Rezultati kvalifikacija (Grupa: Master - 4 | Sezona: 73 | Utrka: 11)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Badyear  Niels Wolters   1:32.970s  + 0.000s
2 Badyear  Sergey Shinkevich   1:33.126s  + 0.156s
3 Badyear  Nagyházi Sándor   1:33.208s  + 0.238s
4 Badyear  Apostolis Goutzos   1:33.592s  + 0.622s
5 Badyear  Asdrúbal Corral   1:33.643s  + 0.673s
6 Badyear  Gino Falco   1:33.654s  + 0.684s
7 Dunnolop  Zsolt Sudár   1:33.688s  + 0.718s
8 Yokomama  Lorenzo Di Buono   1:33.901s  + 0.931s
9 Yokomama  Stefan Gommans   1:33.984s  + 1.014s
10 Yokomama  Dominik Krowiak   1:34.165s  + 1.195s
11 Badyear  Martino Colombo   1:34.217s  + 1.247s
12 Badyear  Vitaliy Repetsky   1:34.284s  + 1.314s
13 Yokomama  Atis Praudins   1:34.347s  + 1.377s
14 Yokomama  Sean Hillier   1:34.400s  + 1.430s
15 Badyear  Shaun Thornton   1:34.500s  + 1.530s
16 Badyear  Kristijan Mihovic   1:34.510s  + 1.540s
17 Yokomama  Stefan Stillhart   1:34.589s  + 1.619s
18 Yokomama  Pieterjan Staessen   1:34.595s  + 1.625s
19 Yokomama  Florencia Caro   1:34.639s  + 1.669s
20 Yokomama  David Smith   1:34.676s  + 1.706s
21 Contimental  Giordano Vieira   1:34.865s  + 1.895s
22 Contimental  Elias Aranda   1:35.006s  + 2.036s
23 Dunnolop  Michail Ivanov   1:35.082s  + 2.112s
24 Yokomama  Sinan Bahadir   1:35.111s  + 2.141s
25 Yokomama  Antonio Cerqueira   1:35.124s  + 2.154s
26 Badyear  Stephen Brooks   1:35.220s  + 2.250s
27 Yokomama  Jakab Zoltan   1:35.294s  + 2.324s
28 Yokomama  Daniel Mason   1:35.294s  + 2.324s
29 Contimental  Giorgio Aspesi   1:35.392s  + 2.422s
30 Contimental  Michel Lemaire   1:35.499s  + 2.529s
31 Contimental  Arnoldas Molis   1:35.519s  + 2.549s
32 Yokomama  James Hitchen   1:35.527s  + 2.557s
33 Contimental  Adam Dzido   1:35.566s  + 2.596s
34 Yokomama  Branislav Hrnjak   1:35.570s  + 2.600s
35 Badyear  Andrey Bolshakov   1:35.818s  + 2.848s
36 Badyear  Krasimir Nanchev   1:35.890s  + 2.920s
37 Yokomama  Leonel Rey   1:35.927s  + 2.957s
38 Contimental  Tibor Szuromi   1:37.114s  + 4.144s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Badyear  Nagyházi Sándor   1:33.991s  + 0.000s
2 Badyear  Sergey Shinkevich   1:34.082s  + 0.091s
3 Badyear  Apostolis Goutzos   1:34.698s  + 0.707s
4 Badyear  Niels Wolters   1:34.768s  + 0.777s
5 Badyear  Asdrúbal Corral   1:34.851s  + 0.860s
6 Yokomama  Stefan Stillhart   1:35.085s  + 1.094s
7 Dunnolop  Zsolt Sudár   1:35.193s  + 1.202s
8 Yokomama  Lorenzo Di Buono   1:35.237s  + 1.246s
9 Yokomama  Stefan Gommans   1:35.248s  + 1.257s
10 Badyear  Gino Falco   1:35.291s  + 1.300s
11 Yokomama  Dominik Krowiak   1:35.360s  + 1.369s
12 Badyear  Shaun Thornton   1:35.453s  + 1.462s
13 Badyear  Martino Colombo   1:35.619s  + 1.628s
14 Yokomama  Florencia Caro   1:35.666s  + 1.675s
15 Yokomama  James Hitchen   1:35.763s  + 1.772s
16 Yokomama  Atis Praudins   1:35.795s  + 1.804s
17 Dunnolop  Michail Ivanov   1:35.842s  + 1.851s
18 Yokomama  Sean Hillier   1:35.906s  + 1.915s
19 Yokomama  David Smith   1:35.918s  + 1.927s
20 Yokomama  Branislav Hrnjak   1:36.003s  + 2.012s
21 Badyear  Vitaliy Repetsky   1:36.102s  + 2.111s
22 Yokomama  Antonio Cerqueira   1:36.372s  + 2.381s
23 Contimental  Elias Aranda   1:36.462s  + 2.471s
24 Badyear  Kristijan Mihovic   1:36.510s  + 2.519s
25 Contimental  Michel Lemaire   1:36.789s  + 2.798s
26 Contimental  Giordano Vieira   1:36.874s  + 2.883s
27 Yokomama  Daniel Mason   1:36.942s  + 2.951s
28 Badyear  Stephen Brooks   1:36.957s  + 2.966s
29 Contimental  Arnoldas Molis   1:36.969s  + 2.978s
30 Contimental  Adam Dzido   1:36.978s  + 2.987s
31 Yokomama  Sinan Bahadir   1:37.026s  + 3.035s
32 Yokomama  Leonel Rey   1:37.254s  + 3.263s
33 Contimental  Giorgio Aspesi   1:37.285s  + 3.294s
34 Yokomama  Pieterjan Staessen   1:37.305s  + 3.314s
35 Badyear  Krasimir Nanchev   1:37.616s  + 3.625s
36 Yokomama  Jakab Zoltan   1:37.796s  + 3.805s
37 Badyear  Andrey Bolshakov   1:37.874s  + 3.883s
38 Contimental  Tibor Szuromi   1:38.963s  + 4.972s