Pregled rezultata (Staza: Hungaroring | Sezona: 76 | Utrka: 2 | Grupa: Master - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Badyear   Lovász Tibor 1h41:29.213 77 2 1:16.683 180.61km/h 18.064s
02. Bez promjene ±0 Dunnolop   Aleksey Titarenko + 2.401 77 2 1:15.837 180.54km/h 15.410s
03. +4 +4 Dunnolop   Thomas Uvyn + 58.011 77 1 1:17.022 178.91km/h 19.744s
04. Bez promjene ±0 Yokomama   Tan S Lake + 59.321 77 2 1:17.527 178.87km/h 19.406s
05. +4 +4 Dunnolop   Valerio Cirri + 1:05.131 77 2 1:17.118 178.70km/h 17.483s
06. +5 +5 Badyear   Sebastian Jóźwiak + 1:07.270 77 1 1:17.056 178.64km/h 16.245s
07. -1 -1 Badyear   Pablo Fernandez + 1:14.884 77 1 1:17.998 178.42km/h 17.123s
08. -5 -5 Yokomama   Craig McLean + 1:18.106 76 2 1:16.997 178.33km/h 17.925s
09. +5 +5 Yokomama   Bora Janić + 1:20.172 76 2 1:17.674 178.27km/h 19.052s
10. Bez promjene ±0 Badyear   Ferenc Koncz + 1:20.272 76 2 1:17.202 178.26km/h 18.801s
11. +1 +1 Contimental   Daniel Rosa + 1:39.816 76 1 1:17.689 177.70km/h 20.289s
12. +7 +7 Yokomama   Ville Pohjanen + 1:41.775 76 1 1:18.303 177.65km/h 19.944s
13. +9 +9 Badyear   Marcos Rodrigues + 1:47.338 76 1 1:18.199 177.49km/h 18.550s
14. +6 +6 Badyear   Alex Fuzatto + 1:48.618 76 1 1:18.552 177.45km/h 16.687s
15. +3 +3 Yokomama   Mauricio Angelucci + 1:58.448 76 1 1:18.141 177.17km/h 22.927s
16. -3 -3 Dunnolop   Mindaugas Bauža + 2:02.996 76 2 1:18.424 177.04km/h 18.783s
17. -2 -2 Dunnolop   Evaldas Ruseckas + 2:03.487 76 2 1:18.298 177.02km/h 17.167s
18. -10 -10 Yokomama   Carlos Esparza + 2:16.709 76 3 1:18.240 176.65km/h 16.698s
19. -3 -3 Yokomama   Darek Kolodziejski + 2:17.375 76 2 1:17.674 176.63km/h 17.488s
20. +1 +1 Badyear   James Hinchliffe + 2:28.793 76 1 1:17.690 176.31km/h 17.235s
21. +4 +4 Yokomama   Maciej Młynek + 2:29.970 76 1 1:18.566 176.27km/h 20.704s
22. -5 -5 Yokomama   Leon Smith + 2:32.469 76 2 1:17.618 176.20km/h 21.074s
23. +9 +9 Yokomama   Felix Horch + 2:34.925 75 1 1:18.803 176.13km/h 17.898s
24. +7 +7 Yokomama   Alexander Kateliev + 2:35.696 75 1 1:17.919 176.11km/h 15.861s
25. +1 +1 Yokomama   Tomi Kaartinen + 2:54.211 75 1 1:19.199 175.59km/h 20.975s
26. +1 +1 Contimental   Sergey Shinkevich + 2:54.741 75 1 1:18.963 175.58km/h 17.292s
27. +7 +7 Yokomama   Marco Longo + 2:56.736 75 1 1:19.623 175.52km/h 17.335s
28. Bez promjene ±0 Contimental   Bronek Obarewicz + 2:57.312 75 1 1:18.716 175.50km/h 19.055s
29. -5 -5 Yokomama   Ton De Jong + 3:12.276 75 1 1:19.498 175.09km/h 18.023s
30. -1 -1 Yokomama   Radim Zeleznik + 3:13.955 75 1 1:19.127 175.04km/h 18.869s
31. +6 +6 Contimental   Aleksey Odegov + 3:31.580 75 0 1:19.671 174.55km/h -
32. -2 -2 Yokomama   Alexander Cant + 3:43.851 75 1 1:20.006 174.21km/h 20.490s
33. +2 +2 Yokomama   Miguel Garcia Rubio + 4:09.989 74 1 1:20.309 173.49km/h 20.679s
34. +2 +2 Contimental   Stefan Leitgeb + 4:24.725 74 2 1:20.108 173.09km/h 18.956s
35. -2 -2 Yokomama   Karol Opoka + 4:34.217 74 3 1:19.438 172.83km/h 17.067s
36. +2 +2 Pipirelli   Francisco Merte + 6:05.129 73 2 1:21.626 170.40km/h 23.757s
37. +2 +2 Pipirelli   Emil Kwiatkowski + 7:30.005 72 1 1:22.276 168.19km/h 23.121s
Nije klasificiran
38. -33 -33 Badyear   David Rolleston Pukla guma 66 2 1:17.620    15.998s
39. -16 -16 Dunnolop   Juan Manuel Collova Pukla guma 25 0 1:20.793    -