Rezultati kvalifikacija (Grupa: Pro - 18)

Izaberi drugu grupu:

Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Yokomama  Adam Pilo   1:46.527s  + 0.000s
2 Contimental  Vitaliy Коvtjukh   1:47.634s  + 1.107s
3 Contimental  Mirko Antonini   1:49.189s  + 2.662s
4 Pipirelli  Timo Heino   1:52.155s  + 5.628s
Još se nije kvalificirao
- Yokomama  Aleksey Odegov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Silvio Botterini      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Stefan Leitgeb      -:--.---s + -.---s
- Contimental  József Gyuricza      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Juan Silva      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Grzegorz Buczkowski      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  André Ahlberg      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gianluca Nanni      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Joao Silva Junior      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Diego Ricciardi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ceapa Florin      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Hans Mörtsjö      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Frank Maasdijk      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ronor Delle      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Patrick Paarhuis      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Marvin Morales      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Nikolas Turunen      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Bruno Costa      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Nenad Samardžić      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gustavo Faria      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Yuri Barchi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Juhani Tengen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Oliver Martinez      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Mirko Vuković      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Alvaro Dias      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Stoyan Krastev      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pál Baracsi      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Adrian Pearson      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Domantas Rasalskis      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Vlatko Ostrolučanin      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Wesley Soares      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Juan Pablo Hajkolenec      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Baiano Kirst      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Ufuk Yasayan      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Leandro Colombo      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jorge Varanda      -:--.---s + -.---s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Yokomama  Adam Pilo       1:48.407s  + 0.000s
2 Contimental  Vitaliy Коvtjukh       1:49.911s  + 1.504s
3 Contimental  Mirko Antonini       1:52.367s  + 3.960s
4 Pipirelli  Timo Heino       1:53.574s  + 5.167s
Još se nije kvalificirao
- Yokomama  Aleksey Odegov      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Silvio Botterini      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Stefan Leitgeb      -:--.---s + -.---s
- Contimental  József Gyuricza      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Juan Silva      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Grzegorz Buczkowski      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  André Ahlberg      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gianluca Nanni      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Joao Silva Junior      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Diego Ricciardi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ceapa Florin      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Hans Mörtsjö      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Frank Maasdijk      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Ronor Delle      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Patrick Paarhuis      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Marvin Morales      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Nikolas Turunen      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Bruno Costa      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Nenad Samardžić      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gustavo Faria      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Yuri Barchi      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Juhani Tengen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Oliver Martinez      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Mirko Vuković      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Alvaro Dias      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Stoyan Krastev      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pál Baracsi      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Adrian Pearson      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Domantas Rasalskis      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Vlatko Ostrolučanin      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Wesley Soares      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Juan Pablo Hajkolenec      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Baiano Kirst      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Ufuk Yasayan      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Leandro Colombo      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Jorge Varanda      -:--.---s + -.---s