Kilpailun yhteenveto (Rata: Spa | Kausi: 48 | Kilpailu: 17 | Ryhmä: Master - 4)

Kausi:  Kilpailu:

Valitse toinen ryhmä:

Sija Muutos Renk. Maa Managerin nimi Kilpailun kesto Kierroksia Varikko käyntejä Paras kierrosaika Keskinopeus Paras varikko aika
01. +4 +4 Dunnolop   Yuri Kuptsov 1h20:57.168 44 2 1:48.147 227.24km/h 14.854s
02. +8 +8 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 11.373 44 2 1:48.026 226.71km/h 15.552s
03. -2 -2 Dunnolop   Ioannis Dimitroglou + 13.181 44 2 1:47.680 226.63km/h 19.150s
04. -1 -1 Dunnolop   Vinicio Souza + 13.295 44 2 1:48.207 226.62km/h 18.308s
05. +1 +1 Dunnolop   Yucel Kat + 13.592 44 2 1:48.070 226.61km/h 18.978s
06. +2 +2 Avonn   Mikko Heikkinen + 22.446 44 2 1:48.743 226.20km/h 17.721s
07. +8 +8 Dunnolop   Nuno Vicente + 26.116 44 2 1:48.447 226.03km/h 17.363s
08. +4 +4 Dunnolop   Dimas Rocker + 26.700 44 2 1:48.475 226.00km/h 17.071s
09. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Rosario Giac + 29.670 44 2 1:48.250 225.86km/h 20.654s
10. -8 -8 Yokomama   Maxim Egorov + 48.360 44 3 1:48.423 225.00km/h 15.841s
11. +6 +6 Contimental   Todor Mitev + 1:06.283 44 2 1:49.282 224.18km/h 19.647s
12. +16 +16 Dunnolop   Branislav Hrnjak + 1:24.578 44 2 1:49.491 223.35km/h 18.088s
13. Ei muutosta ±0 Dunnolop   Andreas Weilemann + 1:35.132 44 2 1:48.624 222.88km/h 24.675s
14. +16 +16 Dunnolop   Kiril Stoianov + 2:38.515 43 2 1:49.015 220.06km/h 17.202s
15. -11 -11 Dunnolop   Luca Molendi + 3:15.295 43 2 1:51.936 218.46km/h 20.407s
16. +9 +9 Dunnolop   Niels Wolters + 3:17.624 43 3 1:50.465 218.36km/h 18.906s
17. -3 -3 Dunnolop   Edwin Silva + 3:48.606 42 2 1:53.320 217.03km/h 15.680s
18. -11 -11 Michelini   Rushan Ibniev + 4:36.938 42 2 1:52.592 214.99km/h 18.457s
19. +16 +16 Pipirelli   Antonny Katayama + 4:38.455 42 3 1:53.178 214.92km/h 17.358s
20. +12 +12 Contimental   Alexandre Fernandes + 4:42.457 42 2 1:53.904 214.75km/h 18.187s
21. +6 +6 Contimental   Jussi Mäenpää + 4:42.606 42 2 1:53.703 214.75km/h 17.702s
22. -3 -3 Contimental   Alexandr Marchenko + 4:59.066 42 2 1:53.540 214.06km/h 18.332s
23. -5 -5 Avonn   Pascal Van Kleij + 5:01.544 42 2 1:53.676 213.96km/h 23.463s
24. -1 -1 Badyear   Vlad Nesterchuk + 5:14.948 42 2 1:53.783 213.41km/h 20.382s
25. -9 -9 Yokomama   Rogério Araken + 5:15.095 42 3 1:53.351 213.40km/h 19.620s
26. Ei muutosta ±0 Contimental   Kristoffer Christensen + 5:27.793 41 2 1:53.997 212.88km/h 21.102s
27. +6 +6 Pipirelli   Eduard Kodenets + 5:54.826 41 2 1:55.043 211.77km/h 20.939s
28. +6 +6 Yokomama   Joss Giraud + 5:55.550 41 2 1:54.138 211.74km/h 19.941s
29. +2 +2 Dunnolop   István Farkas + 6:02.741 41 2 1:54.086 211.45km/h 18.144s
30. -19 -19 Yokomama   Rafal Celejewski + 6:05.575 41 3 1:53.484 211.34km/h 17.645s
31. -7 -7 Dunnolop   Konstantin Kiskinov + 6:06.051 41 2 1:53.345 211.32km/h 20.238s
32. -3 -3 Contimental   Tamás Tóth + 6:12.711 41 2 1:54.159 211.05km/h 19.531s
33. +3 +3 Dunnolop   Martin Freeth + 6:48.579 41 2 1:55.322 209.61km/h 21.504s
34. -12 -12 Dunnolop   Asen Poličnik + 6:52.487 41 3 1:53.567 209.46km/h 23.364s
35. +3 +3 Pipirelli   Luiz Oliveira + 7:50.827 40 3 1:55.743 207.16km/h 18.493s
36. +3 +3 Avonn   Makis Katsoulas + 10:05.342 39 4 1:57.952 202.06km/h 20.709s
Ei luokiteltu
37. -16 -16 Yokomama   Eugen Jochim Teknisiä ongelmia 34 2 1:53.872    18.117s
38. -18 -18 Dunnolop   Stephen Cakebread Teknisiä ongelmia 32 2 1:54.314    19.131s
39. -2 -2 Pipirelli   Shersh Khandelwal Teknisiä ongelmia 19 1 1:55.349    18.978s