Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Add this topic to your ignore list Add this topic to your watchlist
Page « 1 2 3 ... 96 [9798 ... 115 116 117 » Quick go to page:
Author Topic: Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) 3483 replies
Giannhs Tsakiris
(Group Rookie - 134)



Posts: 162
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2881 posted Jun 26th 2014, 16:55:27 Quote 
Quote ( Andreas Marios Avgerinopoulos @ June 26th 2014,16:46:40 )

Quote ( Giannhs Tsakiris @ June 26th 2014,15:06:26 )

Quote ( Andreas Marios Avgerinopoulos @ June 26th 2014,15:00:47 )

Polite logariasmos manager gpro se epipedo katigorias elite
Opios endiaferete mpori na stili sto email mou
Poli kalos odigos k me pola xrimata o logariasmos epipedo monothesiou 8

Timi 500 €

Einai se master katigoria k me ola ta fonta gia elite!!!


Kyriacos Vasilottos θα ήθελα να σε παρακαλέσω να μου δόσεις μεταγραφή στην ομάδα το μέλος σου Ανδρέας Μάριος Αυγερινόπουλος προσφέρω καλά χρήματα και ποσοστά από χορηγούς... προσφέρω επίσης έμψυχα ανταλλάγματα και γενικά είμαι ανοιχτός σε όσους ορους βάλεις θέλουμε να τον αποκτήσουμε οπωσδήποτε και θα το κάνουμε με εγγραφη πρόταση τις πικρες ώρες που δεν έχουμε αγώνες θέλουμε να περνάμε ευχάριστα την ώρα μας το ξέρω πως θα σας λείψει αλλα με όσα προσφέρουμε δεν θα αρνηθείς την πρόταση μας :)

υστερόγραφο σε προλαβαίνω για να μην μου το πεις ότι επιστροφές δεν γίνονται δεκτες και σε καταλαβαίνω απόλυτα :)
file giannis poso karagkiozis eisai esu k o allos pite mou ...
theatra k ta 2 sas olo sxoliazete den kitate ta moutra sas
gam.... ta spit..... sas mounop....



έχεις ένα επίπεδο (ασχολίαστο) μην το ρίχνεις.. τώρα όσο για αυτά που θα μας κανεις εγώ προσωπικά δεν ξέρω για τον κώστα τα αφήνω ασχολίαστα.. χωρίς.. τι να έχουμε να φοβηθούμε το πολύ πολύ να συνεχίσεις να κανεις μπράτσα.. αλλα με ρέγουλα τυφλώνει και δεν έχεις και πολλά περιθώρια πωλείται ακόμα ο λογαριασμός με 500 ευρώ ? χ0α0χα0χ0α0χα0
Ilias Antoniou
(Group Rookie - 343)



Posts: 7
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2882 posted Jun 26th 2014, 17:15:15 Quote 
Βασικα διαβαζοντας ολο το παραπανω ποστ, απο το σημειο που εσκασε η "αγγελια" και μετα μου γεννηθηκε η εξης απορια.
Απαγορευονται οι διπλοι λογαρισμοι ή κανω λαθος?
Διοτι ο λογαριασμος του φιλου Ανδρεα Μαριου Αυγερινοπουλου μαλλον δεν εχει τα αναφερομενα χαρακτηριστικα...
Ilias Antoniou
(Group Rookie - 343)



Posts: 7
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2883 posted Jun 26th 2014, 17:17:26 Quote 
Βασικα διαβαζοντας ολο το παραπανω ποστ, απο το σημειο που εσκασε η "αγγελια" και μετα μου γεννηθηκε η εξης απορια.
Απαγορευονται οι διπλοι λογαρισμοι ή κανω λαθος?
Διοτι ο λογαριασμος του φιλου Ανδρεα Μαριου Αυγερινοπουλου μαλλον δεν εχει τα αναφερομενα χαρακτηριστικα...
Αν λοιπον οντως απαγορευονται οι διπλοι λογαριασμοι, οι διαχειριστες παιχνιδιου τι κανουν για αυτο?
Phanis Tamvakis
(Group Rookie - 323)



Posts: 16
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2884 posted Jun 26th 2014, 17:20:09 Quote 
για σιγα ρε παιδια μπορει καποιος να ενδιαφερεται σοβαρα για τον αποπερνεται τον φιλο??
ευκολιες γινονται??
Andreas Marios Avgerinopoulos
(Group Amateur - 113)



Posts: 43
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2885 posted Jun 26th 2014, 17:22:21 Quote 
Quote ( Ilias Antoniou @ June 26th 2014,17:17:26 )

Βασικα διαβαζοντας ολο το παραπανω ποστ, απο το σημειο που εσκασε η "αγγελια" και μετα μου γεννηθηκε η εξης απορια.
Απαγορευονται οι διπλοι λογαρισμοι ή κανω λαθος?
Διοτι ο λογαριασμος του φιλου Ανδρεα Μαριου Αυγερινοπουλου μαλλον δεν εχει τα αναφερομενα χαρακτηριστικα...
Αν λοιπον οντως απαγορευονται οι διπλοι λογαριασμοι, οι διαχειριστες παιχνιδιου τι κανουν για αυτο?
file ilia den exw diplo logariasmo an eixa tha eixe idi entopisti apagoreuete apo ton idio ipologisti na mpeneis me 2 ligariasmous k entopizete amesos.o logariasmos einai kanonikos k me ton nomo!!!k dinete se kapoion opou tha theli na peksi sto gpro k den exei alo logariasmo ,mpori enas filos sas na theli na mpei k einai polu kali eukeria gia master epipedo
Phanis Tamvakis
(Group Rookie - 323)



Posts: 16
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2886 posted Jun 26th 2014, 17:34:08 Quote 
τελικα τι επιπεδο ειναι ο λογαριασμος?? elite? η master?
Andreas Marios Avgerinopoulos
(Group Amateur - 113)



Posts: 43
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2887 posted Jun 26th 2014, 17:38:37 Quote 
Quote ( Phanis Tamvakis @ June 26th 2014,17:34:08 )

τελικα τι επιπεδο ειναι ο λογαριασμος?? elite? η master?
master k einai se kalo epipedo gia na pas stin elite
Phanis Tamvakis
(Group Rookie - 323)



Posts: 16
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (2)   Dislike this post (0)
Old post #2888 posted Jun 26th 2014, 17:41:43 Quote 
δεν ειναι δικος σου ο λογαριασμος? απο τα 500 ποσα ειναι τα μεσιτικα?
Ilias Antoniou
(Group Rookie - 343)



Posts: 7
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2889 posted Jun 26th 2014, 17:42:29 Quote 
Quote ( Andreas Marios Avgerinopoulos @ June 26th 2014,17:22:21 )

file ilia den exw diplo logariasmo an eixa tha eixe idi entopisti apagoreuete apo ton idio ipologisti na mpeneis me 2 ligariasmous k entopizete amesos.o logariasmos einai kanonikos k me ton nomo!!!k dinete se kapoion opou tha theli na peksi sto gpro k den exei alo logariasmo ,mpori enas filos sas na theli na mpei k einai polu kali eukeria gia master epipedo

Δηλαδη αν εγω φτιαξω εναν λογαριασμο στον οποιο θα μπαινω απο τον υπολογιστη του σπιτιου και εναν αλλο στον οποιο θα μπαινω απο τον υπολογιστη της δουλειας, τοτε δεν υπαρχει θεμα θες να μου πεις...? Παλι ο ιδιος παικτης δεν θα ειμαι?
Γιατι εγω αυτο καταλαβαινω οτι εχει συμβει, διαβαζοντας ολα τα παραπανω.
Εκτος και αν θες να μου πεις οτι αλλος παικτης -ο οποιος ειναι και ο κατοχος του εν λογω λογαριασμου- σε εχει βαλει μεσιτη για να πουλησεις τον λογαριασμο του...
Andreas Marios Avgerinopoulos
(Group Amateur - 113)



Posts: 43
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2890 posted Jun 26th 2014, 17:48:47 Quote 
re file ti psaxnis twra den exw oreksi gia eksigisis einai nomimos kathara o logariasmos k polite gia kapoion filo sas pou den exei
opoios theli as stili email k endiaferete pragmatika na enimerothi pereteron
einai mesa sta plesia ton kanonismon tou gpro k den einai apo kapoion katoxo pou exei 2 logariasmou k mpeni ite apo enan ite apo alon ipologisti
Ilias Antoniou
(Group Rookie - 343)



Posts: 7
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2891 posted Jun 26th 2014, 18:00:55 Quote 
"Το νομιμο ειναι και ηθικο"...

Γ. Βουλγαρακης
Phanis Tamvakis
(Group Rookie - 323)



Posts: 16
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2892 posted Jun 26th 2014, 18:12:50 Quote 
τελικα ποιανου ειναι ο λογαριασμος? οεο του κυριακου???
Kostas Kotsas
(Group Amateur - 119)



Posts: 85
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2893 posted Jun 26th 2014, 18:26:45 Quote 
ελα ρε παιδια μην τον γιωνεται ετσι. το παιδι λεει το ποιο απλο: εχεις καποιο φιλο ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΔΩ (βασικο) και του λες "ρε κοληταρι ψηνεσε να παρεις εναν λογαριασμο στο παιχνιδι που παιζω? ειναι τουμπανο λεμε και σε τιμη ευκαιριας!!!! 500 ζεστα μονο !!!
και φυσικα το κολληταρι θα τον παρει!!!

και εχει μονον 38 βαθμους αρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελικα απαντηση για της ευκολιες εχουμε???
εχω κατι ομολογα ελληνικου δημοσιου (απο αυτα που βγηκαμε στις αγορες) σε ενδιαφερει ανταλλαγη??
Giannhs Tsakiris
(Group Rookie - 134)



Posts: 162
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2894 posted Jun 26th 2014, 18:32:10 Quote 
Quote ( Kostas Kotsas @ June 26th 2014,18:26:45 )

ελα ρε παιδια μην τον γιωνεται ετσι. το παιδι λεει το ποιο απλο: εχεις καποιο φιλο ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΕΔΩ (βασικο) και του λες "ρε κοληταρι ψηνεσε να παρεις εναν λογαριασμο στο παιχνιδι που παιζω? ειναι τουμπανο λεμε και σε τιμη ευκαιριας!!!! 500 ζεστα μονο !!!
και φυσικα το κολληταρι θα τον παρει!!!

και εχει μονον 38 βαθμους αρε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

τελικα απαντηση για της ευκολιες εχουμε???
εχω κατι ομολογα ελληνικου δημοσιου (απο αυτα που βγηκαμε στις αγορες) σε ενδιαφερει ανταλλαγη??


για αυτά τα ομόλογα γιατί το κόβω να αξίζουν περισσότερο αν τα πάρο τις μετρητής στην μιση τιμή γίνετε ? επίσης μπορώ να ανταλλάξω την συλλογή μου με τις ταπες από τα τυρογαριδάκια με τον λογαριασμό elite-master-προ έρχεται το 3ο :) είναι ανεκτίμητης αξιας η συλλογή :P
Kostas Kotsas
(Group Amateur - 119)



Posts: 85
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2895 posted Jun 26th 2014, 18:48:39 Quote 
αν τα βρουμε στα 500 χαρτια κατι μπορει να κανω (βλεπεις τοσα μου λειπουν) πρεπει να συμπληρωσω για τον φιλο που πουλαει τον λογαριασμο. τωρα αν δεν συμπληρωθει πουλαω και κατι παλια μπλουζακια που εχω και η γυναικα τα εβαλε μαζι με κοκκινα και γινανε ροζζζζζζ. γενικα να τα βρουμε να εξηπηρετισουμε το παλικαρι που απο οτι καταλαβενω για να τον δινει τοσα λιγα η γυναικα παιζει στην μεση η εφορια! :P
Giannhs Tsakiris
(Group Rookie - 134)



Posts: 162
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2896 posted Jun 26th 2014, 18:53:13 Quote 
Quote ( Kostas Kotsas @ June 26th 2014,18:48:39 )

αν τα βρουμε στα 500 χαρτια κατι μπορει να κανω (βλεπεις τοσα μου λειπουν) πρεπει να συμπληρωσω για τον φιλο που πουλαει τον λογαριασμο. τωρα αν δεν συμπληρωθει πουλαω και κατι παλια μπλουζακια που εχω και η γυναικα τα εβαλε μαζι με κοκκινα και γινανε ροζζζζζζ. γενικα να τα βρουμε να εξηπηρετισουμε το παλικαρι που απο οτι καταλαβενω για να τον δινει τοσα λιγα η γυναικα παιζει στην μεση η εφορια! :P


είπε ότι θα μας π.... θα μας γ.... τώρα μου είπες και για ροζ μπλουζάκι δεν θέλει και πολύ ο άνθρωπος να παρασυρθεί.. θα σου δώσω τα μισά μετρητά και τα αλλα μισά στο παλικάρι με επιταγή εμού του αιδοίου αν μπορείς τα μπλουζάκια cash να μην μπλέξω σε πλειστηριασμούς.
Kostas Kotsas
(Group Amateur - 119)



Posts: 85
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2897 posted Jun 26th 2014, 19:20:06 Quote 
οκ επιτελους εγινε το deal οποτε φιλε μου ολα καλα ο λογαριασμος σου πουληθηκε δεν χρειαζεται να ξαναγραψεις κατι σχετικο.
μπορει τωρα να προγραμματισεις τις διακοπες σου με γεματες τσεπες

και μια τελευταια συμβουλη αντε και .................. καλο καλοκαιρι
Andreas Marios Avgerinopoulos
(Group Amateur - 113)



Posts: 43
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (1)
Old post #2898 posted Jun 26th 2014, 19:22:22 Quote 
Polite logariasmos manager gpro se epipedo katigorias master
Opios endiaferete mpori na stili sto email mou

Timi 500 €

Einai se master katigoria k me ola ta fonta gia elite!!!

Kostas Kotsas
(Group Amateur - 119)



Posts: 85
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (1)   Dislike this post (0)
Old post #2899 posted Jun 26th 2014, 19:24:27 Quote 
κοψε κατι κριση εχουμε!!!!
αν και κανονικα απο elite ξεκινησες με 500 τωρα στο master πρεπει να πεσει η τιμη
Giannhs Tsakiris
(Group Rookie - 134)



Posts: 162
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2900 posted Jun 26th 2014, 19:25:51 (last edited Jun 26th 2014, 19:28:07 by Giannhs Tsakiris) Quote 
Quote ( Kostas Kotsas @ June 26th 2014,19:24:27 )

κοψε κατι κριση εχουμε!!!!
αν και κανονικα απο elite ξεκινησες με 500 τωρα στο master πρεπει να πεσει η τιμη



μονο η κατηγορια πέφτει πλέον :))))
Giannhs Tsakiris
(Group Rookie - 134)



Posts: 162
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2901 posted Jun 26th 2014, 19:27:07 Quote 
Quote ( Andreas Marios Avgerinopoulos @ June 26th 2014,19:22:22 )

Polite logariasmos manager gpro se epipedo katigorias master
Opios endiaferete mpori na stili sto email mou

Timi 500 €

Einai se master katigoria k me ola ta fonta gia elite!!!



η λέξη τρολ ή τρολλ (troll) περιγράφει κάποιον χρήστη του Ίντερνετ με πονηρά προκλητικές, σκόπιμα ανόητες ή επιτηδευμένα εκτός θέματος θέσεις και απόψεις σε μία online ανοιχτή κοινότητα, όπως ένα φόρουμ συζήτησης, mailing list, chat room ή μπλογκ, με πρωταρχική πρόθεση να προκαλέσει και να ερεθίσει άλλους χρήστες ή με κάθε τρόπο να επιφέρει διαταραχή σε μια διαδικτυακή συζήτηση για οποιοδήποτε θέμα και να πετύχει μια αλυσίδα αντιδράσεων από άλλους χρήστες. Η συμπεριφορά αυτή πολλές φορές συνοδεύεται από αμφιλεγόμενη διαμάχη των υπολοίπων περί του σκοπού του.

υστερόγραφο δεν μπορώ να πω με ερέθισε αρκετά... :P
Kostas Kotsas
(Group Amateur - 119)



Posts: 85
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2902 posted Jun 26th 2014, 19:27:47 Quote 
https://www.youtube.com/watch?v=lVfho85zyq8#t=36
Andreas Marios Avgerinopoulos
(Group Amateur - 113)



Posts: 43
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (2)
Old post #2903 posted Jun 26th 2014, 19:35:13 Quote 
k oi 2 VLAKES.....iste toso xazi k toso asxetoi pou to mono pou exete einai na sxoliazete oti tha anartisi kapoios...
apoti vlepo se sixna minimata pexton exete kati na pite.
kseroles....
kala o giannis me ta moutra pou exei k me auta ta aftia pou einai san propeles den paei pouthena..
prepei na tros klisis gia moutra sigoura ...
o alos den vazi photo malon exei mia apo ta idia mouta....
alilotsimpoukoneste sixna pikna vlepo opote den sas pareksigo olo to foroum gelaei mazi sas
k kaneis sovaros den asxolite mazi sas opote den prokite k egw na ksanasxolitho....travate astadiala
Stathis Karakitsos
(Group Rookie - 48)



Posts: 89
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2904 posted Jun 26th 2014, 19:48:20 Quote 
καλησπερα,ενδιαφερομαι για καποια ροζ μπλουζακια που διαβασα πιο πανω[την συλογη απο γαριδακια την εχω,κανω ανταλαγεσ ομωσ],ο κατοχοσ ασ στειλει email.ευχαριστω.
Giannhs Tsakiris
(Group Rookie - 134)



Posts: 162
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2905 posted Jun 26th 2014, 19:51:34 (last edited Jun 26th 2014, 19:53:13 by Giannhs Tsakiris) Quote 
Quote ( Andreas Marios Avgerinopoulos @ June 26th 2014,19:35:13 )

k oi 2 VLAKES.....iste toso xazi k toso asxetoi pou to mono pou exete einai na sxoliazete oti tha anartisi kapoios...
apoti vlepo se sixna minimata pexton exete kati na pite.
kseroles....
kala o giannis me ta moutra pou exei k me auta ta aftia pou einai san propeles den paei pouthena..
prepei na tros klisis gia moutra sigoura ...
o alos den vazi photo malon exei mia apo ta idia mouta....
alilotsimpoukoneste sixna pikna vlepo opote den sas pareksigo olo to foroum gelaei mazi sas
k kaneis sovaros den asxolite mazi sas opote den prokite k egw na ksanasxolitho....travate astadiala



όταν έχεις να κανεις με προβληματικό άτομο πρέπει να τα λες σιγά σιγά για να τα καταλαβαίνει ξεκινάμε.

1 και ματια αετού να είχαμε με τόσα ορθογραφικά μας τα έχεις βγάλει αδερφέ

2 πως φαίνεται ότι πέρασες άσχημα παιδικά χρονια και σε είχαν κάνει σάκο του μποξ στο ξύλο και σου έχουν μείνει απωθημένα

3 και εμείς που ασχολούμαστε για χαβαλέ μαζί σου ρίχνουμε το επίπεδο μας αλλα λέμε ότι τουλάχιστον το κάνουμε για να διασκεδάσουμε με τον κλόουν του forum

4 αφού κατάφερες και είδες μια τελείως θολή φωτό μου και έβγαλες και συμπέρασμα ότι δεν είμαι ωραίος ένα έχω να σου πω εντάξει αφού δεν σου αρέσω δεν θα σε γ....όχι ότι πάω με διανοητικά αναπηρους σαν εσένα αλλα λέμε τυχαίνει να μου αρέσουν μονο οι γυναίκες ξέρω σου είναι άγνωστο αλλα δεν σε παρεξηγώ.

5 το ότι γουστάρεις τον κώστα και επειδή δεν έχει φωτό και δεν σε .... βγάζεις χολή το καταλάβαμε όσο για το τι κάνουμε οι δυο μας είναι εύκολο να το ανακαλύψεις διασκεδάζουμε με σούργελα σαν και εσένα.

και για το τέλος σε παρακαλώ μην αναφέρεσαι εσύ τουλάχιστον στα όσα σοβαρά άτομα υπάρχουν και μονο που αναφέρεις αυτήν την λέξη εσύ την διακωμωδείς από μονος σου.

όσο για τις βρισιές και τις υπόλοιπες ανοησίες ένα θα σου πω δεν σε παρεξηγούμε δυστυχώς και οι προβληματικοί και οι διανοητικά ανάπηροι σαν εσένα γιατί οι άλλοι έχουν πολύ περισσότερο μυαλό από εσένα άτομα λοιπόν σαν εσένα φυτοζωούν αν θέλεις να κανεις ένα καλο σε αυτό το παιχνίδι και στην αισθητική μας να βλέπουμε έναν αλβανοροσοπακιστανο σαν εσένα με ένα κινητό στο χέρι ( με όλο το σεβασμό για τους υπολοιπους τον χορών αυτόν ) όπως και να έχει θα μας δημιουργήσεις λειτουργικό πρόβλημα.

πουλα και τον άλλο αλλα ξεκινα από τον δικό σου!

μην ξεχάσεις να περάσεις να πάρεις τα χάπια σου.

Kostas Kotsas
(Group Amateur - 119)



Posts: 85
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2906 posted Jun 26th 2014, 20:12:50 Quote 
αφου απαντησε ο γιαννης να πω και εγω σαν ξερολας (οπως με εκρινες)
για να κρινεις αν ειμαι βλακας θα πρεπει να εχεις καποιας ταξης IQ το οποιο δεν διαθετεις.
δευτερον τα αεροδυναμικα βοηθηματα του γιαννη κανουν δουλεια
τριτον θελεις να βαλω φοτο μου για να με ερωτευτεις?
θα μου φερεις και λουλουδια?
και για το τελος 350 ευρο για τον οδηγο θελεις? δεν βγενω για παραπανω :P


για τον φιλο με τα μπλουζακια να ενημερωσω οτι ειναι XXXL :D
Giorgos Papadopoulos
(Group Rookie - 244)


Posts: 7
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2907 posted Jun 26th 2014, 20:53:58 Quote 
Quote ( Giannhs Tsakiris @ June 26th 2014,19:51:34 )

Quote ( Andreas Marios Avgerinopoulos @ June 26th 2014,19:35:13 )

k oi 2 VLAKES.....iste toso xazi k toso asxetoi pou to mono pou exete einai na sxoliazete oti tha anartisi kapoios...
apoti vlepo se sixna minimata pexton exete kati na pite.
kseroles....
kala o giannis me ta moutra pou exei k me auta ta aftia pou einai san propeles den paei pouthena..
prepei na tros klisis gia moutra sigoura ...
o alos den vazi photo malon exei mia apo ta idia mouta....
alilotsimpoukoneste sixna pikna vlepo opote den sas pareksigo olo to foroum gelaei mazi sas
k kaneis sovaros den asxolite mazi sas opote den prokite k egw na ksanasxolitho....travate astadiala



όταν έχεις να κανεις με προβληματικό άτομο πρέπει να τα λες σιγά σιγά για να τα καταλαβαίνει ξεκινάμε.

1 και ματια αετού να είχαμε με τόσα ορθογραφικά μας τα έχεις βγάλει αδερφέ

2 πως φαίνεται ότι πέρασες άσχημα παιδικά χρονια και σε είχαν κάνει σάκο του μποξ στο ξύλο και σου έχουν μείνει απωθημένα

3 και εμείς που ασχολούμαστε για χαβαλέ μαζί σου ρίχνουμε το επίπεδο μας αλλα λέμε ότι τουλάχιστον το κάνουμε για να διασκεδάσουμε με τον κλόουν του forum

4 αφού κατάφερες και είδες μια τελείως θολή φωτό μου και έβγαλες και συμπέρασμα ότι δεν είμαι ωραίος ένα έχω να σου πω εντάξει αφού δεν σου αρέσω δεν θα σε γ....όχι ότι πάω με διανοητικά αναπηρους σαν εσένα αλλα λέμε τυχαίνει να μου αρέσουν μονο οι γυναίκες ξέρω σου είναι άγνωστο αλλα δεν σε παρεξηγώ.

5 το ότι γουστάρεις τον κώστα και επειδή δεν έχει φωτό και δεν σε .... βγάζεις χολή το καταλάβαμε όσο για το τι κάνουμε οι δυο μας είναι εύκολο να το ανακαλύψεις διασκεδάζουμε με σούργελα σαν και εσένα.

και για το τέλος σε παρακαλώ μην αναφέρεσαι εσύ τουλάχιστον στα όσα σοβαρά άτομα υπάρχουν και μονο που αναφέρεις αυτήν την λέξη εσύ την διακωμωδείς από μονος σου.

όσο για τις βρισιές και τις υπόλοιπες ανοησίες ένα θα σου πω δεν σε παρεξηγούμε δυστυχώς και οι προβληματικοί και οι διανοητικά ανάπηροι σαν εσένα γιατί οι άλλοι έχουν πολύ περισσότερο μυαλό από εσένα άτομα λοιπόν σαν εσένα φυτοζωούν αν θέλεις να κανεις ένα καλο σε αυτό το παιχνίδι και στην αισθητική μας να βλέπουμε έναν αλβανοροσοπακιστανο σαν εσένα με ένα κινητό στο χέρι ( με όλο το σεβασμό για τους υπολοιπους τον χορών αυτόν ) όπως και να έχει θα μας δημιουργήσεις λειτουργικό πρόβλημα.

πουλα και τον άλλο αλλα ξεκινα από τον δικό σου!

μην ξεχάσεις να περάσεις να πάρεις τα χάπια σου.

Giorgos Papadopoulos
(Group Rookie - 244)


Posts: 7
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2908 posted Jun 26th 2014, 20:57:25 (last edited Jun 26th 2014, 21:04:17 by Giorgos Papadopoulos) Quote 
γιατι ρε παιδια πειραζετε το παιδι? Αντι να τον βριζετε δεν θα ηταν καλυτερο να του στειλετε μερικα τηλεφωνα καποιων ψυχιατρων να τα λεει εκει και να μην μας πρηζει εδω? Βοηθηστε τελος παντων και ενα χαζουλι που εχει την αναγκη σας... ελεος πια!!! (βγαζει και φωτο στον καθρεφτη σαν τις γκομενες ο ναζιαρης...)
Giannhs Tsakiris
(Group Rookie - 134)



Posts: 162
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2909 posted Jun 26th 2014, 21:03:27 Quote 
Quote ( Giorgos Papadopoulos @ June 26th 2014,20:57:25 )

γιατι ρε παιδια πειραζετε το παιδι? Αντι να τον βριζετε δεν θα ηταν καλυτερο να του στειλετε μερικα τηλεφωνα καποιων ψυχιατρων να τα λεει εκει και να μην μας πριζει εδω? Βοηθηστε τελος παντων και ενα χαζουλι που εχει την αναγκη σας... ελεος πια!!!


https://www.youtube.com/watch?v=WZbe-W8Q6i4

έγραψες είσαι θεός αγόρι μου! :) προσκυνώ

το τραγούδι είναι καθαρά χιουμοριστικό δεν το έχει σε τίποτα το φυτό το άλλο να βγει και να μου πει ότι είμαι χουντικός :P
Giorgos Papadopoulos
(Group Rookie - 244)


Posts: 7
  Country:
Greece 
Certified: 
Like this post (0)   Dislike this post (0)
Old post #2910 posted Jun 26th 2014, 21:12:49 Quote 
Το τραγουδακι σου παρεμπιπτόντως δεν μου αρεσε ενεκα αριστερος!!! Σε ευχαριστω παντως επρεπε να ακουστει και μια φωνη λογικης στις τελευταιες 3 σελιδες....
Page « 1 2 3 ... 96 [9798 ... 115 116 117 » Quick go to page:
Grand Prix Racing Online Forum > Foreign language forum > Ελλαδάρα!!!!!!! 'Οποιοι Ελληνες παίζουν στο GPRO!!! (Greece) Add this topic to your ignore list Add this topic to your watchlist

Reply to this topic