Kilpailun yhteenveto (Rata: Spa | Kausi: 48 | Kilpailu: 17 | Ryhmä: Master - 2)

Kausi:  Kilpailu:

Valitse toinen ryhmä:

Sija Muutos Renk. Maa Managerin nimi Kilpailun kesto Kierroksia Varikko käyntejä Paras kierrosaika Keskinopeus Paras varikko aika
01. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Stefan Farkas 1h20:54.600 44 2 1:47.903 227.36km/h 18.762s
02. +1 +1 Dunnolop   Dmitry Shevel + 11.014 44 2 1:48.259 226.85km/h 15.942s
03. +5 +5 Dunnolop   Tomasz Mazepa + 23.369 44 2 1:47.909 226.27km/h 19.615s
04. +2 +2 Avonn   Devashis Tamhane + 33.517 44 2 1:48.534 225.80km/h 21.205s
05. +2 +2 Avonn   Michal Szopinski + 44.423 44 2 1:48.925 225.30km/h 17.266s
06. +13 +13 Contimental   Antonio Cerqueira + 47.339 44 2 1:48.638 225.17km/h 19.983s
07. +6 +6 Avonn   Ivan Kudreshov + 50.339 44 2 1:48.939 225.03km/h 19.094s
08. +3 +3 Badyear   André Terezan + 54.914 44 2 1:48.805 224.82km/h 23.291s
09. +14 +14 Dunnolop   Zoltan Knyazoviczky + 1:04.722 44 2 1:49.038 224.37km/h 20.004s
10. Ei muutosta ±0 Yokomama   Michael Monaco + 1:33.419 44 3 1:48.880 223.07km/h 17.932s
11. +1 +1 Dunnolop   Rafal Kowalski + 1:45.819 44 2 1:48.894 222.51km/h 20.314s
12. +18 +18 Contimental   Maicon Fierz + 1:48.886 44 2 1:50.093 222.38km/h 19.180s
13. -11 -11 Dunnolop   Bráulio Monteiro + 2:57.262 43 2 1:48.433 219.35km/h 17.666s
14. -9 -9 Dunnolop   Vladimir Danilin + 2:59.527 43 2 1:51.988 219.26km/h 17.979s
15. -6 -6 Dunnolop   Georgi Shushkov + 3:34.289 43 2 1:52.384 217.75km/h 19.335s
16. -12 -12 Dunnolop   Choves Correa + 4:09.550 42 3 1:48.437 216.25km/h 16.454s
17. -3 -3 Yokomama   Aleksander Indinavichyus + 4:24.019 42 2 1:52.454 215.64km/h 17.347s
18. +4 +4 Dunnolop   Jarno Lehikoinen + 4:36.441 42 2 1:53.166 215.11km/h 17.971s
19. +13 +13 Dunnolop   Tomi Kaartinen + 4:47.863 42 2 1:53.237 214.64km/h 20.755s
20. +7 +7 Dunnolop   Mindaugas Kuodys + 4:59.896 42 2 1:53.163 214.14km/h 21.176s
21. +4 +4 Yokomama   Thadeu Barros + 4:59.984 42 2 1:53.559 214.13km/h 18.717s
22. -7 -7 Dunnolop   David Uribe + 5:01.450 42 2 1:52.983 214.07km/h 17.232s
23. +6 +6 Contimental   Ceco Penkov + 5:03.309 42 2 1:53.205 213.99km/h 16.936s
24. +4 +4 Contimental   Eugenio Sanchez Cruzado + 5:05.928 42 2 1:53.646 213.89km/h 22.939s
25. +1 +1 Contimental   Paolo Rovina + 5:12.845 42 2 1:53.740 213.60km/h 19.451s
26. +9 +9 Pipirelli   Jarek Rychlicki + 5:24.307 42 2 1:54.040 213.13km/h 22.304s
27. -9 -9 Contimental   Oancea Florin-ilie + 5:30.107 42 2 1:53.349 212.89km/h 18.545s
28. -12 -12 Bridgerock   Gediminas Sarocka + 5:31.712 41 2 1:52.732 212.82km/h 23.127s
29. +7 +7 Dunnolop   Fernando Bueno + 5:38.541 41 2 1:54.300 212.54km/h 18.099s
30. +4 +4 Contimental   Paul Nikiforov + 6:21.402 41 2 1:54.090 210.80km/h 17.764s
31. +8 +8 Pipirelli   Mladen Matijevic + 7:11.752 41 2 1:56.822 208.79km/h 22.591s
32. +5 +5 Pipirelli   Sergey Sergeev + 7:49.774 40 2 1:55.980 207.30km/h 18.892s
Ei luokiteltu
33. -9 -9 Yokomama   Rüdiger Kaireit + 11:51.975 38 4 1:53.474    16.108s
34. -1 -1 Yokomama   Lorenzo Bongi Teknisiä ongelmia 38 2 1:55.175    19.779s
35. -15 -15 Badyear   Evgeny Gibkov Teknisiä ongelmia 36 1 1:53.977    18.831s
36. +2 +2 Pipirelli   Sujay Warrier Teknisiä ongelmia 30 2 1:57.716    21.240s
37. -16 -16 Contimental   Antonio Gattulli Teknisiä ongelmia 29 2 1:53.932    17.719s
38. -7 -7 Dunnolop   Joachim Vaes Teknisiä ongelmia 22 1 1:54.218    17.890s
39. -22 -22 Dunnolop   Gergely Magyar Teknisiä ongelmia 19 1 1:54.785    19.352s