Rezultati kvalifikacija (Grupa: Master - 5)

Izaberi drugu grupu:

Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Hancock  Nick Tsagarakis   1:42.637s  + 0.000s
2 Badyear  Aigars Vitolins   1:43.689s  + 1.052s
3 Yokomama  Paul Williams   1:43.922s  + 1.285s
4 Yokomama  Aleksandr Gerassimtsik   1:43.958s  + 1.321s
5 Yokomama  Alexei Malkin   1:44.454s  + 1.817s
6 Yokomama  John Ibbotson   1:44.679s  + 2.042s
7 Yokomama  Luca Molendi   1:44.771s  + 2.134s
8 Dunnolop  Gábor Besenyi   1:45.300s  + 2.663s
9 Yokomama  Sam Norris   1:45.817s  + 3.180s
10 Contimental  Olivier Proulx   1:46.054s  + 3.417s
11 Yokomama  Toto Soave   1:46.201s  + 3.564s
12 Yokomama  Michael Armbruster   1:47.133s  + 4.496s
13 Contimental  Alfredo Pérez   1:47.250s  + 4.613s
14 Yokomama  Dario Kajt   1:47.966s  + 5.329s
15 Yokomama  Emmanuel Manfre   1:48.437s  + 5.800s
16 Pipirelli  Božidar Topčić   1:48.746s  + 6.109s
Još se nije kvalificirao
- Badyear  Alex Ilushenko      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Daniel Comalada      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andrej Rilke      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kamal Naoui      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Diogo Abdalla      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Terence Carneiro      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Roberto Borgato      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Ronaldo Serafim      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Stanislav Frolov      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Márton Martin Safranyik      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Nikos Tzivas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Ivan Andjelic      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Kristoffer Johnsson      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dario De Palma      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sami Hamada      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Roland Jakobsson      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Attila Gollovitzer      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Stephen Bewers      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Eoin Farrelly      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Vito Ruggio      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kevin Fortin      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Armando Žgela      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Maurício Alves      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jorge Bento      -:--.---s + -.---s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Hancock  Nick Tsagarakis       1:43.945s  + 0.000s
2 Yokomama  Paul Williams       1:45.041s  + 1.096s
3 Badyear  Aigars Vitolins       1:45.273s  + 1.328s
4 Yokomama  Aleksandr Gerassimtsik       1:45.464s  + 1.519s
5 Yokomama  John Ibbotson       1:46.243s  + 2.298s
6 Yokomama  Luca Molendi       1:46.342s  + 2.397s
7 Yokomama  Alexei Malkin       1:46.356s  + 2.411s
8 Dunnolop  Gábor Besenyi       1:46.742s  + 2.797s
9 Yokomama  Sam Norris       1:47.486s  + 3.541s
10 Contimental  Olivier Proulx       1:47.900s  + 3.955s
11 Yokomama  Toto Soave       1:48.135s  + 4.190s
12 Yokomama  Michael Armbruster       1:48.188s  + 4.243s
13 Contimental  Alfredo Pérez       1:48.360s  + 4.415s
14 Yokomama  Emmanuel Manfre       1:49.530s  + 5.585s
15 Yokomama  Dario Kajt       1:49.643s  + 5.698s
16 Pipirelli  Božidar Topčić       1:50.603s  + 6.658s
Još se nije kvalificirao
- Badyear  Alex Ilushenko      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Daniel Comalada      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Andrej Rilke      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kamal Naoui      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Diogo Abdalla      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Terence Carneiro      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Roberto Borgato      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Ronaldo Serafim      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Stanislav Frolov      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Márton Martin Safranyik      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Nikos Tzivas      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Ivan Andjelic      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Kristoffer Johnsson      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dario De Palma      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Roland Jakobsson      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Sami Hamada      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Attila Gollovitzer      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Stephen Bewers      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Eoin Farrelly      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Vito Ruggio      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Kevin Fortin      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Armando Žgela      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jorge Bento      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Maurício Alves      -:--.---s + -.---s