Tilastot

Kaikkien aikojen suorituskyky tilastot
Tiimien tilastot
Pelin aktiivisuus tilastot
Forum tilastot
Maiden tilastot
Muut tilastot
Saavutus tilastot
Työntekijöiden tilastot
GPRO Supporter tilastot

Sijoitukset mikäli kausi olisi yksi suuri kilpailu

Valitse taso:

 
Sivu [12 3 ... 114 115 116 » Siirry suoraan sivulle:
# Renkaat Managerin nimi Maa Ryhmä Kauden yhteisaika
HH:MM:SS.XXXs
1. Michelini George Slater2 Elite 11:26:32.634s
2. Michelini Dominiek Van West Elite + 0:01:15.871s
3. Michelini Gyuri Székely Elite + 0:05:09.806s
4. Hancock Jasper Coosemans1 Elite + 0:08:06.391s
5. Badyear Rimantas Sagatas4 Elite + 0:08:14.638s
6. Hancock Brice Meyer Elite + 0:08:20.085s
7. Hancock Ilya Vedenikov Elite + 0:09:52.939s
8. Hancock Gustavo Bellotto Elite + 0:10:04.070s
9. Yokomama Pieterjan Staessen Elite + 0:10:04.232s
10. Hancock Wouter Teuwen Elite + 0:11:12.895s
11. Hancock Bruno Caseiro1 Elite + 0:12:20.558s
12. Contimental Vincent Douchez Elite + 0:13:19.609s
13. Contimental Lorenzo Di Buono Elite + 0:13:23.375s
14. Contimental Jean-françois Charbinat Elite + 0:13:53.172s
15. Contimental Andreas Ramann Elite + 0:14:22.921s
16. Contimental Kai Wen Chew Elite + 0:16:42.184s
17. Contimental Christer Andersson Elite + 0:16:50.905s
18. Hancock Gideon Rosa Elite + 0:17:42.972s
19. Contimental Tony Cullen Elite + 0:17:46.471s
20. Contimental Gonzalo Alvarez Elite + 0:17:49.679s
21. Hancock Bernard Bontjer Elite + 0:19:09.976s
22. Dunnolop Harsh Sheth Master - 2 + 0:19:30.551s
23. Yokomama Diogo Abdalla Master - 2 + 0:19:57.212s
24. Contimental Andrew Merkel Elite + 0:20:02.571s
25. Dunnolop Martino Colombo Master - 5 + 0:20:04.182s
26. Michelini Matteo Allegretti Master - 3 + 0:20:59.349s
27. Yokomama Mikael Brostrom Master - 3 + 0:21:11.665s
28. Dunnolop Aigars Vitolins Master - 1 + 0:21:52.699s
29. Yokomama Viktor Dyankov Master - 3 + 0:21:54.556s
30. Dunnolop Roland Postle9 Master - 1 + 0:22:15.566s
31. Badyear Stephen Bewers Master - 2 + 0:22:32.524s
32. Dunnolop Mikko Suhonen Master - 3 + 0:22:45.725s
33. Badyear Charles Kurz Master - 3 + 0:23:42.206s
34. Yokomama Diogo Schwinn Master - 1 + 0:23:45.798s
35. Badyear Alessandro Reda Master - 2 + 0:23:52.887s
36. Dunnolop Atis Praudins Master - 1 + 0:23:56.273s
37. Badyear Geir Pukk Master - 2 + 0:24:02.917s
38. Michelini Mauro Schumacher Master - 5 + 0:24:11.966s
39. Yokomama André de Carvalho Elite + 0:24:32.869s
40. Badyear Francesco Finazzi Elite + 0:24:53.463s
41. Yokomama Aleksey Kondratenko Master - 2 + 0:24:56.581s
42. Yokomama Cristian Cattaneo Master - 4 + 0:25:07.095s
43. Yokomama Bora Janić Master - 4 + 0:25:20.949s
44. Badyear Giovanni Orecchioni Elite + 0:25:29.590s
45. Yokomama Nuno Vicente Master - 3 + 0:25:32.373s
46. Yokomama Josh Clark Elite + 0:25:47.544s
47. Badyear Alex Fuzatto Master - 4 + 0:25:48.473s
48. Yokomama Vyacheslav Andreevich Master - 3 + 0:25:53.380s
49. Yokomama Sergio Fanelli Master - 3 + 0:25:54.100s
50. Yokomama Alexandre Reis Master - 1 + 0:25:56.051s
51. Dunnolop Mirco Baldini Master - 5 + 0:25:58.876s
52. Yokomama Flavio Almeida Master - 1 + 0:26:15.190s
53. Yokomama Arnaud Ferraris Master - 4 + 0:26:40.339s
54. Yokomama Toni Söyrinki Master - 1 + 0:26:42.987s
55. Yokomama David Michler Master - 4 + 0:26:52.720s
56. Yokomama Branislav Mihic Master - 4 + 0:27:03.106s
57. Badyear Edwin Carlier Master - 2 + 0:27:43.694s
58. Dunnolop Simone Bertolotto Master - 2 + 0:27:49.013s
59. Badyear Fabricio Ramos Master - 5 + 0:27:52.972s
60. Badyear Nikola Jancic Master - 3 + 0:27:57.711s
61. Dunnolop Rowie Halcon Master - 4 + 0:28:00.364s
62. Badyear Sam Tipple Pro - 23 + 0:28:03.974s
63. Yokomama Kristijan Mihovic Master - 5 + 0:28:06.126s
64. Hancock Martin Britain Master - 1 + 0:28:22.715s
65. Yokomama Giuseppe Carlomagno Master - 3 + 0:28:24.561s
66. Yokomama Martin Weiß Master - 2 + 0:28:26.865s
67. Yokomama Frédéric Pierret Master - 5 + 0:28:28.681s
68. Yokomama Alan Bevan Master - 1 + 0:28:38.505s
69. Yokomama Peter Both Master - 2 + 0:28:39.081s
70. Yokomama Dmitry Shevel Master - 2 + 0:28:40.094s
71. Yokomama Cezary Skonieczny Master - 5 + 0:28:50.257s
72. Badyear Luca Sora Master - 3 + 0:28:51.086s
73. Yokomama Cedric Mo Master - 4 + 0:28:55.385s
74. Yokomama Simone Pasqualoni Master - 2 + 0:28:58.680s
75. Dunnolop Brian Windell Pro - 24 + 0:28:59.527s
76. Dunnolop Marco Triulzi Master - 4 + 0:29:03.241s
77. Dunnolop Roman Maksimenkov Master - 1 + 0:29:10.593s
78. Yokomama Paulo Pinto1 Pro - 8 + 0:29:13.991s
79. Dunnolop Marco Ranghetti Master - 2 + 0:29:17.152s
80. Yokomama Luca Molendi Master - 5 + 0:29:21.356s
81. Yokomama Ross Proud Master - 4 + 0:29:22.995s
82. Dunnolop Luis Santos Master - 1 + 0:29:23.811s
83. Dunnolop Mattias Svensson Master - 2 + 0:29:34.463s
84. Yokomama Pedro Moura Master - 1 + 0:29:36.025s
85. Badyear Rogerio Mandler Master - 4 + 0:29:39.734s
86. Michelini Nestor Vicente Master - 2 + 0:29:41.916s
87. Yokomama Vsevolod Demydov2 Master - 4 + 0:29:46.338s
88. Yokomama Matteo Bernardi Master - 5 + 0:30:05.012s
89. Yokomama Joachim Vaes Master - 1 + 0:30:07.314s
90. Avonn Alexander Kunze Master - 3 + 0:30:09.906s
91. Yokomama Stefan Leinsinger Master - 3 + 0:30:15.172s
92. Yokomama Luis Ferreira Pro - 24 + 0:30:17.107s
93. Yokomama Bruno Cestino Master - 4 + 0:30:21.718s
94. Yokomama Riaan Van Der Merwe Master - 2 + 0:30:26.131s
95. Dunnolop Apostolis Goutzos Master - 3 + 0:30:31.315s
96. Hancock Melissa Martin Master - 5 + 0:30:35.762s
97. Contimental Jérôme Duluard Master - 4 + 0:30:38.602s
98. Yokomama Maja Soren Master - 5 + 0:30:40.388s
99. Yokomama Aleksandr Gerassimtsik Master - 2 + 0:30:41.761s
100. Dunnolop Kristjan Raamann Master - 2 + 0:30:42.677s
Sivu [12 3 ... 114 115 116 » Siirry suoraan sivulle: