Tilastot
Parhaat Qualify kierrokset radalla: Laguna Seca (Yhdysvallat)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Wojciech Uzikowski (A13) | 1:21.603s | + 0.000s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:21.881s | + 0.278s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Leandro Sereno7 (E) | 1:21.905s | + 0.302s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:21.998s | + 0.395s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Aleksej Sutkin (P13) | 1:22.172s | + 0.569s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Marek Marchewka (P19) | 1:22.293s | + 0.690s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Mindaugas Sarocka (Ret) | 1:22.378s | + 0.775s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Evaldas Ruseckas (Ret) | 1:22.447s | + 0.844s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Toygun Senler6 (Ret) | 1:22.489s | + 0.886s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Mika Pekkarinen (P15) | 1:22.538s | + 0.935s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Zdenek Hladik3 (Ret) | 1:22.547s | + 0.944s | Kausi 23, Kilpailu 16 | Elite | 1.02.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Serguei Baranovski (Ret) | 1:22.595s | + 0.992s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Daneks Britāls (Ret) | 1:22.685s | + 1.082s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | José Abi Jaudi (M4) | 1:22.710s | + 1.107s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:22.719s | + 1.116s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Róbert László2 (E) | 1:22.797s | + 1.194s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Jens Frøstrup (P16) | 1:22.909s | + 1.306s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Chris Hewitt (Ret) | 1:22.956s | + 1.353s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Radek Czech2 (A64) | 1:22.984s | + 1.381s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:23.008s | + 1.405s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Max Watson (Ret) | 1:23.043s | + 1.440s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:23.096s | + 1.493s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:23.111s | + 1.508s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Rafal Kowalski (Ret) | 1:23.120s | + 1.517s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Roland Postle10 (E) | 1:23.125s | + 1.522s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Alexey Domarev (Ret) | 1:23.158s | + 1.555s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Nuno Vicente (P5) | 1:23.249s | + 1.646s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Abdullah Kasapoglu (A30) | 1:23.258s | + 1.655s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 4 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Jimmy De Roy (P13) | 1:23.292s | + 1.689s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | Patryk Janczak (M1) | 1:23.336s | + 1.733s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | David Rolleston1 (M2) | 1:23.354s | + 1.751s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Janne Väänänen (Ret) | 1:23.374s | + 1.771s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Paul Gardiner (P24) | 1:23.381s | + 1.778s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 2 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Rafal Celejewski (A48) | 1:23.416s | + 1.813s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:23.455s | + 1.852s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Paweł Zaburski (M3) | 1:23.462s | + 1.859s | Kausi 75, Kilpailu 12 | Elite | 21.04.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:23.483s | + 1.880s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Theodosis Vogiatzis (P10) | 1:23.506s | + 1.903s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Frederico Neves1 (Ret) | 1:23.596s | + 1.993s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 2 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Nico Zou (Ret) | 1:23.646s | + 2.043s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Atis Praudiņš (E) | 1:23.653s | + 2.050s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 3 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Jan Velske3 (Ret) | 1:23.656s | + 2.053s | Kausi 75, Kilpailu 12 | Elite | 21.04.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Toni Söyrinki (E) | 1:23.687s | + 2.084s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Ugnius Sagatas (Ret) | 1:23.691s | + 2.088s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 3 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:23.702s | + 2.099s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Lucien Tonneau (Ret) | 1:23.734s | + 2.131s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Edvinas Pranculevicius2 (Ret) | 1:23.749s | + 2.146s | Kausi 23, Kilpailu 16 | Elite | 1.02.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Denis Grahov (Ret) | 1:23.760s | + 2.157s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Martin Bedoya (Ret) | 1:23.760s | + 2.157s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Thomas Bertolino (A4) | 1:23.782s | + 2.179s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
51. | Luis Uranga (Ret) | 1:23.789s | + 2.186s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 3 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
52. | Joss Giraud (A35) | 1:23.810s | + 2.207s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
53. | Anton Kuznetsov (Ret) | 1:23.819s | + 2.216s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 3 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
54. | Dmitriy Kosev (Ret) | 1:23.823s | + 2.220s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 1 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
55. | Dmitriy Krautsou (Ret) | 1:23.836s | + 2.233s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
56. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:23.900s | + 2.297s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 5 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
57. | Christophe Dumont (A28) | 1:23.916s | + 2.313s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 4 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
58. | Matt Stewart (P25) | 1:23.926s | + 2.323s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 1 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
59. | Edwin Silva (Ret) | 1:23.935s | + 2.332s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 3 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
60. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:23.935s | + 2.332s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 1 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
61. | Ramón López (M4) | 1:23.937s | + 2.334s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
62. | Joaquín Quintana (A48) | 1:23.943s | + 2.340s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 2 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
63. | David Jones-Winkley (P12) | 1:23.958s | + 2.355s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 2 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
64. | Kuba Szajbel (M5) | 1:23.961s | + 2.358s | Kausi 88, Kilpailu 3 | Elite | 24.06.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
65. | Jérôme Duluard (A64) | 1:23.964s | + 2.361s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
66. | Lee Harding (E) | 1:23.976s | + 2.373s | Kausi 75, Kilpailu 12 | Elite | 21.04.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
67. | Leonardo Bittencourt (Ret) | 1:23.988s | + 2.385s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Elite | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
68. | Theo Panag (Ret) | 1:24.002s | + 2.399s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 1 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
69. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:24.006s | + 2.403s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 4 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
70. | Andreas Weilemann (Ret) | 1:24.007s | + 2.404s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 2 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
71. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:24.014s | + 2.411s | Kausi 88, Kilpailu 3 | Elite | 24.06.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
72. | Matt Kasar (R48) | 1:24.025s | + 2.422s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 3 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
73. | Christoph Seifriedsberger (Ret) | 1:24.036s | + 2.433s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 1 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
74. | Martin Britain (M3) | 1:24.036s | + 2.433s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 2 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
75. | Anton Klein (Ret) | 1:24.065s | + 2.462s | Kausi 23, Kilpailu 16 | Elite | 1.02.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
76. | Tomasz Kaminski (P11) | 1:24.068s | + 2.465s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 1 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
77. | Tomasz Zyma (Ret) | 1:24.079s | + 2.476s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 1 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
78. | Edijs Putniņš (Ret) | 1:24.080s | + 2.477s | Kausi 13, Kilpailu 3 | Elite | 6.02.2009 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
79. | Gary Mullins (A45) | 1:24.086s | + 2.483s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 4 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
80. | Ahmet Sonverdi (P22) | 1:24.096s | + 2.493s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 3 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
81. | Patrick Michalak (Ret) | 1:24.098s | + 2.495s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 4 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
82. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:24.119s | + 2.516s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 4 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
83. | Martynas Bražėnas (A26) | 1:24.141s | + 2.538s | Kausi 75, Kilpailu 12 | Elite | 21.04.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
84. | Michael Keeney (Ret) | 1:24.143s | + 2.540s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
85. | Nastia Mikulenak (Ret) | 1:24.162s | + 2.559s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 5 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
86. | Michail Ivanov (A78) | 1:24.164s | + 2.561s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 4 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
87. | Felipe Aguiar (A20) | 1:24.181s | + 2.578s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 4 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
88. | Jani Syrjäläinen (Ret) | 1:24.193s | + 2.590s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 1 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
89. | Vladimir Islentiev2 (M4) | 1:24.200s | + 2.597s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 1 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
90. | Marco Lopes (P18) | 1:24.214s | + 2.611s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 5 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
91. | Dmitry Nechitailo (A33) | 1:24.214s | + 2.611s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 1 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
92. | Olver Hernández (P24) | 1:24.219s | + 2.616s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 1 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
93. | Stefan Olofsson (A20) | 1:24.223s | + 2.620s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 1 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
94. | Alexander Krknjak (Ret) | 1:24.233s | + 2.630s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 3 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
95. | Tadas Bubelevičius (Ret) | 1:24.235s | + 2.632s | Kausi 10, Kilpailu 11 | Elite | 8.08.2008 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
96. | Andrei Kolesnikovich (Ret) | 1:24.238s | + 2.635s | Kausi 27, Kilpailu 14 | Master - 1 | 18.10.2011 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
97. | Stavros Oikonomidis (Ret) | 1:24.246s | + 2.643s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 4 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
98. | Sergey Lyogky (Ret) | 1:24.246s | + 2.643s | Kausi 32, Kilpailu 5 | Elite | 14.08.2012 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
99. | Patrik Olofsson (A46) | 1:24.246s | + 2.643s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Master - 5 | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
100. | Radek Sus (Ret) | 1:24.250s | + 2.647s | Kausi 68, Kilpailu 1 | Elite | 14.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |