Rezultati kvalifikacija (Grupa: Pro - 9 | Sezona: 34 | Utrka: 17)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Jimmy De Roy   1:10.813s  + 0.000s
2 Dunnolop  Ramsés Esperón   1:10.855s  + 0.042s
3 Dunnolop  Sergey Georgiev   1:10.984s  + 0.171s
4 Dunnolop  Stanislav Frolov   1:11.108s  + 0.295s
5 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:11.287s  + 0.474s
6 Yokomama  Alexander Ilyin   1:11.386s  + 0.573s
7 Dunnolop  Robertas Raišys   1:11.470s  + 0.657s
8 Dunnolop  Dmitrij Mazynskij   1:11.665s  + 0.852s
9 Dunnolop  Mucio Fernandes   1:11.671s  + 0.858s
10 Yokomama  Erik Šindikov   1:11.786s  + 0.973s
11 Yokomama  Steve MacMillan   1:11.787s  + 0.974s
12 Dunnolop  Jaime Santos   1:11.809s  + 0.996s
13 Yokomama  Christos Garoubas   1:11.921s  + 1.108s
14 Yokomama  Thomas Lindgren   1:11.976s  + 1.163s
15 Yokomama  Alexey Domarev   1:12.118s  + 1.305s
16 Dunnolop  Vova Oknov   1:12.120s  + 1.307s
17 Yokomama  Roland Répási   1:12.143s  + 1.330s
18 Yokomama  Mariya Baranovskaya   1:12.208s  + 1.395s
19 Dunnolop  Ricardo Ceniceros   1:12.213s  + 1.400s
20 Yokomama  Armenio Santos   1:12.259s  + 1.446s
21 Yokomama  Bharat Jawale   1:12.447s  + 1.634s
22 Badyear  Jonas Dsouza   1:12.452s  + 1.639s
23 Yokomama  Szabolcs Habóczki   1:12.483s  + 1.670s
24 Yokomama  Bogdan Hutanu   1:12.544s  + 1.731s
25 Badyear  Aleksey Titarenko   1:12.614s  + 1.801s
26 Yokomama  Andrius Barzda   1:12.670s  + 1.857s
27 Yokomama  Stavros Oikonomidis   1:12.834s  + 2.021s
28 Yokomama  Patryk Godowski   1:12.897s  + 2.084s
29 Dunnolop  Alex Fed   1:13.007s  + 2.194s
30 Pipirelli  Hasan Shafi   1:13.018s  + 2.205s
31 Yokomama  Tine Anič   1:13.079s  + 2.266s
32 Dunnolop  Stefan Stefanov   1:13.648s  + 2.835s
33 Dunnolop  Grzegorz Zawada   1:13.790s  + 2.977s
34 Yokomama  Jeff Luebke   1:14.216s  + 3.403s
35 Yokomama  Nuno Silva Dias   1:14.290s  + 3.477s
36 Dunnolop  Simon Lyus   1:14.573s  + 3.760s
37 Yokomama  Gary Partridge   1:14.668s  + 3.855s
38 Yokomama  Bráulio Monteiro   1:14.796s  + 3.983s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Yokomama  Erik Šindikov   1:11.484s  + 0.000s
2 Dunnolop  Stanislav Frolov   1:11.858s  + 0.374s
3 Dunnolop  Sergey Georgiev   1:12.186s  + 0.702s
4 Yokomama  Christos Garoubas   1:12.198s  + 0.714s
5 Dunnolop  Ramsés Esperón   1:12.238s  + 0.754s
6 Yokomama  Alexey Domarev   1:12.249s  + 0.765s
7 Yokomama  Alexander Ilyin   1:12.305s  + 0.821s
8 Yokomama  Steve MacMillan   1:12.362s  + 0.878s
9 Yokomama  Dmitri Kondrat   1:12.439s  + 0.955s
10 Dunnolop  Jimmy De Roy   1:12.446s  + 0.962s
11 Dunnolop  Robertas Raišys   1:12.505s  + 1.021s
12 Dunnolop  Grzegorz Zawada   1:12.630s  + 1.146s
13 Yokomama  Szabolcs Habóczki   1:12.630s  + 1.146s
14 Yokomama  Andrius Barzda   1:12.950s  + 1.466s
15 Yokomama  Mariya Baranovskaya   1:13.061s  + 1.577s
16 Yokomama  Bharat Jawale   1:13.130s  + 1.646s
17 Dunnolop  Ricardo Ceniceros   1:13.136s  + 1.652s
18 Yokomama  Stavros Oikonomidis   1:13.213s  + 1.729s
19 Dunnolop  Jaime Santos   1:13.213s  + 1.729s
20 Yokomama  Thomas Lindgren   1:13.250s  + 1.766s
21 Dunnolop  Mucio Fernandes   1:13.285s  + 1.801s
22 Yokomama  Roland Répási   1:13.405s  + 1.921s
23 Yokomama  Bogdan Hutanu   1:13.583s  + 2.099s
24 Dunnolop  Vova Oknov   1:13.848s  + 2.364s
25 Dunnolop  Dmitrij Mazynskij   1:13.860s  + 2.376s
26 Yokomama  Armenio Santos   1:13.902s  + 2.418s
27 Yokomama  Patryk Godowski   1:13.961s  + 2.477s
28 Badyear  Jonas Dsouza   1:13.986s  + 2.502s
29 Badyear  Aleksey Titarenko   1:14.045s  + 2.561s
30 Yokomama  Tine Anič   1:14.079s  + 2.595s
31 Dunnolop  Stefan Stefanov   1:14.176s  + 2.692s
32 Pipirelli  Hasan Shafi   1:14.355s  + 2.871s
33 Dunnolop  Alex Fed   1:14.825s  + 3.341s
34 Yokomama  Jeff Luebke   1:15.123s  + 3.639s
35 Dunnolop  Simon Lyus   1:15.496s  + 4.012s
36 Yokomama  Gary Partridge   1:15.775s  + 4.291s
37 Yokomama  Nuno Silva Dias   1:16.152s  + 4.668s
38 Yokomama  Bráulio Monteiro   1:17.035s  + 5.551s