Pregled rezultata (Staza: Avus | Sezona: 67 | Utrka: 17 | Klasa: All)

Sezona:  Utrka:

Odaberite klase:

# Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime (Grupa) Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. 01. +1 +1 Michelini   Roland Postle6 (E) 1h4:02.728 64 1 58.183 292.57km/h 16.488s
02. 02. +2 +2 Contimental   Janne Väänänen (E) + 31.829 64 1 58.345 290.17km/h 19.604s
03. 03. Bez promjene ±0 Michelini   Ioannis Dimitroglou3 (E) + 57.302 64 2 58.232 288.27km/h 12.106s
04. 04. +12 +12 Contimental   Jens Frostrup (E) + 1:02.012 63 1 57.947 287.93km/h 13.129s
05. 05. -4 -4 Michelini   Toni Söyrinki (E) + 1:02.277 63 2 58.186 287.91km/h 15.573s
06. 06. +1 +1 Contimental   Theodosis Vogiatzis (E) + 1:02.648 63 1 58.081 287.88km/h 15.626s
07. 07. +3 +3 Contimental   José Abi Jaudi (E) + 1:19.003 63 1 58.595 286.68km/h 16.125s
08. 08. -2 -2 Michelini   Yug Desai (E) + 1:33.652 63 1 59.078 285.61km/h 24.743s
09. 09. +5 +5 Contimental   Gyuri Székely (E) + 1:35.107 63 1 58.757 285.51km/h 17.881s
10. 10. +2 +2 Bridgerock   Julien Prado (E) + 1:35.312 63 1 58.655 285.49km/h 15.071s
11. 11. -3 -3 Contimental   Alpo Kaakinen (E) + 2:06.515 62 1 1:00.401 283.25km/h 19.417s
12. 01. Bez promjene ±0 Yokomama   Max Watson (M3) + 2:25.319 64 1 1:00.572 281.91km/h 21.142s
13. 12. +7 +7 Badyear   Hauke Johannsen (E) + 2:31.561 62 2 59.138 281.47km/h 16.186s
14. 13. +11 +11 Contimental   Vaggelis Mpallas (E) + 2:32.684 62 1 59.520 281.39km/h 16.383s
15. 01. +1 +1 Dunnolop   Michail Ivanov (M4) + 2:39.133 64 1 59.778 280.94km/h 18.123s
16. 14. -3 -3 Contimental   Martin Bedoya (E) + 2:51.238 62 1 1:00.741 280.09km/h 21.408s
17. 15. +2 +2 Contimental   Geoff Atkin (E) + 2:53.201 62 2 1:00.347 279.96km/h 19.420s
18. 01. +1 +1 Yokomama   Melissa Martin (M1) + 2:56.015 64 2 1:00.405 279.76km/h 19.446s
19. 16. -3 -3 Dunnolop   Francesco Lupo (E) + 2:56.681 61 2 59.901 279.71km/h 15.767s
20. 02. +5 +5 Yokomama   Dmitry Nechitailo (M1) + 2:57.453 64 1 59.983 279.66km/h 21.052s
21. 02. +4 +4 Dunnolop   Christophe Dumont (M4) + 3:01.738 64 1 1:00.832 279.36km/h 17.621s
22. 03. +1 +1 Yokomama   Gergő Csernátoni (M4) + 3:03.676 64 1 1:00.315 279.23km/h 23.511s
23. 17. -2 -2 Michelini   Christos Bobolis4 (E) + 3:04.617 61 2 1:00.566 279.16km/h 12.163s
24. 18. -13 -13 Michelini   Rafal Celejewski (E) + 3:09.843 61 1 1:00.704 278.80km/h 19.955s
25. 01. Bez promjene ±0 Yokomama   Martin Britain (M2) + 3:11.950 64 2 1:00.843 278.65km/h 17.247s
26. 02. Bez promjene ±0 Dunnolop   Grzegorz Ogarek (M3) + 3:13.636 64 2 1:00.400 278.54km/h 16.826s
27. 01. +4 +4 Contimental   József Szente (M5) + 3:16.134 64 1 1:00.063 278.37km/h 27.375s
28. 02. +13 +13 Yokomama   Gellért Pászner (M5) + 3:16.319 64 1 1:00.409 278.35km/h 20.883s
29. 03. +4 +4 Contimental   Salvatore Andretti (M5) + 3:17.495 64 1 1:01.146 278.27km/h 24.267s
30. 03. +13 +13 Contimental   Salvatore Siracusa (M1) + 3:27.151 64 1 1:00.713 277.61km/h 22.387s
31. 04. +12 +12 Contimental   Nastia Mikulenak (M5) + 3:31.442 64 1 1:00.662 277.31km/h 25.471s
32. 02. +5 +5 Michelini   Jérôme Duluard (M2) + 3:32.704 64 1 1:01.095 277.23km/h 16.132s
33. 05. +12 +12 Dunnolop   Lorenzo Rodrigues (M5) + 3:37.249 64 1 1:00.751 276.92km/h 24.242s
34. 03. +1 +1 Contimental   Andrian Naidenov (M2) + 3:37.459 64 2 1:00.943 276.90km/h 19.871s
35. 04. +1 +1 Dunnolop   Gary Mullins (M4) + 3:37.778 64 2 1:01.022 276.88km/h 21.348s
36. 05. -2 -2 Michelini   Abdullah Kasapoglu (M4) + 3:39.065 63 1 1:00.897 276.79km/h 18.655s
37. 04. +9 +9 Yokomama   Victor Chernyshev (M1) + 3:44.916 64 1 1:01.546 276.40km/h 27.238s
38. 05. -2 -2 Dunnolop   Gonzalo Alvarez (M1) + 3:45.872 64 2 1:01.430 276.33km/h 18.941s
39. 01. +1 +1 Contimental   Gabriel Escada (P22) + 3:47.116 64 2 1:00.543 276.25km/h 22.485s
40. 19. +6 +6 Contimental   Róbert László1 (E) + 3:47.954 61 1 1:01.217 276.19km/h 13.824s
41. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Juan Manuel Collova (P16) + 3:49.742 64 2 1:00.655 276.07km/h 16.957s
42. 20. -11 -11 Hancock   Michael Keeney (E) + 3:52.705 61 2 1:01.452 275.87km/h 16.228s
43. 04. -1 -1 Dunnolop   Frederico Neves1 (M2) + 3:52.792 64 1 1:01.866 275.86km/h 20.061s
44. 01. +24 +24 Contimental   Artem Gnatovsky (P4) + 3:53.066 64 1 1:01.668 275.84km/h 22.959s
45. 02. -1 -1 Yokomama   Ljiljan Ozibal (P22) + 3:56.223 64 2 1:00.517 275.63km/h 17.438s
46. 01. +1 +1 Contimental   Konstantin Sobolev (P24) + 3:58.687 64 1 1:01.007 275.46km/h 16.239s
47. 06. -1 -1 Badyear   Frédéric Pierret (M1) + 4:01.065 63 1 1:02.114 275.30km/h 20.217s
48. 06. -3 -3 Dunnolop   Jesus Fernandez (M5) + 4:03.275 64 2 1:00.633 275.15km/h 19.420s
49. 07. -1 -1 Dunnolop   Lorenzo Di Buono (M1) + 4:09.973 63 2 1:01.598 274.70km/h 20.991s
50. 05. +3 +3 Dunnolop   David Jones-Winkley (M2) + 4:10.145 64 1 1:02.224 274.69km/h 21.645s
51. 08. +6 +6 Dunnolop   Jos Haarsma (M1) + 4:10.738 63 1 1:01.503 274.65km/h 17.462s
52. 07. -5 -5 Yokomama   Patryk Janczak (M5) + 4:13.814 64 1 1:02.335 274.45km/h 20.020s
53. 06. +4 +4 Dunnolop   Rui Morais (M2) + 4:15.661 63 2 1:00.489 274.32km/h 19.423s
54. 01. +2 +2 Dunnolop   Victor Ramirez (P14) + 4:18.048 64 2 1:00.889 274.16km/h 23.667s
55. 09. -1 -1 Michelini   Jean-marc Boissinot (M1) + 4:20.091 63 1 1:01.403 274.03km/h 17.483s
56. 01. +2 +2 Yokomama   Rafał Maciejczak (P15) + 4:20.851 64 2 1:01.367 273.98km/h 18.652s
57. 07. -5 -5 Michelini   Rémy Pointet (M2) + 4:24.265 63 1 1:01.070 273.75km/h 21.751s
58. 03. +6 +6 Contimental   Katerina Kakni (M3) + 4:25.803 63 2 1:01.002 273.65km/h 20.622s
59. 01. Bez promjene ±0 Yokomama   Guillaume Delamarre (P1) + 4:26.523 64 1 1:01.424 273.60km/h 22.627s
60. 02. +2 +2 Dunnolop   Sam Le Meur (P1) + 4:26.877 64 1 1:01.256 273.57km/h 21.945s
61. 01. +2 +2 Yokomama   Rafael Zambrano (P6) + 4:28.220 64 2 1:01.490 273.48km/h 17.634s
62. 01. +1 +1 Dunnolop   Dan Moldovan (P18) + 4:28.657 64 1 1:02.178 273.46km/h 26.603s
63. 08. +3 +3 Yokomama   Rem Jürgenson (M5) + 4:29.546 63 2 1:02.068 273.40km/h 20.719s
64. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Alessandro Facchetti (P3) + 4:29.551 64 1 1:01.523 273.40km/h 19.582s
65. 02. +2 +2 Contimental   Rokas Pranskevičius (P14) + 4:30.689 64 1 1:01.918 273.32km/h 21.680s
66. 01. Bez promjene ±0 Dunnolop   Roberto Schumacher (P5) + 4:33.135 64 1 1:01.723 273.16km/h 22.181s
67. 03. -1 -1 Yokomama   Dominik Stolybka (P14) + 4:33.273 64 2 1:01.379 273.15km/h 23.637s
68. 09. -1 -1 Dunnolop   Peter Thompson (M5) + 4:33.697 63 3 1:01.637 273.12km/h 20.276s
69. 10. -9 -9 Michelini   Stefan Olofsson (M1) + 4:34.218 63 2 1:02.038 273.09km/h 16.903s
70. 11. +1 +1 Dunnolop   Ilya Vedenikov (M1) + 4:39.756 63 1 1:02.314 272.72km/h 19.403s
71. 01. +4 +4 Yokomama   David Antonio Bovolon (P10) + 4:41.728 64 1 1:02.356 272.59km/h 19.833s
72. 02. +1 +1 Contimental   Tom Wild (P10) + 4:43.091 64 1 1:02.201 272.50km/h 24.928s
73. 06. +2 +2 Michelini   Kamal Naoui (M4) + 4:43.336 62 2 1:02.113 272.48km/h 17.723s
74. 01. +2 +2 Yokomama   Attila Tundik (P11) + 4:43.916 64 2 1:01.444 272.44km/h 20.568s
75. 01. +2 +2 Yokomama   Diego Garcia (P8) + 4:45.236 64 2 1:02.216 272.36km/h 20.178s
76. 21. +5 +5 Michelini   Mateusz Oleś (E) + 4:45.525 60 2 1:02.117 272.34km/h 18.467s
77. 02. +3 +3 Yokomama   Giacomo Caridi (P24) + 4:45.725 64 1 1:02.602 272.32km/h 30.458s
78. 04. -3 -3 Yokomama   Stergos Christodoulou (P14) + 4:48.142 64 2 1:02.046 272.17km/h 18.230s
79. 07. +10 +10 Yokomama   Elmo Vogel (M4) + 4:51.292 62 1 1:02.548 271.96km/h 22.767s
80. 12. +6 +6 Contimental   Jani Syrjäläinen (M1) + 4:52.575 63 1 1:01.515 271.87km/h 23.107s
81. 13. -3 -3 Michelini   Nevzat Kasapoglu (M1) + 4:54.971 63 1 1:03.068 271.72km/h 17.248s
82. 01. +1 +1 Yokomama   Georgi Georgiev (P25) + 4:56.346 64 1 1:02.783 271.63km/h 17.804s
83. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Jose Alvarez (A88) + 4:56.346 64 2 1:01.180 271.63km/h 22.458s
84. 10. +8 +8 Yokomama   Giovanni Orecchioni (M5) + 4:56.485 63 1 1:02.866 271.62km/h 20.591s
85. 14. -10 -10 Contimental   Vladimir Islentiev2 (M1) + 4:56.816 63 2 1:02.510 271.60km/h 19.499s
86. 01. +5 +5 Yokomama   Jay De Snoo (P7) + 4:56.868 64 1 1:01.973 271.59km/h 23.654s
87. 02. +2 +2 Yokomama   Enrique Ramos (P5) + 4:57.225 64 1 1:02.442 271.57km/h 20.982s
88. 08. +5 +5 Yokomama   Andrea Squizzato (M4) + 4:57.776 62 1 1:03.183 271.53km/h 16.293s
89. 08. +13 +13 Contimental   Jánosné Tóth (M2) + 4:58.279 63 2 1:01.371 271.50km/h 21.818s
90. 03. +6 +6 Yokomama   Bartek Bury (P5) + 4:59.030 64 2 1:02.270 271.45km/h 22.846s
91. 02. -1 -1 Dunnolop   Martin Partsch (P6) + 5:00.422 64 2 1:02.451 271.36km/h 21.620s
92. 22. +10 +10 Contimental   Hans Bondesson (E) + 5:02.680 59 2 1:02.613 271.21km/h 20.087s
93. 04. +9 +9 Dunnolop   Vladimir Jelicic (M3) + 5:04.764 62 1 1:02.031 271.07km/h 26.227s
94. 05. +3 +3 Yokomama   Edwin Silva (M3) + 5:05.478 62 1 1:03.209 271.03km/h 21.692s
95. 01. +4 +4 Dunnolop   Rodrigo Antunes (P21) + 5:05.881 64 1 1:03.343 271.00km/h 26.158s
96. 02. +4 +4 Contimental   Federico Mecacci (P16) + 5:05.909 63 2 1:01.991 271.00km/h 20.628s
97. 02. -1 -1 Yokomama   Oliver Radna (P15) + 5:06.680 64 1 1:02.654 270.95km/h 19.924s
98. 02. -1 -1 Dunnolop   Branislav Hrnjak (P7) + 5:06.995 64 2 1:02.246 270.93km/h 19.969s
99. 01. +4 +4 Yokomama   Lubomir Micuda (P20) + 5:08.369 64 2 1:02.797 270.84km/h 19.736s
100. 05. Bez promjene ±0 Yokomama   Steffen Holm (P14) + 5:08.595 64 2 1:01.893 270.82km/h 21.094s
101. 09. +6 +6 Dunnolop   Richard Farrelly (M2) + 5:09.039 63 2 1:01.522 270.80km/h 20.198s
102. 01. Bez promjene ±0 Yokomama   Kostas Kotsis (P19) + 5:10.828 64 2 1:02.039 270.68km/h 17.827s
103. 03. +5 +5 Contimental   Michaell Martinez (P15) + 5:12.388 64 1 1:02.581 270.58km/h 25.633s
104. 06. +14 +14 Dunnolop   Alejandro Badino (M3) + 5:13.025 62 1 1:02.379 270.54km/h 25.233s
105. 09. +5 +5 Yokomama   Lychezar Stoyanov (M4) + 5:13.643 62 1 1:02.261 270.50km/h 17.457s
106. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Jose Luis Monty (A13) + 5:14.839 64 1 1:02.460 270.42km/h 27.124s
107. 02. +1 +1 Yokomama   Dennis Difrancesco (P18) + 5:15.757 64 1 1:02.584 270.36km/h 18.821s
108. 02. -1 -1 Contimental   Daniel Caillaux (P25) + 5:16.213 64 2 1:02.596 270.33km/h 18.214s
109. 07. -4 -4 Yokomama   Evaldas Ruseckas (M3) + 5:17.505 62 1 1:02.788 270.24km/h 17.910s
110. 04. +1 +1 Dunnolop   Santiago Larrama (P5) + 5:17.682 64 2 1:02.316 270.23km/h 22.268s
111. 03. +2 +2 Avonn   Dario Kajt (P18) + 5:17.882 64 1 1:02.817 270.22km/h 26.279s
112. 10. -3 -3 Michelini   Vincenzo Ditommaso (M4) + 5:17.933 62 2 1:02.184 270.22km/h 16.951s
113. 01. +1 +1 Yokomama   Claudio Laguna (P13) + 5:18.641 64 2 1:02.045 270.17km/h 22.093s
114. 01. +1 +1 Yokomama   Vincent Gaubert (P17) + 5:19.947 64 1 1:03.348 270.09km/h 22.942s
115. 11. +12 +12 Contimental   Kallia Nanou (M5) + 5:20.511 62 1 1:02.083 270.05km/h 27.811s
116. 02. +1 +1 Yokomama   Apostolis Dagdilellis (P13) + 5:21.455 64 2 1:02.847 269.99km/h 22.236s
117. 03. +12 +12 Yokomama   Steve Alexander (P1) + 5:21.838 64 2 1:02.697 269.96km/h 23.284s
118. 10. +12 +12 Contimental   Twig Fahaji (M2) + 5:23.249 62 1 1:02.294 269.87km/h 20.230s
119. 03. +12 +12 Contimental   Pontus Brandt (P24) + 5:24.040 63 2 1:02.018 269.82km/h 22.744s
120. 15. +6 +6 Dunnolop   Krzysztof Wnuk (M1) + 5:25.418 62 1 1:02.169 269.73km/h 21.868s
121. 11. -5 -5 Dunnolop   Toto Soave (M2) + 5:28.265 62 2 1:01.191 269.55km/h 22.487s
122. 12. +1 +1 Dunnolop   Ivan Kudreshov (M5) + 5:28.644 62 2 1:02.067 269.52km/h 17.324s
123. 03. +8 +8 Contimental   Alexandre Reis (P13) + 5:29.468 64 1 1:02.962 269.47km/h 28.422s
124. 16. -7 -7 Dunnolop   Olver Hernández (M1) + 5:30.229 62 3 1:02.735 269.42km/h 15.512s
125. 02. +1 +1 Pipirelli   Pieterjan Staessen (A13) + 5:30.285 64 1 1:02.526 269.42km/h 28.255s
126. 03. +2 +2 Yokomama   Nick Tsagarakis (P6) + 5:30.696 63 1 1:03.616 269.39km/h 23.091s
127. 03. +1 +1 Yokomama   Yavuz Oz (P7) + 5:31.191 64 1 1:02.560 269.36km/h 30.821s
128. 04. +4 +4 Yokomama   Ivan Quattrociocchi (P7) + 5:31.547 64 1 1:02.446 269.34km/h 25.317s
129. 11. +17 +17 Contimental   Sergey Shinkevich (M4) + 5:31.848 62 1 1:02.560 269.32km/h 26.071s
130. 02. +12 +12 Contimental   József Szabó (P3) + 5:33.326 63 1 1:02.285 269.22km/h 26.982s
131. 05. -3 -3 Dunnolop   Sergei Mitrahovich (P5) + 5:33.342 64 2 1:02.550 269.22km/h 19.582s
132. 08. -4 -4 Yokomama   Joaquín Quintana (M3) + 5:33.850 61 2 1:02.338 269.19km/h 19.893s
133. 04. +6 +6 Yokomama   Juhani Tengen (P18) + 5:35.558 63 1 1:02.867 269.08km/h 26.636s
134. 12. +2 +2 Yokomama   Andrew Watson (M2) + 5:35.750 62 2 1:02.740 269.06km/h 20.524s
135. 01. +8 +8 Yokomama   João Scarcela (P12) + 5:35.870 64 1 1:02.850 269.06km/h 20.301s
136. 01. +2 +2 Yokomama   Philip Burgess (P2) + 5:36.012 64 1 1:03.301 269.05km/h 19.563s
137. 02. -1 -1 Yokomama   Peter Both (P4) + 5:36.060 63 1 1:02.444 269.04km/h 22.890s
138. 12. -1 -1 Contimental   Luigi Castiglione (M4) + 5:36.762 62 2 1:02.945 269.00km/h 26.220s
139. 13. -1 -1 Dunnolop   Gergely Magyar (M4) + 5:37.008 62 1 1:03.011 268.98km/h 25.667s
140. 02. +8 +8 Dunnolop   Max Lewis (P21) + 5:37.316 64 2 1:02.973 268.96km/h 21.070s
141. 13. -3 -3 Contimental   Ayman Daher (M5) + 5:37.325 62 1 1:03.337 268.96km/h 22.706s
142. 17. +8 +8 Yokomama   Jesús Pérez (M1) + 5:37.655 62 1 1:03.125 268.94km/h 26.682s
143. 02. +6 +6 Yokomama   Ilya Domrachev (P12) + 5:38.718 64 2 1:02.570 268.87km/h 18.446s
144. 23. +6 +6 Pipirelli   Marcin Kosiór (E) + 5:39.185 59 2 1:03.005 268.84km/h 19.247s
145. 02. +9 +9 Contimental   Feri Ács (P11) + 5:39.484 64 1 1:02.749 268.82km/h 24.422s
146. 24. -4 -4 Michelini   Mikko Suhonen (E) + 5:40.035 59 1 1:02.233 268.79km/h 21.779s
147. 05. +4 +4 Contimental   Richard Owens (P18) + 5:40.343 63 2 1:03.153 268.77km/h 22.282s
148. 14. -13 -13 Michelini   Joss Giraud (M4) + 5:40.842 61 3 1:02.485 268.74km/h 16.652s
149. 13. +12 +12 Yokomama   Michal Matloň (M2) + 5:43.888 62 1 1:03.314 268.54km/h 25.774s
150. 03. +7 +7 Yokomama   Jordi Pifarre (P10) + 5:45.322 63 1 1:03.016 268.45km/h 21.452s
151. 01. +1 +1 Pipirelli   Martin Weiß (A1) + 5:45.639 64 1 1:02.793 268.43km/h 26.437s
152. 04. +3 +3 Dunnolop   Allan Sheahen (P10) + 5:45.867 63 1 1:02.650 268.41km/h 20.925s
153. 03. +2 +2 Yokomama   Olivier Langlet (P16) + 5:47.737 63 1 1:02.413 268.29km/h 31.381s
154. 04. +2 +2 Yokomama   Fanda Medovy (P15) + 5:48.530 63 2 1:02.969 268.24km/h 19.430s
155. 05. +6 +6 Yokomama   André Asfas (P15) + 5:48.985 63 1 1:03.496 268.21km/h 29.152s
156. 04. +6 +6 Dunnolop   Calin Berescu (P16) + 5:49.408 63 1 1:02.174 268.19km/h 30.653s
157. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Zeljko Sperlic (A3) + 5:49.567 64 1 1:03.041 268.18km/h 30.115s
158. 03. Bez promjene ±0 Yokomama   Arturo Chavez (P22) + 5:49.658 62 1 1:03.210 268.17km/h 17.997s
159. 14. -2 -2 Dunnolop   Maxim Stroganoff (M2) + 5:49.698 62 1 1:03.683 268.17km/h 21.536s
160. 02. +4 +4 Yokomama   Klavdios Nikolaou (P20) + 5:50.351 64 1 1:02.695 268.13km/h 25.035s
161. 04. +5 +5 Dunnolop   Sándor Bőr (P24) + 5:50.849 63 1 1:03.469 268.10km/h 22.766s
162. 01. +1 +1 Michelini   Jesús Torres (P23) + 5:51.797 64 1 1:03.874 268.04km/h 29.561s
163. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Tim Slow (A65) + 5:52.005 64 2 1:02.602 268.02km/h 21.201s
164. 03. -2 -2 Dunnolop   Jerzy Urbański (P12) + 5:52.667 64 2 1:02.996 267.98km/h 19.940s
165. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Sergei Gordov (A7) + 5:52.777 64 2 1:02.037 267.97km/h 22.828s
166. 01. +1 +1 Pipirelli   Enzo Zanolli (A21) + 5:52.778 64 1 1:03.873 267.97km/h 28.596s
167. 04. +2 +2 Yokomama   Andrej Rilke (P22) + 5:53.410 62 1 1:02.785 267.93km/h 29.748s
168. 06. +3 +3 Yokomama   Felipe Monteiro (P14) + 5:53.720 63 1 1:02.979 267.91km/h 27.698s
169. 01. +2 +2 Pipirelli   Joan Centellas (A11) + 5:54.319 64 2 1:02.776 267.87km/h 19.926s
170. 04. +1 +1 Dunnolop   Alain Libaros (P12) + 5:55.380 64 2 1:02.954 267.81km/h 22.338s
171. 09. +18 +18 Contimental   Eduard Gindullin (M3) + 5:55.798 61 1 1:03.234 267.78km/h 19.599s
172. 02. +6 +6 Michelini   Juan Carlos Sánchez (P2) + 5:55.924 64 1 1:02.983 267.77km/h 29.358s
173. 03. +5 +5 Yokomama   Marvin Mackenberg (P3) + 5:56.240 63 1 1:02.821 267.75km/h 29.171s
174. 03. -1 -1 Yokomama   Gareth Love (P4) + 5:56.340 63 1 1:03.980 267.75km/h 25.830s
175. 02. +1 +1 Contimental   Dávid Roško (P17) + 5:56.461 64 2 1:03.284 267.74km/h 20.956s
176. 04. +1 +1 Yokomama   Mikael Nordmark (P3) + 5:56.814 63 1 1:03.331 267.71km/h 25.296s
177. 04. +9 +9 Dunnolop   Alberto Villa (P13) + 5:57.380 64 1 1:03.338 267.68km/h 27.194s
178. 06. +1 +1 Contimental   Davide Tremolati (P15) + 5:58.613 63 2 1:01.749 267.60km/h 21.140s
179. 05. -3 -3 Dunnolop   Andy Guy (P10) + 5:58.877 63 2 1:02.741 267.58km/h 16.839s
180. 10. +4 +4 Yokomama   Dariusz Płatek (M3) + 5:59.236 61 1 1:03.887 267.56km/h 21.038s
181. 03. +1 +1 Dunnolop   Rares Bogdan (P25) + 5:59.375 64 2 1:02.535 267.55km/h 22.619s
182. 03. -2 -2 Avonn   Mateusz Bogusz (P2) + 5:59.814 64 1 1:03.420 267.52km/h 30.697s
183. 06. +3 +3 Yokomama   Emo Hristov (P10) + 6:01.026 63 1 1:03.128 267.45km/h 25.616s
184. 01. +1 +1 Pipirelli   Zdeněk Petr (A82) + 6:01.543 64 1 1:03.633 267.41km/h 26.881s
185. 05. +3 +3 Yokomama   André Milan (P22) + 6:01.666 62 1 1:02.872 267.41km/h 22.931s
186. 05. +3 +3 Yokomama   Dusan Sevarlic (P16) + 6:01.955 62 1 1:04.061 267.39km/h 24.546s
187. 07. +10 +10 Contimental   Tom Seib (P15) + 6:01.997 63 1 1:02.966 267.38km/h 26.614s
188. 06. -5 -5 Yokomama   József Gyuricza (P18) + 6:02.083 63 2 1:03.637 267.38km/h 17.712s
189. 05. -1 -1 Yokomama   Biagio Cairone (P24) + 6:02.450 62 2 1:03.109 267.36km/h 19.071s
190. 07. Bez promjene ±0 Yokomama   Przemysław Dziubała (P14) + 6:03.473 63 2 1:03.288 267.29km/h 19.519s
191. 05. +5 +5 Yokomama   Robert Enright (P13) + 6:03.621 64 1 1:03.118 267.28km/h 21.556s
192. 18. -7 -7 Dunnolop   Máximo Dolz (M1) + 6:03.672 62 2 1:02.662 267.28km/h 16.154s
193. 06. +1 +1 Dunnolop   Justin Bauer (P5) + 6:04.481 63 3 1:01.951 267.23km/h 17.578s
194. 11. +17 +17 Yokomama   Marcos Rodrigues (M3) + 6:05.025 61 2 1:02.749 267.19km/h 21.580s
195. 03. -2 -2 Yokomama   Jeffrey Decoopman (P20) + 6:05.940 64 2 1:02.962 267.13km/h 17.831s
196. 04. Bez promjene ±0 Dunnolop   Facundo Zacagnino (P6) + 6:06.318 63 1 1:03.055 267.11km/h 21.995s
197. 07. +5 +5 Yokomama   Kaur Sirel (P5) + 6:06.725 63 2 1:02.680 267.08km/h 17.990s
198. 06. +1 +1 Yokomama   Adam Domaszewski (P16) + 6:06.734 62 2 1:03.140 267.08km/h 23.311s
199. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Artur Wonsik (A39) + 6:07.377 64 2 1:02.788 267.04km/h 20.427s
200. 05. +8 +8 Yokomama   Leandro Kohn (P12) + 6:07.968 64 1 1:02.480 267.01km/h 26.581s
201. 03. Bez promjene ±0 Yokomama   Massimiliano Galli (P21) + 6:08.176 64 2 1:02.997 266.99km/h 20.990s
202. 02. +4 +4 Yokomama   Lee Ifans (P23) + 6:08.617 64 2 1:03.868 266.96km/h 18.810s
203. 04. +1 +1 Yokomama   Luciano Kirst (P2) + 6:08.967 64 1 1:03.114 266.94km/h 29.554s
204. 15. -4 -4 Michelini   Artur Terezan (M2) + 6:09.881 62 2 1:03.834 266.88km/h 17.217s
205. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Dario De Palma (A33) + 6:10.335 64 1 1:03.169 266.86km/h 29.352s
206. 14. -13 -13 Michelini   Thomas Bertolino (M5) + 6:10.366 62 1 1:01.984 266.85km/h 17.528s
207. 06. +1 +1 Dunnolop   Vitaliy Repetsky (P12) + 6:10.447 64 2 1:03.541 266.85km/h 19.942s
208. 02. +1 +1 Dunnolop   Arkadiusz Nicewicz (P19) + 6:10.544 64 1 1:03.923 266.84km/h 24.376s
209. 05. +4 +4 Contimental   Giuseppe Lazazzera (P3) + 6:10.613 63 2 1:03.285 266.84km/h 17.570s
210. 15. +7 +7 Yokomama   Luis Ferreira (M5) + 6:10.962 62 1 1:03.948 266.82km/h 16.569s
211. 05. -3 -3 Dunnolop   Nikolay Borzenkov (P7) + 6:11.323 63 1 1:02.898 266.79km/h 22.267s
212. 04. Bez promjene ±0 Yokomama   Alexandros Makos (P21) + 6:11.644 63 2 1:02.921 266.77km/h 26.899s
213. 15. +15 +15 Contimental   Andrea Carnevali (M4) + 6:12.186 61 1 1:03.558 266.74km/h 22.448s
214. 25. -4 -4 Contimental   Łukasz Dudek1 (E) + 6:13.297 58 1 1:03.306 266.67km/h 16.683s
215. 26. +2 +2 Badyear   Kevin Abdalla (E) + 6:14.776 58 1 1:03.843 266.57km/h 20.375s
216. 08. -2 -2 Yokomama   Jean-françois Canal (P5) + 6:15.360 63 1 1:02.449 266.54km/h 23.233s
217. 08. +5 +5 Dunnolop   Tony Oliver (P14) + 6:16.503 63 1 1:03.642 266.47km/h 17.169s
218. 06. -4 -4 Dunnolop   Stefan Stillhart (P3) + 6:16.678 63 2 1:03.527 266.45km/h 17.338s
219. 06. +5 +5 Yokomama   Pablo Ramirez (P22) + 6:17.104 62 1 1:04.224 266.43km/h 21.362s
220. 04. +7 +7 Yokomama   Max Scorinoff (P1) + 6:17.859 63 1 1:03.956 266.38km/h 23.180s
221. 01. +2 +2 Pipirelli   Richard Carter (A48) + 6:18.044 64 2 1:03.403 266.37km/h 22.764s
222. 08. +8 +8 Yokomama   Alexandre Leray (P15) + 6:19.176 63 1 1:03.736 266.30km/h 24.799s
223. 09. -3 -3 Yokomama   Roman Sokolov (P14) + 6:19.589 63 2 1:03.248 266.27km/h 21.541s
224. 01. +7 +7 Pipirelli   Roman Izutov (A10) + 6:19.865 64 1 1:03.687 266.25km/h 27.303s
225. 07. -4 -4 Avonn   Srđan Krčmaričić (P12) + 6:19.877 64 2 1:03.397 266.25km/h 24.128s
226. 08. +15 +15 Contimental   Ivan Lukovkin (P12) + 6:20.590 64 1 1:03.517 266.21km/h 22.146s
227. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Rolo Diaz (A59) + 6:21.583 64 2 1:02.838 266.15km/h 22.223s
228. 01. +4 +4 Yokomama   Dean Francis (P9) + 6:21.953 64 1 1:04.269 266.12km/h 21.724s
229. 05. -3 -3 Yokomama   Amirolo Rodriguez (P21) + 6:22.928 63 2 1:03.241 266.06km/h 20.862s
230. 01. +1 +1 Pipirelli   Marco Memoria (A87) + 6:23.239 64 1 1:03.801 266.04km/h 31.532s
231. 16. -2 -2 Dunnolop   Robin Goodey (M5) + 6:24.022 61 1 1:04.021 265.99km/h 19.777s
232. 16. -7 -7 Dunnolop   Piotr Noworyta (M2) + 6:24.040 61 1 1:04.241 265.99km/h 22.113s
233. 06. +4 +4 Yokomama   Lovász Tibor (P7) + 6:24.395 63 1 1:03.891 265.97km/h 23.395s
234. 07. -4 -4 Dunnolop   Leixandre Mera (P16) + 6:24.478 62 2 1:03.666 265.96km/h 20.484s
235. 09. +5 +5 Contimental   Flavio Machado (P5) + 6:24.795 63 2 1:02.989 265.94km/h 23.367s
236. 02. +2 +2 Pipirelli   Markus Thurnwald (A1) + 6:25.105 64 1 1:03.901 265.92km/h 30.284s
237. 10. Bez promjene ±0 Yokomama   Ezequiel Palletti (P14) + 6:25.414 62 2 1:03.831 265.90km/h 21.582s
238. 03. -2 -2 Yokomama   Saulius Jackevicius (P23) + 6:25.806 64 2 1:04.044 265.88km/h 18.263s
239. 09. +12 +12 Yokomama   Riaan Van Der Merwe (P12) + 6:25.931 64 1 1:03.812 265.87km/h 18.075s
240. 02. +6 +6 Yokomama   Wingliston Oliveira (P9) + 6:27.045 64 2 1:03.262 265.80km/h 18.207s
241. 08. +4 +4 Dunnolop   Heikki Hirvisalo (P16) + 6:27.538 62 2 1:03.146 265.77km/h 21.986s
242. 09. -7 -7 Yokomama   Martynas Bražėnas (P15) + 6:27.586 62 4 1:02.160 265.77km/h 21.915s
243. 05. -3 -3 Yokomama   Marcin Skrzypiec (P1) + 6:27.658 63 1 1:04.084 265.76km/h 23.902s
244. 04. -1 -1 Dunnolop   Robertas Petniūnas (P4) + 6:28.113 62 1 1:04.339 265.73km/h 25.983s
245. 06. +3 +3 Avonn   Manfred Madson (P21) + 6:28.249 63 2 1:03.721 265.73km/h 23.644s
246. 05. +1 +1 Yokomama   Giuseppe Carlomagno (P6) + 6:28.266 63 2 1:03.492 265.72km/h 20.303s
247. 06. +1 +1 Contimental   Phil Symonds (P1) + 6:28.664 63 1 1:04.273 265.70km/h 19.718s
248. 01. +1 +1 Pipirelli   Bruno Scarlata (A29) + 6:28.777 64 2 1:03.053 265.69km/h 23.778s
249. 06. +14 +14 Dunnolop   Alex Mehser (P13) + 6:29.243 63 1 1:03.375 265.66km/h 23.424s
250. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Stefano Mele (A58) + 6:29.443 64 2 1:03.418 265.65km/h 22.957s
251. 01. +2 +2 Pipirelli   Alvis Ločmelis (A86) + 6:29.746 64 2 1:03.444 265.63km/h 23.073s
252. 06. +1 +1 Contimental   Darko Brčić (P6) + 6:29.903 63 2 1:03.527 265.62km/h 24.967s
253. 02. +2 +2 Pipirelli   Pablo Bagnalasta (A29) + 6:30.186 64 1 1:03.283 265.60km/h 25.625s
254. 19. +3 +3 Contimental   András Bozóti (M1) + 6:31.084 61 1 1:04.534 265.55km/h 21.830s
255. 04. +4 +4 Dunnolop   Sebastian Jóźwiak (P23) + 6:31.121 64 1 1:03.632 265.55km/h 19.247s
256. 05. +4 +4 Contimental   William Durant (P2) + 6:31.214 64 2 1:03.374 265.54km/h 17.998s
257. 09. +10 +10 Contimental   Remus Dan (P16) + 6:31.561 62 2 1:03.624 265.52km/h 20.586s
258. 07. Bez promjene ±0 Yokomama   Oliver Martinez (P3) + 6:32.942 63 3 1:02.445 265.43km/h 21.578s
259. 07. -6 -6 Yokomama   Daniele Bontempo (P10) + 6:34.190 63 3 1:02.516 265.35km/h 18.629s
260. 20. -1 -1 Yokomama   Andrea Borghi (M1) + 6:34.744 61 2 1:03.984 265.32km/h 21.233s
261. 07. -2 -2 Yokomama   Alex Slawson (P7) + 6:35.087 63 1 1:04.287 265.30km/h 23.341s
262. 03. +6 +6 Yokomama   Philippe Laude (P17) + 6:35.262 63 1 1:04.378 265.29km/h 22.273s
263. 01. +1 +1 Pipirelli   Fábio Rossi (A2) + 6:35.271 64 2 1:03.617 265.29km/h 25.159s
264. 07. +24 +24 Dunnolop   Gavin Adam (P22) + 6:35.364 62 1 1:03.689 265.28km/h 28.797s
265. 08. +8 +8 Yokomama   Keven Lofty (P7) + 6:35.454 63 1 1:03.705 265.27km/h 23.810s
266. 10. -2 -2 Yokomama   Henrique Cizeron (P5) + 6:35.983 63 2 1:03.330 265.24km/h 20.250s
267. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Cesare Giorgetti (A81) + 6:36.025 64 2 1:03.736 265.24km/h 21.049s
268. 17. Bez promjene ±0 Dunnolop   Hováth Kázmér (M2) + 6:36.481 61 2 1:03.566 265.21km/h 19.713s
269. 08. -4 -4 Yokomama   Cristina Demeo (P10) + 6:38.151 63 2 1:03.100 265.11km/h 19.622s
270. 03. +15 +15 Dunnolop   Marcelo Ascencio (P9) + 6:38.170 64 1 1:03.568 265.10km/h 25.638s
271. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Maxim Bubon (R16) + 6:38.205 64 1 1:03.032 265.10km/h 35.032s
272. 09. +9 +9 Yokomama   João Jorge (P10) + 6:38.849 63 2 1:03.781 265.06km/h 22.658s
273. 01. +1 +1 Pipirelli   Andrey Hardin (A76) + 6:38.919 64 2 1:04.282 265.06km/h 21.600s
274. 01. +4 +4 Pipirelli   Roa Poule (A63) + 6:39.010 64 1 1:04.070 265.05km/h 29.164s
275. 08. -3 -3 Yokomama   Martti Kaasik (P22) Pukla guma 62 1 1:03.512 265.04km/h 16.151s
276. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Ruben Esis Carrasquel (R70) + 6:39.346 64 2 1:03.300 265.03km/h 24.548s
277. 17. +4 +4 Badyear   Wouter Teuwen (M5) + 6:39.888 61 1 1:04.296 265.00km/h 17.405s
278. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Javier Solanas (A6) + 6:40.374 64 2 1:04.175 264.97km/h 23.331s
279. 01. +1 +1 Pipirelli   Atis Praudins (A57) + 6:40.722 64 1 1:04.601 264.94km/h 25.258s
280. 04. +3 +3 Yokomama   John Ibbotson (P25) + 6:41.295 63 1 1:04.175 264.91km/h 24.320s
281. 16. -6 -6 Michelini   Claudio Szynkier (M4) + 6:41.686 60 1 1:04.424 264.88km/h 19.624s
282. 02. +2 +2 Pipirelli   Marcin Milczarek (A21) + 6:41.775 64 2 1:03.825 264.88km/h 23.537s
283. 04. +7 +7 Dunnolop   Marco Colucci (P17) + 6:43.593 63 2 1:03.702 264.77km/h 18.397s
284. 03. +4 +4 Dunnolop   Sam Mitchell (P11) + 6:44.010 63 2 1:03.985 264.74km/h 22.221s
285. 12. +10 +10 Yokomama   Matt Kasar (M3) + 6:44.248 60 2 1:03.822 264.72km/h 19.206s
286. 06. +25 +25 Dunnolop   Pedro Nazaré (P2) + 6:44.488 63 1 1:04.111 264.71km/h 25.470s
287. 02. -1 -1 Pipirelli   Roman Malinovskiy (A11) + 6:44.672 64 2 1:03.610 264.70km/h 21.922s
288. 10. -2 -2 Yokomama   Ariel Fuentes (P10) + 6:44.844 63 2 1:04.170 264.69km/h 20.339s
289. 07. +11 +11 Yokomama   Turcuta Marian (P6) + 6:45.524 62 1 1:04.123 264.65km/h 20.016s
290. 01. +1 +1 Pipirelli   Jaanus Liit (A40) + 6:45.826 64 1 1:03.972 264.63km/h 25.830s
291. 04. +6 +6 Dunnolop   Luca Sora (P20) + 6:45.887 63 2 1:04.041 264.62km/h 21.944s
292. 05. +4 +4 Dunnolop   Angel Panniello (P25) + 6:46.947 63 2 1:02.797 264.56km/h 22.615s
293. 13. -8 -8 Yokomama   Paweł Zaburski (M3) + 6:47.404 60 1 1:04.399 264.53km/h 21.965s
294. 14. -7 -7 Dunnolop   Carlos Esparza (M3) + 6:47.833 60 1 1:04.131 264.50km/h 21.802s
295. 02. +3 +3 Yokomama   Giuseppe Santamaria (P8) + 6:48.160 63 1 1:04.459 264.48km/h 24.627s
296. 08. -2 -2 Contimental   Stasio Pipilizok (P3) + 6:48.311 62 2 1:03.666 264.47km/h 21.139s
297. 01. +1 +1 Pipirelli   Patrick Libaros (A19) + 6:48.899 64 2 1:03.191 264.44km/h 21.028s
298. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Pablo Villalba (A84) + 6:49.498 64 1 1:04.243 264.40km/h 28.863s
299. 01. +2 +2 Pipirelli   Patrick Urlings (A38) + 6:50.415 64 1 1:04.384 264.34km/h 25.234s
300. 01. +3 +3 Pipirelli   Janne Andersson (A18) + 6:50.611 64 2 1:03.329 264.33km/h 21.417s
301. 08. +5 +5 Badyear   Nuno Santos (P6) + 6:50.652 62 1 1:04.102 264.33km/h 22.178s
302. 01. +1 +1 Pipirelli   David Brennan (A14) + 6:50.916 64 2 1:03.634 264.31km/h 26.032s
303. 01. +1 +1 Pipirelli   Vikram Manvelikar (A46) + 6:51.062 64 1 1:04.309 264.30km/h 29.895s
304. 18. +11 +11 Dunnolop   Stefan Gommans (M2) + 6:52.132 61 2 1:04.249 264.23km/h 19.950s
305. 04. +10 +10 Yokomama   Felipe Seolin (P9) + 6:52.537 64 1 1:04.081 264.21km/h 30.540s
306. 18. +10 +10 Dunnolop   Attila Gollovitzer (M5) + 6:52.551 61 1 1:04.033 264.21km/h 20.540s
307. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Sean Hillier (A12) + 6:52.643 64 2 1:03.485 264.20km/h 22.836s
308. 11. +8 +8 Yokomama   Keith Clark (P10) + 6:53.340 62 3 1:02.677 264.16km/h 19.680s
309. 02. +6 +6 Pipirelli   Michal Kucej (A65) + 6:53.636 64 1 1:04.169 264.14km/h 23.971s
310. 10. +4 +4 Yokomama   Chris Brodie (P16) + 6:53.680 61 2 1:03.504 264.14km/h 19.742s
311. 09. +11 +11 Yokomama   Calum MacKinnon (P6) + 6:53.769 62 1 1:04.265 264.13km/h 18.482s
312. 03. +2 +2 Yokomama   Krešo Brzović (P19) + 6:53.966 63 1 1:04.736 264.12km/h 21.895s
313. 12. Bez promjene ±0 Yokomama   Todor Mitev (P10) + 6:53.999 62 1 1:04.444 264.12km/h 25.286s
314. 06. Bez promjene ±0 Dunnolop   Pavel Pobirovski (P24) + 6:54.209 62 1 1:03.602 264.11km/h 25.193s
315. 09. Bez promjene ±0 Avonn   Norman Gwynne (P22) + 6:54.343 61 2 1:03.546 264.10km/h 19.841s
316. 10. -1 -1 Yokomama   Effendy Norzaman (P6) + 6:54.358 62 1 1:04.642 264.10km/h 21.244s
317. 04. +5 +5 Yokomama   Tsvetan Dobrev (P11) + 6:54.986 62 3 1:02.976 264.06km/h 21.812s
318. 05. +11 +11 Contimental   Blazo Jankovic (P11) + 6:55.423 62 1 1:03.569 264.03km/h 23.776s
319. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Nik Ntontis (A6) + 6:55.836 64 2 1:04.011 264.00km/h 22.922s
320. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Mario Bochicchio (A7) + 6:56.002 63 2 1:03.230 263.99km/h 26.165s
321. 07. +7 +7 Yokomama   David Fuchs (P1) + 6:56.254 62 1 1:04.657 263.98km/h 22.323s
322. 15. -5 -5 Yokomama   Davide Lorenzini (M3) + 6:56.731 60 2 1:03.013 263.95km/h 21.112s
323. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Ognjen Sperlic (A28) + 6:57.128 64 4 1:03.281 263.92km/h 24.319s
324. 01. +7 +7 Pipirelli   Christoph Aigner (A27) + 6:57.950 64 2 1:04.084 263.87km/h 25.865s
325. 09. -2 -2 Yokomama   Francesco Raggio (P7) + 6:57.965 63 3 1:02.804 263.87km/h 19.290s
326. 02. +2 +2 Pipirelli   Camelia Cobeanu (A76) + 6:58.406 64 2 1:04.369 263.85km/h 24.974s
327. 05. Bez promjene ±0 Dunnolop   Lucas Lobico (P4) + 6:58.579 61 2 1:04.296 263.83km/h 18.423s
328. 02. +3 +3 Pipirelli   Chad Peterson (A18) + 6:58.873 64 2 1:03.900 263.82km/h 21.024s
329. 03. +7 +7 Pipirelli   Rogerio Medici Moraes (A18) + 6:59.187 64 1 1:03.199 263.80km/h 30.550s
330. 07. -6 -6 Dunnolop   Rich Nicholls (P24) + 6:59.247 62 2 1:04.174 263.79km/h 20.453s
331. 19. -15 -15 Dunnolop   Mihail Morozov (M5) + 6:59.632 61 1 1:04.737 263.77km/h 23.076s
332. 06. +6 +6 Avonn   Marcin Pryzwan (P25) + 6:59.796 63 2 1:02.490 263.76km/h 19.462s
333. 10. -3 -3 Dunnolop   Agostino Oddo (P22) + 6:59.831 61 2 1:04.022 263.76km/h 22.001s
334. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Nagyházi Sándor (A15) + 6:59.933 64 1 1:04.185 263.75km/h 27.151s
335. 01. +6 +6 Pipirelli   Baptiste Li (A85) + 7:00.275 64 1 1:04.560 263.73km/h 25.645s
336. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Patrick Ashland (A23) + 7:00.687 64 1 1:03.831 263.70km/h 28.431s
337. 13. +8 +8 Yokomama   Mustafa Erdem Tural (P10) + 7:00.966 62 1 1:04.266 263.69km/h 20.644s
338. 01. +3 +3 Pipirelli   Sergey Surovets (A51) + 7:01.004 64 2 1:04.599 263.68km/h 24.171s
339. 10. +2 +2 Yokomama   Daniel Cotlo (P15) + 7:01.078 62 2 1:03.442 263.68km/h 20.948s
340. 01. +1 +1 Pipirelli   Andrey Zhuravlyov (A62) + 7:01.333 64 3 1:03.534 263.66km/h 24.874s
341. 07. +7 +7 Yokomama   Gabor Horvath (P13) + 7:01.395 63 1 1:04.190 263.66km/h 18.414s
342. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Mariusz Malczuk (A31) + 7:01.983 64 1 1:04.836 263.62km/h 27.209s
343. 04. -3 -3 Pipirelli   Miguel Rosso (A18) + 7:02.065 64 2 1:03.857 263.62km/h 24.073s
344. 06. -4 -4 Dunnolop   Lajos Urbán (P11) + 7:02.144 62 1 1:02.971 263.61km/h 18.975s
345. 01. +1 +1 Pipirelli   Quentin Gonzalez (A8) + 7:02.413 64 1 1:04.633 263.60km/h 25.877s
346. 06. -2 -2 Contimental   Gabriel Matias (P4) + 7:02.547 61 2 1:03.240 263.59km/h 19.085s
347. 03. +4 +4 Yokomama   Paul Bright (P8) + 7:02.825 62 3 1:03.325 263.57km/h 24.271s
348. 07. +3 +3 Yokomama   Filip Cristian (P4) + 7:02.886 61 1 1:04.150 263.57km/h 19.004s
349. 07. +14 +14 Yokomama   Róbert Villásek (P21) + 7:03.296 63 1 1:04.258 263.54km/h 26.167s
350. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Andrey Semenov (A68) + 7:03.662 64 2 1:03.355 263.52km/h 20.250s
351. 02. +5 +5 Pipirelli   Zdenek Precechtel (A39) + 7:03.941 64 2 1:03.773 263.50km/h 20.874s
352. 10. -4 -4 Michelini   Pedro Dominguez Diaz (P12) + 7:04.010 63 1 1:04.803 263.50km/h 23.918s
353. 02. -1 -1 Pipirelli   Johan Coetzer (A19) + 7:04.648 64 2 1:03.876 263.46km/h 22.299s
354. 03. +4 +4 Pipirelli   Marcin Grajek (A21) + 7:05.370 63 1 1:04.869 263.41km/h 31.236s
355. 01. +2 +2 Pipirelli   Serban Ionescu (A52) + 7:05.637 64 2 1:04.391 263.40km/h 23.982s
356. 01. +7 +7 Pipirelli   Timur Sharafullin (A44) + 7:05.642 64 1 1:04.522 263.40km/h 27.354s
357. 01. +2 +2 Pipirelli   Alexander Hoppe (A34) + 7:05.750 64 2 1:03.605 263.39km/h 24.348s
358. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Steve Akantziliotis (A52) + 7:06.458 64 1 1:03.573 263.35km/h 29.309s
359. 02. -1 -1 Pipirelli   Stanislav Frolov (A57) + 7:06.520 64 2 1:03.775 263.34km/h 22.116s
360. 01. +2 +2 Pipirelli   Arno Balk (A17) + 7:06.701 64 1 1:04.348 263.33km/h 30.562s
361. 01. +1 +1 Pipirelli   Danismar Limoeiro (A79) + 7:06.753 64 2 1:03.557 263.33km/h 21.995s
362. 01. +6 +6 Pipirelli   Vincent Douchez (A41) + 7:07.471 64 1 1:03.942 263.29km/h 24.670s
363. 01. +2 +2 Pipirelli   Ruslanas Kozačenko (A60) + 7:07.513 64 2 1:04.061 263.28km/h 21.210s
364. 11. +6 +6 Dunnolop   Dominik Karda (P12) + 7:07.616 63 1 1:04.361 263.28km/h 20.931s
365. 01. +1 +1 Pipirelli   Romuald Joanny (A35) + 7:08.104 64 2 1:03.690 263.25km/h 21.888s
366. 09. +8 +8 Yokomama   Kenneth McIvers (P3) + 7:08.467 62 1 1:04.071 263.22km/h 20.635s
367. 03. +8 +8 Pipirelli   Marco Stans (A11) + 7:08.767 63 1 1:04.646 263.21km/h 30.103s
368. 04. -2 -2 Yokomama   Máté Suplicz (P8) + 7:08.770 62 2 1:02.724 263.21km/h 22.323s
369. 12. -10 -10 Yokomama   Francisco Tartara (P12) + 7:09.305 63 2 1:04.371 263.17km/h 18.384s
370. 02. -1 -1 Pipirelli   Zoran Brkic (A87) + 7:09.845 64 2 1:03.852 263.14km/h 21.233s
371. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Fred Williams (A20) + 7:10.510 64 2 1:03.648 263.10km/h 23.306s
372. 05. +8 +8 Yokomama   Aurimas Klimavicius (P23) + 7:10.574 63 2 1:04.229 263.09km/h 19.750s
373. 05. +17 +17 Yokomama   Alessandro Bracco (P8) + 7:11.255 62 1 1:04.192 263.05km/h 23.759s
374. 01. +5 +5 Pipirelli   Maja Tepeš (A9) + 7:11.260 64 2 1:03.693 263.05km/h 21.738s
375. 01. +1 +1 Pipirelli   Julio Pereira (A55) + 7:11.268 64 1 1:05.115 263.05km/h 25.284s
376. 07. +13 +13 Dunnolop   Joe Walker (P2) + 7:11.353 63 1 1:04.617 263.05km/h 28.475s
377. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Brian Blagdon (A51) + 7:11.412 64 2 1:03.792 263.04km/h 20.557s
378. 07. +1 +1 Dunnolop   Adrien Coste (P11) + 7:11.510 62 2 1:04.008 263.04km/h 18.577s
379. 01. +1 +1 Pipirelli   Filipe Pelouro (A71) + 7:11.599 64 1 1:04.303 263.03km/h 24.923s
380. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Daniel Comalada (A10) + 7:11.816 64 2 1:03.823 263.02km/h 23.069s
381. 08. -4 -4 Yokomama   Jose Condeixa (P11) + 7:11.900 62 2 1:04.060 263.01km/h 21.170s
382. 05. +7 +7 Yokomama   Armando Brito (P9) + 7:12.001 64 1 1:04.313 263.01km/h 22.334s
383. 05. +5 +5 Avonn   Andrey Stolybko (P17) + 7:12.343 63 2 1:03.835 262.99km/h 18.360s
384. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Scott Harrison (A47) + 7:12.648 64 2 1:04.640 262.97km/h 23.764s
385. 02. +2 +2 Pipirelli   Miroslav Lakota (A46) + 7:13.037 64 2 1:04.303 262.94km/h 21.451s
386. 08. +6 +6 Dunnolop   Collin Clément (P24) + 7:13.508 61 1 1:04.340 262.91km/h 23.318s
387. 01. +1 +1 Pipirelli   Aleksandr Ŝerbakov (A80) + 7:13.640 64 2 1:04.439 262.91km/h 23.351s
388. 06. +2 +2 Dunnolop   Tibor Szuromi (P8) + 7:13.930 62 1 1:03.648 262.89km/h 22.051s
389. 02. +1 +1 Pipirelli   Giuseppe Masciandaro (A41) + 7:13.992 64 2 1:03.665 262.88km/h 21.588s
390. 07. +14 +14 Yokomama   Guillaume Bertin (P8) + 7:14.178 62 2 1:03.554 262.87km/h 17.957s
391. 06. +4 +4 Yokomama   Ľubomír Štec (P23) + 7:14.214 63 2 1:02.943 262.87km/h 22.008s
392. 02. +10 +10 Pipirelli   Mihaela Bosneag (A38) + 7:14.431 64 1 1:03.667 262.86km/h 25.384s
393. 11. -2 -2 Yokomama   Martin Celia (P16) + 7:14.454 61 2 1:04.624 262.86km/h 18.598s
394. 20. +4 +4 Dunnolop   Marco Longo (M5) + 7:14.744 61 2 1:04.078 262.84km/h 21.030s
395. 03. -1 -1 Pipirelli   Fermin Fontan (A38) + 7:14.751 64 2 1:04.096 262.84km/h 20.898s
396. 04. +7 +7 Dunnolop   Cédrick Flament (P19) + 7:15.265 63 1 1:04.969 262.81km/h 22.520s
397. 05. +6 +6 Yokomama   Paweł Cygowski (P20) + 7:15.347 63 2 1:04.632 262.80km/h 24.391s
398. 13. -1 -1 Yokomama   Łukasz Magoński (P12) + 7:15.512 63 2 1:04.011 262.79km/h 21.899s
399. 01. +4 +4 Pipirelli   Scott Wilden (A92) + 7:15.982 64 1 1:04.672 262.76km/h 30.151s
400. 10. +12 +12 Dunnolop   Mark Witney (P7) + 7:16.491 62 2 1:03.713 262.73km/h 20.305s
401. 02. +2 +2 Pipirelli   Henrikas Svidras (A48) + 7:16.733 64 2 1:04.213 262.72km/h 21.264s
402. 01. +2 +2 Pipirelli   Dean Francis (A30) + 7:17.301 64 1 1:04.420 262.68km/h 27.209s
403. 17. +3 +3 Badyear   Arnaud de Marneffe (M4) + 7:18.317 60 1 1:04.760 262.62km/h 22.357s
404. 08. -4 -4 Dunnolop   Rafael Marques (P2) + 7:18.655 63 1 1:04.752 262.60km/h 26.878s
405. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Bernabe Urtubey (A69) + 7:18.826 64 2 1:03.956 262.59km/h 21.899s
406. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Yosif Petkov (A32) + 7:18.836 64 2 1:04.659 262.59km/h 20.846s
407. 01. +3 +3 Pipirelli   Ayrton Pasquini (A73) + 7:18.873 64 1 1:03.901 262.58km/h 31.660s
408. 01. +8 +8 Pipirelli   Vitor Novo (A42) + 7:18.910 64 1 1:05.266 262.58km/h 25.693s
409. 08. +3 +3 Avonn   Márcio Portuga (P21) + 7:18.955 62 1 1:04.578 262.58km/h 29.346s
410. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Marin Žic (A72) + 7:19.360 64 1 1:05.033 262.55km/h 30.865s
411. 05. -2 -2 Pipirelli   Mark Dean (A18) + 7:19.847 64 2 1:03.937 262.52km/h 23.747s
412. 03. +18 +18 Pipirelli   Laurent Kurz (A57) + 7:19.925 64 1 1:04.643 262.52km/h 29.157s
413. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Rustum Kozain (R36) + 7:20.056 64 1 1:04.597 262.51km/h 29.123s
414. 09. +7 +7 Dunnolop   Matthew Smith (P24) + 7:21.113 61 1 1:04.797 262.45km/h 21.724s
415. 04. +5 +5 Pipirelli   Bruno Castanho (A11) + 7:21.691 63 1 1:04.206 262.41km/h 25.295s
416. 01. +8 +8 Pipirelli   Erasmo Cardona (A50) + 7:21.775 64 1 1:05.012 262.41km/h 26.502s
417. 02. +7 +7 Pipirelli   Gavin Mackenzie (A81) + 7:21.802 64 1 1:04.204 262.40km/h 25.685s
418. 08. +1 +1 Dunnolop   Brad Marshall (P1) + 7:21.861 62 1 1:05.011 262.40km/h 18.906s
419. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Xavier Porta (A59) + 7:21.879 64 1 1:04.417 262.40km/h 29.147s
420. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Jamie Gainsford (A32) + 7:22.206 64 1 1:04.580 262.38km/h 24.855s
421. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Jan Schaltegger (A9) + 7:22.221 64 2 1:04.113 262.38km/h 20.948s
422. 06. Bez promjene ±0 Pipirelli   Siniša Sakač (A18) + 7:22.251 64 2 1:04.600 262.38km/h 23.492s
423. 06. -5 -5 Yokomama   Igor Augusto (P17) + 7:22.441 63 2 1:04.836 262.37km/h 16.696s
424. 11. +3 +3 Badyear   Bindics Róbert (P14) + 7:22.504 62 2 1:03.790 262.36km/h 21.147s
425. 11. -1 -1 Yokomama   Rafael Mantovani (P15) + 7:22.687 62 1 1:04.594 262.35km/h 23.844s
426. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Claudio Chiavacci (A30) + 7:23.334 64 1 1:04.436 262.31km/h 30.652s
427. 19. -14 -14 Dunnolop   Mika Pekkarinen (M2) + 7:23.654 61 1 1:04.581 262.29km/h 19.159s
428. 14. -3 -3 Yokomama   John Stovall (P12) + 7:23.875 63 1 1:03.388 262.28km/h 30.476s
429. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Niels Wolters (A34) + 7:24.671 64 1 1:04.328 262.23km/h 27.503s
430. 03. +3 +3 Pipirelli   Joao Oliveira (A32) + 7:25.000 64 1 1:05.049 262.21km/h 26.818s
431. 16. -4 -4 Dunnolop   Kevin Mcferrin (M3) + 7:25.441 60 3 1:03.420 262.18km/h 18.801s
432. 03. +2 +2 Pipirelli   Sinan Bahadir (A87) + 7:25.565 64 1 1:04.033 262.17km/h 29.493s
433. 09. +3 +3 Yokomama   Stewart James (P2) + 7:25.686 63 2 1:04.071 262.17km/h 19.387s
434. 02. +7 +7 Pipirelli   Igor Kovalchuk (A2) + 7:25.921 64 1 1:04.201 262.15km/h 23.264s
435. 02. +5 +5 Pipirelli   John Male (A50) + 7:26.078 64 2 1:04.094 262.14km/h 21.409s
436. 06. -2 -2 Yokomama   Fabio Santos (P20) + 7:26.342 62 2 1:04.579 262.13km/h 21.944s
437. 02. +1 +1 Pipirelli   Kamil Józwik (A12) + 7:26.812 64 1 1:04.423 262.10km/h 29.820s
438. 05. Bez promjene ±0 Pipirelli   Marcel Westner (A11) + 7:26.946 63 2 1:04.033 262.09km/h 20.770s
439. 10. Bez promjene ±0 Yokomama   Arvo Ambel (P3) + 7:27.097 62 1 1:05.183 262.08km/h 21.902s
440. 07. +13 +13 Contimental   Mitja Lazar (P20) + 7:27.225 62 1 1:04.588 262.07km/h 27.033s
441. 11. +12 +12 Contimental   Helmut Heiter (P22) + 7:27.266 61 1 1:05.007 262.07km/h 24.404s
442. 09. +9 +9 Yokomama   Lucian Chiru (P21) + 7:28.188 62 1 1:04.765 262.01km/h 23.404s
443. 10. +19 +19 Contimental   Andy De Ruiter (P21) + 7:28.423 62 2 1:04.673 262.00km/h 20.978s
444. 10. -2 -2 Yokomama   Borut Krejacic (P24) + 7:28.917 61 2 1:04.370 261.97km/h 17.496s
445. 06. +9 +9 Pipirelli   Ágnes Mészáros (A11) + 7:29.066 63 1 1:04.710 261.96km/h 25.894s
446. 03. +1 +1 Pipirelli   Justin Klok (A34) + 7:29.170 64 2 1:04.197 261.95km/h 20.997s
447. 02. +2 +2 Pipirelli   Cédric Cupra (A84) + 7:29.315 64 2 1:04.653 261.95km/h 21.457s
448. 01. +2 +2 Pipirelli   Orlando Senna (A89) + 7:29.706 64 2 1:04.696 261.92km/h 21.501s
449. 01. +3 +3 Pipirelli   Muhammad Aftab Toor (A53) + 7:29.709 64 1 1:05.120 261.92km/h 25.022s
450. 01. +2 +2 Pipirelli   Mark Kochis (A4) + 7:30.140 64 1 1:05.000 261.89km/h 28.898s
451. 17. -1 -1 Dunnolop   Marek Wasilewski (M3) + 7:30.367 60 2 1:04.827 261.88km/h 20.667s
452. 06. +10 +10 Contimental   Sean Storteboom (P9) + 7:30.707 63 2 1:04.182 261.86km/h 20.387s
453. 07. +13 +13 Yokomama   Herve Aldenar (P17) + 7:31.206 62 1 1:05.121 261.83km/h 21.627s
454. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Rui Alex Folhadela (R158) + 7:31.758 64 1 1:04.223 261.80km/h 28.540s
455. 09. +3 +3 Dunnolop   Piotr Szmit (P11) + 7:32.719 62 2 1:04.735 261.74km/h 21.113s
456. 14. -1 -1 Dunnolop   Carlos Gonçalves (P10) + 7:33.109 62 1 1:04.623 261.71km/h 22.719s
457. 07. +4 +4 Dunnolop   Olivier Recouvreur (P23) + 7:33.175 63 1 1:04.926 261.71km/h 19.292s
458. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Jas Fraser (A58) + 7:33.329 63 1 1:04.928 261.70km/h 26.715s
459. 02. -1 -1 Pipirelli   Sam Norris (A80) + 7:33.377 64 2 1:03.895 261.70km/h 21.682s
460. 01. +7 +7 Pipirelli   Alex Campos (A16) + 7:33.573 64 1 1:04.524 261.69km/h 30.407s
461. 03. Bez promjene ±0 Pipirelli   Simone Pasqualoni (A84) + 7:33.906 64 2 1:03.644 261.67km/h 25.671s
462. 08. +22 +22 Yokomama   Bora Janić (P8) + 7:33.941 62 1 1:04.599 261.66km/h 25.213s
463. 09. +7 +7 Contimental   Sagar Abhyankar (P8) + 7:34.226 62 1 1:04.436 261.65km/h 23.632s
464. 10. -6 -6 Yokomama   Paul Dove (P8) + 7:34.362 62 2 1:04.887 261.64km/h 20.820s
465. 01. +3 +3 Pipirelli   Ivica Trickovic (A49) + 7:34.377 64 2 1:04.111 261.64km/h 24.459s
466. 11. +14 +14 Yokomama   Lucas Buri (P5) + 7:34.467 62 1 1:05.349 261.63km/h 25.843s
467. 15. +5 +5 Yokomama   Piotr Lechna (P12) + 7:34.541 63 1 1:05.141 261.63km/h 23.924s
468. 02. +7 +7 Pipirelli   Hugo Reis (A73) + 7:34.773 64 1 1:05.134 261.61km/h 28.144s
469. 02. +4 +4 Pipirelli   Vicente Miranda (A85) + 7:34.785 64 1 1:04.464 261.61km/h 32.304s
470. 02. +14 +14 Pipirelli   Ricky Sharp (A86) + 7:34.796 63 1 1:04.674 261.61km/h 25.055s
471. 01. +3 +3 Pipirelli   Leonardo Novaes (A78) + 7:34.842 64 2 1:05.146 261.61km/h 21.325s
472. 12. -8 -8 Dunnolop   Marek Popławski (P22) + 7:35.523 61 2 1:04.126 261.57km/h 19.775s
473. 12. +2 +2 Yokomama   Dimitur Todorov (P15) + 7:35.816 61 1 1:04.905 261.55km/h 27.336s
474. 11. -4 -4 Yokomama   Šarūnas Valinevičius (P21) + 7:35.979 62 3 1:04.369 261.54km/h 17.921s
475. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Sumant Subramanya (A90) + 7:36.025 64 1 1:04.876 261.54km/h 29.307s
476. 02. -1 -1 Pipirelli   Nagy András (A92) + 7:36.041 64 1 1:05.406 261.54km/h 26.168s
477. 02. +6 +6 Pipirelli   Martina Kirakovjanova (A55) + 7:36.044 64 1 1:04.134 261.54km/h 25.982s
478. 08. +16 +16 Contimental   Viktor Efremov (P20) + 7:36.130 62 1 1:05.040 261.53km/h 31.124s
479. 08. -3 -3 Dunnolop   Luca Dotti (P17) + 7:36.217 62 1 1:04.608 261.52km/h 20.952s
480. 10. +15 +15 Contimental   Piotr Szafarkiewicz (P11) + 7:36.226 62 1 1:04.159 261.52km/h 21.742s
481. 01. +1 +1 Pipirelli   Luis Aguilar (A5) + 7:36.253 64 2 1:04.216 261.52km/h 22.142s
482. 08. +7 +7 Dunnolop   Jessica Raione (P13) + 7:36.386 62 1 1:05.233 261.51km/h 20.699s
483. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Marius Slavinskas (A53) + 7:36.512 64 2 1:04.049 261.51km/h 26.139s
484. 02. +2 +2 Pipirelli   Diogenes Resende (A20) + 7:36.523 64 1 1:04.598 261.51km/h 27.477s
485. 03. +8 +8 Pipirelli   Richard Devre (A55) + 7:36.557 64 1 1:04.520 261.50km/h 31.258s
486. 02. Bez promjene ±0 Pipirelli   Lorenzo Boveri (A49) + 7:36.666 64 2 1:04.165 261.50km/h 21.708s
487. 02. +1 +1 Pipirelli   Danilo Catalano (A42) + 7:36.900 64 2 1:05.071 261.48km/h 21.990s
488. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Guillem Cladera (A66) + 7:37.093 64 1 1:04.603 261.47km/h 25.568s
489. 01. +3 +3 Pipirelli   Herman Epskamp (A93) + 7:37.184 64 1 1:04.653 261.47km/h 28.499s
490. 02. -1 -1 Pipirelli   Mato Nikic (A78) + 7:37.356 64 1 1:05.305 261.46km/h 28.203s
491. 02. -1 -1 Pipirelli   Ilya Ŝerbakov (A93) + 7:37.401 64 2 1:04.075 261.45km/h 26.287s
492. 03. -2 -2 Pipirelli   Eugene Timchenko (A42) + 7:37.614 64 2 1:04.745 261.44km/h 20.732s
493. 02. -1 -1 Pipirelli   Mick Taylor (A79) + 7:37.661 64 1 1:04.883 261.44km/h 30.052s
494. 01. Bez promjene ±0 Pipirelli   Tomislav Penić (A91) + 7:37.777 64 2 1:04.554 261.43km/h 25.268s
495. 11. +9 +9 Yokomama   Jean-françois Charbinat (P11) + 7:37.832 62 1 1:05.017 261.43km/h 22.579s
496. 03. Bez promjene ±0 Pipirelli   Pesti Zoltán (A49) + 7:37.976 64 2 1:04.311 261.42km/h 25.026s
497. 07. -3 -3 Yokomama   Tomek Miszczak (P18) + 7:38.334 61 1 1:05.320 261.40km/h 23.199s
498. 11. +8 +8 Dunnolop   Maurício Jackson (P6) + 7:38.759 61 1 1:04.838 261.37km/h 18.954s
499. 08. +17 +17 Yokomama   Aymeric Gaurat (P18) + 7:38.897 61 1 1:04.507 261.36km/h 24.209s
500. 09. +3 +3 Yokomama   Fernando Tronconi (P13) + 7:39.003 62 2 1:04.338 261.36km/h 21.642s