Grand Prix Racing Online Forum > Team recruitment forum > Polish Racing Team poszukuje kandydatów do zespołu Add this topic to your ignore list Add this topic to your watchlist
Page [1
Author Topic: Polish Racing Team poszukuje kandydatów do zespołu 22 replies
Radomir Czech2
(Group Elite)



Posts: 1572
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #1 posted Oct 25th 2009, 02:09:37 (last edited Oct 25th 2009, 02:11:32 by Radek Czech) Quote 
this information is only for managers from Poland... or any other country, buy you must be able to understand this:

Polish Racing Team (dla niemogacych trafic - moj zespol ;)) oglasza wielki nabor. wielki w tym przypadku to jakies 5-7 osob, z ktorych wiekszosc trafi do zespolu, ktory wlasnie utworzylismy, czyli PRT2. zapytacie dlaczego do 2 a nie do 1? mamy aktywne zewnetrzne forum i i tak 95% dyskusji odbywa sie tam. a w koncu co 20 glow to nie 10...

czego wymagamy?
- minimum 2 sezonow doswiadczenia w grze (i najlepiej niech to bedzie GPRO)
- motywacji, aktywnosci i checi zbierania nowych gpro-doswiadczen oraz checi dzielenia sie swoja wiedza

zainteresowanych prosze o napisanie bezposrednio do mnie. nie skladajcie od razu podan o przyjecie do zespolu, bo beda one automatycznie odrzucane. z osob, ktore napisza wybierzemy... najlepszych? nie zapominajcie jednak, ze GPRO to gra bardzo dlugoterminowa i obecne wyniki nie beda mialy decydujacego wplywu na nasza decyzje. przekonajcie nas, ze to akurat Wam nalezy sie miejsce w naszym teamie. powiedzcie co mozecie nam zaoferowac, a wtedy byc moze wlasnie Wam zaoferujemy nasza pomoc i skorzystacie z naszego doswiadczenia.

czas na skladanie 'podan' (czyt. napisanie do mnie) mija wraz z pierwszym okrazeniem piatkowego wyscigu w abu dhabi. a potem damy sobie jeszcze pare dni na decyzje i do bahrainu pojedziemy juz wszyscy razem ;)
Radomir Czech2
(Group Elite)



Posts: 1572
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2 posted Jan 4th 2010, 00:35:04 Quote 
witam ponownie!

PRT i PRT2 poszukuja 1-3 osob do teamu. szczegoly powyzej. jedyna roznica jest taka, ze podania od osob z rookie nie beda rozpatrywane - za co z gory przepraszamy.

wszystkie podania prosze kierowac bezposrednio do mnie. przekonajcie mnie, ze warto na Was postawic ;)
Oskar Kosznicki
(Group Rookie - 48)



Posts: 551
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #3 posted Jan 20th 2010, 15:54:04 Quote 
Miejsce zajęte ;)
Dawny członek wraca do GPRO, i wraca również do zespołu ;)
Marek Popławski
(Group Master - 1)



Posts: 23
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #4 posted Mar 7th 2010, 01:50:40 (last edited Mar 7th 2010, 01:51:45 by Marek Popławski) Quote 
super!
Radomir Czech2
(Group Rookie - 49)



Posts: 1572
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #5 posted Oct 24th 2010, 17:31:38 Quote 
UWAGA, UWAGA!

rekrutujemy.

powazne podania wysylajcie do mnie na priv. z naciskiem na powazne ;)

rekrutacja skonczy sie mniej wiecej wtedy jak kogos przyjmiemy.

oferujemy zaszczytne miejsce po Mai.

a moze nawet cos wiecej ;)

ps. jesli pierwsza informacja, na ktora popatrzysz bedzie miejsce zespolu to nie trac dluzej czasu! wcisnij alt+f4.
Radomir Czech2
(Group Rookie - 49)



Posts: 1572
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #6 posted Nov 8th 2010, 00:11:42 Quote 
rekrutacja trwa nadal. jesli chcesz zostac czlonkiem jednego z najlepszych i najbardziej doswiadczonych polskich zespolow nie czekaj, zloz podanie! (bezposrednio do mnie)

mile widziane kilka slow o sobie i o swoich planach w gpro.
Tomek Kiełpiński
(Group Pro - 6)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #7 posted Nov 2nd 2012, 18:49:39 (last edited Nov 2nd 2012, 18:52:00 by Tomek Kiełpiński) Quote 
I znowu rekrutujemy :-)

Nie szukamy kandydata z doświadczeniem. Nie oczekujemy też, że podzielisz się swoimi danymi. Jednego i drugiego nam nie brakuje.

Brakuje nam natomiast osoby z umiejętnościami analitycznymi i programistycznymi, która, tak jak my, chciałaby poznać wzór na tę grę, poświęcając temu mnóstwo prywatnego czasu :-)

Jeśli jesteś taką osobą, napisz do mnie i spróbuj przekonać nas, że właśnie Tobie należy się wolne miejsce w jednym najbardziej doświadczonych polskich zespołów.
Marek Hajnrych
(Group Pro - 12)



Posts: 1017
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #8 posted Nov 3rd 2012, 13:00:08 Quote 
*BUMP*
Marek Hajnrych
(Group Pro - 12)



Posts: 1017
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #9 posted Nov 4th 2012, 12:47:43 Quote 
Quote ( Tomek Kiełpiński @ November 2nd 2012,18:49:39 )


I znowu rekrutujemy :-)

Nie szukamy kandydata z doświadczeniem. Nie oczekujemy też, że podzielisz się swoimi danymi. Jednego i drugiego nam nie brakuje.

Brakuje nam natomiast osoby z umiejętnościami analitycznymi i programistycznymi, która, tak jak my, chciałaby poznać wzór na tę grę, poświęcając temu mnóstwo prywatnego czasu :-)

Jeśli jesteś taką osobą, napisz do mnie i spróbuj przekonać nas, że właśnie Tobie należy się wolne miejsce w jednym najbardziej doświadczonych polskich zespołów.


*BUMP*
Radomir Czech2
(Group Master - 1)



Posts: 1572
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #10 posted Nov 5th 2012, 14:26:38 Quote 
bump!

rekrutacja trwa! taka okazja moze juz sie nie powtorzyc :)
Radomir Czech2
(Group Master - 1)



Posts: 1572
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #11 posted Nov 6th 2012, 23:47:38 Quote 
daily bump!
Tomek Kiełpiński
(Group Pro - 6)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #12 posted Nov 8th 2012, 08:51:23 Quote 
Jeszcze nie mamy wybranego kandydata, dalej możesz zasilić nasze szeregi :-)
Tomek Kiełpiński
(Group Pro - 16)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #13 posted Jan 12th 2018, 09:25:50 (last edited Jan 12th 2018, 17:55:00 by Florencia Caro) Quote 
Wstąp do Akademii! :-)

Polish Racing Team, jeden z najlepszych zespołów w GPRO, otwiera swoje podwoje dla nowych graczy.

Nie szukamy kandydata z bagażem doświadczeń. Nie oczekujemy też, że podzielisz się swoimi dotychczasowymi danymi. Jednego i drugiego nam nie brakuje. Chętnie przyjmiemy natomiast osoby z otwartym i analitycznym umysłem, które, tak jak my, chciałyby rozpracować wzory z tej gry, poświęcając temu mnóstwo prywatnego czasu i dobrze się przy tym bawiąc :-)

W zamian oferujemy pełne wsparcie w budowaniu swojej kariery w GPRO, fantastyczną atmosferę naszego zewnętrznego forum i możliwość wzięcia udziału w naszych corocznych spotkaniach.

Jeśli uważasz, że będziesz do nas pasować, wyślij do mnie wiadomość prywatną i spróbuj przekonać, że właśnie Ty zasługujesz na szansę dołączenia do naszej drużyny. Propozycje o charakterze finansowym i seksualnym nie będą rozpatrywane :-P
Tomek Kiełpiński
(Group Pro - 16)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #14 posted Jan 16th 2018, 20:03:08 Quote 
*bump*
Tomek Kiełpiński
(Group Pro - 16)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #15 posted Jan 26th 2018, 10:45:05 Quote 
*hop*
Tomek Kiełpiński
(Group Pro - 16)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #16 posted Jan 29th 2018, 11:28:51 Quote 
Wstąp do Akademii! :-)

Polish Racing Team, jeden z najlepszych zespołów w GPRO, otwiera swoje podwoje dla nowych graczy.

Nie szukamy kandydata z bagażem doświadczeń. Nie oczekujemy też, że podzielisz się swoimi dotychczasowymi danymi. Jednego i drugiego nam nie brakuje. Chętnie przyjmiemy natomiast osoby z otwartym i analitycznym umysłem, które, tak jak my, chciałyby rozpracować wzory z tej gry, poświęcając temu mnóstwo prywatnego czasu i dobrze się przy tym bawiąc :-)

W zamian oferujemy pełne wsparcie w budowaniu swojej kariery w GPRO, fantastyczną atmosferę naszego zewnętrznego forum i możliwość wzięcia udziału w naszych corocznych spotkaniach.

Jeśli uważasz, że będziesz do nas pasować, wyślij do mnie wiadomość prywatną i spróbuj przekonać, że właśnie Ty zasługujesz na szansę dołączenia do naszej drużyny. Propozycje o charakterze finansowym i seksualnym nie będą rozpatrywane :-P

Akademia: /pl/TeamProfile.asp?TeamId=2266
Główny zespół: /pl/TeamProfile.asp?TeamId=81
Wiadomość do mnie: /pl/NewMail.asp?IDM=198960
Tomek Kiełpiński
(Group Pro - 16)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #17 posted Feb 16th 2018, 19:50:10 Quote 
bump
Tomek Kiełpiński
(Group Amateur - 91)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #18 posted May 26th 2020, 19:53:26 (last edited May 26th 2020, 19:56:55 by Tomek Kiełpiński) Quote 
Wstąp do Akademii! :-)

Polish Racing Team, jeden z najlepszych zespołów w GPRO, otwiera swoje podwoje dla nowych graczy.

Nie szukamy kandydata z bagażem doświadczeń. Nie oczekujemy też, że podzielisz się swoimi dotychczasowymi danymi. Jednego i drugiego nam nie brakuje. Chętnie przyjmiemy natomiast osoby z otwartym i analitycznym umysłem, które, tak jak my, chciałyby rozpracować wzory z tej gry, poświęcając temu sporo prywatnego czasu i dobrze się przy tym bawiąc :-)

W zamian oferujemy pełne wsparcie w budowaniu swojej kariery w GPRO, fantastyczną atmosferę naszego zewnętrznego forum i możliwość wzięcia udziału w naszych corocznych spotkaniach.

Jeśli uważasz, że będziesz do nas pasować, wyślij do mnie wiadomość prywatną i spróbuj przekonać, że właśnie Ty zasługujesz na szansę dołączenia do naszej drużyny. Propozycje o charakterze finansowym i seksualnym nie będą rozpatrywane :-P

Akademia: /pl/TeamProfile.asp?TeamId=2266
Główny zespół: /pl/TeamProfile.asp?TeamId=81
Wiadomość do mnie: /pl/NewMail.asp?IDM=198960

PS. No dobra! Trochę ostatnio odpuściliśmy. Ale po indywidualnych i drużynowym nam się po prostu należało! ;-)
Tomek Kiełpiński
(Group Amateur - 91)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #19 posted May 28th 2020, 08:42:39 Quote 
*hop*
Tomek Kiełpiński
(Group Amateur - 91)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #20 posted Jun 1st 2020, 10:05:46 Quote 
Nie ma chętnych? :-)
Tomek Kiełpiński
(Group Amateur - 91)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #21 posted Jun 5th 2020, 08:43:44 Quote 
bump
Tomek Kiełpiński
(Group Amateur - 91)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #22 posted Jun 16th 2020, 15:08:55 Quote 
Rekrutujemy nadal :-)
Tomek Kiełpiński
(Group Amateur - 91)



Posts: 5682
  Country:
Poland 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #23 posted Jul 7th 2020, 15:49:33 Quote 
Hop. Są wolne miejsca. Nawet dla doświadczonych :-)
Page [1
Grand Prix Racing Online Forum > Team recruitment forum > Polish Racing Team poszukuje kandydatów do zespołu Add this topic to your ignore list Add this topic to your watchlist

Reply to this topic