Tilastot
Parhaat kilpailukierrokset radalla: Jyllands-Ringen (Tanska)
# | Maa | Managerin nimi (Ryhmä) | Kierrosaika | Ero | Kausi #, Kilpailu # | Ryhmä | Päivämäärä | |
1. | Nevzat Kasapoglu (A14) | 52.485s | + 0.000s | Kausi 74, Kilpailu 6 | Elite | 28.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
2. | Martin Bedoya (Ret) | 52.691s | + 0.206s | Kausi 69, Kilpailu 5 | Elite | 8.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
3. | Jasper Coosemans1 (E) | 52.761s | + 0.276s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
4. | George Slater4 (Ret) | 52.762s | + 0.277s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
5. | Dmitry Nechitailo (A33) | 52.986s | + 0.501s | Kausi 74, Kilpailu 6 | Elite | 28.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
6. | Wouter Teuwen3 (E) | 53.048s | + 0.563s | Kausi 93, Kilpailu 10 | Elite | 30.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
7. | Pablo Fernandez1 (M2) | 53.052s | + 0.567s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Elite | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
8. | Ania Piekarska (P11) | 53.150s | + 0.665s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
9. | Raimonds Urtāns (M1) | 53.173s | + 0.688s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
10. | Frederik Broux (A36) | 53.244s | + 0.759s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
11. | Dominiek Van West (E) | 53.283s | + 0.798s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
12. | Andrea Squizzato1 (E) | 53.319s | + 0.834s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Elite | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
13. | Kristijan Mihovic (M5) | 53.346s | + 0.861s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
14. | Brad Marshall1 (A29) | 53.413s | + 0.928s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
15. | Vladimir Valis (A55) | 53.456s | + 0.971s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
16. | Roland Postle10 (E) | 53.471s | + 0.986s | Kausi 77, Kilpailu 6 | Elite | 4.08.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
17. | Bert Huylebroeck1 (E) | 53.479s | + 0.994s | Kausi 74, Kilpailu 6 | Elite | 28.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
18. | Antonio Gattulli (M2) | 53.504s | + 1.019s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Elite | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
19. | Rafal Celejewski (A48) | 53.584s | + 1.099s | Kausi 69, Kilpailu 5 | Elite | 8.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
20. | Rimantas Sagatas4 (M2) | 53.656s | + 1.171s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
21. | Jan Velske3 (Ret) | 53.736s | + 1.251s | Kausi 81, Kilpailu 14 | Elite | 11.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
22. | Ilya Vedenikov (P20) | 53.791s | + 1.306s | Kausi 74, Kilpailu 6 | Elite | 28.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
23. | Chris Adnams (M3) | 53.895s | + 1.410s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Elite | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
24. | Joachim Rang2 (Ret) | 53.942s | + 1.457s | Kausi 74, Kilpailu 6 | Master - 5 | 28.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
25. | Geir Pukk (E) | 53.962s | + 1.477s | Kausi 93, Kilpailu 10 | Elite | 30.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
26. | Harsh Sheth (E) | 53.986s | + 1.501s | Kausi 93, Kilpailu 10 | Elite | 30.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
27. | Leandro Sereno7 (E) | 54.015s | + 1.530s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
28. | Kai Wen Chew (M3) | 54.018s | + 1.533s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Elite | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
29. | Rowie Halcon (P8) | 54.058s | + 1.573s | Kausi 77, Kilpailu 6 | Elite | 4.08.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
30. | Róbert László2 (E) | 54.083s | + 1.598s | Kausi 66, Kilpailu 3 | Elite | 17.08.2018 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
31. | Daniele Bontempo (E) | 54.086s | + 1.601s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Elite | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
32. | Tan S Lake (E) | 54.108s | + 1.623s | Kausi 97, Kilpailu 3 | Elite | 12.01.2024 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
33. | Lorenzo Di Buono (E) | 54.127s | + 1.642s | Kausi 93, Kilpailu 10 | Elite | 30.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
34. | Bernard Bontjer (M4) | 54.130s | + 1.645s | Kausi 93, Kilpailu 10 | Elite | 30.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
35. | Yug Desai3 (Ret) | 54.168s | + 1.683s | Kausi 77, Kilpailu 6 | Elite | 4.08.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
36. | Alexei Malkin (P24) | 54.170s | + 1.685s | Kausi 93, Kilpailu 10 | Elite | 30.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
37. | Farcy Génel (Ret) | 54.196s | + 1.711s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Master - 3 | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
38. | Daniel Woodhouse (M1) | 54.214s | + 1.729s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Master - 1 | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
39. | Mihail Golovanov (P4) | 54.271s | + 1.786s | Kausi 81, Kilpailu 14 | Master - 2 | 11.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
40. | Lee Harding (E) | 54.288s | + 1.803s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Elite | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
41. | Rogerio Mandler (M1) | 54.318s | + 1.833s | Kausi 74, Kilpailu 6 | Elite | 28.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
42. | Kuba Szajbel (M5) | 54.318s | + 1.833s | Kausi 77, Kilpailu 6 | Elite | 4.08.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
43. | Fabien Massard (M4) | 54.323s | + 1.838s | Kausi 74, Kilpailu 6 | Elite | 28.01.2020 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
44. | Krisztián Veinperl (Ret) | 54.341s | + 1.856s | Kausi 85, Kilpailu 10 | Master - 5 | 11.01.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
45. | Jean-marc Boissinot (E) | 54.343s | + 1.858s | Kausi 81, Kilpailu 14 | Elite | 11.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
46. | Jérôme Duluard (A64) | 54.345s | + 1.860s | Kausi 81, Kilpailu 14 | Master - 2 | 11.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
47. | Twig Fahaji (R107) | 54.354s | + 1.869s | Kausi 81, Kilpailu 14 | Master - 4 | 11.05.2021 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
48. | Gonzalo Alvarez (Ret) | 54.358s | + 1.873s | Kausi 93, Kilpailu 10 | Elite | 30.05.2023 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
49. | Paweł Zaburski (M3) | 54.393s | + 1.908s | Kausi 88, Kilpailu 12 | Elite | 26.07.2022 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |
|
50. | Mihail Morozov (A30) | 54.393s | + 1.908s | Kausi 69, Kilpailu 5 | Elite | 8.03.2019 |
Qualify tulokset Kilpailu-uusinta |