Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Austin (Yhdysvallat)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Róbert László2 (E) | 1:40.565s | + 0.000s | Kausi 70, Kilpailu 12 | Elite | 4.06.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Dominiek Van West (E) | 1:40.672s | + 0.107s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Bert Huylebroeck1 (E) | 1:40.797s | + 0.232s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | Luca Molendi (M4) | 1:41.019s | + 0.454s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Kuba Szajbel (M5) | 1:41.096s | + 0.531s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Kai Wen Chew (M3) | 1:41.183s | + 0.618s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Mihail Morozov (A30) | 1:41.296s | + 0.731s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Wouter Teuwen3 (E) | 1:41.365s | + 0.800s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Paweł Zaburski (M3) | 1:41.519s | + 0.954s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Geir Pukk (E) | 1:41.523s | + 0.958s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 1:41.563s | + 0.998s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | György Székely (E) | 1:41.609s | + 1.044s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Dmitry Nechitailo (A33) | 1:41.711s | + 1.146s | Kausi 70, Kilpailu 12 | Elite | 4.06.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Chris Adnams (M3) | 1:41.829s | + 1.264s | Kausi 86, Kilpailu 3 | Elite | 18.02.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Joachim Rang2 (Ret) | 1:41.903s | + 1.338s | Kausi 80, Kilpailu 10 | Elite | 23.02.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Vladimir Valis (A55) | 1:41.926s | + 1.361s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Brad Marshall1 (A29) | 1:41.931s | + 1.366s | Kausi 86, Kilpailu 3 | Elite | 18.02.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Jasper Coosemans1 (E) | 1:41.946s | + 1.381s | Kausi 76, Kilpailu 12 | Elite | 23.06.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Roland Postle10 (E) | 1:41.989s | + 1.424s | Kausi 76, Kilpailu 12 | Elite | 23.06.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Mikko Suhonen (M4) | 1:41.999s | + 1.434s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | André de Carvalho (E) | 1:42.004s | + 1.439s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Kristijan Mihovic (M5) | 1:42.066s | + 1.501s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 1:42.092s | + 1.527s | Kausi 70, Kilpailu 12 | Elite | 4.06.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Yug Desai3 (Ret) | 1:42.111s | + 1.546s | Kausi 76, Kilpailu 12 | Elite | 23.06.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Aigars Vitolins (M1) | 1:42.113s | + 1.548s | Kausi 76, Kilpailu 12 | Elite | 23.06.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Toni Söyrinki (E) | 1:42.213s | + 1.648s | Kausi 73, Kilpailu 1 | Elite | 1.11.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Joachim Vaes (M5) | 1:42.258s | + 1.693s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Paulo Pinto1 (M1) | 1:42.414s | + 1.849s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Rafal Celejewski (A48) | 1:42.467s | + 1.902s | Kausi 86, Kilpailu 3 | Elite | 18.02.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | Pablo Fernandez1 (M2) | 1:42.477s | + 1.912s | Kausi 61, Kilpailu 7 | Elite | 20.10.2017 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Leandro Sereno7 (E) | 1:42.556s | + 1.991s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Bernard Bontjer (M4) | 1:42.558s | + 1.993s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Antonio Gattulli (M2) | 1:42.582s | + 2.017s | Kausi 86, Kilpailu 3 | Elite | 18.02.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Andreas Ramann (E) | 1:42.589s | + 2.024s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Hauke Johannsen (Ret) | 1:42.603s | + 2.038s | Kausi 70, Kilpailu 12 | Elite | 4.06.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Rei Frost (A15) | 1:42.629s | + 2.064s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Bruno Caseiro1 (M4) | 1:42.671s | + 2.106s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Jan Velske3 (Ret) | 1:42.686s | + 2.121s | Kausi 73, Kilpailu 1 | Elite | 1.11.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Alexei Malkin (P24) | 1:42.729s | + 2.164s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Lee Harding (E) | 1:42.756s | + 2.191s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Giuseppe Carlomagno (P13) | 1:42.809s | + 2.244s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Mika Pekkarinen (P15) | 1:42.876s | + 2.311s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Ilya Vedenikov (P20) | 1:42.898s | + 2.333s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Wouter Kirstein (Ret) | 1:42.921s | + 2.356s | Kausi 80, Kilpailu 10 | Elite | 23.02.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Andrea Squizzato1 (E) | 1:42.935s | + 2.370s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Carlos Esparza (M4) | 1:42.944s | + 2.379s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Master - 2 | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Dmitry Shevel (A28) | 1:42.974s | + 2.409s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Elite | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Riaan Van Der Merwe (A75) | 1:42.997s | + 2.432s | Kausi 95, Kilpailu 15 | Elite | 20.10.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Aleksey Kondratenko (P20) | 1:43.013s | + 2.448s | Kausi 90, Kilpailu 1 | Master - 2 | 21.10.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Alexey Manukalov (Ret) | 1:43.017s | + 2.452s | Kausi 55, Kilpailu 11 | Elite | 21.10.2016 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |