Pregled rezultata (Staza: Spa | Sezona: 76 | Utrka: 5 | Grupa: Elite)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +8 +8 Bridgerock   Roland Postle9 1h19:54.773 44 2 1:45.739 230.20km/h 12.317s
02. +1 +1 Badyear   Christos Bobolis4 + 3.590 44 2 1:45.817 230.03km/h 12.746s
03. +3 +3 Bridgerock   Bert Huylebroeck + 14.863 44 2 1:45.811 229.49km/h 15.807s
04. -3 -3 Bridgerock   Jasper Coosemans + 24.966 44 2 1:45.616 229.01km/h 14.395s
05. +18 +18 Badyear   Joel Viitikko + 36.924 44 2 1:46.086 228.44km/h 16.051s
06. +2 +2 Contimental   Róbert László2 + 40.480 44 2 1:45.151 228.27km/h 15.252s
07. -5 -5 Hancock   Flavio Mendiković + 42.714 44 3 1:45.780 228.17km/h 19.820s
08. -3 -3 Contimental   Robin Goodey + 47.775 44 2 1:46.748 227.93km/h 13.608s
09. +6 +6 Contimental   Nevzat Kasapoglu + 53.690 44 2 1:46.689 227.65km/h 13.773s
10. +8 +8 Badyear   Yug Desai1 + 54.285 44 2 1:46.020 227.62km/h 15.179s
11. +14 +14 Bridgerock   Lee Harding + 54.880 44 2 1:47.014 227.60km/h 15.083s
12. +2 +2 Badyear   Paweł Zaburski + 55.235 44 2 1:46.237 227.58km/h 14.603s
13. Bez promjene ±0 Bridgerock   Aigars Vitolins + 57.591 44 2 1:45.980 227.47km/h 18.730s
14. -4 -4 Badyear   George Slater + 1:04.525 44 2 1:46.994 227.14km/h 14.399s
15. -4 -4 Badyear   Andreas Ramann + 1:05.517 44 2 1:47.435 227.10km/h 16.036s
16. -9 -9 Badyear   Ioannis Dimitroglou4 + 1:05.781 44 2 1:47.751 227.09km/h 15.110s
17. Bez promjene ±0 Bridgerock   Gonzalo Alvarez + 1:10.160 44 2 1:47.125 226.88km/h 15.932s
18. -6 -6 Badyear   Michaela Källström + 1:16.079 44 2 1:47.844 226.61km/h 17.479s
19. -15 -15 Badyear   Rimantas Sagatas2 + 1:25.551 44 2 1:47.874 226.17km/h 15.760s
20. +1 +1 Badyear   Edwin Silva + 1:46.663 44 2 1:48.676 225.19km/h 18.048s
21. +13 +13 Badyear   Apostolis Goutzos + 1:50.090 43 2 1:47.638 225.03km/h 13.904s
22. -2 -2 Badyear   Paul Williams + 1:58.302 43 3 1:46.675 224.66km/h 16.794s
23. -7 -7 Michelini   Jose Filipe + 2:03.876 43 3 1:48.291 224.40km/h 14.544s
24. +6 +6 Yokomama   Alix Martin + 2:19.110 43 2 1:49.246 223.71km/h 16.356s
25. -1 -1 Yokomama   Atis Praudins + 2:26.525 43 2 1:48.918 223.37km/h 15.189s
26. -4 -4 Contimental   Martynas Bražėnas + 2:34.240 43 2 1:49.717 223.03km/h 17.215s
27. +1 +1 Contimental   David Michler + 2:37.500 43 2 1:48.861 222.88km/h 15.631s
28. +1 +1 Badyear   James Brown + 2:38.951 43 2 1:49.246 222.81km/h 15.594s
29. +3 +3 Badyear   Wouter Teuwen + 2:59.678 43 2 1:50.619 221.89km/h 15.242s
30. -4 -4 Contimental   Martino Colombo + 3:02.862 43 2 1:49.222 221.74km/h 19.893s
31. -4 -4 Contimental   Harsh Sheth + 3:11.453 43 2 1:50.484 221.36km/h 13.888s
32. +1 +1 Contimental   Stefan Gommans + 3:19.863 43 2 1:50.747 220.99km/h 16.881s
33. -2 -2 Contimental   Andrea Squizzato + 4:03.801 42 1 1:52.440 219.06km/h 14.895s
34. +2 +2 Contimental   Maxim Egorov + 4:13.516 42 1 1:52.443 218.64km/h 18.665s
35. +2 +2 Pipirelli   Viktor Dyankov + 4:17.530 42 2 1:51.986 218.47km/h 19.838s
36. +3 +3 Pipirelli   Florencia Caro + 4:34.111 42 2 1:52.049 217.75km/h 18.302s
37. +1 +1 Pipirelli   Christer Andersson + 5:10.379 42 2 1:53.219 216.21km/h 15.809s
38. +2 +2 Pipirelli   Jan Velske2 + 5:32.350 41 2 1:53.567 215.28km/h 19.715s
39. -4 -4 Avonn   Alex Ilushenko + 6:05.474 41 2 1:53.902 213.90km/h 18.859s
Nije klasificiran
40. -21 -21 Badyear   Joachim Rang Pukla guma 30 1 1:49.354    22.035s