Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Jerez (Espanja)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 1:16.566s | + 0.000s | Kausi 73, Kilpailu 14 | Elite | 17.12.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:16.838s | + 0.272s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:17.485s | + 0.919s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:17.493s | + 0.927s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:17.509s | + 0.943s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | André de Carvalho (E) | 1:17.535s | + 0.969s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Andreas Ramann (E) | 1:17.604s | + 1.038s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:17.618s | + 1.052s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Gustavo Bellotto (E) | 1:17.752s | + 1.186s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Ethan Littlejohns (A19) | 1:17.884s | + 1.318s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Yug Desai3 (Ret) | 1:18.128s | + 1.562s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Raimonds Urtāns (M1) | 1:18.147s | + 1.581s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Rafal Celejewski (A48) | 1:18.269s | + 1.703s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Luca Molendi (M4) | 1:18.279s | + 1.713s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Leandro Sereno7 (E) | 1:18.376s | + 1.810s | Kausi 73, Kilpailu 14 | Elite | 17.12.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Harsh Sheth (E) | 1:18.427s | + 1.861s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Joaquín Quintana (A48) | 1:18.453s | + 1.887s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Ville Pohjanen (A68) | 1:18.487s | + 1.921s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Frederik Broux (A36) | 1:18.502s | + 1.936s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | George Slater4 (Ret) | 1:18.504s | + 1.938s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Brad Marshall1 (A29) | 1:18.525s | + 1.959s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Vladimir Valis (A55) | 1:18.573s | + 2.007s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Klas Britse (Ret) | 1:18.609s | + 2.043s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Bernard Bontjer (M4) | 1:18.613s | + 2.047s | Kausi 73, Kilpailu 14 | Elite | 17.12.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Kuba Szajbel (M5) | 1:18.624s | + 2.058s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Twig Fahaji (R107) | 1:18.652s | + 2.086s | Kausi 84, Kilpailu 5 | Elite | 15.10.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:18.672s | + 2.106s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Michael Keeney (Ret) | 1:18.676s | + 2.110s | Kausi 67, Kilpailu 7 | Elite | 2.11.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | György Székely (E) | 1:18.688s | + 2.122s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:18.736s | + 2.170s | Kausi 67, Kilpailu 7 | Elite | 2.11.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Andrew Merkel (M2) | 1:18.739s | + 2.173s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:18.782s | + 2.216s | Kausi 73, Kilpailu 14 | Elite | 17.12.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:18.808s | + 2.242s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Patrik Balogh (Ret) | 1:18.837s | + 2.271s | Kausi 56, Kilpailu 16 | Elite | 10.01.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Tan S Lake (E) | 1:18.847s | + 2.281s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:18.894s | + 2.328s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:18.953s | + 2.387s | Kausi 67, Kilpailu 7 | Elite | 2.11.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Stanislav Frolov (A41) | 1:18.966s | + 2.400s | Kausi 52, Kilpailu 6 | Elite | 29.03.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Emmanuel Manfre (P16) | 1:18.982s | + 2.416s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Jani Syrjäläinen (Ret) | 1:19.017s | + 2.451s | Kausi 84, Kilpailu 5 | Elite | 15.10.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:19.029s | + 2.463s | Kausi 79, Kilpailu 8 | Elite | 15.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Róbert László2 (E) | 1:19.067s | + 2.501s | Kausi 61, Kilpailu 10 | Elite | 31.10.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Oliver Radna (Ret) | 1:19.124s | + 2.558s | Kausi 73, Kilpailu 14 | Elite | 17.12.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Roland Postle10 (E) | 1:19.149s | + 2.583s | Kausi 84, Kilpailu 5 | Elite | 15.10.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Paweł Zaburski (M3) | 1:19.153s | + 2.587s | Kausi 73, Kilpailu 14 | Elite | 17.12.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Dominiek Van West (E) | 1:19.160s | + 2.594s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Justinas Smyšliajevas4 (Ret) | 1:19.181s | + 2.615s | Kausi 56, Kilpailu 16 | Elite | 10.01.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Geoffrey Stanislawski (M1) | 1:19.233s | + 2.667s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Geir Pukk (E) | 1:19.261s | + 2.695s | Kausi 95, Kilpailu 8 | Elite | 26.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Aigars Vitolins (M1) | 1:19.363s | + 2.797s | Kausi 88, Kilpailu 6 | Elite | 5.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |