Broj kvalificiranih menadžera


Ukupno kvalificiran: 266 od 11109 (2.39%)

Najbrži menadžeri po klasama

K1 u Elite (od 1 kvalificiranih -> 2.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  E. Kwiatkowski  Elite  1:44.404s 
K2 u Elite (od 1 kvalificiranih -> 2.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  E. Kwiatkowski  Elite  1:45.614s 
K1+K2 u Elite (od 1 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  E. Kwiatkowski  Elite  3:30.018s 

K1 u Master (od 6 kvalificiranih -> 3%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  P. Symonds  M4  1:45.377s 
2  L. Petkovic  M2  + 0.277s 
3  K. Szajbel  M4  + 0.466s 
4  S. Leinsinger  M1  + 0.513s 
5  R. Bergman  M2  + 0.827s 
6  B. Topčić  M5  + 3.369s 
K2 u Master (od 5 kvalificiranih -> 2.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  P. Symonds  M4  1:47.063s 
2  R. Bergman  M2  + 0.657s 
3  K. Szajbel  M4  + 0.752s 
4  S. Leinsinger  M1  + 0.778s 
5  B. Topčić  M5  + 3.540s 
K1+K2 u Master (od 5 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  P. Symonds  M4  3:32.440s 
2  K. Szajbel  M4  + 1.218s 
3  S. Leinsinger  M1  + 1.291s 
4  R. Bergman  M2  + 1.484s 
5  B. Topčić  M5  + 6.909s 

K1 u Pro (od 29 kvalificiranih -> 2.9%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  G. Brojak  P14  1:42.713s 
2  D. Karda  P2  + 1.515s 
3  A. Zor  P8  + 2.395s 
4  M. Dragojević  P12  + 2.808s 
5  M. Nikic  P20  + 2.995s 
6  I. Stiva  P10  + 3.518s 
7  M. Rosso  P11  + 3.717s 
8  I. Bartholomew  P4  + 3.789s 
9  K. Clark  P10  + 3.863s 
10  C. Biancu  P21  + 4.143s 
K2 u Pro (od 29 kvalificiranih -> 2.9%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  G. Brojak  P14  1:44.556s 
2  A. Zor  P8  + 1.135s 
3  D. Karda  P2  + 1.567s 
4  M. Nikic  P20  + 2.291s 
5  M. Dragojević  P12  + 2.493s 
6  I. Stiva  P10  + 3.153s 
7  M. Rosso  P11  + 3.217s 
8  T. Nagy  P12  + 3.777s 
9  C. Alexandru  P3  + 3.779s 
10  I. Bartholomew  P4  + 3.789s 
K1+K2 u Pro (od 29 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  G. Brojak  P14  3:27.269s 
2  D. Karda  P2  + 3.082s 
3  A. Zor  P8  + 3.530s 
4  M. Nikic  P20  + 5.286s 
5  M. Dragojević  P12  + 5.301s 
6  I. Stiva  P10  + 6.671s 
7  M. Rosso  P11  + 6.934s 
8  I. Bartholomew  P4  + 7.578s 
9  K. Clark  P10  + 7.938s 
10  C. Biancu  P21  + 8.035s 

K1 u Amateur (od 107 kvalificiranih -> 3%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  N. Grollier  A27  1:47.657s 
2  I. Kalogirou  A4  + 0.414s 
3  A. Zhulikov  A21  + 1.407s 
4  H. Johnson  A31  + 1.586s 
5  R. Muru  A18  + 1.661s 
6  M. Gemignani  A49  + 1.997s 
7  S. Petrov  A28  + 2.173s 
8  A. Giannakoudakis  A53  + 2.350s 
9  R. Queary  A72  + 2.357s 
10  D. Jones-Winkley  A62  + 2.519s 
K2 u Amateur (od 100 kvalificiranih -> 2.8%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  N. Grollier  A27  1:49.179s 
2  I. Kalogirou  A4  + 0.590s 
3  A. Zhulikov  A21  + 2.128s 
4  R. Muru  A18  + 2.161s 
5  A. Giannakoudakis  A53  + 2.427s 
6  M. Gemignani  A49  + 2.462s 
7  H. Johnson  A31  + 2.554s 
8  S. Petrov  A28  + 3.023s 
9  J. Ferreira  A56  + 3.285s 
10  R. Queary  A72  + 3.340s 
K1+K2 u Amateur (od 100 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  N. Grollier  A27  3:36.836s 
2  I. Kalogirou  A4  + 1.004s 
3  A. Zhulikov  A21  + 3.535s 
4  R. Muru  A18  + 3.822s 
5  H. Johnson  A31  + 4.140s 
6  M. Gemignani  A49  + 4.459s 
7  A. Giannakoudakis  A53  + 4.777s 
8  S. Petrov  A28  + 5.196s 
9  R. Queary  A72  + 5.697s 
10  D. Jones-Winkley  A62  + 6.104s 

K1 u Rookie (od 144 kvalificiranih -> 2.28%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Szymczak  R78  1:53.231s 
2  O. Guardian  R41  + 0.531s 
3  P. Lavaredas  R59  + 0.789s 
4  M. Fernandes  R97  + 0.938s 
5  C. Coelho  R14  + 1.083s 
6  B. Savino  R154  + 2.408s 
7  T. Colangelo  R6  + 2.498s 
8  K. Jabloński  R23  + 2.640s 
9  L. Perasso  R168  + 2.686s 
10  J. Nassar  R20  + 2.692s 
K2 u Rookie (od 131 kvalificiranih -> 2.08%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Szymczak  R78  1:54.923s 
2  P. Lavaredas  R59  + 2.196s 
3  O. Guardian  R41  + 2.319s 
4  L. Perasso  R168  + 2.899s 
5  W. Lopes  R2  + 3.062s 
6  D. Longo  R129  + 3.577s 
7  B. Savino  R154  + 3.662s 
8  C. Coelho  R14  + 3.702s 
9  M. Fernandes  R97  + 3.715s 
10  I. Lesca  R115  + 4.135s 
K1+K2 u Rookie (od 131 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Szymczak  R78  3:48.154s 
2  O. Guardian  R41  + 2.850s 
3  P. Lavaredas  R59  + 2.985s 
4  M. Fernandes  R97  + 4.653s 
5  C. Coelho  R14  + 4.785s 
6  L. Perasso  R168  + 5.585s 
7  B. Savino  R154  + 6.070s 
8  W. Lopes  R2  + 6.577s 
9  K. Jabloński  R23  + 6.914s 
10  D. Longo  R129  + 6.973s