Κατάταξη κατακτήριων 1 & 2 (Γκρουπ: Elite | Σεζόν: 46 | Αγώνας: 2)

Επιλέξτε άλλο Όμιλο:  Σεζόν:  Αγώνας:
Κατατακτήριες 1
Θέση Ελαστικά Όνομα μάνατζερ Εθν Χρόνος γύρου Διαφορά
Pole Michelini  Roland Postle2   58.481s  + 0.000s
2 Michelini  Christos Bobolis   58.797s  + 0.316s
3 Michelini  Leandro Sereno6   58.869s  + 0.388s
4 Hancock  Sergey Sergeev   59.131s  + 0.650s
5 Hancock  Daniel Comalada   59.275s  + 0.794s
6 Hancock  Alexander Kunze   59.358s  + 0.877s
7 Michelini  João Monteiro2   59.526s  + 1.045s
8 Michelini  Florencia Caro   59.570s  + 1.089s
9 Yokomama  Maja Soren   59.778s  + 1.297s
10 Dunnolop  Alexey Manukalov   59.812s  + 1.331s
11 Michelini  Toni Söyrinki   59.921s  + 1.440s
12 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:00.069s  + 1.588s
13 Hancock  Stefan Gommans   1:00.184s  + 1.703s
14 Michelini  Kiran Patel   1:00.195s  + 1.714s
15 Contimental  Devashis Tamhane   1:00.219s  + 1.738s
16 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:00.246s  + 1.765s
17 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:00.371s  + 1.890s
18 Badyear  Theo Panag   1:00.431s  + 1.950s
19 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:00.438s  + 1.957s
20 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:00.598s  + 2.117s
21 Badyear  Ralph Meessen   1:00.609s  + 2.128s
22 Dunnolop  Frederico Neves1   1:00.615s  + 2.134s
23 Badyear  Mihail Morozov   1:00.639s  + 2.158s
24 Dunnolop  Shoaib Mohamed   1:00.781s  + 2.300s
25 Badyear  Andrei Vatra   1:00.786s  + 2.305s
26 Badyear  Ilya Vilkov   1:00.871s  + 2.390s
27 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:00.879s  + 2.398s
28 Badyear  Sujay Warrier   1:00.884s  + 2.403s
29 Contimental  Junior Almeida   1:00.905s  + 2.424s
30 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:01.002s  + 2.521s
31 Badyear  Joao Barbosa   1:01.038s  + 2.557s
32 Dunnolop  Evgeny Tkachenko   1:01.057s  + 2.576s
33 Dunnolop  Ionut Surugiu   1:01.064s  + 2.583s
34 Pipirelli  Ivan Kudreshov   1:01.352s  + 2.871s
35 Dunnolop  Alexey Domarev   1:01.483s  + 3.002s
36 Contimental  Damian Zglinicki   1:01.518s  + 3.037s
37 Badyear  Pedro Nazaré   1:01.579s  + 3.098s
38 Pipirelli  Michal Szopinski   1:02.178s  + 3.697s
39 Pipirelli  Aris Tsipras   1:02.534s  + 4.053s
40 Pipirelli  Aleksander Indinavichyus   1:03.141s  + 4.660s
Κατατακτήριες 2
Θέση Ελαστικά Όνομα μάνατζερ Εθν Χρόνος γύρου Διαφορά
Pole Hancock  Daniel Comalada   58.839s  + 0.000s
2 Hancock  Sergey Sergeev   59.196s  + 0.357s
3 Michelini  Leandro Sereno6   59.551s  + 0.712s
4 Michelini  Roland Postle2   59.634s  + 0.795s
5 Michelini  Christos Bobolis   59.771s  + 0.932s
6 Hancock  Alexander Kunze   59.982s  + 1.143s
7 Dunnolop  Frederico Neves1   1:00.077s  + 1.238s
8 Michelini  João Monteiro2   1:00.183s  + 1.344s
9 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:00.431s  + 1.592s
10 Michelini  Kiran Patel   1:00.512s  + 1.673s
11 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:00.554s  + 1.715s
12 Badyear  Sujay Warrier   1:00.611s  + 1.772s
13 Hancock  Stefan Gommans   1:00.651s  + 1.812s
14 Michelini  Toni Söyrinki   1:00.721s  + 1.882s
15 Yokomama  Maja Soren   1:00.725s  + 1.886s
16 Michelini  Florencia Caro   1:00.734s  + 1.895s
17 Dunnolop  Nick Tsagarakis   1:00.791s  + 1.952s
18 Contimental  Devashis Tamhane   1:00.863s  + 2.024s
19 Dunnolop  Mika Pekkarinen   1:00.871s  + 2.032s
20 Badyear  Ralph Meessen   1:01.003s  + 2.164s
21 Badyear  Pedro Nazaré   1:01.129s  + 2.290s
22 Dunnolop  Alexey Domarev   1:01.141s  + 2.302s
23 Badyear  Theo Panag   1:01.271s  + 2.432s
24 Dunnolop  Theodosis Vogiatzis   1:01.273s  + 2.434s
25 Dunnolop  Shoaib Mohamed   1:01.280s  + 2.441s
26 Badyear  Ilya Vilkov   1:01.402s  + 2.563s
27 Contimental  Jani Syrjäläinen   1:01.454s  + 2.615s
28 Bridgerock  Gediminas Sarocka   1:01.461s  + 2.622s
29 Badyear  Joao Barbosa   1:01.534s  + 2.695s
30 Dunnolop  Ionut Surugiu   1:01.599s  + 2.760s
31 Badyear  Mihail Morozov   1:01.667s  + 2.828s
32 Contimental  Junior Almeida   1:01.819s  + 2.980s
33 Badyear  Andrei Vatra   1:01.825s  + 2.986s
34 Pipirelli  Ivan Kudreshov   1:01.919s  + 3.080s
35 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:02.079s  + 3.240s
36 Contimental  Damian Zglinicki   1:02.134s  + 3.295s
37 Dunnolop  Evgeny Tkachenko   1:02.179s  + 3.340s
38 Pipirelli  Michal Szopinski   1:03.088s  + 4.249s
39 Pipirelli  Aris Tsipras   1:04.038s  + 5.199s
40 Pipirelli  Aleksander Indinavichyus   1:04.147s  + 5.308s