Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Brno (Tšekki)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Lorenzo Di Buono (E) | 1:31.792s | + 0.000s | Kausi 98, Kilpailu 8 | Elite | 2.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Andreas Ramann (E) | 1:31.830s | + 0.038s | Kausi 77, Kilpailu 4 | Elite | 28.07.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:32.219s | + 0.427s | Kausi 92, Kilpailu 1 | Elite | 24.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Lee Harding (E) | 1:32.272s | + 0.480s | Kausi 98, Kilpailu 8 | Elite | 2.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Roland Postle10 (E) | 1:32.412s | + 0.620s | Kausi 77, Kilpailu 4 | Elite | 28.07.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Jean-marc Boissinot (E) | 1:32.419s | + 0.627s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Elite | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Joachim Vaes (M5) | 1:32.542s | + 0.750s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Elite | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Ignacio Belatti (M2) | 1:32.561s | + 0.769s | Kausi 83, Kilpailu 6 | Elite | 17.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Róbert László2 (E) | 1:32.571s | + 0.779s | Kausi 67, Kilpailu 16 | Elite | 4.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Carlos Esparza (M4) | 1:32.615s | + 0.823s | Kausi 73, Kilpailu 12 | Elite | 10.12.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:32.676s | + 0.884s | Kausi 92, Kilpailu 1 | Elite | 24.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Daniele Bontempo (E) | 1:32.686s | + 0.894s | Kausi 83, Kilpailu 6 | Elite | 17.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Toni Söyrinki (E) | 1:32.688s | + 0.896s | Kausi 98, Kilpailu 8 | Elite | 2.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Marek Hajnrych (Ret) | 1:32.691s | + 0.899s | Kausi 62, Kilpailu 17 | Elite | 26.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Rafal Celejewski (A48) | 1:32.695s | + 0.903s | Kausi 87, Kilpailu 12 | Elite | 24.05.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Jay De Snoo (P7) | 1:32.715s | + 0.923s | Kausi 83, Kilpailu 6 | Elite | 17.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | György Székely (E) | 1:32.721s | + 0.929s | Kausi 92, Kilpailu 1 | Elite | 24.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:32.759s | + 0.967s | Kausi 87, Kilpailu 12 | Elite | 24.05.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Atis Praudiņš (E) | 1:32.773s | + 0.981s | Kausi 98, Kilpailu 8 | Elite | 2.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Christos Bobolis4 (Ret) | 1:32.835s | + 1.043s | Kausi 62, Kilpailu 17 | Elite | 26.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Bernard Bontjer (M4) | 1:32.887s | + 1.095s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Elite | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:32.939s | + 1.147s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Elite | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Dominiek Van West (E) | 1:32.959s | + 1.167s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Elite | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Theodosis Vogiatzis (P10) | 1:32.990s | + 1.198s | Kausi 62, Kilpailu 17 | Elite | 26.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Mihail Morozov (A30) | 1:33.083s | + 1.291s | Kausi 92, Kilpailu 1 | Elite | 24.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Jean-françois Charbinat (P19) | 1:33.093s | + 1.301s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Elite | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Sam Wainwright (Ret) | 1:33.099s | + 1.307s | Kausi 62, Kilpailu 17 | Elite | 26.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:33.123s | + 1.331s | Kausi 83, Kilpailu 6 | Elite | 17.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Gustavo Bellotto (E) | 1:33.135s | + 1.343s | Kausi 92, Kilpailu 1 | Elite | 24.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | Jan Velske3 (Ret) | 1:33.139s | + 1.347s | Kausi 73, Kilpailu 12 | Elite | 10.12.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Brice Meyer (P10) | 1:33.238s | + 1.446s | Kausi 92, Kilpailu 1 | Elite | 24.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Apostolis Goutzos (P3) | 1:33.242s | + 1.450s | Kausi 83, Kilpailu 6 | Elite | 17.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Jens Frøstrup (P16) | 1:33.251s | + 1.459s | Kausi 67, Kilpailu 16 | Elite | 4.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Ania Piekarska (P11) | 1:33.263s | + 1.471s | Kausi 87, Kilpailu 12 | Elite | 24.05.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Yug Desai3 (Ret) | 1:33.305s | + 1.513s | Kausi 77, Kilpailu 4 | Elite | 28.07.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Twig Fahaji (R107) | 1:33.306s | + 1.514s | Kausi 83, Kilpailu 6 | Elite | 17.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Ioannis Dimitroglou4 (M5) | 1:33.393s | + 1.601s | Kausi 67, Kilpailu 16 | Elite | 4.12.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Laurent Quinet (M4) | 1:33.413s | + 1.621s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Master - 1 | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:33.415s | + 1.623s | Kausi 87, Kilpailu 12 | Elite | 24.05.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Sandro Benghi (M3) | 1:33.433s | + 1.641s | Kausi 87, Kilpailu 12 | Elite | 24.05.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Guilherme Oliveira (E) | 1:33.454s | + 1.662s | Kausi 98, Kilpailu 8 | Elite | 2.04.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Gergő Csernátoni (M2) | 1:33.472s | + 1.680s | Kausi 62, Kilpailu 17 | Elite | 26.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Alexei Malkin (P24) | 1:33.491s | + 1.699s | Kausi 92, Kilpailu 1 | Elite | 24.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Pieterjan Staessen (A61) | 1:33.496s | + 1.704s | Kausi 92, Kilpailu 1 | Elite | 24.02.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | David Melis (M2) | 1:33.498s | + 1.706s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Master - 1 | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | László Mizse (A29) | 1:33.539s | + 1.747s | Kausi 62, Kilpailu 17 | Elite | 26.01.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Luca Molendi (M4) | 1:33.605s | + 1.813s | Kausi 83, Kilpailu 6 | Elite | 17.08.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Maxim Egorov (Ret) | 1:33.606s | + 1.814s | Kausi 77, Kilpailu 4 | Elite | 28.07.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Marco Giannini (M4) | 1:33.624s | + 1.832s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Master - 5 | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Harsh Sheth (E) | 1:33.641s | + 1.849s | Kausi 96, Kilpailu 13 | Elite | 15.12.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |