Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Brands Hatch (Iso-Britannia)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:09.867s | + 0.000s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:10.270s | + 0.403s | Kausi 93, Kilpailu 12 | Elite | 6.06.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:10.469s | + 0.602s | Kausi 93, Kilpailu 12 | Elite | 6.06.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:10.474s | + 0.607s | Kausi 83, Kilpailu 7 | Elite | 20.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Jan Velske3 (Ret) | 1:10.535s | + 0.668s | Kausi 72, Kilpailu 2 | Elite | 3.09.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Alexei Malkin (P24) | 1:10.917s | + 1.050s | Kausi 95, Kilpailu 9 | Elite | 29.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:11.001s | + 1.134s | Kausi 60, Kilpailu 6 | Elite | 15.08.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Jesus Fernandez (P22) | 1:11.037s | + 1.170s | Kausi 64, Kilpailu 13 | Elite | 18.05.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Brad Marshall1 (A29) | 1:11.055s | + 1.188s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Rafal Celejewski (A48) | 1:11.128s | + 1.261s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:11.137s | + 1.270s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Twig Fahaji (R107) | 1:11.216s | + 1.349s | Kausi 83, Kilpailu 7 | Elite | 20.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Rogerio Mandler (M1) | 1:11.225s | + 1.358s | Kausi 72, Kilpailu 2 | Elite | 3.09.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Jens Frøstrup (P16) | 1:11.269s | + 1.402s | Kausi 68, Kilpailu 12 | Elite | 29.01.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Roland Postle10 (E) | 1:11.323s | + 1.456s | Kausi 56, Kilpailu 8 | Elite | 13.12.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Paul Gardiner (P24) | 1:11.353s | + 1.486s | Kausi 56, Kilpailu 8 | Elite | 13.12.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Andreas Andreou (M5) | 1:11.361s | + 1.494s | Kausi 72, Kilpailu 2 | Elite | 3.09.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Yug Desai3 (Ret) | 1:11.362s | + 1.495s | Kausi 78, Kilpailu 4 | Elite | 29.09.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Martynas Bražėnas (A26) | 1:11.366s | + 1.499s | Kausi 64, Kilpailu 13 | Elite | 18.05.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Vsevolod Demydov2 (P11) | 1:11.373s | + 1.506s | Kausi 64, Kilpailu 13 | Elite | 18.05.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Geir Pukk (E) | 1:11.409s | + 1.542s | Kausi 95, Kilpailu 9 | Elite | 29.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Klas Britse (Ret) | 1:11.421s | + 1.554s | Kausi 78, Kilpailu 4 | Elite | 29.09.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Juan Diego Milán (E) | 1:11.439s | + 1.572s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:11.447s | + 1.580s | Kausi 78, Kilpailu 4 | Elite | 29.09.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:11.453s | + 1.586s | Kausi 93, Kilpailu 12 | Elite | 6.06.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:11.463s | + 1.596s | Kausi 68, Kilpailu 12 | Elite | 29.01.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:11.465s | + 1.598s | Kausi 78, Kilpailu 4 | Elite | 29.09.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Harsh Sheth (E) | 1:11.469s | + 1.602s | Kausi 93, Kilpailu 12 | Elite | 6.06.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Lee Harding (E) | 1:11.505s | + 1.638s | Kausi 83, Kilpailu 7 | Elite | 20.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | György Székely (E) | 1:11.544s | + 1.677s | Kausi 95, Kilpailu 9 | Elite | 29.09.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Ania Piekarska (P11) | 1:11.577s | + 1.710s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | George Slater4 (Ret) | 1:11.581s | + 1.714s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Sergei Mitrahovich (P19) | 1:11.645s | + 1.778s | Kausi 56, Kilpailu 8 | Elite | 13.12.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Andreas Ramann (E) | 1:11.646s | + 1.779s | Kausi 78, Kilpailu 4 | Elite | 29.09.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:11.691s | + 1.824s | Kausi 60, Kilpailu 6 | Elite | 15.08.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Chris Adnams (M3) | 1:11.738s | + 1.871s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Jari Aareskoski3 (Ret) | 1:11.765s | + 1.898s | Kausi 11, Kilpailu 10 | Elite | 14.10.2008 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Sergio Fanelli (A66) | 1:11.779s | + 1.912s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:11.790s | + 1.923s | Kausi 78, Kilpailu 4 | Elite | 29.09.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Rafael Mantovani (P13) | 1:11.866s | + 1.999s | Kausi 56, Kilpailu 8 | Elite | 13.12.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:11.890s | + 2.023s | Kausi 93, Kilpailu 12 | Elite | 6.06.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Miel Soeterbroek (M4) | 1:11.902s | + 2.035s | Kausi 83, Kilpailu 7 | Elite | 20.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | David Rolleston1 (M2) | 1:11.905s | + 2.038s | Kausi 60, Kilpailu 6 | Elite | 15.08.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Jakab Zoltan (A34) | 1:11.927s | + 2.060s | Kausi 64, Kilpailu 13 | Elite | 18.05.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Antonio Gattulli (M2) | 1:11.927s | + 2.060s | Kausi 86, Kilpailu 8 | Elite | 8.03.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Jos Roestenberg (Ret) | 1:11.941s | + 2.074s | Kausi 13, Kilpailu 11 | Elite | 6.03.2009 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Radek Sus (Ret) | 1:11.946s | + 2.079s | Kausi 64, Kilpailu 13 | Elite | 18.05.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Michał Wilczyński (A14) | 1:11.973s | + 2.106s | Kausi 83, Kilpailu 7 | Elite | 20.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Rui Silva (Ret) | 1:11.974s | + 2.107s | Kausi 64, Kilpailu 13 | Elite | 18.05.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Stefan Farkas (Ret) | 1:11.974s | + 2.107s | Kausi 56, Kilpailu 8 | Elite | 13.12.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |