Περίληψη αγώνα (Πίστα: Melbourne | Σεζόν: 73 | Αγώνας: 8 | Γκρουπ: Master - 2)

Σεζόν:  Αγώνας:

Επιλογή άλλου γκρούπ:

Θέση Πρόοδος Λάστιχα Εθν Όνομα παίκτη Ώρα αγώνα Γύροι Pitstops Καλύτερος γύρος Μέση ταχύτητα Καλύτερος χρόνος pit
01. +3 +3 Contimental   Vsevolod Demydov2 1h27:45.103 58 2 1:27.570 210.32km/h 16.421s
02. -1 -1 Yokomama   Tan S Lake + 42.473 58 2 1:28.047 208.64km/h 17.586s
03. +2 +2 Yokomama   Robin Goodey + 1:22.431 58 1 1:29.486 207.08km/h 15.835s
04. +8 +8 Contimental   Vass István + 1:42.385 57 1 1:30.150 206.31km/h 19.755s
05. +6 +6 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 1:44.757 57 1 1:30.605 206.22km/h 18.955s
06. +1 +1 Yokomama   Konstantin Sobolev + 1:49.998 57 2 1:29.753 206.02km/h 19.457s
07. +2 +2 Yokomama   Mark McTaggart + 1:54.864 57 1 1:30.564 205.83km/h 21.235s
08. +7 +7 Yokomama   Jean-Philippe Teilliet + 2:10.745 57 1 1:30.859 205.22km/h 17.779s
09. +8 +8 Yokomama   James Brown + 2:21.955 57 1 1:31.467 204.80km/h 16.858s
10. +15 +15 Yokomama   Pablo Navarrete + 2:22.069 57 1 1:30.352 204.79km/h 21.102s
11. +12 +12 Dunnolop   Christer Andersson + 2:23.773 57 1 1:30.864 204.73km/h 15.186s
12. +7 +7 Yokomama   Roger Bergman + 2:23.910 57 1 1:31.039 204.72km/h 15.499s
13. -7 -7 Yokomama   Hans Mörtsjö + 2:25.515 57 2 1:29.129 204.66km/h 19.063s
14. +4 +4 Yokomama   Harsh Sheth + 2:31.423 57 1 1:31.179 204.44km/h 22.847s
15. -7 -7 Badyear   Daniel Comalada + 2:33.309 57 2 1:30.959 204.37km/h 16.094s
16. +6 +6 Badyear   Mihail Golovanov + 2:34.352 57 2 1:29.833 204.33km/h 16.329s
17. +7 +7 Dunnolop   Troy Sheahen + 2:34.521 57 1 1:30.483 204.32km/h 15.022s
18. -2 -2 Yokomama   Daniele Magnani + 2:34.625 57 2 1:30.666 204.32km/h 15.652s
19. -6 -6 Badyear   Michael Monaco + 2:36.571 57 2 1:30.489 204.25km/h 18.120s
20. +10 +10 Badyear   Farcy Génel + 2:39.444 57 1 1:29.411 204.14km/h 20.928s
21. Καμία αλλαγή ±0 Yokomama   Raimonds Urtāns + 2:41.762 57 1 1:30.389 204.05km/h 16.396s
22. -12 -12 Yokomama   Mike Baston + 2:42.466 57 3 1:29.413 204.03km/h 16.931s
23. +3 +3 Yokomama   Maxim Kotov2 + 2:47.846 57 1 1:30.609 203.82km/h 20.309s
24. +4 +4 Yokomama   Ricardo Vidal + 2:49.560 57 1 1:31.218 203.76km/h 19.016s
25. +7 +7 Contimental   László Székelyhidi + 2:50.563 57 1 1:31.386 203.72km/h 18.654s
26. +5 +5 Dunnolop   Raluca Tiuca + 2:50.965 57 1 1:31.187 203.71km/h 18.904s
27. +2 +2 Badyear   Emil Kwiatkowski + 2:53.329 57 1 1:30.127 203.62km/h 21.089s
28. -1 -1 Yokomama   Sergey Ved + 3:05.266 56 1 1:31.051 203.17km/h 19.005s
29. -15 -15 Badyear   Damian Zglinicki + 3:16.498 56 2 1:31.372 202.75km/h 17.486s
30. +3 +3 Yokomama   Lukáš Rychlík + 3:19.835 56 1 1:31.958 202.63km/h 20.761s
31. -28 -28 Contimental   Darren John + 3:21.350 56 3 1:31.176 202.57km/h 16.590s
32. +4 +4 Badyear   Victor Baia + 3:21.926 56 1 1:31.737 202.55km/h 19.942s
33. +5 +5 Yokomama   Quentin Levasseur + 3:30.250 56 1 1:31.969 202.24km/h 21.048s
34. -14 -14 Badyear   Yiánnis Gripáris + 3:41.868 56 2 1:31.682 201.82km/h 17.713s
35. -33 -33 Contimental   Sasa Mihoci + 4:06.871 56 3 1:31.803 200.90km/h 20.090s
36. +1 +1 Pipirelli   Piotr Noworyta + 4:12.467 56 2 1:31.920 200.70km/h 20.270s
37. -3 -3 Dunnolop   Fábio Brito + 4:13.378 56 1 1:32.773 200.66km/h 19.082s
38. -3 -3 Yokomama   Janne Väänänen + 5:51.483 55 1 1:33.588 197.16km/h 22.169s
39. Καμία αλλαγή ±0 Dunnolop   Danilo Vettori + 6:00.555 55 2 1:33.246 196.84km/h 25.395s