 1:19.964 229.37km/h 20.682s
188. 05. -2 -2 Dunnolop   Sergei Gordov (P20) + 3:30.270 57 3 1:18.257 229.36km/h 20.355s
189. 02. -1 -1 Yokomama   Kamil Józwik (P8) + 3:30.414 58 3 1:18.711 229.36km/h 20.635s
190. 01. +2 +2 Dunnolop   Levente Palvolgyi (P6) + 3:30.524 58 2 1:20.352 229.35km/h 17.929s
191. 05. +8 +8 Dunnolop   John Henderson (P25) + 3:30.627 58 2 1:18.750 229.35km/h 21.491s
192. 20. +4 +4 Yokomama   Ross Proud (M3) + 3:30.876 57 2 1:19.404 229.33km/h 17.548s
193. 21. +14 +14 Dunnolop   Rafal Celejewski (M3) + 3:30.900 57 2 1:19.193 229.33km/h 15.744s
194. 04. +6 +6 Dunnolop   Rich Weaving (P3) + 3:31.153 58 2 1:19.177 229.32km/h 18.590s
195. 22. +1 +1 Dunnolop   Ivan Andjelic (M3) + 3:31.446 57 2 1:19.112 229.31km/h 17.392s
196. 04. +1 +1 Yokomama   Damir Martinjak (P11) + 3:31.492 58 2 1:19.038 229.30km/h 19.519s
197. 19. +8 +8 Contimental   Tibor Szuromi (M4) + 3:31.915 57 2 1:18.981 229.28km/h 19.603s
198. 05. -2 -2 Yokomama   Edinson Antonio (P3) + 3:32.040 58 2 1:19.360 229.28km/h 17.633s
199. 04. -2 -2 Dunnolop   Aleksandra Faraś (P15) + 3:32.303 58 3 1:19.214 229.27km/h 19.073s
200. 22. -7 -7 Yokomama   Luca Dotti (M5) + 3:32.349 57 2 1:19.849 229.26km/h 21.032s
201. 06. -2 -2 Yokomama   Joel Trekane (P1) + 3:32.437 58 2 1:20.006 229.26km/h 19.329s
202. 07. +4 +4 Dunnolop   Nikolai Nikolov (P1) + 3:32.602 58 2 1:19.566 229.25km/h 21.845s
203. 01. +2 +2 Yokomama   Tihamér Pál (P19) + 3:32.750 58 2 1:19.218 229.24km/h 18.677s
204. 03. -2 -2 Dunnolop   Mikael Lejonhjärta (P24) + 3:32.871 58 2 1:20.063 229.24km/h 18.465s
205. 04. +1 +1 Yokomama   Marco Conti (P21) + 3:33.298 58 2 1:19.212 229.22km/h 19.817s
206. 23. +2 +2 Yokomama   Oleg Pokhilko (M3) + 3:33.504 57 2 1:19.050 229.21km/h 23.023s
207. 08. -5 -5 Yokomama   Mikael Nordmark (P1) + 3:33.554 58 2 1:20.332 229.21km/h 19.635s
208. 06. +7 +7 Dunnolop   Antonny Katayama (P3) + 3:33.563 58 2 1:19.538 229.21km/h 18.928s
209. 06. -2 -2 Dunnolop   Alex Belão (P12) + 3:33.583 58 2 1:18.856 229.20km/h 22.775s
210. 05. -2 -2 Dunnolop   Akshay Dhole (P18) + 3:34.153 58 3 1:19.289 229.18km/h 16.611s
211. 03. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Marin Žic (P7) + 3:34.189 58 3 1:19.519 229.18km/h 19.532s
212. 01. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Mick Ridley (P10) + 3:34.245 58 2 1:19.616 229.17km/h 23.365s
213. 06. -1 -1 Yokomama   Marcus Sandberg (P20) + 3:34.252 57 2 1:19.137 229.17km/h 18.045s
214. 03. +10 +10 Dunnolop   Nikos Tzivas (P23) + 3:34.750 58 2 1:19.449 229.15km/h 19.118s
215. 05. -4 -4 Yokomama   Ken Neihart (P22) + 3:35.163 58 3 1:19.051 229.13km/h 16.164s
216. 21. +4 +4 Dunnolop   Jonathan Flament (M1) + 3:35.328 57 2 1:19.591 229.12km/h 18.634s
217. 16. Ei muutosta ±0 Yokomama   Vsevolod Demydov2 (M2) + 3:35.537 57 2 1:19.567 229.11km/h 18.211s
218. 17. +12 +12 Dunnolop   Javier Caceres (M2) + 3:36.106 57 2 1:19.463 229.08km/h 18.370s
219. 20. +1 +1 Yokomama   Szymon Kut (M4) + 3:36.232 57 2 1:19.340 229.08km/h 16.707s
220. 18. +9 +9 Yokomama   Tom Frederickx (M2) + 3:36.345 57 2 1:19.660 229.07km/h 18.081s
221. 04. +17 +17 Dunnolop   Matej Čambal (P9) + 3:37.185 58 2 1:19.307 229.03km/h 23.604s
222. 24. +7 +7 Contimental   Marcin Kosiór (M3) + 3:37.344 57 2 1:19.557 229.02km/h 17.850s
223. 01. Ei muutosta ±0 Yokomama   Stefano Siletto (P17) + 3:37.698 58 3 1:19.164 229.01km/h 18.632s
224. 04. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Miljenko Črnjak (P23) + 3:37.825 58 3 1:18.840 229.00km/h 21.291s
225. 02. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Maurício Jackson (P6) + 3:39.223 58 2 1:20.192 228.93km/h 17.893s
226. 03. +1 +1 Yokomama   Marco Lopes (P13) + 3:40.139 58 2 1:20.115 228.89km/h 18.601s
227. 06. +2 +2 Yokomama   Kostakis Kor (P25) + 3:40.289 58 2 1:20.080 228.88km/h 20.693s
228. 07. +15 +15 Dunnolop   Andrey Antonov (P3) + 3:40.452 58 2 1:19.186 228.88km/h 18.784s
229. 06. +2 +2 Dunnolop   Heversson Amorim (P22) + 3:40.762 58 2 1:18.781 228.86km/h 19.649s
230. 03. +6 +6 Yokomama   Ernesto Rocas (P8) + 3:40.809 58 2 1:19.125 228.86km/h 22.276s
231. 03. +2 +2 Dunnolop   Andrew Lawrence (P2) + 3:41.474 58 2 1:20.372 228.83km/h 17.851s
232. 09. -2 -2 Yokomama   Flavio Mendiković (P1) + 3:41.539 58 2 1:20.137 228.82km/h 18.590s
233. 19. +12 +12 Dunnolop   Damian Stankiewicz (M2) + 3:41.923 57 1 1:19.578 228.81km/h 24.068s
234. 20. -3 -3 Yokomama   Martin Frei (M2) + 3:42.289 57 2 1:19.767 228.79km/h 19.029s
235. 02. +1 +1 Dunnolop   Andy Guy (P10) + 3:42.907 58 2 1:19.297 228.76km/h 18.676s
236. 25. +11 +11 Contimental   Alessandro Facchetti (M3) + 3:43.205 57 2 1:19.633 228.74km/h 18.454s
237. 07. +4 +4 Dunnolop   Remigijus Staskonis (P25) + 3:43.471 58 2 1:20.397 228.73km/h 18.711s
238. 21. Ei muutosta ±0 Yokomama   Giuseppe Carlomagno (M2) + 3:43.518 57 2 1:19.640 228.73km/h 18.021s
239. 05. -1 -1 Yokomama   Felipe Seolin (P9) + 3:44.000 58 2 1:20.494 228.71km/h 22.029s
240. 04. -1 -1 Dunnolop   Slava Korsakov (P2) + 3:44.268 58 2 1:19.826 228.69km/h 17.710s
241. 07. +6 +6 Yokomama   Justas Balčiūnas (P12) + 3:44.323 58 2 1:19.323 228.69km/h 21.765s
242. 05. +1 +1 Yokomama   Ivan Ivanov (P2) + 3:44.423 58 2 1:19.542 228.69km/h 19.007s
243. 03. +2 +2 Yokomama   Stefano Prato (P10) + 3:44.430 58 2 1:20.054 228.69km/h 18.407s
244. 21. +2 +2 Contimental   Maciek Paruch (M4) + 3:44.675 57 2 1:19.535 228.67km/h 19.486s
245. 04. +3 +3 Dunnolop   Geoffrey Stanislawski (P7) + 3:44.941 58 2 1:19.988 228.66km/h 19.413s
246. 05. +3 +3 Dunnolop   Zdravko Subakov (P21) + 3:45.108 58 2 1:19.852 228.65km/h 20.786s
247. 08. Ei muutosta ±0 Yokomama   Artur Wonsik (P12) + 3:45.510 58 2 1:19.838 228.63km/h 20.370s
248. 06. -3 -3 Yokomama   Francesco Cairola (P21) + 3:45.780 58 2 1:20.541 228.62km/h 20.659s
249. 05. +3 +3 Dunnolop   Krzysztof Kasinski (P23) + 3:45.874 58 2 1:20.043 228.62km/h 23.830s
250. 08. -4 -4 Dunnolop   Jánosné Tóth (P3) + 3:45.987 58 3 1:19.107 228.61km/h 17.644s
251. 09. -4 -4 Yokomama   Robert Horvath (P12) + 3:46.324 58 2 1:19.960 228.59km/h 19.007s
252. 05. +1 +1 Yokomama   Miguel Rosso (P11) + 3:46.529 58 2 1:20.397 228.59km/h 19.043s
253. 22. -3 -3 Michelini   Deni Saja (M4) + 3:46.529 57 2 1:19.456 228.59km/h 18.520s
254. 06. +5 +5 Dunnolop   Fábio Brito (P11) + 3:46.666 58 3 1:19.724 228.58km/h 21.417s
255. 05. +6 +6 Yokomama   Adam Szabo (P14) + 3:46.696 58 2 1:19.094 228.58km/h 19.586s
256. 07. +1 +1 Yokomama   Oscar Mercado (P11) + 3:47.154 58 2 1:19.462 228.56km/h 20.161s
257. 07. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Sebastian Jóźwiak (P16) + 3:47.440 58 2 1:19.587 228.54km/h 18.727s
258. 02. +10 +10 Yokomama   Donatas Paplauskas (P19) + 3:47.693 58 1 1:20.748 228.53km/h 22.314s
259. 22. -15 -15 Dunnolop   Pavel Pobirovski (M2) + 3:47.755 57 3 1:19.331 228.53km/h 16.519s
260. 06. +1 +1 Dunnolop   Bindics Róbert (P14) + 3:48.937 58 3 1:18.868 228.47km/h 21.536s
261. 10. +8 +8 Dunnolop   Sándor Bőr (P12) + 3:49.133 58 2 1:20.468 228.46km/h 20.590s
262. 04. -1 -1 Dunnolop   Jiří Rousek (P8) + 3:49.278 58 2 1:20.197 228.45km/h 20.286s
263. 10. +5 +5 Yokomama   Jorge Carrera (P1) + 3:49.414 58 2 1:18.998 228.45km/h 18.396s
264. 23. -14 -14 Yokomama   Andrian Naidenov (M2) + 3:49.568 57 2 1:19.155 228.44km/h 20.814s
265. 24. -1 -1 Dunnolop   Hováth Kázmér (M2) + 3:49.721 57 3 1:19.293 228.43km/h 16.698s
266. 09. -2 -2 Dunnolop   Marc Werner (P3) + 3:49.724 58 2 1:19.593 228.43km/h 18.447s
267. 06. +2 +2 Yokomama   Mike Leone (P18) + 3:49.923 58 2 1:19.509 228.42km/h 19.548s
268. 07. +3 +3 Dunnolop   Shaun Thornton (P18) + 3:50.238 58 2 1:19.513 228.41km/h 19.363s
269. 10. -5 -5 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov (P3) + 3:50.345 58 2 1:19.902 228.40km/h 21.210s
270. 03. +8 +8 Dunnolop   Carlos Marcelo Rodriguez (P4) + 3:50.525 58 2 1:19.848 228.39km/h 20.192s
271. 03. +3 +3 Yokomama   Ruben Domingos (P6) + 3:50.591 58 2 1:19.304 228.39km/h 19.866s
272. 22. +14 +14 Contimental   Sergey Kozlenko (M1) + 3:50.794 57 2 1:19.565 228.38km/h 20.398s
273. 26. -15 -15 Michelini   Joel Viitikko (M3) + 3:51.015 57 2 1:20.272 228.37km/h 18.032s
274. 07. +10 +10 Dunnolop   Ivan Szuszko (P14) + 3:51.297 58 2 1:18.774 228.36km/h 21.271s
275. 02. +2 +2 Yokomama   Pedro Jose Moreno (P17) + 3:51.762 58 2 1:19.099 228.34km/h 19.012s
276. 06. +8 +8 Yokomama   Ilya Shiv (P9) + 3:51.975 58 2 1:20.126 228.33km/h 21.041s
277. 08. +4 +4 Yokomama   Nick Phelps (P11) + 3:52.409 58 2 1:19.540 228.31km/h 18.930s
278. 07. -1 -1 Yokomama   Quentin Gonzalez (P20) + 3:52.558 57 3 1:19.250 228.30km/h 18.728s
279. 04. -2 -2 Yokomama   Sinan Bahadir (P24) + 3:52.694 58 2 1:19.770 228.29km/h 19.308s
280. 09. +6 +6 Dunnolop   Alexander Hoppe (P11) + 3:52.813 58 2 1:19.258 228.29km/h 20.985s
281. 07. +8 +8 Dunnolop   Dominik Karda (P21) + 3:53.007 58 2 1:20.099 228.28km/h 20.582s
282. 06. +3 +3 Yokomama   Mike Osintsev (P23) + 3:53.162 58 2 1:20.030 228.27km/h 18.077s
283. 23. -4 -4 Yokomama   Sebastian Cucciardi (M1) + 3:53.202 57 2 1:20.206 228.27km/h 21.948s
284. 10. -7 -7 Yokomama   Adam Dzido (P11) + 3:53.226 58 3 1:18.843 228.27km/h 18.357s
285. 28. +1 +1 Contimental   Ivan Silva (E) + 3:53.264 56 2 1:20.103 228.26km/h 16.674s
286. 07. Ei muutosta ±0 Yokomama   José Mario Alonso Alonso (P22) + 3:53.520 58 2 1:20.445 228.25km/h 16.929s
287. 07. +4 +4 Dunnolop   Stefan Leitgeb (P23) + 3:53.658 58 2 1:19.752 228.25km/h 21.684s
288. 04. +2 +2 Badyear   Allecio Nagleydson (P10) + 3:53.758 58 2 1:20.266 228.24km/h 24.823s
289. 08. -2 -2 Yokomama   Mato Nikic (P16) + 3:53.797 58 2 1:20.445 228.24km/h 20.773s
290. 05. -1 -1 Yokomama   Mateusz Górny (P7) + 3:53.985 58 2 1:20.407 228.23km/h 17.855s
291. 06. +2 +2 Yokomama   Stefan Krustev (P7) + 3:54.235 58 2 1:19.940 228.22km/h 21.961s
292. 04. -2 -2 Dunnolop   Lucas Lobico (P4) + 3:54.278 58 3 1:19.867 228.22km/h 22.217s
293. 03. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Erika Csomay (P17) + 3:54.611 58 2 1:20.136 228.20km/h 19.820s
294. 27. +2 +2 Yokomama   Marvin Mackenberg (M3) + 3:54.837 57 2 1:19.071 228.19km/h 19.927s
295. 11. +5 +5 Yokomama   Paweł Grabowski (P12) + 3:54.879 58 2 1:20.479 228.19km/h 22.504s
296. 07. +2 +2 Contimental   Doru Paraschiv (P9) + 3:54.922 58 2 1:19.004 228.19km/h 23.464s
297. 08. +7 +7 Dunnolop   Pete Lohvansuu (P25) + 3:54.954 58 2 1:20.277 228.18km/h 19.257s
298. 04. Ei muutosta ±0 Yokomama   Niels Wolters (P6) + 3:55.254 58 2 1:19.657 228.17km/h 22.481s
299. 04. +10 +10 Yokomama   Joseph Jones (P5) + 3:55.610 58 2 1:19.604 228.15km/h 20.036s
300. 06. +2 +2 Yokomama   Anatoli Zvaigznitis (P2) + 3:55.637 58 2 1:20.014 228.15km/h 18.514s
301. 08. -5 -5 Yokomama   Sagar Abhyankar (P23) + 3:56.794 58 2 1:19.667 228.10km/h 19.363s
302. 04. +5 +5 Yokomama   Tomasz Trela (P13) + 3:57.009 58 2 1:19.649 228.09km/h 19.918s
303. 05. +6 +6 Contimental   Apostolis Sakellariou (P8) + 3:57.326 58 2 1:18.666 228.07km/h 21.119s
304. 11. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Marco Ranghetti (P3) + 3:57.705 58 2 1:19.947 228.05km/h 21.409s
305. 05. +4 +4 Yokomama   Jean Fred González (P10) + 3:57.912 58 2 1:20.315 228.04km/h 18.413s
306. 09. -5 -5 Dunnolop   Juan Carlos Alonso (P25) + 3:57.987 58 3 1:18.720 228.04km/h 18.103s
307. 08. +11 +11 Yokomama   Andrew King (P18) + 3:58.250 58 2 1:20.431 228.03km/h 18.370s
308. 08. +4 +4 Yokomama   Roberto Carta (P20) + 3:58.326 57 2 1:19.728 228.02km/h 19.314s
309. 25. +7 +7 Contimental   Tom Seib (M2) + 3:58.533 57 2 1:19.484 228.01km/h 20.570s
310. 09. -2 -2 Dunnolop   Oscar Maddonni (P18) + 3:58.555 58 2 1:19.787 228.01km/h 20.760s
311. 05. -1 -1 Yokomama   Ivanin Ivanov (P15) + 3:58.758 58 3 1:19.067 228.00km/h 18.813s
312. 10. -5 -5 Dunnolop   József Gyuricza (P18) + 3:58.865 58 2 1:20.134 228.00km/h 18.211s
313. 11. Ei muutosta ±0 Yokomama   Dennis Difrancesco (P18) + 3:58.999 58 2 1:18.926 227.99km/h 22.616s
314. 05. -1 -1 Yokomama   Elias Aranda (P4) + 3:59.044 58 2 1:20.207 227.99km/h 20.757s
315. 28. -8 -8 Yokomama   Rafał Jędrzejewski (M3) + 3:59.099 57 2 1:20.319 227.99km/h 19.556s
316. 12. +2 +2 Yokomama   Soteris Nikola (P3) + 3:59.236 58 2 1:19.589 227.98km/h 18.737s
317. 06. -2 -2 Yokomama   Witek Dzid (P10) + 3:59.976 58 2 1:20.035 227.95km/h 19.115s
318. 04. -2 -2 Yokomama   Cláudio Bortolotti (P17) + 4:00.032 58 2 1:19.501 227.94km/h 21.388s
319. 11. -1 -1 Yokomama   Vadim Podrez (P1) + 4:00.215 58 3 1:19.479 227.93km/h 16.749s
320. 12. -2 -2 Yokomama   Filippo Latino (P12) + 4:00.342 58 2 1:20.375 227.93km/h 21.375s
321. 08. +2 +2 Dunnolop   Tony Oliver (P14) + 4:00.428 58 3 1:19.320 227.92km/h 17.570s
322. 05. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Olivier Portal (P17) + 4:00.451 58 2 1:19.894 227.92km/h 21.356s
323. 12. +1 +1 Yokomama   David Fuchs (P1) + 4:00.581 58 2 1:20.397 227.92km/h 19.403s
324. 08. +18 +18 Dunnolop   Tibor Járku (P9) + 4:00.954 58 1 1:19.893 227.90km/h 27.173s
325. 11. +10 +10 Dunnolop   Marco Lauria (P11) + 4:01.227 58 2 1:20.311 227.89km/h 18.903s
326. 03. -1 -1 Yokomama   Szilveszter Szatmári (P19) + 4:01.539 58 2 1:19.603 227.87km/h 21.561s
327. 04. Ei muutosta ±0 Yokomama   Sam Norris (P19) + 4:01.684 58 2 1:19.598 227.86km/h 18.838s
328. 29. +1 +1 Dunnolop   Gareth Love (M3) + 4:02.003 57 2 1:20.433 227.85km/h 20.152s
329. 09. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Piotr Wechterowicz (P14) + 4:02.357 57 2 1:20.692 227.83km/h 18.730s
330. 23. -3 -3 Yokomama   Geoff Atkin (M5) + 4:02.582 57 3 1:19.696 227.82km/h 20.034s
331. 06. +3 +3 Yokomama   Francisco Chango (P15) + 4:02.617 58 2 1:19.354 227.82km/h 19.567s
332. 05. +2 +2 Dunnolop   Gergely Ónodi (P13) + 4:02.756 58 3 1:19.401 227.81km/h 18.790s
333. 24. +7 +7 Yokomama   Aleksandr Gerassimtsik (M5) + 4:02.783 57 2 1:19.570 227.81km/h 21.120s
334. 07. +13 +13 Dunnolop   Tim Wagner (P7) + 4:02.858 58 2 1:19.296 227.81km/h 20.589s
335. 09. -7 -7 Yokomama   Jimmy De Roy (P9) + 4:03.555 58 3 1:20.132 227.78km/h 19.055s
336. 07. +7 +7 Yokomama   Steve Rosa (P10) + 4:03.623 58 1 1:19.908 227.77km/h 22.387s
337. 09. +1 +1 Yokomama   Rogerio Medici Moraes (P20) + 4:03.724 57 2 1:20.129 227.77km/h 19.076s
338. 09. +3 +3 Yokomama   Richie Shurrager (P23) + 4:03.770 58 2 1:19.400 227.77km/h 17.980s
339. 12. +1 +1 Yokomama   Plácido Luna García (P11) + 4:04.298 58 2 1:20.376 227.74km/h 19.552s
340. 13. +3 +3 Dunnolop   Luis Ascencio (P11) + 4:04.406 58 2 1:19.895 227.74km/h 18.177s
341. 05. +7 +7 Dunnolop   Facundo Zacagnino (P6) + 4:04.595 58 2 1:19.924 227.73km/h 21.545s
342. 13. +5 +5 Contimental   Stefan Leinsinger (P3) + 4:04.820 58 2 1:19.675 227.72km/h 17.782s
343. 05. +1 +1 Yokomama   Alexander Tsivanin (P19) + 4:05.347 58 2 1:20.470 227.69km/h 21.680s
344. 13. -7 -7 Contimental   Hugo Andrade (P12) + 4:05.396 58 2 1:19.419 227.69km/h 21.812s
345. 25. +3 +3 Yokomama   Filip Cristian (M5) + 4:05.435 57 2 1:19.694 227.69km/h 18.797s
346. 23. +7 +7 Contimental   Ivan Lukovkin (M4) + 4:05.458 57 2 1:19.937 227.69km/h 20.959s
347. 05. +5 +5 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 4:05.478 58 2 1:20.553 227.68km/h 21.169s
348. 30. -14 -14 Yokomama   Andrea Squizzato (M3) + 4:05.588 57 2 1:20.722 227.68km/h 18.884s
349. 07. +7 +7 Yokomama   Vitor Ikarugi (P2) + 4:05.733 57 2 1:19.433 227.67km/h 19.029s
350. 07. +5 +5 Badyear   Roy Mitchell (P15) + 4:06.023 58 2 1:20.559 227.66km/h 17.695s
351. 14. -4 -4 Yokomama   Eugene Timchenko (P11) + 4:06.715 58 2 1:20.052 227.63km/h 18.365s
352. 06. +2 +2 Pipirelli   Alexandre Reis (P13) + 4:06.879 58 2 1:20.617 227.62km/h 19.035s
353. 24. +6 +6 Badyear   Lee Ifans (M1) + 4:06.925 57 2 1:19.185 227.62km/h 18.176s
354. 29. +5 +5 Contimental   Juan Carlos Caraballo (E) + 4:07.264 55 2 1:19.299 227.60km/h 21.267s
355. 06. +8 +8 Yokomama   Saulius Majauskas (P4) + 4:07.316 58 3 1:18.631 227.60km/h 17.993s
356. 24. +4 +4 Dunnolop   Elmo Vogel (M4) + 4:07.323 57 2 1:20.185 227.60km/h 20.879s
357. 25. +7 +7 Yokomama   Tony Cullen (M4) + 4:07.347 57 2 1:19.101 227.60km/h 19.221s
358. 14. +1 +1 Dunnolop   Vladimir Jelicic (P3) + 4:07.591 58 2 1:19.609 227.58km/h 20.766s
359. 15. +2 +2 Yokomama   Tex Palmer (P3) + 4:07.662 58 2 1:20.601 227.58km/h 18.325s
360. 12. +5 +5 Dunnolop   Matt Manton (P18) + 4:07.869 58 2 1:20.632 227.57km/h 21.196s
361. 25. +6 +6 Yokomama   Vladimir Islentiev2 (M1) + 4:08.045 57 2 1:19.195 227.56km/h 19.353s
362. 31. -3 -3 Contimental   Rafael Zambrano (M3) + 4:08.075 57 2 1:20.091 227.56km/h 17.878s
363. 16. -14 -14 Dunnolop   Carlos Dias (P3) + 4:08.109 58 2 1:19.515 227.56km/h 18.391s
364. 10. +12 +12 Dunnolop   David Cabral (P9) + 4:08.348 57 2 1:19.736 227.55km/h 22.371s
365. 08. -3 -3 Yokomama   Jorge Bento (P7) + 4:08.541 58 3 1:20.406 227.54km/h 19.511s
366. 06. -2 -2 Yokomama   Ramón López (P5) + 4:08.691 58 2 1:19.751 227.53km/h 22.755s
367. 17. +2 +2 Contimental   Plamen Iliev (P3) + 4:08.790 58 2 1:19.884 227.53km/h 18.895s
368. 08. +8 +8 Yokomama   Ivanin Ivanov (P22) + 4:09.002 57 2 1:19.519 227.52km/h 21.728s
369. 26. -4 -4 Yokomama   Claudio Colucci (M2) + 4:09.118 57 2 1:20.250 227.51km/h 22.320s
370. 08. +8 +8 Yokomama   Fred Vautrin (P21) + 4:09.317 58 2 1:20.025 227.50km/h 19.388s
371. 08. +5 +5 Dunnolop   Horia Garbacea (P15) + 4:09.501 58 2 1:19.736 227.49km/h 20.955s
372. 07. +1 +1 Yokomama   Marcin Gala (P4) + 4:09.563 58 2 1:20.075 227.49km/h 18.085s
373. 14. +3 +3 Yokomama   Fernando Pallas (P12) + 4:09.638 58 2 1:19.477 227.49km/h 18.955s
374. 08. +7 +7 Dunnolop   Giorgio Aspesi (P2) + 4:09.712 57 2 1:20.626 227.48km/h 20.154s
375. 13. +5 +5 Yokomama   Jocke Birgersson (P18) + 4:10.478 57 2 1:20.019 227.45km/h 22.259s
376. 09. +2 +2 Yokomama   Tim Sewell (P16) + 4:11.263 58 2 1:20.064 227.41km/h 20.394s
377. 08. -1 -1 Yokomama   Salvatore Andretti (P4) + 4:11.343 58 2 1:20.318 227.41km/h 18.841s
378. 06. +2 +2 Yokomama   Raimonds Urtāns (P6) + 4:11.395 58 2 1:21.068 227.41km/h 19.001s
379. 26. +6 +6 Yokomama   Julio Pereira (M1) + 4:11.412 57 1 1:20.017 227.40km/h 20.567s
380. 10. +3 +3 Yokomama   Adam Domaszewski (P16) + 4:11.443 58 2 1:20.186 227.40km/h 19.837s
381. 10. -2 -2 Yokomama   Luca Sora (P20) + 4:11.454 57 2 1:20.663 227.40km/h 18.315s
382. 09. -6 -6 Yokomama   Karl-Martin Müür (P4) + 4:11.462 58 3 1:19.248 227.40km/h 18.915s
383. 07. -6 -6 Yokomama   Nick Tsagarakis (P6) + 4:11.859 58 3 1:19.129 227.38km/h 18.523s
384. 09. -3 -3 Yokomama   Dominiek Van West (P22) + 4:11.945 57 2 1:20.545 227.38km/h 19.256s
385. 14. +17 +17 Dunnolop   Andreas Weilemann (P18) + 4:12.045 57 1 1:21.109 227.37km/h 19.315s
386. 15. -3 -3 Yokomama   Richard Owens (P18) + 4:12.189 57 2 1:20.543 227.37km/h 18.090s
387. 26. -19 -19 Dunnolop   Peter Thompson (M5) + 4:12.314 57 3 1:19.444 227.36km/h 19.978s
388. 16. +9 +9 Yokomama   Aleksey Odegov (P18) + 4:12.653 57 1 1:20.502 227.35km/h 21.240s
389. 09. +1 +1 Yokomama   Martynas Bražėnas (P21) + 4:12.658 58 2 1:20.525 227.35km/h 18.837s
390. 08. +8 +8 Yokomama   Konrad Lasak (P10) + 4:12.744 58 1 1:20.147 227.34km/h 21.018s
391. 08. -3 -3 Dunnolop   Matheus Gemignani (P6) + 4:12.807 58 3 1:20.341 227.34km/h 18.202s
392. 09. +7 +7 Dunnolop   Danilo Vettori (P15) + 4:12.989 58 2 1:19.321 227.33km/h 21.359s
393. 10. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Roman Maksimenkov (P25) + 4:13.042 58 3 1:20.372 227.33km/h 16.421s
394. 27. -5 -5 Yokomama   Daniele Bontempo (M5) + 4:13.107 57 2 1:19.833 227.32km/h 18.350s
395. 10. +6 +6 Dunnolop   Alexandr Mihasyov (P14) + 4:13.191 57 2 1:19.045 227.32km/h 17.449s
396. 10. +1 +1 Yokomama   András Bári (P21) + 4:13.356 58 2 1:20.318 227.31km/h 22.513s
397. 11. +8 +8 Yokomama   Otulos Gomes (P25) + 4:13.958 58 1 1:20.313 227.28km/h 20.803s
398. 07. +13 +13 Dunnolop   Carlos Vieira Jr (P13) + 4:13.998 58 1 1:20.384 227.28km/h 25.126s
399. 06. +9 +9 Yokomama   Vakaris Stankevičius (P19) + 4:14.071 58 2 1:20.024 227.28km/h 22.906s
400. 12. Ei muutosta ±0 Yokomama   Andre Ramos (P25) + 4:14.362 58 2 1:20.689 227.27km/h 21.964s
401. 10. +8 +8 Dunnolop   Sergey Bolshakov (P4) + 4:14.601 58 2 1:19.393 227.25km/h 16.657s
402. 32. Ei muutosta ±0 Yokomama   Paulo Carneiro (M3) + 4:14.612 57 3 1:19.150 227.25km/h 16.818s
403. 10. Ei muutosta ±0 Yokomama   Norman Gwynne (P22) + 4:14.924 57 2 1:19.805 227.24km/h 19.454s
404. 11. +2 +2 Yokomama   Marc De Jong (P9) + 4:14.940 57 2 1:20.067 227.24km/h 21.487s
405. 12. +3 +3 Yokomama   Michal Matloň (P9) + 4:15.295 57 2 1:20.430 227.22km/h 17.546s
406. 13. -8 -8 Yokomama   Jody Parker (P9) + 4:15.297 57 3 1:19.986 227.22km/h 19.454s
407. 11. +3 +3 Yokomama   Duong Cuong (P22) + 4:15.304 57 2 1:19.665 227.22km/h 17.460s
408. 11. -3 -3 Yokomama   Michaela Källström (P14) + 4:15.318 57 2 1:20.478 227.22km/h 20.245s
409. 07. +10 +10 Dunnolop   Nada Sokovic (P5) + 4:15.477 58 1 1:20.539 227.21km/h 24.130s
410. 26. +3 +3 Yokomama   Roberto Schumacher (M4) + 4:15.656 57 2 1:20.758 227.20km/h 17.272s
411. 14. -8 -8 Yokomama   Jarno Lehikoinen (P9) + 4:15.755 57 3 1:19.591 227.20km/h 17.315s
412. 11. +5 +5 Contimental   Mirsad Pazari (P16) + 4:15.941 58 2 1:19.818 227.19km/h 25.803s
413. 33. -6 -6 Yokomama   Agostino Oddo (M3) + 4:16.196 57 2 1:19.651 227.18km/h 18.133s
414. 12. -3 -3 Yokomama   Sylvain Guillon (P22) + 4:16.908 57 2 1:20.939 227.15km/h 22.298s
415. 27. -3 -3 Dunnolop   Brian Blagdon (M1) + 4:17.174 56 3 1:20.048 227.13km/h 19.678s
416. 11. +2 +2 Yokomama   Rimantas Sagatas2 (P20) + 4:17.591 57 2 1:20.203 227.11km/h 19.989s
417. 09. +1 +1 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 4:18.014 58 2 1:20.888 227.09km/h 18.512s
418. 34. +5 +5 Contimental   Andrea Marra (M3) + 4:18.182 57 1 1:21.042 227.09km/h 22.854s
419. 27. -9 -9 Yokomama   Claudio Szynkier (M4) + 4:18.296 57 4 1:19.063 227.08km/h 18.636s
420. 15. -6 -6 Yokomama   Grant Crouch (P11) + 4:18.803 58 3 1:19.308 227.06km/h 17.933s
421. 28. +5 +5 Contimental   Gino Falco (M4) + 4:18.849 57 2 1:20.584 227.05km/h 20.966s
422. 10. +11 +11 Yokomama   Sandro Benghi (P10) + 4:19.108 58 2 1:20.598 227.04km/h 18.239s
423. 15. -14 -14 Dunnolop   Marcelo Ascencio (P9) + 4:19.178 57 2 1:20.149 227.04km/h 20.293s
424. 13. +9 +9 Yokomama   Andre Margoni (P25) + 4:19.248 57 1 1:20.666 227.04km/h 23.350s
425. 08. -2 -2 Yokomama   Santiago Larrama (P5) + 4:19.349 58 2 1:20.008 227.03km/h 20.872s
426. 28. +7 +7 Yokomama   Jay De Snoo (M1) + 4:19.380 56 2 1:19.161 227.03km/h 18.511s
427. 15. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Wendell Kill (P12) + 4:19.421 57 2 1:20.398 227.03km/h 16.853s
428. 16. -7 -7 Dunnolop   Srđan Krčmaričić (P12) + 4:19.443 57 2 1:19.981 227.03km/h 23.898s
429. 06. -1 -1 Yokomama   Dominik Krowiak (P8) + 4:19.498 58 2 1:20.405 227.02km/h 18.124s
430. 09. +21 +21 Yokomama   Effendy Norzaman (P6) + 4:19.567 58 2 1:20.442 227.02km/h 17.621s
431. 10. +5 +5 Yokomama   Asdrúbal Corral (P6) + 4:19.674 58 2 1:20.201 227.02km/h 20.672s
432. 17. +2 +2 Yokomama   Rafael Mantovani (P12) + 4:19.677 57 2 1:20.371 227.01km/h 20.022s
433. 12. +4 +4 Yokomama   Leonardo Araújo (P20) + 4:19.873 57 2 1:20.345 227.01km/h 19.211s
434. 28. -2 -2 Yokomama   Ljiljan Ozibal (M5) + 4:19.952 57 2 1:20.293 227.00km/h 20.116s
435. 07. Ei muutosta ±0 Yokomama   Maciej Młynek (P8) + 4:19.993 58 2 1:20.199 227.00km/h 20.618s
436. 08. -3 -3 Contimental   Paul Brandt (P13) + 4:20.241 58 2 1:20.533 226.99km/h 21.499s
437. 13. +6 +6 Yokomama   Juliano Matzenbacher (P20) + 4:20.302 57 2 1:19.926 226.99km/h 21.857s
438. 14. Ei muutosta ±0 Yokomama   Kristijan Mihovic (P20) + 4:20.362 57 2 1:20.454 226.98km/h 20.224s
439. 18. -4 -4 Yokomama   Ivica Paunovic (P12) + 4:20.854 57 2 1:20.546 226.96km/h 21.182s
440. 12. +2 +2 Yokomama   Nuno Vicente (P16) + 4:20.906 58 3 1:20.610 226.96km/h 17.266s
441. 15. -8 -8 Dunnolop   David Jundt (P20) + 4:20.960 57 3 1:20.122 226.95km/h 15.685s
442. 09. +1 +1 Dunnolop   Mateusz Bogusz (P2) + 4:21.184 57 1 1:20.564 226.94km/h 22.810s
443. 10. +10 +10 Dunnolop   Federico Stillavato (P15) + 4:21.362 58 2 1:20.477 226.94km/h 23.684s
444. 10. -3 -3 Yokomama   Alberto Perez (P2) + 4:21.620 57 2 1:20.463 226.92km/h 19.686s
445. 13. +9 +9 Dunnolop   Christian Aunkofer (P1) + 4:21.632 57 2 1:20.030 226.92km/h 17.424s
446. 07. +6 +6 Avonn   Fabricio Ramos (P19) + 4:21.647 58 2 1:20.721 226.92km/h 19.853s
447. 08. -3 -3 Yokomama   Gary Mullins (P19) + 4:21.674 58 2 1:20.174 226.92km/h 22.251s
448. 29. -3 -3 Yokomama   George Slater (M1) + 4:21.774 56 1 1:21.016 226.92km/h 21.857s
449. 09. -3 -3 Yokomama   Marco Cavazzoli (P13) + 4:21.822 58 3 1:20.008 226.91km/h 20.538s
450. 08. +7 +7 Yokomama   Nicky Costello (P8) + 4:21.829 58 2 1:19.850 226.91km/h 21.487s
451. 30. +7 +7 Contimental   Patrick Feise (E) + 4:21.928 55 1 1:21.206 226.91km/h 14.540s
452. 11. -6 -6 Dunnolop   Aigars Vitolins (P4) + 4:21.959 58 2 1:20.504 226.91km/h 18.410s
453. 17. -4 -4 Yokomama   Dejan Makor (P18) + 4:22.334 57 2 1:20.416 226.89km/h 23.321s
454. 29. +9 +9 Yokomama   Luis Ferreira (M5) + 4:22.532 57 2 1:20.459 226.88km/h 17.244s
455. 35. -2 -2 Yokomama   Eduard Gindullin (M3) + 4:22.776 56 2 1:20.965 226.87km/h 16.462s
456. 05. Ei muutosta ±0 Yokomama   Christer Andersson (P24) + 4:22.891 58 2 1:20.590 226.86km/h 17.698s
457. 11. +9 +9 Dunnolop   Mátyás Kovács (P6) + 4:23.159 58 2 1:20.229 226.85km/h 21.196s
458. 11. +17 +17 Contimental   Luis Alberto Ramos (P21) + 4:23.331 58 1 1:20.987 226.84km/h 22.492s
459. 12. -6 -6 Yokomama   Guido Simonetta (P21) + 4:23.480 58 3 1:20.596 226.84km/h 18.856s
460. 31. +1 +1 Contimental   András Bozóti (E) + 4:23.692 55 2 1:20.650 226.83km/h 20.437s
461. 09. -8 -8 Yokomama   Domien Luts (P5) + 4:23.701 58 3 1:19.953 226.83km/h 18.010s
462. 13. -6 -6 Yokomama   Manuel Muench (P21) + 4:23.723 58 3 1:19.810 226.82km/h 17.909s
463. 10. +4 +4 Yokomama   Zoltann Tiszai (P23) + 4:23.926 58 1 1:21.199 226.82km/h 21.492s
464. 11. +17 +17 Yokomama   Daniel Iliev (P15) + 4:24.008 58 2 1:20.547 226.81km/h 19.928s
465. 14. -1 -1 Dunnolop   Daniel Ossmann (P21) + 4:24.198 58 3 1:18.976 226.80km/h 18.700s
466. 11. -4 -4 Dunnolop   Richard Marc (P10) + 4:24.397 58 3 1:18.920 226.79km/h 20.497s
467. 11. +5 +5 Dunnolop   Brice Meyer (P23) + 4:24.509 58 2 1:21.078 226.79km/h 22.261s
468. 12. +4 +4 Yokomama   Bruna Carneiro (P6) + 4:25.032 58 2 1:19.936 226.76km/h 22.069s
469. 09. +20 +20 Yokomama   Paulo Sequeira (P7) + 4:25.039 57 1 1:21.195 226.76km/h 18.446s
470. 12. +13 +13 Yokomama   Anatolij Pasko (P15) + 4:25.270 58 2 1:20.399 226.75km/h 18.429s
471. 10. +3 +3 Yokomama   Tianhao Chen (P7) + 4:25.331 57 2 1:20.907 226.75km/h 21.762s
472. 13. +1 +1 Yokomama   Raúl Dominguez (P15) + 4:25.475 58 2 1:19.995 226.74km/h 18.172s
473. 06. +3 +3 Dunnolop   Valter Andreiev (P17) + 4:26.125 58 2 1:19.280 226.71km/h 21.656s
474. 27. -15 -15 Yokomama   Roger Bergman (M2) + 4:26.487 56 2 1:20.261 226.70km/h 16.154s
475. 28. +2 +2 Contimental   Philipp Oiseau (M2) + 4:26.698 56 2 1:20.159 226.69km/h 20.209s
476. 16. +1 +1 Yokomama   Stefan Gommans (P20) + 4:26.749 57 2 1:21.265 226.68km/h 19.391s
477. 29. -1 -1 Contimental   Konstantin Sobolev (M2) + 4:27.024 56 2 1:20.324 226.67km/h 15.415s
478. 30. -6 -6 Yokomama   Patrick Varlez (M2) + 4:27.315 56 2 1:20.125 226.66km/h 21.454s
479. 16. -2 -2 Yokomama   Richard Hylands (P11) + 4:27.591 57 2 1:20.719 226.64km/h 17.962s
480. 32. +3 +3 Contimental   Carlos Esparza (E) + 4:27.599 55 1 1:20.870 226.64km/h 18.482s
481. 17. Ei muutosta ±0 Yokomama   Jose Maria Delle Donne (P11) + 4:27.741 57 2 1:20.214 226.64km/h 23.874s
482. 13. -2 -2 Yokomama   Varga Gábor (P22) + 4:27.860 57 2 1:20.435 226.63km/h 21.763s
483. 12. Ei muutosta ±0 Yokomama   Stefan Dubach (P14) + 4:28.066 57 2 1:19.835 226.62km/h 25.350s
484. 11. +1 +1 Yokomama   Ton De Jong (P7) + 4:28.076 57 2 1:20.189 226.62km/h 20.065s
485. 16. +3 +3 Contimental   Rafal Kowalski (P9) + 4:28.213 57 2 1:20.200 226.61km/h 18.762s
486. 14. +1 +1 Yokomama   João Afro Barros Leal (P22) + 4:28.387 57 2 1:19.826 226.61km/h 20.854s
487. 30. -5 -5 Dunnolop   Martti Kaasik (M5) + 4:28.619 56 4 1:19.304 226.60km/h 19.368s
488. 13. -6 -6 Contimental   Tomasz Mazepa (P6) + 4:28.681 58 2 1:20.826 226.59km/h 21.633s
489. 12. -7 -7 Yokomama   Damir Sen (P23) + 4:28.929 58 2 1:20.918 226.58km/h 19.514s
490. 06. +2 +2 Yokomama   Pedro Henrique (P24) + 4:29.021 58 2 1:20.137 226.58km/h 18.669s
491. 18. +2 +2 Yokomama   Cornelius Alexandru (P3) + 4:29.068 58 2 1:19.719 226.57km/h 21.784s
492. 12. +11 +11 Yokomama   Mika Pekkarinen (P4) + 4:29.318 58 2 1:20.279 226.56km/h 21.036s
493. 12. +12 +12 Dunnolop   Pablo Gustavo (P7) + 4:29.365 57 1 1:20.808 226.56km/h 20.554s
494. 13. +12 +12 Dunnolop   Collin Clément (P4) + 4:29.870 58 2 1:20.440 226.54km/h 21.183s
495. 13. -2 -2 Dunnolop   Christophe Dumont (P7) + 4:29.917 57 3 1:20.277 226.53km/h 19.434s
496. 14. -5 -5 Yokomama   Nuno Rodrigues (P4) + 4:29.985 58 2 1:19.756 226.53km/h 21.715s
497. 09. +11 +11 Contimental   Τhodoris Palaskas (P8) + 4:30.270 57 2 1:20.375 226.52km/h 20.111s
498. 15. -9 -9 Yokomama   Melando Tasoso (P4) + 4:30.355 58 3 1:20.027 226.51km/h 17.857s
499. 16. -1 -1 Yokomama   Johnny Nic (P4) + 4:30.366 58 2 1:19.926 226.51km/h 23.920s
500. 07. +5 +5 Yokomama   Jaime Rufas (P24) + 4:30.576 58 1 1:20.174 226.50km/h 19.423s