Περίληψη αγώνα (Πίστα: Imola | Σεζόν: 70 | Αγώνας: 10 | Γκρουπ: Master - 5)

Σεζόν:  Αγώνας:

Επιλογή άλλου γκρούπ:

Θέση Πρόοδος Λάστιχα Εθν Όνομα παίκτη Ώρα αγώνα Γύροι Pitstops Καλύτερος γύρος Μέση ταχύτητα Καλύτερος χρόνος pit
01. Καμία αλλαγή ±0 Michelini   Andreas Andreou 1h28:34.113 62 2 1:22.383 207.03km/h 16.896s
02. Καμία αλλαγή ±0 Yokomama   Peter Both + 49.081 62 2 1:23.330 205.13km/h 15.444s
03. Καμία αλλαγή ±0 Michelini   Mery Lissarrague + 49.387 62 2 1:23.910 205.12km/h 15.508s
04. +1 +1 Dunnolop   Steffen Holm + 54.133 62 2 1:24.286 204.94km/h 15.518s
05. -1 -1 Dunnolop   Marco Triulzi + 57.027 62 2 1:23.927 204.83km/h 20.265s
06. Καμία αλλαγή ±0 Yokomama   Alex Slawson + 1:06.470 62 2 1:23.509 204.47km/h 20.521s
07. +1 +1 Dunnolop   Fabien Massard + 1:10.650 62 2 1:24.211 204.31km/h 19.440s
08. +1 +1 Dunnolop   Daniel Palma + 1:18.902 62 2 1:24.156 204.00km/h 21.165s
09. +4 +4 Dunnolop   Tomi Kaartinen + 1:35.602 61 2 1:24.460 203.37km/h 20.178s
10. +5 +5 Dunnolop   Mark McTaggart + 1:38.595 61 2 1:24.883 203.26km/h 18.221s
11. Καμία αλλαγή ±0 Yokomama   Bert Huylebroeck + 1:38.860 61 2 1:24.802 203.25km/h 19.281s
12. +2 +2 Dunnolop   Arnoldas Molis + 1:39.283 61 2 1:24.579 203.23km/h 21.586s
13. +7 +7 Dunnolop   Andrea Iacoponi + 1:42.957 61 2 1:24.693 203.09km/h 14.699s
14. +10 +10 Dunnolop   Björn Simonsson + 1:43.798 61 2 1:24.341 203.06km/h 19.331s
15. -8 -8 Yokomama   Geoff Atkin + 1:46.317 61 2 1:24.934 202.97km/h 22.684s
16. -4 -4 Yokomama   Daniele Bontempo + 1:53.701 61 2 1:24.875 202.69km/h 18.101s
17. -7 -7 Michelini   Tamás Tóth + 1:53.815 61 2 1:24.600 202.69km/h 21.354s
18. -2 -2 Yokomama   Luca Dotti + 2:08.848 61 2 1:25.237 202.13km/h 20.824s
19. -2 -2 Yokomama   Giulio Gaggino + 2:18.080 61 2 1:24.949 201.78km/h 17.940s
20. -1 -1 Yokomama   Luciano Kirst + 2:20.922 61 2 1:24.721 201.68km/h 19.416s
21. +1 +1 Yokomama   Filip Cristian + 2:30.356 61 2 1:25.018 201.33km/h 19.815s
22. +3 +3 Yokomama   Luis Ferreira + 2:37.326 61 2 1:25.616 201.07km/h 16.686s
23. -5 -5 Yokomama   Bernard Bontjer + 2:42.773 61 2 1:25.727 200.87km/h 18.779s
24. +3 +3 Dunnolop   Peter Thompson + 2:44.926 61 2 1:24.654 200.79km/h 22.185s
25. +15 +15 Dunnolop   Fabián Ré + 2:48.740 60 2 1:25.190 200.65km/h 18.837s
26. -5 -5 Yokomama   Rogerio Mandler + 2:57.774 60 2 1:25.904 200.32km/h 20.322s
27. +9 +9 Contimental   Arek Korn + 3:03.179 60 1 1:25.917 200.13km/h 18.310s
28. +6 +6 Yokomama   Patrik Olofsson + 3:22.529 60 2 1:26.047 199.43km/h 16.650s
29. +4 +4 Dunnolop   Fernando Sosa + 3:27.209 60 2 1:26.326 199.26km/h 18.192s
30. +2 +2 Contimental   Attila Gollovitzer + 3:31.121 60 1 1:26.551 199.12km/h 22.552s
31. -3 -3 Dunnolop   Martti Kaasik + 3:36.061 60 2 1:26.119 198.94km/h 20.166s
32. +5 +5 Contimental   Attila-Gyula Varady + 3:44.081 60 2 1:25.559 198.65km/h 24.068s
33. -10 -10 Yokomama   Aleksandr Gerassimtsik + 3:45.736 60 2 1:26.634 198.59km/h 18.759s
34. -3 -3 Contimental   Róbert Villásek + 3:54.389 60 2 1:26.432 198.28km/h 17.564s
35. +4 +4 Dunnolop   Ivo Ivanov + 4:03.277 60 2 1:26.765 197.96km/h 18.874s
36. -1 -1 Contimental   Emmanuel Manfre + 4:21.173 59 2 1:27.160 197.33km/h 16.801s
37. -7 -7 Yokomama   Ljiljan Ozibal + 5:17.876 59 2 1:28.066 195.34km/h 16.759s
38. -12 -12 Yokomama   Kristjan Raamann + 5:26.824 59 2 1:27.857 195.03km/h 22.156s
39. -1 -1 Pipirelli   Mikko Suhonen + 5:35.288 58 2 1:28.440 194.74km/h 20.516s
40. -11 -11 Contimental   Tibor Csábi + 6:36.231 58 2 1:27.864 192.66km/h 20.959s