Rezultati kvalifikacija (Grupa: Pro - 4)

Izaberi drugu grupu:

Kvalifikacije 1
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Yokomama  Tom Frederickx   1:46.336s  + 0.000s
2 Yokomama  Iain Bartholomew   1:46.502s  + 0.166s
3 Yokomama  Calum MacKinnon   1:47.012s  + 0.676s
4 Contimental  Jorge Gallo   1:47.130s  + 0.794s
5 Avonn  Jos Haarsma   1:47.583s  + 1.247s
6 Yokomama  Graham Mercer   1:47.772s  + 1.436s
7 Yokomama  Francesco Fondelli   1:48.181s  + 1.845s
8 Yokomama  Jakub Stanek   1:49.407s  + 3.071s
Još se nije kvalificirao
- Yokomama  Tomi Kaartinen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alex Tkachenko      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pablo Borges      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jesus Brea      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Marco Parinetti      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Bruno Caseiro      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Francesco Raggio      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Danilo Oliveira      -:--.---s + -.---s
- Contimental  George Dascalu      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fernando Burraka      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Christopher Jones      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Armenio Santos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Paulo Fantin      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mitch Hall      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Michell Coredeiro      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Danny Moreno      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Pete Lohvansuu      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dimitri Van Leent      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kiss Attila      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gianluca Giordano      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Edmundas Urbonas      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jordan Owens      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Marcin Gala      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Simone Bertolotto      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Saulius Jackevicius      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Péter Kiss      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Mario Molina      -:--.---s + -.---s
- blank  Gino Falco      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fred Vautrin      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Arnaud Religieux      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Michele Baldaccini      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Mario Chiesa      -:--.---s + -.---s
Kvalifikacije 2
Poz Gume Ime i prezime Nac Vremena Zaostatak
Pole Yokomama  Tom Frederickx       1:47.912s  + 0.000s
2 Yokomama  Iain Bartholomew       1:48.345s  + 0.433s
3 Yokomama  Calum MacKinnon       1:48.511s  + 0.599s
4 Yokomama  Graham Mercer       1:48.817s  + 0.905s
5 Avonn  Jos Haarsma       1:49.074s  + 1.162s
6 Contimental  Jorge Gallo       1:49.209s  + 1.297s
7 Yokomama  Francesco Fondelli       1:49.750s  + 1.838s
8 Yokomama  Jakub Stanek       1:51.199s  + 3.287s
Još se nije kvalificirao
- Yokomama  Tomi Kaartinen      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Alex Tkachenko      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Pablo Borges      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jesus Brea      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Marco Parinetti      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Bruno Caseiro      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Francesco Raggio      -:--.---s + -.---s
- Badyear  Danilo Oliveira      -:--.---s + -.---s
- Contimental  George Dascalu      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fernando Burraka      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Christopher Jones      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Armenio Santos      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Paulo Fantin      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Mitch Hall      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Michell Coredeiro      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Danny Moreno      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Pete Lohvansuu      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Dimitri Van Leent      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Kiss Attila      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Gianluca Giordano      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Edmundas Urbonas      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Jordan Owens      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Marcin Gala      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Simone Bertolotto      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Saulius Jackevicius      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Péter Kiss      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Mario Molina      -:--.---s + -.---s
-  Gino Falco      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Fred Vautrin      -:--.---s + -.---s
- Dunnolop  Arnaud Religieux      -:--.---s + -.---s
- Yokomama  Michele Baldaccini      -:--.---s + -.---s
- Contimental  Mario Chiesa      -:--.---s + -.---s