Page « 1 2 3 ... 1690 [16911692 ... 2376 2377 2378 » Quick go to page:
Author Topic: Magyar Nyelvű Fórum 71339 replies
Laszlo Balog
(Group Rookie - 118)


Posts: 50
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (2)
Old post #50671 posted Jan 25th 2014, 21:17:04 Quote 
Quote ( Dávid Kiss @ January 25th 2014,21:01:17 )

Rég olvastam egy hozzászólásban ennyi felesleges hülyeséget...


Biztosan összejött végre neki egy numera... :)
Gyula Tok-kovacs
(Group Rookie - 328)



Posts: 6
  Country:
Romania 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #50672 posted Jan 25th 2014, 21:30:15 Quote 
Hello segitsegeteket szeretnem kerni ha nem zavarok .Harmadik szezonom kesztem meg es az lenne a problemam ,hogy amikor bejelenkesztem elhibasztam Magyar zaszlo helyet Romant nyomtam meg megtudname valtoztatni.Ha valaki tud segiteni nagyon megkoszonnem en magamtol nem jovok ra ,mar probalkosztam elore is kossz .
Vég Béla
(Group Rookie - 14)


Posts: 4
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #50673 posted Jan 25th 2014, 21:57:16 Quote 
Hello. Néminemű segítségre lenne szükségem most kezdtem . Sajnos olyan hű de sok időm nincs, hogy végig olvassam a fórumot szoval a legjobban a privát üzenetben való segítségnek örülnék. Előre is köszi :).
Károly Grünberger
(Group Rookie - 145)



Posts: 2
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #50674 posted Jan 25th 2014, 22:01:39 Quote 
Sziasztok! Rookieba mekkora risk-el érdemes még komolyabb baj nélkül gurulni?
Szabo Alfred
(Group Amateur - 125)


Posts: 60
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #50675 posted Jan 25th 2014, 22:05:55 Quote 
Hogyan lehet ún. szbadságra menni ? (más managernek adni irányitás alá a profilt)
Alex Tolmar
(Group Pro - 25)



Posts: 864
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (1)
Old post #50676 posted Jan 25th 2014, 22:10:04 Quote 
Quote ( Gyula Tok-kovacs @ January 25th 2014,21:30:15 )

Hello segitsegeteket szeretnem kerni ha nem zavarok .Harmadik szezonom kesztem meg es az lenne a problemam ,hogy amikor bejelenkesztem elhibasztam Magyar zaszlo helyet Romant nyomtam meg megtudname valtoztatni.Ha valaki tud segiteni nagyon megkoszonnem en magamtol nem jovok ra ,mar probalkosztam elore is kossz .


Szia!

Az egyik adminnak irj es kerd meg, hogy cserelje ki a zaszlod.
Róbert Kis
(Group Amateur - 59)



Posts: 681
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (15)   Dislike this post (2)
Old post #50677 posted Jan 25th 2014, 22:12:37 Quote 
Quote ( Dávid Guti @ January 25th 2014,20:37:01 )

Az a helyzet, hogy minden ember azt szid, akit csak akar. Szabad országban élünk. A baj ott kezdődik, hogy senki nem tudja abbahagyni, mindig kell folytatnia valakinek a vitát... :) Amivel alapvetően talán nem is lenne baj.


Nem ott kezdődik, hogy nem tudja senki abbahagyni, hanem az olyan vakegerek, mint te, vagy VT idejöttök amikor béke van és elkezditek hergelni a népet.
Az utolsó 6 hozzászólásodnak semmi értelme nem volt azon kívül, hogy felbosszantottál másokat.
Én speciel ( de szerintem ezzel nem vagyok egyedül ) egészen csodásan meglennék nélküled, VT, vagy Kupcsik László nélkül itt a fórumon. A legritkább esetben szól a megjelenésetek valódi GPRO tartalomról.
Szemben a feszültségkeltéssel, provokálással, esetedben az erőltetett és céltalan humornak szánt baromságokkal.
Amióta ez az "újgenerációs" fórumválogatott berendezkedett itt, egy átkozott gyötrelem lett a fórum.
Ha még VT-t is visszaengedik, az lesz mindennek a legalja.
Jó szórakozást a fórumotokhoz, szerintem egy ideig hanyagolom.
Laszlo Birkas
(Group Amateur - 91)



Posts: 93
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (3)   Dislike this post (0)
Old post #50678 posted Jan 25th 2014, 23:00:24 Quote 
Robinál a pont,ez a fórum el van baszva,abszolút jól tükrözi a mai világunkat...
Gábor Safranyik
(Group Pro - 6)



Posts: 1684
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (12)   Dislike this post (2)
Old post #50679 posted Jan 25th 2014, 23:22:12 Quote 
Elnézve az Olasz a lengyel a brazil fórumot a mienk egy siralom. Egyszerűen a baromság nagyobb űrt tölt be mint az értelem.

A fent emlitett nemzeteknel ha valaki az ujak közül kérdez...a tapasztaltak majd összetörik magukat csak hogy egymást segítsék.

A jövendő ujoncoknak viszont van egy jo hirem. A mai nap folyaman hozzákezdtünk a csapatommal karöltve egy olyan prezentációnak, amelyet minden kezdő tud makd hasznosítani. Előreláthatólag ezek a témák lesznek biztos benne. Szakkifejezések értelmezese, gazdalkodas, pilota..es annak edzeseinek a tipusai, egyeb szabalyok.

Akinek esetleg meg van plusszban otlete az irjon nekem egy privat uzenetet. Igyekszunk minel hamarabb ezt elkesziteni.
Dávid Guti
(Group Amateur - 1)



Posts: 1672
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (3)
Old post #50680 posted Jan 25th 2014, 23:28:57 Quote 
Kedves Robi!

Alapvetően igazad van! Általában nem is szokásom ilyeneket írni! Bátran vissza lehet olvasni a korábbi - 600 - hozzászólásomat! Ez persze nem azt jelenti, hogy sosem csinálok butaságot! Akivel kellett, PM-ben megbeszéltük, mi volt a gond.

Rendkívül feltűnő, hogy a korábbi 10 bejegyzésemre miképpen reagáltál - megjegyzem, jogosan, tekintve, hogy ez volt a célom -, miközben BIZONYOS emberek irományai persze teljesen normálisak, "legálisak".

És most pl. Alexet is pozitív példaként említhetem, hiszen nem vette fel a kesztyűt, válaszolt annak, akinek kellett, ennyi. Így is kell, persze biztosan megvolt a véleménye rólam.

Azért sem kell izgulnod, hogy túl sűrűn jönnék a fórumra, mert az utóbbi hetekben pontosan hasonló problémák miatt nem nagyon láttam értelmét neki.

Nekem csak Szuromi Tibi és Gyurcsek Attila hiányzik, illetve a hozzászólásaik! Mást úgysem nagyon olvastam itt... :) Hajrá Mindenki!
Olivér György
(Group Amateur - 2)



Posts: 33
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #50681 posted Jan 25th 2014, 23:39:49 Quote 
Quote ( Szabo Alfred @ January 25th 2014,22:05:55 )

Hogyan lehet ún. szbadságra menni ? (más managernek adni irányitás alá a profilt)

Alfréd drága, ezt tőlünk, a csapatodtól is megkérdezhetted volna akár.
mellesleg a bal fölső, neved alatti panelban ott van.
csúszkával kijelölöd, hogy mettől meddig szeretnéd, katt a Manager kiválasztására, megkeresed az illetőt, aztán Meghívás küldése.
link: /hu/Holiday.asp
Laszlo Birkas
(Group Amateur - 91)



Posts: 93
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (7)   Dislike this post (1)
Old post #50682 posted Jan 25th 2014, 23:41:02 (last edited Jan 25th 2014, 23:50:28 by Laszlo Birkas) Quote 
igen, ideje lenne felhagyni az egymás lekezelő,inzultáló,és nemzetiségi hovatartozást megkérdőjelező, másokat szándékosan sértő, bíráló viselkedéssel . Mindenféle játéktól teljesen eltérő témaköröket boncolgatunk. Én nem fogok közel 1700 lapot átnézni, hogy hasznosat tanuljak,és bár abszolút senki vagyok itt,de az gáz hogy a Magyar oldalon egymást tépik mint valami csürhe.
Istvan Kerekes
(Group Rookie - 304)



Posts: 37
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #50683 posted Jan 26th 2014, 00:51:15 Quote 
Quote ( Olivér György @ January 25th 2014,23:39:49 )

Quote ( Szabo Alfred @ January 25th 2014,22:05:55 )

Hogyan lehet ún. szbadságra menni ? (más managernek adni irányitás alá a profilt)

Alfréd drága, ezt tőlünk, a csapatodtól is megkérdezhetted volna akár.
mellesleg a bal fölső, neved alatti panelban ott van.
csúszkával kijelölöd, hogy mettől meddig szeretnéd, katt a Manager kiválasztására, megkeresed az illetőt, aztán Meghívás küldése.
link: /hu/Holiday.asp


Oliver szivembol szoltal.Alfred a terdemre fektetlek es elfenekelek mostmar. :D
Alex Tolmar
(Group Pro - 25)



Posts: 864
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (6)   Dislike this post (0)
Old post #50684 posted Jan 26th 2014, 01:42:40 Quote 
Gabor, ezzel a prezentacioval feltalaltad a melegvizet...
Tobbek kozott ez is Kasper Gabor es vagy egy tucatnyi ember "munkassaganak" a resze.

Annak idejen en becsulettel vegig olvastam ezt a forumot, sot tobb masikat is. Eltartott nehany hetig. :) A szemelyes hangvetelu, vagy nem a jatekkal kapcsolatos reszeket atugorva viszonylag gyorsan lehet haladni.

Laszlo Birkas
(Group Amateur - 91)



Posts: 93
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #50685 posted Jan 26th 2014, 07:36:56 Quote 
Igazad van Alex, de tudod család és gyerek mellett teljesen Én más időbeosztásban élek,egyszerűen korlátozott időm.
Tibor Farkas
(Group Amateur - 44)



Posts: 170
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #50686 posted Jan 26th 2014, 08:39:59 Quote 
Ha van egy magyar barátod, nincs szükséged ellenségre! (ez egy létező mondás)
A fórum néha tükrözi ezt!
Laszlo Kupcsik
(Group Pro - 5)


Posts: 999
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (2)
Old post #50687 posted Jan 26th 2014, 08:56:34 Quote 
Quote ( Károly Grünberger @ January 25th 2014,22:01:39 )

Sziasztok! Rookieba mekkora risk-el érdemes még komolyabb baj nélkül gurulni?

Attól függ, melyik risk-re gondolsz. Én rookie-ban gyakorlatilag csak a kvaliban és a rajtnál vállaltam kockázatot. Versenyen az összes nulla volt. Ha jó a pilóta, és a beállítás, akkor azzal is lehet tarolni. De persze eleinte ki kell próbálni mindent. Pl. érdemes összehasonlítani hogy milyen hatással van az alacsony és magas üres pályás risk a kocsidra, gumikra, fogyasztásra, stb
Gábor Safranyik
(Group Pro - 6)



Posts: 1684
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (2)
Old post #50688 posted Jan 26th 2014, 09:03:03 Quote 
Quote ( Alex Tolmar @ January 26th 2014,01:42:40 )

Gabor, ezzel a prezentacioval feltalaltad a melegvizet...
Tobbek kozott ez is Kasper Gabor es vagy egy tucatnyi ember "munkassaganak" a resze.

Annak idejen en becsulettel vegig olvastam ezt a forumot, sot tobb masikat is. Eltartott nehany hetig. :) A szemelyes hangvetelu, vagy nem a jatekkal kapcsolatos reszeket atugorva viszonylag gyorsan lehet haladni.



Alex ! Az első mondatodat nem értettem ( bár lehet köze annak , hogy épp most keltem fel )

Jó lenne, ha ezt kifejtenéd nekem akár pmben is
köszönöm.
Károly Grünberger
(Group Rookie - 145)



Posts: 2
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #50689 posted Jan 26th 2014, 09:24:54 Quote 
Köszi a választ,akkor majd próbálgatom........
Alex Tolmar
(Group Pro - 25)



Posts: 864
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #50690 posted Jan 26th 2014, 10:21:17 Quote 
Quote ( Laszlo Birkas @ January 26th 2014,07:36:56 )

Igazad van Alex, de tudod család és gyerek mellett teljesen Én más időbeosztásban élek,egyszerűen korlátozott időm.

Nekem is a csalad az elso! :)

Gabor, annak idejen letrehoztunk egy "tudasbazist" a magyar jatekosoknak, de nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket.
József Magyari
(Group Amateur - 43)



Posts: 458
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (15)   Dislike this post (4)
Old post #50691 posted Jan 26th 2014, 10:22:12 Quote 
Én itt kérdezném meg Kevint, ha már Ő a MOD, hogy Gábor MOD felmentésének mi köze volt a Magyar Mentor fórumhoz, mert ezt már végképp nem értem?

Ha már Őt onnan is kirakták, miért nem Szuromi Tibor lett a MOD, ők ketten csinálták irányították azt a fórumot.

Még egy kérdésem lenne, hogy jött a képbe Kupcsik László? Miért pont Ő lett az új MOD, milyen okból kifolyólag?

Mielőtt bárki feltételezne dolgokat, nem ismerem se Tibit se Gábort személyesen, de egy kicsit gyomorforgatónak tartom ami itt megy, mert most az akar MOD lenni, aki szintén hangulatkeltő írásokkal reagált a fórumon. Ráadásul gondolom ment a panaszáradat külön levélben...

Nem tudom kinek mi jön be, de sosem bírtam azokat, akik ha valami történt felnyomtak pld a tanárnál és így akartak igazságot szolgáltatni.

És kedves Kevin, még azt akarom megkérdezni, ha én bárkit akit szívem szerint elküldenék melegebb éghajlatra a fórumon, ezt vajon hogy értelmezed. (Ha megkérdeznél én a Egyiptomot mondanám :))

ui. Lehet tiltani a fórumról.
Gábor Safranyik
(Group Pro - 6)



Posts: 1684
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (5)   Dislike this post (2)
Old post #50692 posted Jan 26th 2014, 11:25:10 Quote 
Quote ( Alex Tolmar @ January 26th 2014,10:21:17 )

Gabor, annak idejen letrehoztunk egy "tudasbazist" a magyar jatekosoknak, de nem valtotta be a hozza fuzott remenyeket.


Azok ti voltatok, probálkozni attól függetlenül mi is szeretnénk ha megengeded.
Vidák Csaba
(Group Rookie - 2)


Posts: 376
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (1)
Old post #50693 posted Jan 26th 2014, 11:38:05 (last edited Jan 26th 2014, 11:38:14 by Vidák Csaba) Quote 
Most ki lenne a legalkamasabb a MOD posztra??
János Kazsik
(Group Rookie - 276)


Posts: 90
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (14)   Dislike this post (0)
Old post #50694 posted Jan 26th 2014, 12:52:02 Quote 
Ha van a magyar managerek között gyerekpszihológus, akkor ő.
Alex Tolmar
(Group Pro - 25)



Posts: 864
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (5)   Dislike this post (1)
Old post #50695 posted Jan 26th 2014, 12:58:26 Quote 
Quote ( Gábor Safranyik @ January 26th 2014,11:25:10 )

Quote ( Alex Tolmar @ January 26th 2014,10:21:17 )
Azok ti voltatok, probálkozni attól függetlenül mi is szeretnénk ha megengeded.


Nem a probalkozassal van a gond, hanem a dolgok 'veletlen' egybeesesevel. Van egy olyan erzesem, hogy ez a kis "prezentacio" nagyreszt copy-paste, mivel a munka oroszlanreszet mar elvegeztuk... Ne legyen igazam.

Sajnalom, hogy ilyen iranyt vett a forum es egy maroknyi kisebbseg atvette az iranyitast. Magam reszerol nem szeretnek ebben reszt venni.
Jakab Zoltan
(Group Rookie - 266)


Posts: 25
  Country:
Romania 
Certified: 
Like this post (3)   Dislike this post (1)
Old post #50696 posted Jan 26th 2014, 13:10:26 Quote 
Az lenne a kerdesem, hogy ha mar ez a forum nem igazan hasznalhato (marmint tanulasra, informacioszerzesre), akkor ezt hol lehet megtenni? Letezik mas forum? Regebb volt egy jo a PPM-en, de az mar egy ideje elneptelenedett ...
Gábor Safranyik
(Group Pro - 6)



Posts: 1684
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (10)   Dislike this post (1)
Old post #50697 posted Jan 26th 2014, 13:13:38 (last edited Jan 26th 2014, 13:37:04 by Gábor Safranyik) Quote 
Quote ( Alex Tolmar @ January 26th 2014,12:58:26 )

Quote ( Gábor Safranyik @ January 26th 2014,11:25:10 )

Quote ( Alex Tolmar @ January 26th 2014,10:21:17 )
Azok ti voltatok, probálkozni attól függetlenül mi is szeretnénk ha megengeded.

Nem a probalkozassal van a gond, hanem a dolgok 'veletlen' egybeesesevel. Van egy olyan erzesem, hogy ez a kis "prezentacio" nagyreszt copy-paste, mivel a munka oroszlanreszet mar elvegeztuk... Ne legyen igazam.

Sajnalom, hogy ilyen iranyt vett a forum es egy maroknyi kisebbseg atvette az iranyitast. Magam reszerol nem szeretnek ebben reszt venni.


Mondjuk lehet ,hogy lesz benne hasonló pl szakszavaknál ..mert ugyebár a jelentéseket ugyanúgy tudjuk (elvben)
Nem értem ,hogy miért kell mindenbe a rosszat látni. Én és a csapatközösségünk szivesen segít másoknak ..és nem azzal lezavarni egy kérdést.... hogy te hülye gyerek olvasd el a gy.i.k-et vagy a szentháromságot ( kihogy nevezni. )

Hiszek abba , hogy vizuálisabban jobban meglehet érteni ( kisöcsémből kiindulva )

Meg leszeretném szögezni, hogy én nem irányitani akarok, csak élvezni a dolgokat
Norbert Páldeák
(Group Amateur - 64)



Posts: 511
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (6)   Dislike this post (1)
Old post #50698 posted Jan 26th 2014, 13:35:53 Quote 
Quote ( Gábor Safranyik @ January 26th 2014,13:13:38 )

Én és a csapatközösségünk szivesen segít másoknak ..és nem azzal lezavarni egy kérdés.... hogy te hülye gyerek olvasd el a gy.i.k-et vagy a szentháromságot ( kihogy nevezni. )

Hiszek abba , hogy vizuálisabban jobban meglehet érteni ( kisöcsémből kiindulva )

Most nagyon igazat adok neked Safi!!Sajnos itt , mármint a magyar játékosok között ez lett a divat!! Ha egy kezdő kérdez rögtön ezt mondják neki a "tapasztaltabbak" vagy azok akik annak gondolják magukat. Sajnálattal tapasztaltam olyan dolgokat melyek kiverték nálam a biztosítékot.Pl: Pros karriert befutott emberkéknek halvány lila dunsztjuk sincs arról hogy lehet hajszál pontos gumikopást és benzinfogyást számolni!! Miért nem?? Mert belépnek egy olyan közösségbe(csapatba) ahol könnyebb azt mondani nekik, olvasd el a szentháromságot, meg pötyögd be a mások által készített kalkulátorba az adatokat és ennyi! Ebből élnek amás v. pros szinten .Én egy más utat járok megtanítom az embereket kicsit gondolkodni és "számolni"! Úgy néz ki ez eddig beválik.Remélem neked is sikerül a terved és az alapokat megosztva ki tudsz nevelni néhány olyan személyt akik valóban sikeresek lesznek a fölsőbb szinteken is!!
Zoltán Niebel
(Group Rookie - 186)



Posts: 19
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #50699 posted Jan 26th 2014, 13:47:57 (last edited Jan 26th 2014, 13:55:35 by Zoltán Niebel) Quote 
A barátnőm is szeretne GPRO tag lenni, de csak egy számítógépünk van.
A szabályzat írja, hogy "egy számítógépről CSAK egy játékos játszhat".
Valahogy megoldható hogy engedélyezzék az egy gépről két felhasználót? :)
Gondolom másik csoportba kerülnénk amivel a segítés amúgy is kizárva. :)

Illetve lehetséges (szabályos) Router-en keresztül 2 embernek két gépről játszania? Mert laptop vételen is gondolkozik a barátnőm.
Dávid Kiss
(Group Amateur - 96)


Posts: 11
  Country:
Hungary 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (1)
Old post #50700 posted Jan 26th 2014, 14:04:51 Quote 
Quote ( Zoltán Niebel @ January 26th 2014,13:47:57 )

A barátnőm is szeretne GPRO tag lenni, de csak egy számítógépünk van.
A szabályzat írja, hogy "egy számítógépről CSAK egy játékos játszhat".
Valahogy megoldható hogy engedélyezzék az egy gépről két felhasználót? :)
Gondolom másik csoportba kerülnénk amivel a segítés amúgy is kizárva. :)

Illetve lehetséges (szabályos) Router-en keresztül 2 embernek két gépről játszania? Mert laptop vételen is gondolkozik a barátnőm.



Vegyen laptopot akkor nem tiltják! Nálunk is egy routerről játszunk 2-en is (2 külön gép 1 routeren) és semmi gond nincs!
Ha egy gépről kezdtek el játszani akkor valamelyik profilt törlik!
Page « 1 2 3 ... 1690 [16911692 ... 2376 2377 2378 » Quick go to page:

Reply to this topic