Sivu « 1 2 3 ... 62 [6364 ... 343 344 345 » Siirry suoraan sivulle:
Aloittaja Aihe: Srbija - forum 10328 vastausta
Milan Curcic
(Ryhmä Rookie - 38)



Postia: 239
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1861 lähetetty 20.12.2012, 20:31:28 Quote 
za pocetak treba da se otvore neke teme u kojima moze da se diskutuje... kolko vidim toga nema. da bude neka tema za predstavljanje i neka u kojoj moze da se razmenjuju iskustva.
Vladimir Jelicic
(Ryhmä Pro - 3)



Postia: 2684
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1862 lähetetty 20.12.2012, 20:40:10 Quote 
Odlicna ideja! :) Podrzavam. I, da. Posto je moguce upasti preko Google-a na sajt, vidjeti sve i slicno, trebalo bi onemoguciti pristup Google botovima i prihvatati samo ljude koji ovdje komuniciraju, kada se podnosi zahtjev za registraciju. Neke korisne ideje, naucene is iskustva. ;)
Petar Danicic
(Ryhmä Amateur - 65)



Postia: 278
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (1)
Vanha viesti #1863 lähetetty 20.12.2012, 20:41:37 Quote 
Quote ( Miodrag Antin @ December 20th 2012,20:12:47 )

Quote ( Slobodan Pilipović @ December 20th 2012,17:34:56 )

Miodrag me je kontaktirao po ovom pitanju. Ja jesam zainteresovan, ali moraju da se definišu neki okviri i pravila. Potreban je ogromni entuzijazam i rad, što Miodragu ne nedostaje, a ni meni ni nekim drugim menadžerima.
Ono što ne želim je da se ovo pretvori u "jedni pišu i muče se, a drugi prepisuju". Svi moraju da daju svoj maksimalni doprinos, i svi će imati koristi. Ispočetka oni manje iskusni, a vremenom i ostali.

Miodraže, ja ti ovom prilikom pred svima obećavam da ću dati svoj maksimalni doprinos u organizovanju i popunjavanju foruma. Pod maksimalni mislim koliko mi vreme dopusti. Ako se neko seća "kafane" Nenada Nerandžića mogli bi da vratimo deo tog srpskog gpro-a u život.

Ocekujuce je da bude vise citaca i prepisivaca, svesni smo svi mi... no meni ne predstavlja problem pod uslovom da forum zazivi na principima dobre volje, lepog ponasanja, i na korist svih nas. Potrebni su tekstovi, iskustva, misljenja i pitanja na koje slede odgovori da bi stvar funkcionisala, a kvalitet izasao kao krajnji rezultat.


I put the first race of the little details in the forum
you can look
I hope that's OK, so we can post as
Vladimir Jelicic
(Ryhmä Pro - 3)



Postia: 2684
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (2)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1864 lähetetty 20.12.2012, 20:45:30 (viimeksi muokattu 20.12.2012, 20:46:28 Vladimir Jelicic toimesta) Quote 
Petre, ne moras da pretjerujes. :P
Lijepo je covjek naveo da se odnosi na izraze iz GPRO-a. Igra nije jednako prevedena na oba jezika. ;)
Petar Danicic
(Ryhmä Amateur - 65)



Postia: 278
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (1)   En pidä viestistä (3)
Vanha viesti #1865 lähetetty 20.12.2012, 20:58:27 Quote 
not a problem, but I want to understand
because I can write two bad words, so that you understand one you do not understand

I do not know the Cyrillic alphabet, so I did it easily follows that we can understand: D
Ivica Paunovic
(Ryhmä Amateur - 11)



Postia: 161
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1866 lähetetty 20.12.2012, 21:06:05 Quote 
Quote ( Petar Danicic @ December 20th 2012,20:58:27 )

not a problem, but I want to understand
because I can write two bad words, so that you understand one you do not understand

I do not know the Cyrillic alphabet, so I did it easily follows that we can understand: D


ti to namerno ,,ili se pravis da ne kapiras sta ljudi hoce da kazu ,???
ili si se uvredio zbog preporuke da se sto se tica delova bolida ili slicno koristi engleski jezik razlog je ovaj uporedi sam ,,,

Krila: Bolid bi mogao imati malo više brzine na ravnini
Ovjes: Čvrstoća ovjesa je previsoka

ovo je na hrvatskom

Крила: Ауто би могао да буде мало бржи на правцима
Вешање: Чврстина вешања је превисока
a ovo na srpskom

eto ti razlike a ima je na to je mislio slobodan i covek nije mislio nista lose ,,nema potrebe da se vredjas odma ,,???
Damir Sen
(Ryhmä Pro - 3)



Postia: 768
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (2)
Vanha viesti #1867 lähetetty 20.12.2012, 21:22:43 Quote 
Redovito čitam vaš forum jer je puno kvalitetniji od našeg ali vidim da je došlo do jednog malog nerazumijevanja pa mi recite samo tko ne razumije riječ učinkovitost od riječi učinak???Šta vi u vašem jeziku ne koristite tu riječ???
Ja sam u kontaktu sa 2-3 nazovimo"vaša" igrača i kod nas nikad nije postojala nikakva jezična barijera u razgovoru i pisanju,a najednom se na vašem forumu pojavi taj problem?????????!!!!!!!!!!!!
Ako netko ne razumije tu riječ a zna otprilike na šta se odnosi neka si prevede tu riječ a ne da komplicira pa da se mora pisat na engleski.Više od pola dečki ne razumije ćirilicu pa se nemogu prilagodit ali zato vi znate latinicu pa možete.
Slobodan Vukovic
(Ryhmä Amateur - 8)


Postia: 557
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1868 lähetetty 20.12.2012, 21:28:12 (viimeksi muokattu 20.12.2012, 21:30:42 Slobodan Vukovic toimesta) Quote 
Ja sam skontao da je ucinkovitost=efikasnost tek kada sam usao u staff i prebacio na hrvatski,pa na srpski...da se ne bi pogresno razumeli ovde nekome da smeta vase prisustvo samo zato sto ste Hrvati ubedjen sam da bi vam odmah rekao...
Vecina nas i kuca na latinici samo se radi copy-paste delova igre koji su prevedeni na srpski i to se manifestuje cirilicom.
Dejan Svajner
(Ryhmä Amateur - 29)



Ketjun mod
Postia: 738
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1869 lähetetty 20.12.2012, 21:49:09 Quote 
Quote ( Slobodan Vukovic @ December 20th 2012,21:28:12 )

Ja sam skontao da je ucinkovitost=efikasnost tek kada sam usao u staff


Ma da. Evo i Sloba je napisao "staff" i svi znamo o čemu se radi. Da je napisao Osoblje kako je orevedeno na srpki, a i hrvatski malo bih zastao.
Ko je video Windows na srpskom, zna šta su muke. (Iseci/Nalepi :))).

No, da se vratimo na temo i malo pomoći svim "mlađim" kolegama.
Na ovoj i na prethodnim stranama se pričalo o Staff-u i njegovim nivoima. To je i meni enigma i polako ulazim u priču s tim ali za Rookie pa i Amatere, važno je podići Commercial na 20-25 i juriti sponzore. Sve ostalo kad dođe vreme za to, a to bi bio prelaz iz Amater u Pro.
Petar Danicic
(Ryhmä Amateur - 65)



Postia: 278
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (1)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1870 lähetetty 20.12.2012, 21:57:17 Quote 
ma u redu je :)
malo sam se našalio
ja se osobno nisam uvrijedio
nije problem, izraze iz GPRO-a pisat ću na engleskom

:)
Petar Danicic
(Ryhmä Amateur - 65)



Postia: 278
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1871 lähetetty 20.12.2012, 22:06:00 Quote 
Quote ( Dejan Svajner @ December 20th 2012,21:49:09 )

Quote ( Slobodan Vukovic @ December 20th 2012,21:28:12 )

Ja sam skontao da je ucinkovitost=efikasnost tek kada sam usao u staff

Ma da. Evo i Sloba je napisao "staff" i svi znamo o čemu se radi. Da je napisao Osoblje kako je orevedeno na srpki, a i hrvatski malo bih zastao.
Ko je video Windows na srpskom, zna šta su muke. (Iseci/Nalepi :))).

No, da se vratimo na temo i malo pomoći svim "mlađim" kolegama.
Na ovoj i na prethodnim stranama se pričalo o Staff-u i njegovim nivoima. To je i meni enigma i polako ulazim u priču s tim ali za Rookie pa i Amatere, važno je podići Commercial na 20-25 i juriti sponzore. Sve ostalo kad dođe vreme za to, a to bi bio prelaz iz Amater u Pro.


dejane, vidim i ti si u amaterima
ovako izgledaju moje zgrade

Windtunnel: 8
Pitstop training center: 40
R&D workshop: 9
R&D design center: 9
Engineering workshop: 8
Alloy and chemical lab: 8
Commercial: 40

commercial je na 40 jer koliko sam čitajući shvatio što je veća brže idu pregovori sa sponzorom
pitstop , naravno da se što prije obavi boks

dizao sam i ostale zgrade jer ove sezone puno testiram (plan je svih 17 utrka)
podigao bi ih jos ali ubit ce me financijski
pa sam ih ostavio
Petar Petrovic
(Ryhmä Rookie - 321)



Postia: 43
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1872 lähetetty 20.12.2012, 22:14:01 Quote 
Damire, evo ja ne razumem rec "učinkovitost" iako dobro razumem reč "učinak" i često je koristim. "Učinak" je reč koja u srpskom jeziku označava koliko je urađeno, a nema veze sa tim koliko je to nešto efikasno urađeno. Tako da asocijacija koju budi hrvatska reč "učinkovitost" nema veze sa srpskom reči "efikasnost", i odatle je i nastala zabuna.

Svako može da piše kako hoće ali poenta je da se razumemo.
Slobodan Vukovic
(Ryhmä Amateur - 8)


Postia: 557
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1873 lähetetty 20.12.2012, 22:16:34 Quote 
Quote ( Petar Danicic @ December 20th 2012,22:06:00 )

dejane, vidim i ti si u amaterima
ovako izgledaju moje zgrade

Windtunnel: 8
Pitstop training center: 40
R&D workshop: 9
R&D design center: 9
Engineering workshop: 8
Alloy and chemical lab: 8
Commercial: 40

commercial je na 40 jer koliko sam čitajući shvatio što je veća brže idu pregovori sa sponzorom
pitstop , naravno da se što prije obavi boks

dizao sam i ostale zgrade jer ove sezone puno testiram (plan je svih 17 utrka)
podigao bi ih jos ali ubit ce me financijski
pa sam ih ostavio


Ovo ostavi na 40,ostalo ti nista ne znaci za testiranja do pro i angazovanja TD-a

Petar Petrovic
(Ryhmä Rookie - 321)



Postia: 43
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1874 lähetetty 20.12.2012, 22:16:38 Quote 
Quote ( Petar Danicic @ December 20th 2012,22:06:00 )

commercial je na 40 jer koliko sam čitajući shvatio što je veća brže idu pregovori sa sponzorom
pitstop , naravno da se što prije obavi boks


Ok je to sto si čitao, nego jel' ima efekta? Da li primećuješ da pregovori idu brže i da su pitstopovi brži?
Petar Danicic
(Ryhmä Amateur - 65)



Postia: 278
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1875 lähetetty 20.12.2012, 22:22:11 (viimeksi muokattu 20.12.2012, 22:23:13 Petar Danicic toimesta) Quote 
Quote ( Petar Petrovic @ December 20th 2012,22:16:38 )

Quote ( Petar Danicic @ December 20th 2012,22:06:00 )

commercial je na 40 jer koliko sam čitajući shvatio što je veća brže idu pregovori sa sponzorom
pitstop , naravno da se što prije obavi boks

Ok je to sto si čitao, nego jel' ima efekta? Da li primećuješ da pregovori idu brže i da su pitstopovi brži?


da primjetio sam da su vremena brža
osim kada sam stavio 0 krugova sa kiše na suho i obrnuto
tada su vremena znatno sporija ali opet su među boljima od konkurencije, i prijemtio sam kako dižem one 3 stavke da ima nekog učinka, e sad vidjet cemo ubuduce pa cu izvjestavat

a sto se tice koremcijale, da , prošlu trku sam za 3 mjesto dobio 25% u procesu sponzora

slobodane hvala na savjetu
Slobodan Vukovic
(Ryhmä Amateur - 8)


Postia: 557
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1876 lähetetty 20.12.2012, 22:34:24 Quote 
Ima efekta i na stopovima i na pregovorima ako su adekvatno odabrani sponzori.Pitovi i dalje jesu random ali su primetno niza vremena naspram prosle sezone barem sto se mene tice,u vrhu sam u grupi sa maksimalnim pit trening centro.
Petre,pit i komercijalu odrzavaj ostalo nemoj smanjivati pusti da lagano pada samo od sebe...kako istreniras Stress handling,
Concentration,Efficiency npr. na 14 i postignes max nivo treninga osoblja digni jedan deo da bi ti otvorio opciju treninga na 15 sve preko toga ti je bespotreban trosak.
Ostalo sto imas u ponudi bitno je u visim rangovima radi sto bolje konverzije poena sa testiranja.Lakse dizes CCP,sporije opada i tada su testiranja daleko isplativija.
Vladimir Jelicic
(Ryhmä Pro - 3)



Postia: 2684
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1877 lähetetty 20.12.2012, 22:34:25 Quote 
Petre, moji objekti su gotovo identicni tvojim trenutnim. Poslusaj Slobodanov savjet, ne treba ti nista osim Komercijale i Pit stopa. Zasto? Samo odvlaci prihode od trke, a ne dodaje ti skoro nista test poena (dok ne dodjes u Pro). :) Pred kraj Amater kategorije digni objekte malo, cisto da se pripremis za Pro. :D
Damir Sen
(Ryhmä Pro - 3)



Postia: 768
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1878 lähetetty 20.12.2012, 22:36:53 Quote 
Quote ( Petar Petrovic @ December 20th 2012,22:14:01 )

Damire, evo ja ne razumem rec "učinkovitost" iako dobro razumem reč "učinak" i često je koristim. "Učinak" je reč koja u srpskom jeziku označava koliko je urađeno, a nema veze sa tim koliko je to nešto efikasno urađeno. Tako da asocijacija koju budi hrvatska reč "učinkovitost" nema veze sa srpskom reči "efikasnost", i odatle je i nastala zabuna.

Svako može da piše kako hoće ali poenta je da se razumemo.
Normalno je da se razumijemo zato jedna riječ i ako je ne razumijemo povežemo i znamo na šta se odnosi.U ovom slučaju je efficiency prevedena na efikasnost i učinkovitost što se odnosi na neko unapređenje što svi razumijemo.Ja npr.neznam engleski 100% ali kad ne razumijem neku riječ povežem sa temom u toj rečenici i znam na šta se odnosi.
OK stvar je sređena i nebih želio da se vuku neki repovi dalje oko toga.
Dejan Svajner
(Ryhmä Amateur - 29)



Ketjun mod
Postia: 738
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1879 lähetetty 20.12.2012, 22:38:40 Quote 
Petre, ne znam kakvi su ti planovi i da li imaš ugovor sa vozačem na 14 ili 14+17 jer od planova ti zavisi Staff. Imaš bodove za opstanak ali ne i vozača za Amatere u S35. Bolid nije spreman za Pro.
Ako nemaš produžen ugovor onda sada nađi vozača koji će ti obezbediti opstanak i pripreme u S35, pa osvajanje promocije u S36 i Pro i opstanak tamo u S37.
Staff je sada najmanje bitan.
Petar Danicic
(Ryhmä Amateur - 65)



Postia: 278
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1880 lähetetty 20.12.2012, 22:40:41 Quote 
hvala vladimire i slobo

malo gledam, neci dizat nista vise
ali necu ih ni rusiti na min
jer opet peri poditanju dok dodem u pro ta cijena će me doć na isto
možda čak i više ako ih rušim
600k plaćam objektima neka je po utrci 200k ali mislim da nije
to je u 30 trka 6M
Petar Danicic
(Ryhmä Amateur - 65)



Postia: 278
  Maa:
Kroatia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1881 lähetetty 20.12.2012, 22:43:46 (viimeksi muokattu 20.12.2012, 22:44:26 Petar Danicic toimesta) Quote 
Quote ( Dejan Svajner @ December 20th 2012,22:38:40 )

Petre, ne znam kakvi su ti planovi i da li imaš ugovor sa vozačem na 14 ili 14+17 jer od planova ti zavisi Staff. Imaš bodove za opstanak ali ne i vozača za Amatere u S35. Bolid nije spreman za Pro.
Ako nemaš produžen ugovor onda sada nađi vozača koji će ti obezbediti opstanak i pripreme u S35, pa osvajanje promocije u S36 i Pro i opstanak tamo u S37.
Staff je sada najmanje bitan.


pisao sam prije o vozaču
imam ga 14+17

i naveo sam da bi ovakav trebao bit za sljedeću sezonu ako testovi budu davali staminu koju sam zamislio

con 230
tal 200
isk 110+
teh. is. 60+
stamina 150 tak

i pripremiti bolid za sljedeču sezonu na lvl 6
i proletiti kroz amatere

osoblje bi trebalo bit oko
22 22 22, tako sam planirao
Slobodan Vukovic
(Ryhmä Amateur - 8)


Postia: 557
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1882 lähetetty 20.12.2012, 22:55:10 Quote 
Ako to sve isteras na konju si;)
Miodrag Antin
(Ryhmä Amateur - 33)



Postia: 36
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1883 lähetetty 20.12.2012, 23:36:43 Quote 
Quote ( Milan Curcic @ December 20th 2012,20:31:28 )

za pocetak treba da se otvore neke teme u kojima moze da se diskutuje... kolko vidim toga nema. da bude neka tema za predstavljanje i neka u kojoj moze da se razmenjuju iskustva.


Otvorena su Pitanja i odgovori za diskusije, Testiranje i i sponzori, naravno i Podesavanja sa nekoliko postova. za ovu i proslu trku.

predstavljanje moze da ide pod NON GPRO, ili kako vec imate volju napisete
Miodrag Antin
(Ryhmä Amateur - 33)



Postia: 36
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1884 lähetetty 20.12.2012, 23:39:07 Quote 
Quote ( Vladimir Jelicic @ December 20th 2012,20:40:10 )

Odlicna ideja! :) Podrzavam. I, da. Posto je moguce upasti preko Google-a na sajt, vidjeti sve i slicno, trebalo bi onemoguciti pristup Google botovima i prihvatati samo ljude koji ovdje komuniciraju, kada se podnosi zahtjev za registraciju. Neke korisne ideje, naucene is iskustva. ;)


Nisam jos provalio kako ide ono onti spam pitanje da se postavi prilikom registracije, ali bice narednih dana...

Inace vec bilo ih juce ;)
Miodrag Antin
(Ryhmä Amateur - 33)



Postia: 36
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1885 lähetetty 20.12.2012, 23:50:24 Quote 
Potreban je tekst o tehnickom direktoru ako neko ima volje da napise na forumu.
Vladimir Jelicic
(Ryhmä Pro - 3)



Postia: 2684
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1886 lähetetty 20.12.2012, 23:51:38 Quote 
Petre, cuvaj tog vozaca kako znas i umijes. :D
Usput, mozda bi bilo mudro da zrtvujes prvu trku iduce sezone, ako je moguce, da mu produzis ugovor samo za jednu trku. To ce ti pomoci da ga zadrzis kad preletis u Pro. ;)
Dusan Velovic
(Ryhmä Amateur - 33)



Postia: 24
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1887 lähetetty 20.12.2012, 23:56:16 Quote 
Quote ( Damir Sen @ December 20th 2012,21:22:43 )

Redovito čitam vaš forum jer je puno kvalitetniji od našeg ali vidim da je došlo do jednog malog nerazumijevanja pa mi recite samo tko ne razumije riječ učinkovitost od riječi učinak???Šta vi u vašem jeziku ne koristite tu riječ???
Ja sam u kontaktu sa 2-3 nazovimo"vaša" igrača i kod nas nikad nije postojala nikakva jezična barijera u razgovoru i pisanju,a najednom se na vašem forumu pojavi taj problem?????????!!!!!!!!!!!!
Ako netko ne razumije tu riječ a zna otprilike na šta se odnosi neka si prevede tu riječ a ne da komplicira pa da se mora pisat na engleski.Više od pola dečki ne razumije ćirilicu pa se nemogu prilagodit ali zato vi znate latinicu pa možete.

Mislim da svi Srbi katolici i Srbi muslimani, koji zive u drugim drzavama treba da znaju srpske reci. Forumi su uvek dobra prilika za to. Damire, molim te, da kad udjes u prodavnicu trazis hleb, pa mi javi reakciju na privatan mejl jondalar@eunet.rs, da ne zamaramo ovaj forum sa tom temom. Cisto da znas, da ja znam sta znaci i chimbenik i inachica.
Dusan Velovic
(Ryhmä Amateur - 33)



Postia: 24
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1888 lähetetty 21.12.2012, 00:01:40 Quote 
Quote ( Petar Danicic @ December 20th 2012,22:22:11 )

Quote ( Petar Petrovic @ December 20th 2012,22:16:38 )

Quote ( Petar Danicic @ December 20th 2012,22:06:00 )

commercial je na 40 jer koliko sam čitajući shvatio što je veća brže idu pregovori sa sponzorom
pitstop , naravno da se što prije obavi boks

Ok je to sto si čitao, nego jel' ima efekta? Da li primećuješ da pregovori idu brže i da su pitstopovi brži?

da primjetio sam da su vremena brža
osim kada sam stavio 0 krugova sa kiše na suho i obrnuto
tada su vremena znatno sporija ali opet su među boljima od konkurencije, i prijemtio sam kako dižem one 3 stavke da ima nekog učinka, e sad vidjet cemo ubuduce pa cu izvjestavat

a sto se tice koremcijale, da , prošlu trku sam za 3 mjesto dobio 25% u procesu sponzora

slobodane hvala na savjetu

Ja sam komercijalu podigao na 20 i ne vidim napredak, mada su mi rezultati ocajni i izgleda da i to utice.
Vlado Rosić-Milinković
(Ryhmä Pro - 12)



Postia: 1438
  Maa:
Bosnia-Hertsegovina 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1889 lähetetty 21.12.2012, 00:38:23 Quote 
Drago mi je da barem jedna zajednica sa balkana aktivno odrzava diskusije pa barem o minijaturnim stvarima. To je stvarno tesko naci osim u zemljama sa ogromnim brojem menadzera, kao Brazil, Poljska, cak i Madarska ili Francuska. Naravno i Rusija.

Pokusat cu cesce posjetiti forum i odg na neka pitanja, ako trebaju nekome preporuke za savjete pitajte Vladimira, da ne pricam supljake haha (:

Vladimir Jelicic
(Ryhmä Pro - 3)



Postia: 2684
  Maa:
Serbia 
Sertifioitu: 
Pidän viestistä (0)   En pidä viestistä (0)
Vanha viesti #1890 lähetetty 21.12.2012, 00:46:54 Quote 
Hahaha, pa da, najlakse preko mojih ledja. :D
A forum bi mogao biti prava stvar, samo ako se dobro izorganizujemo oko njega. Neko sigurno zna kako da sprijeci Google botove... X)
Sivu « 1 2 3 ... 62 [6364 ... 343 344 345 » Siirry suoraan sivulle:

Vastaa tähän ketjuun