Rezultati kvalifikacija (Grupa: Pro - 24)

Izaberi drugu grupu:

Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Sergio Odriozola   1:11.361s  + 0.000s
2 Yokomama  Michał Kaczmarek   1:11.387s  + 0.026s
3 Yokomama  Curtis Larade   1:11.467s  + 0.106s
4 Contimental  Andreas Fasolis   1:11.628s  + 0.267s
5 Yokomama  Michael Zenger   1:11.639s  + 0.278s
6 Contimental  Matteo Bernardi   1:11.660s  + 0.299s
7 Yokomama  Oscar Diaz   1:11.752s  + 0.391s
8 Yokomama  Fabio Lopez   1:11.843s  + 0.482s
9 Yokomama  Tolis Nasios   1:11.915s  + 0.554s
10 Yokomama  Gabriel Laines   1:12.013s  + 0.652s
11 Dunnolop  Mikael Lejonhjärta   1:12.075s  + 0.714s
12 Yokomama  John Pierce   1:12.109s  + 0.748s
13 Yokomama  Marc Poirier   1:12.164s  + 0.803s
14 Yokomama  Carlo Erba   1:12.224s  + 0.863s
15 Yokomama  Artyom Sokolan   1:12.331s  + 0.970s
16 Dunnolop  Roland Kozma   1:12.380s  + 1.019s
17 Dunnolop  Wayne Edwards   1:12.405s  + 1.044s
18 Yokomama  Omiros Pevlantzos   1:12.436s  + 1.075s
19 Yokomama  Didier Cave   1:12.479s  + 1.118s
20 Yokomama  Michael Keeney   1:12.533s  + 1.172s
21 Contimental  Antonio Cerqueira   1:12.555s  + 1.194s
22 Contimental  Gabriel Matias   1:12.586s  + 1.225s
23 Contimental  Boris Schizzarotto   1:13.081s  + 1.720s
24 Pipirelli  Valter Polsaque   1:13.410s  + 2.049s
25 Avonn  Andrey Zhuravlyov   1:13.497s  + 2.136s
26 Yokomama  Chris Webber   1:13.500s  + 2.139s
27 Yokomama  Yiánnis Spirópoulos   1:13.526s  + 2.165s
Još se nije kvalificirao
- Yokomama  Erik Gaitz      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Michael Genesco      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Stefano Siletto      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Szekely Lajos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Manolis Emmanouil      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mario Hoyos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tekin Mustafa      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dávid Kiss      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Michel Gomes      -:--.---s + -.---s
- blank  Mark De La Montagne      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Androklis Georgousidis      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Volodymyr Stanislavsky      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Jeroným Uhlíř      -:--.---s + -.---s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Dunnolop  Sergio Odriozola       1:12.023s  + 0.000s
2 Yokomama  Michał Kaczmarek       1:12.255s  + 0.232s
3 Contimental  Andreas Fasolis       1:12.682s  + 0.659s
4 Yokomama  Oscar Diaz       1:12.959s  + 0.936s
5 Yokomama  Fabio Lopez       1:13.093s  + 1.070s
6 Dunnolop  Mikael Lejonhjärta       1:13.171s  + 1.148s
7 Yokomama  Carlo Erba       1:13.223s  + 1.200s
8 Contimental  Gabriel Matias       1:13.263s  + 1.240s
9 Dunnolop  Wayne Edwards       1:13.366s  + 1.343s
10 Yokomama  Curtis Larade       1:13.454s  + 1.431s
11 Yokomama  Omiros Pevlantzos       1:13.473s  + 1.450s
12 Contimental  Antonio Cerqueira       1:13.573s  + 1.550s
13 Yokomama  John Pierce       1:13.579s  + 1.556s
14 Yokomama  Artyom Sokolan       1:13.593s  + 1.570s
15 Yokomama  Tolis Nasios       1:13.621s  + 1.598s
16 Yokomama  Michael Zenger       1:13.653s  + 1.630s
17 Yokomama  Didier Cave       1:13.776s  + 1.753s
18 Dunnolop  Roland Kozma       1:13.788s  + 1.765s
19 Yokomama  Marc Poirier       1:13.921s  + 1.898s
20 Contimental  Matteo Bernardi       1:13.969s  + 1.946s
21 Yokomama  Michael Keeney       1:14.229s  + 2.206s
22 Pipirelli  Valter Polsaque       1:14.374s  + 2.351s
23 Avonn  Andrey Zhuravlyov       1:14.657s  + 2.634s
24 Yokomama  Yiánnis Spirópoulos       1:14.662s  + 2.639s
25 Contimental  Boris Schizzarotto       1:14.674s  + 2.651s
26 Yokomama  Chris Webber       1:15.473s  + 3.450s
27 Yokomama  Gabriel Laines       1:34.053s  + 22.030s
Još se nije kvalificirao
- Yokomama  Erik Gaitz      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Michael Genesco      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Stefano Siletto      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Szekely Lajos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Manolis Emmanouil      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mario Hoyos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Tekin Mustafa      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dávid Kiss      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Michel Gomes      -:--.---s + -.---s
-  Mark De La Montagne      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Androklis Georgousidis      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Volodymyr Stanislavsky      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Jeroným Uhlíř      -:--.---s + -.---s