Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Sakhir (Bahrain)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:19.949s | + 0.000s | Kausi 97, Kilpailu 17 | Elite | 1.03.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Carlos Esparza (M4) | 1:20.289s | + 0.340s | Kausi 74, Kilpailu 13 | Elite | 21.02.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Alexei Malkin (P24) | 1:20.315s | + 0.366s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:20.453s | + 0.504s | Kausi 79, Kilpailu 4 | Elite | 1.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Sergey Seravin (Ret) | 1:20.541s | + 0.592s | Kausi 58, Kilpailu 7 | Elite | 14.04.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Jan Velske3 (Ret) | 1:20.737s | + 0.788s | Kausi 72, Kilpailu 6 | Elite | 17.09.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Róbert László2 (E) | 1:20.767s | + 0.818s | Kausi 69, Kilpailu 11 | Elite | 29.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | György Székely (E) | 1:20.805s | + 0.856s | Kausi 92, Kilpailu 3 | Elite | 3.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Tony Cullen (E) | 1:20.810s | + 0.861s | Kausi 97, Kilpailu 17 | Elite | 1.03.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Andreas Ramann (E) | 1:20.866s | + 0.917s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Vladimir Valis (A55) | 1:20.878s | + 0.929s | Kausi 90, Kilpailu 4 | Elite | 1.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Harsh Sheth (E) | 1:20.901s | + 0.952s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Roland Postle10 (E) | 1:20.910s | + 0.961s | Kausi 69, Kilpailu 11 | Elite | 29.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | André de Carvalho (E) | 1:20.985s | + 1.036s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | David Rolleston1 (M2) | 1:21.006s | + 1.057s | Kausi 84, Kilpailu 15 | Elite | 19.11.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Andrew Merkel (M2) | 1:21.012s | + 1.063s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Kai Wen Chew (M3) | 1:21.031s | + 1.082s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:21.049s | + 1.100s | Kausi 64, Kilpailu 1 | Elite | 6.04.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Dominiek Van West (E) | 1:21.112s | + 1.163s | Kausi 92, Kilpailu 3 | Elite | 3.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:21.150s | + 1.201s | Kausi 90, Kilpailu 4 | Elite | 1.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Martin Bedoya (Ret) | 1:21.155s | + 1.206s | Kausi 69, Kilpailu 11 | Elite | 29.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Atis Praudiņš (E) | 1:21.180s | + 1.231s | Kausi 97, Kilpailu 17 | Elite | 1.03.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Florencia Caro (A58) | 1:21.189s | + 1.240s | Kausi 58, Kilpailu 7 | Elite | 14.04.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Paweł Zaburski (M3) | 1:21.231s | + 1.282s | Kausi 90, Kilpailu 4 | Elite | 1.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:21.250s | + 1.301s | Kausi 92, Kilpailu 3 | Elite | 3.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:21.309s | + 1.360s | Kausi 74, Kilpailu 13 | Master - 5 | 21.02.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:21.310s | + 1.361s | Kausi 64, Kilpailu 1 | Elite | 6.04.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | George Slater4 (Ret) | 1:21.316s | + 1.367s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:21.370s | + 1.421s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | Lee Harding (E) | 1:21.401s | + 1.452s | Kausi 97, Kilpailu 17 | Elite | 1.03.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Pavel Buhharin (Ret) | 1:21.427s | + 1.478s | Kausi 58, Kilpailu 7 | Elite | 14.04.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Vinicio Souza (P17) | 1:21.458s | + 1.509s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:21.470s | + 1.521s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Klas Britse (Ret) | 1:21.470s | + 1.521s | Kausi 79, Kilpailu 4 | Elite | 1.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Rei Frost (A15) | 1:21.478s | + 1.529s | Kausi 92, Kilpailu 3 | Elite | 3.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Toni Söyrinki (E) | 1:21.593s | + 1.644s | Kausi 58, Kilpailu 7 | Elite | 14.04.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Alpo Kaakinen1 (Ret) | 1:21.647s | + 1.698s | Kausi 64, Kilpailu 1 | Elite | 6.04.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Brice Meyer (P10) | 1:21.668s | + 1.719s | Kausi 92, Kilpailu 3 | Elite | 3.03.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Artur Terezan (A24) | 1:21.679s | + 1.730s | Kausi 90, Kilpailu 4 | Elite | 1.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Alix Martin (Ret) | 1:21.734s | + 1.785s | Kausi 75, Kilpailu 3 | Elite | 20.03.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Jarosław Nowacki (Ret) | 1:21.746s | + 1.797s | Kausi 58, Kilpailu 7 | Elite | 14.04.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Antonio Gattulli (M2) | 1:21.810s | + 1.861s | Kausi 64, Kilpailu 1 | Elite | 6.04.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:21.812s | + 1.863s | Kausi 90, Kilpailu 4 | Elite | 1.11.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:21.843s | + 1.894s | Kausi 97, Kilpailu 17 | Elite | 1.03.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Sverri Johansen (Ret) | 1:21.865s | + 1.916s | Kausi 64, Kilpailu 1 | Elite | 6.04.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Theodosis Vogiatzis (P10) | 1:21.876s | + 1.927s | Kausi 64, Kilpailu 1 | Elite | 6.04.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:21.936s | + 1.987s | Kausi 69, Kilpailu 11 | Elite | 29.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Bernard Bontjer (M4) | 1:21.937s | + 1.988s | Kausi 94, Kilpailu 15 | Elite | 18.08.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Alex Holland (P14) | 1:22.011s | + 2.062s | Kausi 64, Kilpailu 1 | Elite | 6.04.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Goran Slunjski (P17) | 1:22.034s | + 2.085s | Kausi 72, Kilpailu 6 | Elite | 17.09.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |