Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Imola (San Marino)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:20.000s | + 0.000s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Paweł Zaburski (M3) | 1:20.392s | + 0.392s | Kausi 90, Kilpailu 16 | Elite | 13.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Vladimir Valis (A55) | 1:20.534s | + 0.534s | Kausi 90, Kilpailu 16 | Elite | 13.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:20.542s | + 0.542s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:20.586s | + 0.586s | Kausi 93, Kilpailu 7 | Elite | 19.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Mihail Morozov (A30) | 1:20.607s | + 0.607s | Kausi 90, Kilpailu 16 | Elite | 13.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:20.722s | + 0.722s | Kausi 90, Kilpailu 16 | Elite | 13.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Yug Desai3 (Ret) | 1:20.740s | + 0.740s | Kausi 81, Kilpailu 7 | Elite | 16.04.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Simone Scarpa (M2) | 1:20.753s | + 0.753s | Kausi 90, Kilpailu 16 | Elite | 13.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Alexei Malkin (P24) | 1:20.806s | + 0.806s | Kausi 93, Kilpailu 7 | Elite | 19.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Aigars Vitolins (M1) | 1:20.846s | + 0.846s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Mauro Schumacher (A16) | 1:20.899s | + 0.899s | Kausi 93, Kilpailu 7 | Elite | 19.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Roland Postle10 (E) | 1:20.926s | + 0.926s | Kausi 81, Kilpailu 7 | Elite | 16.04.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:20.955s | + 0.955s | Kausi 90, Kilpailu 16 | Elite | 13.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Kuba Szajbel (M5) | 1:20.995s | + 0.995s | Kausi 90, Kilpailu 16 | Elite | 13.12.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Tomek Kiełpiński (Ret) | 1:21.028s | + 1.028s | Kausi 70, Kilpailu 10 | Elite | 28.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Raimonds Urtāns (M1) | 1:21.047s | + 1.047s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Rafal Celejewski (A48) | 1:21.081s | + 1.081s | Kausi 66, Kilpailu 4 | Elite | 21.08.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Jan Pavlicek2 (Ret) | 1:21.098s | + 1.098s | Kausi 53, Kilpailu 4 | Elite | 24.05.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Brad Marshall1 (A29) | 1:21.123s | + 1.123s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Alessandro Casagrande (A9) | 1:21.135s | + 1.135s | Kausi 81, Kilpailu 7 | Elite | 16.04.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:21.135s | + 1.135s | Kausi 53, Kilpailu 4 | Elite | 24.05.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Róbert László2 (E) | 1:21.152s | + 1.152s | Kausi 70, Kilpailu 10 | Elite | 28.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Antonio Gattulli (M2) | 1:21.348s | + 1.348s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | George Slater4 (Ret) | 1:21.363s | + 1.363s | Kausi 79, Kilpailu 6 | Elite | 8.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:21.487s | + 1.487s | Kausi 73, Kilpailu 17 | Elite | 3.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Manuel João (Ret) | 1:21.517s | + 1.517s | Kausi 66, Kilpailu 4 | Elite | 21.08.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Jens Frøstrup (P16) | 1:21.540s | + 1.540s | Kausi 70, Kilpailu 10 | Elite | 28.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Gustavo Bellotto (E) | 1:21.542s | + 1.542s | Kausi 79, Kilpailu 6 | Elite | 8.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | György Székely (E) | 1:21.543s | + 1.543s | Kausi 79, Kilpailu 6 | Elite | 8.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Rogerio Mandler (M1) | 1:21.551s | + 1.551s | Kausi 73, Kilpailu 17 | Elite | 3.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Ľubomír Štec (Ret) | 1:21.558s | + 1.558s | Kausi 62, Kilpailu 3 | Elite | 8.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Atis Praudiņš (E) | 1:21.588s | + 1.588s | Kausi 62, Kilpailu 3 | Elite | 8.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Radek Sus (Ret) | 1:21.693s | + 1.693s | Kausi 66, Kilpailu 4 | Elite | 21.08.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Dominiek Van West (E) | 1:21.745s | + 1.745s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Mindaugas Bauža (P24) | 1:21.760s | + 1.760s | Kausi 70, Kilpailu 10 | Elite | 28.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:21.819s | + 1.819s | Kausi 70, Kilpailu 10 | Elite | 28.05.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Łukasz Dudek1 (Ret) | 1:21.871s | + 1.871s | Kausi 66, Kilpailu 4 | Elite | 21.08.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | André de Carvalho (E) | 1:21.888s | + 1.888s | Kausi 93, Kilpailu 7 | Elite | 19.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Max Watson (Ret) | 1:21.903s | + 1.903s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:21.903s | + 1.903s | Kausi 93, Kilpailu 7 | Elite | 19.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Vladimir Islentiev2 (M4) | 1:21.907s | + 1.907s | Kausi 62, Kilpailu 3 | Elite | 8.12.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Aleksandr Gerassimtsik (Ret) | 1:21.920s | + 1.920s | Kausi 93, Kilpailu 7 | Master - 2 | 19.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Carlos Esparza (M4) | 1:21.932s | + 1.932s | Kausi 73, Kilpailu 17 | Elite | 3.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Sandro Benghi (M3) | 1:21.936s | + 1.936s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Leandro Sereno7 (E) | 1:21.944s | + 1.944s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:21.964s | + 1.964s | Kausi 81, Kilpailu 7 | Elite | 16.04.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Toni Söyrinki (E) | 1:21.977s | + 1.977s | Kausi 79, Kilpailu 6 | Elite | 8.12.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Ania Piekarska (P11) | 1:21.993s | + 1.993s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Elite | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Frederik Broux (A36) | 1:21.997s | + 1.997s | Kausi 87, Kilpailu 3 | Master - 3 | 22.04.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |