Page « 1 2 3 ... 930 [931932 ... 2377 2378 2379 » Saut rapide vers la page:
Auteur Sujet: Magyar Nyelvű Fórum 71347 réponses
Csaba Szabó
(Groupe Amateur - 29)


Posts: 65
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27891 Posté (le) 19 Mai 2012, 20:17:59 (dernière édition (le) 19 Mai 2012, 20:40:12 par Csaba Szabó) Citer 
Figyeljetek rookieban a szemelyzetre is....
Attila Robotka
(Groupe Amateur - 7)



Posts: 577
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27892 Posté (le) 19 Mai 2012, 20:37:04 Citer 
Baccus 8kg hízott pár nap alatt a pilótám. és még a kedve is elment neki. Na akkor ráeresztem a kondizásra.
Mátyás Kinde
(Groupe Amateur - 28)


Posts: 2205
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27893 Posté (le) 19 Mai 2012, 21:12:32 Citer 
Quote ( Attila Robotka @ May 19th 2012,20:37:04 )

Baccus 8kg hízott pár nap alatt a pilótám. és még a kedve is elment neki. Na akkor ráeresztem a kondizásra.


Enyém eggyel többet hízott, egyel kevesebbet gyengült a kedve nagy részét elvesztette.. de még így sem megy rá a 110-es overáll.. :D
Róbert Kis
(Groupe Pro - 12)



Posts: 681
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (3)   Je n'aime pas ce post (1)
Posts anciens #27894 Posté (le) 19 Mai 2012, 21:12:59 Citer 
Quote ( Péter Torma @ May 19th 2012,19:16:57 )

Egyébként meg szeretem az online játékok rutinrókáit akik csak annyit tudnak válaszolni egy fórumban, hogy benne van a leírásban....


Szerintem nem okos dolog hepciáskodni, miközben segítséget vársz másoktól. A rutintalanok nem fognak tudni segíteni, az öreg rókák meg ezek után nem biztos, hogy fognak. Márpedig biztos van olyan, aki segített volna, ha kivárod, míg ide tévednek.
Amúgy próbáltak Neked segíteni, az egy dolog, hogy nem hiszel nekik, csak vitatkozol.

De fussunk neki még egyszer. Az, hogy valaki pilótája már 88-as, egyértelműen egy szerződéshosszabbításra utal. Attól 50-et megy feljebb a motiváció.
Azt hiába mondogatod, hogy lejjebb ment a barátod pilótájának OA-ja, anélkül, hogy a tulajdonságai változtak volna, mert ez nem lehet igaz. Sokkal valószínűbb, hogy benéztél valamit. Ezt jobb, ha elfogadod.

Az idézetek a GYIK-ből nem ellentmondóak, csak nincsenek kellően kifésülve azok számára, akik még csak most kezdik a játékot. Mindkét állítás igaz.
A második állítás, miszerint a hosszabbítással megtartható a pilóta akkor is, ha a megengedett fölött van az OA, a rookie kivételével az összes csoportra igaz.
Nyilván a kezdő szint lényege, hogy mindenki azonos esélyekkel induljon neki a játéknak. Itt nem lehet trükközni, minden alapról indul. ( egy bónusz van, a korábbi szezonban összes futamon való elindulás +5M-t ad a kezdő büdzséhez. )

Amúgy mindentől teljesen függetlenül, jobb ha nem tulajdonítasz a kelleténél nagyobb jelentőséget az OA-nak. Ugyanis nem attól gyors egy pilóta. Az csak egy iránymutató szám.

Remélem nem hagytam ki semmit.
Nyugodtan kérdezz, előbb-utóbb lesz valaki, aki kielégítő választ ad, másoknak meg kár beszólni.
László Szarka
(Groupe Pro - 13)



Posts: 3487
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27895 Posté (le) 19 Mai 2012, 21:16:19 Citer 
Quote ( Csaba Szabó @ May 19th 2012,20:17:59 )

Figyeljetek rookieban a szemelyzetre is....
Nagyon jó meglátás, egyből felhúzni hogy tízes átlag legyen:)
Patrik Wittmann
(Groupe Amateur - 59)



Posts: 72
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27896 Posté (le) 19 Mai 2012, 21:51:06 Citer 
Alapítottam csapatot akinek van kedve csatlakozni az jelentkezzen! :)
Mátyás Kinde
(Groupe Amateur - 28)


Posts: 2205
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27897 Posté (le) 19 Mai 2012, 22:02:42 (dernière édition (le) 19 Mai 2012, 22:03:57 par Mátyás Kinde) Citer 
Quote ( László Szarka @ May 19th 2012,21:16:19 )



Quote ( Csaba Szabó @ May 19th 2012,20:17:59 )

Figyeljetek rookieban a szemelyzetre is....


Nagyon jó meglátás, egyből felhúzni hogy tízes átlag legyen:)


Nekem meg soha nem hitték ezt el :D
Péter Torma
(Groupe Rookie - 260)


Posts: 9
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (2)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27898 Posté (le) 19 Mai 2012, 22:38:24 Citer 
Quote ( Róbert Kis @ May 19th 2012,21:12:59 )

Szerintem nem okos dolog hepciáskodni, miközben segítséget vársz másoktól. A rutintalanok nem fognak tudni segíteni, az öreg rókák meg ezek után nem biztos, hogy fognak. Márpedig biztos van olyan, aki segített volna, ha kivárod, míg ide tévednek.
Amúgy próbáltak Neked segíteni, az egy dolog, hogy nem hiszel nekik, csak vitatkozol.

De fussunk neki még egyszer. Az, hogy valaki pilótája már 88-as, egyértelműen egy szerződéshosszabbításra utal. Attól 50-et megy feljebb a motiváció.
Azt hiába mondogatod, hogy lejjebb ment a barátod pilótájának OA-ja, anélkül, hogy a tulajdonságai változtak volna, mert ez nem lehet igaz. Sokkal valószínűbb, hogy benéztél valamit. Ezt jobb, ha elfogadod.

Az idézetek a GYIK-ből nem ellentmondóak, csak nincsenek kellően kifésülve azok számára, akik még csak most kezdik a játékot. Mindkét állítás igaz.
A második állítás, miszerint a hosszabbítással megtartható a pilóta akkor is, ha a megengedett fölött van az OA, a rookie kivételével az összes csoportra igaz.
Nyilván a kezdő szint lényege, hogy mindenki azonos esélyekkel induljon neki a játéknak. Itt nem lehet trükközni, minden alapról indul. ( egy bónusz van, a korábbi szezonban összes futamon való elindulás +5M-t ad a kezdő büdzséhez. )

Amúgy mindentől teljesen függetlenül, jobb ha nem tulajdonítasz a kelleténél nagyobb jelentőséget az OA-nak. Ugyanis nem attól gyors egy pilóta. Az csak egy iránymutató szám.

Remélem nem hagytam ki semmit.
Nyugodtan kérdezz, előbb-utóbb lesz valaki, aki kielégítő választ ad, másoknak meg kár beszólni.


Köszönöm kimerítő válaszodat! Látod, ez egy normális hozzáállás ha egy teljesen kezdő kérdez. Ha kérdezés nélkül az a válasz, hogy biztosan nem olvasta el a leírásokat, akkor nem hiszem, hogy hepciáskodom, ha ezt szóváteszem.
Az, hogy a kézikönyv 2 mondata nem egyértelmű azon kár vitatkozni (pl. meddig tartott volna azokkal a mondatokkal megfogalmazni, ahogy Te most leírtad?), ha itt jön egy segítő rutinróka és megmondja, hogy ezt hogy kell értelmezni. Lásd ezt Te is megtetted.
Számos menedzser játék bugoktól hemzseg, pláne a szezon váltások nem szoktak zökkenőmentesen menni, ezért gondoltam érdemes megkérdezni, hogy ez normális-e.
Még 1x köszönöm a válaszodat.
Róbert Kis
(Groupe Pro - 12)



Posts: 681
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (1)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27899 Posté (le) 19 Mai 2012, 22:50:58 Citer 
Quote ( Péter Torma @ May 19th 2012,22:38:24 )

Köszönöm kimerítő válaszodat! Látod, ez egy normális hozzáállás ha egy teljesen kezdő kérdez. Ha kérdezés nélkül az a válasz, hogy biztosan nem olvasta el a leírásokat, akkor nem hiszem, hogy hepciáskodom, ha ezt szóváteszem.
Az, hogy a kézikönyv 2 mondata nem egyértelmű azon kár vitatkozni (pl. meddig tartott volna azokkal a mondatokkal megfogalmazni, ahogy Te most leírtad?), ha itt jön egy segítő rutinróka és megmondja, hogy ezt hogy kell értelmezni. Lásd ezt Te is megtetted.
Számos menedzser játék bugoktól hemzseg, pláne a szezon váltások nem szoktak zökkenőmentesen menni, ezért gondoltam érdemes megkérdezni, hogy ez normális-e.
Még 1x köszönöm a válaszodat.


Szívesen. Ez a játék nem hemzseg bugoktól, sőt.
Valószínűleg az sem véletlen, hogy sem a szabályzat, sem a GYIK, sem a többi nem szájbarágósabb a feltétlen szükségesnél és nem adnak egyértelmű iránymutatást stratégiai kérdésekben.
A játék nehézsége pont abban rejlik, hogy magadnak kell megtalálnod a titkok nyitját, vagy szép lassan beszipkázni akárcsak az ezen a fórumon fellelhető információkat. Sok-sok olvasás ( tudom, hogy kérdezni egyszerűbb, mint keresni, csak akik már ezerszer megválaszolták ugyan azt, azok joggal morognak ), de megéri, ha tetszik a játék.
Péter Adok
(Groupe Amateur - 22)


Posts: 35
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (1)   Je n'aime pas ce post (5)
Posts anciens #27900 Posté (le) 20 Mai 2012, 00:12:52 Citer 
igennnnnnnnnnn győzőt a CHEALSEA ő bajnok
Imre Antos
(Groupe Rookie - 196)


Posts: 239
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (4)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27901 Posté (le) 20 Mai 2012, 07:52:02 Citer 
Péter , csókoltatom a nyelvtantanárodat !
Ferenc Heiner
(Groupe Rookie - 139)



Posts: 149
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (1)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27902 Posté (le) 20 Mai 2012, 08:40:44 Citer 
Quote ( Róbert Kis @ May 19th 2012,22:50:58 )

Sok-sok olvasás ( tudom, hogy kérdezni egyszerűbb, mint keresni, csak akik már ezerszer megválaszolták ugyan azt, azok joggal morognak )


Csak annyit tennék hozzá, mivel nincs rendes fórum, csak egy topic, a 931 oldalon és 20k feletti bejegyzésben kicsit nehéz keresni. Főleg ha olyan értelmes hozzászólásokat kell olvasni aminek semmi helye sincs itt (pl: Péter Adok fenti hozzászólása). Ha olyan fórum lenne, ahol külön rész szól a kezdőknek, bugok, stb. kevesebb lenne a folyamatos kérdezés. Talán, vagy nem. :)
Balázs Dömötör
(Groupe Rookie - 210)



Posts: 187
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (1)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27903 Posté (le) 20 Mai 2012, 09:22:55 Citer 
Ez lesz az első teljes szezonom, szeretnék minél jobban szerepelni. Azt látom, hogy a csoportomban 3-an is felnyomták kapásból 2-es szintre az autójukat, elköltve a pénzük 2/3-át. Ugye jól sejtem, hogy ez nem jó stratégia és csak az elhasználódott részeket fejlesszem majd?
István Katona
(Groupe Amateur - 64)


Posts: 17
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (1)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27904 Posté (le) 20 Mai 2012, 10:24:01 Citer 
---------- sziasztok vidám szép napot mindenkinek !!! azt szeretném kérdezni hányadiknak kell lennem , hogy bent maradhassak az amatörligában csak az autóm I szintü !!!!!!!!!! ----------
Péter Adok
(Groupe Amateur - 22)


Posts: 35
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (4)
Posts anciens #27905 Posté (le) 20 Mai 2012, 10:29:20 Citer 
Ferenc szerintem neked semmi közöd hozzá hogy mit írok ide, ha nagyon tetszik a játék akkor regisztrálj az MKF-re ne itt oszd az észt. Mások se a játékkal kapcsolatban írnak ide (tisztelet a kivételnek). Múltkor én is írtam ide a játékkal kapcsolatban és válaszra se méltattak, úgyhogy ha valami kérdésed van érdemes a külső fórumon próbálkozni, nem pedig okoskodni.
Tibor Szuromi
(Groupe Amateur - 3)


Posts: 11913
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27906 Posté (le) 20 Mai 2012, 11:14:49 (dernière édition (le) 20 Mai 2012, 11:17:52 par Tibor Szuromi) Citer 
Quote ( Balázs Dömötör @ May 20th 2012,09:22:55 )

Ugye jól sejtem,
Tökéletese sejted. Már korábban leírták sokan, de megismétlem, hogy rendkívül sokat nyom latba a gazdálkodás. Az autót pedig - az előző PÜ-i helyzetet tekintve - vagy fejleszteni vagy szinten tartani vagy visszafejleszteni célszerű.
Quote ( István Katona @ May 20th 2012,10:24:01 )

hányadiknak kell lennem
Ha megnézed a táblázatot, akkor ott a háttérszín mutatja (/xe a negatív egyenlegűek kiesnek). "Szezon állása", ha jól tudom.
Mátyás Kinde
(Groupe Amateur - 28)


Posts: 2205
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (1)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27907 Posté (le) 20 Mai 2012, 12:33:37 Citer 
Egyébként van kezdőknek fórum, angol nyelven. Ráadásul van "Keresés" funkció a fórumban.

Ez a topic egy (az egyetlen) általános magyar nyelvű topic, nem (csak) az a célja, hogy kérdésekre válaszolgassunk :)
Ferenc Heiner
(Groupe Rookie - 139)



Posts: 149
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27908 Posté (le) 20 Mai 2012, 14:30:51 (dernière édition (le) 20 Mai 2012, 14:31:38 par Ferenc Heiner) Citer 
Hát regeltem a külső fórumra, de jelenleg semmilyen tartalmat nem látok, szóval eddig nem nagy segítség. Csak az Olvass el! részt tudom megnézni, küldtem PM-et akinek kell.
László Molnár
(Groupe Rookie - 81)


Posts: 3
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27909 Posté (le) 20 Mai 2012, 15:08:54 Citer 
Sziasztok!
Nemrég kezdtem a játékot, 3 futamon vagyok túl.
2 kérdésem van:
1, a szponzoroknál mit jelent az, hogy az átlagos tárgyalási tempó 0%? Elkezdtem egy szponzori tárgyalást megadtam a reklámjuk helyének a motorborítást és 18% - nál elhalt a tárgyalás. Az autó melyik felületét érdemes nekik felajánlani reklámra? Egyéb tippeket is szívesen fogadok erre vonatkozóan.
2, Milyen tulajdonságok fontosak egy rookie - ban szerepló pilótának. Én a koncentrációra és technikai betekintésre tippelek, hogy végig jól menjen és tudjon segíteni a beállításokkal, de lehet tévúton járok.

Előre is köszönöm a válaszokat!
Ferenc Heiner
(Groupe Rookie - 139)



Posts: 149
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27910 Posté (le) 20 Mai 2012, 15:33:19 Citer 
Én is csatlakoznék az előttem szólóhoz, hogy hogyan zajlik egy szponzori tárgyalás. Naponta, futamonként?
Róbert Kis
(Groupe Pro - 12)



Posts: 681
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (2)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27911 Posté (le) 20 Mai 2012, 15:33:28 Citer 
Quote ( Ferenc Heiner @ May 20th 2012,08:40:44 )

Csak annyit tennék hozzá, mivel nincs rendes fórum, csak egy topic, a 931 oldalon és 20k feletti bejegyzésben kicsit nehéz keresni. Főleg ha olyan értelmes hozzászólásokat kell olvasni aminek semmi helye sincs itt (pl: Péter Adok fenti hozzászólása). Ha olyan fórum lenne, ahol külön rész szól a kezdőknek, bugok, stb. kevesebb lenne a folyamatos kérdezés. Talán, vagy nem. :


Szerintem elég kb 500 oldalt visszamenni. Gyorsan is átszaladhatod az oldalakat, azonnal látszik egy beíráson, hogy érdemes-e elolvasni. A másik meg, hogy rá lehet keresni kifejezésekre is.
Ha nem akarsz ennyit olvasni, akkor ne is akarj játszani, mert nagy türelem és elszántság kell a játékhoz egyéb téren is, ha eredményes akarsz lenni.
Attila Robotka
(Groupe Amateur - 7)



Posts: 577
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27912 Posté (le) 20 Mai 2012, 15:44:53 Citer 
Quote ( Balázs Dömötör @ May 20th 2012,09:22:55 )

Ez lesz az első teljes szezonom, szeretnék minél jobban szerepelni. Azt látom, hogy a csoportomban 3-an is felnyomták kapásból 2-es szintre az autójukat, elköltve a pénzük 2/3-át. Ugye jól sejtem, hogy ez nem jó stratégia és csak az elhasználódott részeket fejlesszem majd?


Quote ( Tibor Szuromi @ May 20th 2012,11:14:49 )

Tökéletese sejted. Már korábban leírták sokan, de megismétlem, hogy rendkívül sokat nyom latba a gazdálkodás. Az autót pedig - az előző PÜ-i helyzetet tekintve - vagy fejleszteni vagy szinten tartani vagy visszafejleszteni célszerű.


Igazából az a kérdés mi a cél. Ha fel szeretnél jutni amatőrbe, akkor jó irány az egyből lvl2 kocsi, de ha egy alap pilóta kinevelése a cél akkor 2-3x csere lvl1-re teszteléssel egybe kötve, majd utána fejlesztés lvl2-re. Ugyan is a teszt zabálja az autót, de nagyon jól fejleszti a pilótád erőnlétét.
Mátyás Kinde
(Groupe Amateur - 28)


Posts: 2205
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (4)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27913 Posté (le) 20 Mai 2012, 15:56:25 Citer 
Quote ( Attila Robotka @ May 20th 2012,15:44:53 )

Igazából az a kérdés mi a cél. Ha fel szeretnél jutni amatőrbe, akkor jó irány az egyből lvl2 kocsi, de ha egy alap pilóta kinevelése a cél akkor 2-3x csere lvl1-re teszteléssel egybe kötve, majd utána fejlesztés lvl2-re. Ugyan is a teszt zabálja az autót, de nagyon jól fejleszti a pilótád erőnlétét.


Szerintem miden körülmények között pénzkidobás 0%-os alkatrészt fejleszteni. Simán fel lehet jutni Rúkiból úgy is, hogy az első 4 versenyen csak alibizés és tesztelés megy (ezzel akár 20-30 erőnlétet össze lehet szedni) És szezon végére így is 30M és lvl 4-es kocsi simán elérhető :)

Ha pedig nem kell tesztelni akkor is 3 versenyt kibír általában a lvl1 autó is, akkor minek hamar elverni a pénzt? :) Akkor inkább a Létesítményeket kell felhúzni olyan szintre, hogy ne essen a személyzet képessége.
Tibor Szuromi
(Groupe Amateur - 3)


Posts: 11913
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27914 Posté (le) 20 Mai 2012, 17:29:19 Citer 
Quote ( Mátyás Kinde @ May 20th 2012,15:56:25 )


Szerintem miden körülmények között pénzkidobás 0%-os alkatrészt fejleszteni. Simán fel lehet jutni Rúkiból úgy is, hogy az első 4 versenyen csak alibizés és tesztelés megy (ezzel akár 20-30 erőnlétet össze lehet szedni) És szezon végére így is 30M és lvl 4-es kocsi simán elérhető :)
Ha pedig nem kell tesztelni akkor is 3 versenyt kibír általában a lvl1 autó is, akkor minek hamar elverni a pénzt? :) Akkor inkább a Létesítményeket kell felhúzni olyan szintre, hogy ne essen a személyzet képessége.
Jól mondod! Nem szabad feleslegesen költeni az autóra. A pilóta a lényeg. Zsenge pilótával nem lehet eredményesnek lenni.
A személyzet edzettségi szintjére gondoltál?
Attila Robotka
(Groupe Amateur - 7)



Posts: 577
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27915 Posté (le) 20 Mai 2012, 17:49:51 Citer 
Mondjuk a teszt miatt a kisebb kocsi is jobb lesz már a 4. versenytől így a pilóta és a kocsi is fejlődik. Tesztelés mellett 2-3 verseny hozható ki egy főbb alkatrésszel.

Szerintem minden tapasztaltabb játékos nevében mondhatom, hogy a pilóta után a pénztárca legfontosabb és csak a végén van az autó.
Zsolt Sudár
(Groupe Amateur - 50)



Posts: 183
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27916 Posté (le) 21 Mai 2012, 09:48:53 Citer 
Megnéztem a Magyar srácot (Nagy D.), aki a rookieban a Q2-t vezeti most összetettben. Háát, lesznek gondjai anyagilag úgy érzem... :S
Szabolcs Demes
(Groupe Amateur - 34)



Posts: 54
  Pays:
Roumanie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27917 Posté (le) 21 Mai 2012, 11:46:21 Citer 
Üdv
Lehet hülyeséget kérdezek, ne kövezzetek meg érte, de van más módja is a pilóta erönlétjének a növelésére, mint a pilótaedzzés? Valami olyasmit hallottam h talán a teszt is emeli az erönlétet elsö alkalommal ?? vagy vmi ilyesmi..talán amikor hozzámkerül,elsö tesztelésre kap erönlétet, vagy élete elsö futamán? ha vki tud konkrét választ adni, azt már most megelölegezem egy köszönömmel :)

Gabor Kasper
(Groupe Amateur - 16)



Posts: 6223
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27918 Posté (le) 21 Mai 2012, 11:48:24 Citer 
Quote ( Szabolcs Demes @ May 21st 2012,11:46:21 )

Üdv
Lehet hülyeséget kérdezek, ne kövezzetek meg érte, de van más módja is a pilóta erönlétjének a növelésére, mint a pilótaedzzés? Valami olyasmit hallottam h talán a teszt is emeli az erönlétet elsö alkalommal ?? vagy vmi ilyesmi..talán amikor hozzámkerül,elsö tesztelésre kap erönlétet, vagy élete elsö futamán? ha vki tud konkrét választ adni, azt már most megelölegezem egy köszönömmel :)

Konkrétan minden tesztelés után kap erőnlétet a megtett körök, a teszt előtti erőnlét értéke, no meg a kora alapján...
Tibor Szuromi
(Groupe Amateur - 3)


Posts: 11913
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (0)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27919 Posté (le) 21 Mai 2012, 11:48:41 (dernière édition (le) 21 Mai 2012, 11:49:43 par Tibor Szuromi) Citer 
Quote ( Szabolcs Demes @ May 21st 2012,11:46:21 )

a teszt is emeli az erönlétet
A teszt is emeli az erőnlétet (minden alkalommal); a verseny után meglátod, hogy mennyivel emelte. Tesztelj a pilóta, a személyzet és az autó fejlődése érdekében.

EDIT: Gábor! Majd 20"-el gyorsabb vagy nálam.
Edina Németh
(Groupe Rookie - 146)


Posts: 113
  Pays:
Hongrie 
Certifié: 
J'aime ce post (1)   Je n'aime pas ce post (0)
Posts anciens #27920 Posté (le) 21 Mai 2012, 12:12:17 Citer 
Quote ( Tibor Szuromi @ May 21st 2012,11:48:41 )

EDIT: Gábor! Majd 20"-el gyorsabb vagy nálam.


Tibi ezt nem kell mondanod :D mivel a tapasztalat mellette szól :D
Lassan te is fogsz olyan időket menni :D
Page « 1 2 3 ... 930 [931932 ... 2377 2378 2379 » Saut rapide vers la page:

Répondre à ce sujet