Rezultati kvalifikacija (Grupa: Elite | Sezona: 44 | Utrka: 3)

Izaberi drugu grupu:  Sezona:  Utrka:
Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Hancock  Roland Postle   1:37.326s  + 0.000s
2 Hancock  João Monteiro2   1:37.654s  + 0.328s
3 Contimental  Maja Soren   1:37.774s  + 0.448s
4 Hancock  Florencia Caro   1:37.812s  + 0.486s
5 Hancock  Michal Szopinski   1:37.836s  + 0.510s
6 Contimental  Tomek Kiełpiński   1:38.028s  + 0.702s
7 Hancock  Shoaib Mohamed   1:38.166s  + 0.840s
8 Hancock  Christos Bobolis   1:38.184s  + 0.858s
9 Dunnolop  Frederico Neves1   1:38.187s  + 0.861s
10 Hancock  Pavlin Tzvetanov   1:38.192s  + 0.866s
11 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:38.250s  + 0.924s
12 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:38.266s  + 0.940s
13 Hancock  Toygun Senler6   1:38.303s  + 0.977s
14 Contimental  Martynas Atkočius   1:38.333s  + 1.007s
15 Michelini  Roman Lizogub   1:38.366s  + 1.040s
16 Pipirelli  Pascal Van Kleij   1:38.466s  + 1.140s
17 Hancock  Leandro Sereno6   1:38.520s  + 1.194s
18 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:38.608s  + 1.282s
19 Hancock  Pavel Buhharin   1:38.674s  + 1.348s
20 Contimental  Stefan Gommans   1:38.809s  + 1.483s
21 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:38.822s  + 1.496s
22 Hancock  Atis Praudins   1:38.937s  + 1.611s
23 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:39.100s  + 1.774s
24 Avonn  Stefan Wenke   1:39.197s  + 1.871s
25 Pipirelli  Paul Shirnin   1:39.268s  + 1.942s
26 Hancock  Robertas Petniūnas   1:39.406s  + 2.080s
27 Badyear  Andrey Mochalov   1:39.478s  + 2.152s
28 Michelini  Guy Smets   1:39.520s  + 2.194s
29 Michelini  Kirill Sikachyov   1:39.733s  + 2.407s
30 Badyear  Nafornita Adrian   1:39.760s  + 2.434s
31 Badyear  Timo Sydänmetsä   1:39.804s  + 2.478s
32 Badyear  Sergey Sergeev   1:39.849s  + 2.523s
33 Pipirelli  Tomas Červinskis   1:39.944s  + 2.618s
34 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:39.979s  + 2.653s
35 Badyear  Pedro Nazaré   1:40.263s  + 2.937s
36 Yokomama  David Rolleston   1:40.376s  + 3.050s
37 Pipirelli  Ian Lynch   1:42.067s  + 4.741s
38 Avonn  Igor Grygoruk   1:42.175s  + 4.849s
39 Avonn  Alexander Hrizantov   1:43.114s  + 5.788s
40 Avonn  Sam Brierley   1:45.372s  + 8.046s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Hancock  Florencia Caro   1:38.427s  + 0.000s
2 Hancock  Roland Postle   1:38.874s  + 0.447s
3 Hancock  João Monteiro2   1:39.013s  + 0.586s
4 Hancock  Toygun Senler6   1:39.055s  + 0.628s
5 Hancock  Pavlin Tzvetanov   1:39.393s  + 0.966s
6 Hancock  Michal Szopinski   1:39.430s  + 1.003s
7 Hancock  Pavel Buhharin   1:39.502s  + 1.075s
8 Dunnolop  Frederico Neves1   1:39.516s  + 1.089s
9 Hancock  Christos Bobolis   1:39.576s  + 1.149s
10 Hancock  Shoaib Mohamed   1:39.580s  + 1.153s
11 Dunnolop  Alexey Manukalov   1:39.727s  + 1.300s
12 Dunnolop  Vsevolod Demydov2   1:39.862s  + 1.435s
13 Hancock  Robertas Petniūnas   1:39.966s  + 1.539s
14 Contimental  Maja Soren   1:40.086s  + 1.659s
15 Contimental  Nikolay Borzenkov   1:40.189s  + 1.762s
16 Michelini  Roman Lizogub   1:40.224s  + 1.797s
17 Pipirelli  Pascal Van Kleij   1:40.333s  + 1.906s
18 Contimental  Tomek Kiełpiński   1:40.367s  + 1.940s
19 Hancock  Leandro Sereno6   1:40.514s  + 2.087s
20 Avonn  Stefan Wenke   1:40.516s  + 2.089s
21 Contimental  Martynas Atkočius   1:40.610s  + 2.183s
22 Badyear  Andrey Mochalov   1:40.655s  + 2.228s
23 Badyear  Sergey Sergeev   1:40.910s  + 2.483s
24 Michelini  Kirill Sikachyov   1:40.942s  + 2.515s
25 Dunnolop  Victor Chernyshev   1:41.054s  + 2.627s
26 Hancock  Atis Praudins   1:41.108s  + 2.681s
27 Contimental  Stefan Gommans   1:41.125s  + 2.698s
28 Contimental  Evgeny Tkachenko   1:41.135s  + 2.708s
29 Pipirelli  Tomas Červinskis   1:41.330s  + 2.903s
30 Badyear  Timo Sydänmetsä   1:41.352s  + 2.925s
31 Pipirelli  Paul Shirnin   1:41.383s  + 2.956s
32 Badyear  Pedro Nazaré   1:41.620s  + 3.193s
33 Michelini  Guy Smets   1:41.762s  + 3.335s
34 Badyear  Nafornita Adrian   1:41.839s  + 3.412s
35 Yokomama  David Rolleston   1:42.345s  + 3.918s
36 Pipirelli  Piotr Wechterowicz   1:42.429s  + 4.002s
37 Pipirelli  Ian Lynch   1:43.951s  + 5.524s
38 Avonn  Igor Grygoruk   1:44.311s  + 5.884s
39 Avonn  Alexander Hrizantov   1:44.860s  + 6.433s
40 Avonn  Sam Brierley   1:47.278s  + 8.851s