Broj kvalificiranih menadžera


Ukupno kvalificiran: 5778 od 10629 (54.36%)

Najbrži menadžeri po klasama

K1 u Elite (od 25 kvalificiranih -> 62.5%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  G. Alvarez  Elite  1:07.729s 
2  B. Huylebroeck  Elite  + 0.270s 
3  Y. Desai1  Elite  + 0.858s 
4  D. Michler  Elite  + 1.115s 
5  S. Gommans  Elite  + 1.266s 
6  M. Egorov  Elite  + 1.495s 
7  J. Filipe  Elite  + 1.560s 
8  A. Praudins  Elite  + 1.696s 
9  E. Silva  Elite  + 1.766s 
10  R. László2  Elite  + 1.796s 
K2 u Elite (od 24 kvalificiranih -> 60%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Huylebroeck  Elite  1:09.342s 
2  Y. Desai1  Elite  + 0.461s 
3  C. Bobolis4  Elite  + 0.575s 
4  R. Goodey  Elite  + 0.604s 
5  D. Michler  Elite  + 0.684s 
6  R. László2  Elite  + 0.937s 
7  A. Praudins  Elite  + 1.096s 
8  F. Mendiković  Elite  + 1.108s 
9  S. Gommans  Elite  + 1.131s 
10  J. Filipe  Elite  + 1.319s 
K1+K2 u Elite (od 24 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  B. Huylebroeck  Elite  2:17.341s 
2  Y. Desai1  Elite  + 1.049s 
3  D. Michler  Elite  + 1.529s 
4  S. Gommans  Elite  + 2.127s 
5  R. Goodey  Elite  + 2.206s 
6  R. László2  Elite  + 2.463s 
7  A. Praudins  Elite  + 2.522s 
8  J. Filipe  Elite  + 2.609s 
9  C. Bobolis4  Elite  + 2.675s 
10  M. Egorov  Elite  + 2.966s 

K1 u Master (od 156 kvalificiranih -> 78%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  T. S Lake  M1  1:08.978s 
2  P. Staessen  M4  + 0.069s 
3  E. Littlejohns  M3  + 0.260s 
4  R. Molyneaux  M5  + 0.375s 
5  K. Mihovic  M4  + 0.375s 
6  K. Szajbel  M4  + 0.438s 
7  P. Pinto1  M2  + 0.528s 
8  R. Halcon  M3  + 0.528s 
9  M. Brostrom  M5  + 0.528s 
10  K. Britse  M4  + 0.570s 
K2 u Master (od 152 kvalificiranih -> 76%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  E. Littlejohns  M3  1:09.959s 
2  K. Szajbel  M4  + 0.173s 
3  J. Sánchez  M2  + 0.189s 
4  K. Britse  M4  + 0.222s 
5  R. Halcon  M3  + 0.327s 
6  K. Mihovic  M4  + 0.464s 
7  D. Rosa  M1  + 0.525s 
8  A. Daher  M3  + 0.657s 
9  P. Staessen  M4  + 0.670s 
10  P. Pinto1  M2  + 0.680s 
K1+K2 u Master (od 152 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  E. Littlejohns  M3  2:19.197s 
2  K. Szajbel  M4  + 0.351s 
3  P. Staessen  M4  + 0.479s 
4  K. Britse  M4  + 0.532s 
5  T. S Lake  M1  + 0.567s 
6  K. Mihovic  M4  + 0.579s 
7  R. Halcon  M3  + 0.595s 
8  R. Molyneaux  M5  + 0.885s 
9  P. Pinto1  M2  + 0.948s 
10  D. Rosa  M1  + 1.034s 

K1 u Pro (od 726 kvalificiranih -> 72.6%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  M. Rosso  P11  1:09.836s 
2  A. Piekarska  P1  + 0.004s 
3  E. Ribaks  P3  + 0.161s 
4  M. Bennett  P12  + 0.284s 
5  A. de Marneffe  P11  + 0.318s 
6  D. Ulrich  P6  + 0.343s 
7  S. Aspey  P9  + 0.346s 
8  W. Kirstein  P13  + 0.357s 
9  J. Charbinat  P3  + 0.365s 
10  J. Lafrite  P16  + 0.426s 
K2 u Pro (od 714 kvalificiranih -> 71.4%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  M. Rosso  P11  1:10.652s 
2  W. Haas  P25  + 0.013s 
3  L. Szymanski  P12  + 0.015s 
4  D. Jean  P16  + 0.410s 
5  J. Charbinat  P3  + 0.455s 
6  A. Piekarska  P1  + 0.504s 
7  F. Kvesić  P20  + 0.594s 
8  S. Aspey  P9  + 0.646s 
9  J. Lafrite  P16  + 0.652s 
10  M. Bennett  P12  + 0.769s 
K1+K2 u Pro (od 714 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  M. Rosso  P11  2:20.488s 
2  A. Piekarska  P1  + 0.508s 
3  W. Haas  P25  + 0.716s 
4  J. Charbinat  P3  + 0.820s 
5  D. Jean  P16  + 0.836s 
6  E. Ribaks  P3  + 0.982s 
7  S. Aspey  P9  + 0.992s 
8  M. Bennett  P12  + 1.053s 
9  J. Lafrite  P16  + 1.078s 
10  F. Kvesić  P20  + 1.124s 

K1 u Amateur (od 2415 kvalificiranih -> 68.41%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  I. Stojkovic  A84  1:11.484s 
2  A. Veiga  A63  + 0.203s 
3  R. Pranskevičius  A67  + 0.331s 
4  Z. Négyesi  A35  + 0.401s 
5  D. Bontempo  A36  + 0.405s 
6  D. Vorontsov  A2  + 0.432s 
7  M. Wieczorek  A81  + 0.467s 
8  M. Balboni  A27  + 0.509s 
9  R. Jędrzejewski  A66  + 0.521s 
10  P. Correia  A55  + 0.522s 
K2 u Amateur (od 2390 kvalificiranih -> 67.71%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  A. Berescu  A42  1:12.458s 
2  P. Olofsson  A10  + 0.050s 
3  A. Veiga  A63  + 0.230s 
4  F. Bakas  A88  + 0.235s 
5  M. Sendim  A88  + 0.351s 
6  I. Stojkovic  A84  + 0.421s 
7  R. Bogdan  A60  + 0.485s 
8  M. Moreno  A66  + 0.518s 
9  E. Gogu  A69  + 0.646s 
10  O. Goldmens  A74  + 0.655s 
K1+K2 u Amateur (od 2390 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  I. Stojkovic  A84  2:24.363s 
2  A. Veiga  A63  + 0.012s 
3  P. Olofsson  A10  + 0.329s 
4  A. Berescu  A42  + 0.407s 
5  R. Bogdan  A60  + 0.638s 
6  Z. Négyesi  A35  + 0.845s 
7  F. Bakas  A88  + 0.869s 
8  M. Sendim  A88  + 0.879s 
9  D. Bontempo  A36  + 0.946s 
10  E. Gogu  A69  + 0.970s 

K1 u Rookie (od 2534 kvalificiranih -> 43.25%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  R. Lebreton  R162  1:14.452s 
2  R. Svaiter  R51  + 0.230s 
3  B. Hiep  R103  + 0.536s 
4  K. Niester  R80  + 0.589s 
5  I. Georgiev  R97  + 0.625s 
6  J. Viana Júnior  R81  + 0.627s 
7  M. Stasiak  R136  + 0.628s 
8  F. Sainz  R69  + 0.640s 
9  K. Subrova  R16  + 0.707s 
10  P. Brosnan  R49  + 0.757s 
K2 u Rookie (od 2498 kvalificiranih -> 42.64%)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  K. Niester  R80  1:15.239s 
2  N. Soto  R91  + 0.599s 
3  M. Stasiak  R136  + 0.930s 
4  J. Viana Júnior  R81  + 1.271s 
5  N. Zoltán  R150  + 1.299s 
6  R. Lebreton  R162  + 1.507s 
7  K. Woźniak  R3  + 1.629s 
8  G. Maanickam  R11  + 1.782s 
9  T. Andini  R13  + 1.831s 
10  K. Subrova  R16  + 1.844s 
K1+K2 u Rookie (od 2498 kvalificiranih)
# Ime i prezime Nac Grupa Vremena
1  K. Niester  R80  2:30.280s 
2  R. Lebreton  R162  + 0.918s 
3  M. Stasiak  R136  + 0.969s 
4  N. Soto  R91  + 1.048s 
5  J. Viana Júnior  R81  + 1.309s 
6  N. Zoltán  R150  + 1.666s 
7  K. Subrova  R16  + 1.962s 
8  B. Hiep  R103  + 2.011s 
9  I. Petrovski  R53  + 2.253s 
10  J. Pinat  R136  + 2.356s