Pregled rezultata (Staza: Nurburgring | Sezona: 76 | Utrka: 1 | Grupa: Master - 2)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Yokomama   Paulo Pinto1 1h29:25.602 60 2 1:24.633 207.12km/h 16.108s
02. +1 +1 Yokomama   Mihail Golovanov + 7.132 60 2 1:25.629 206.84km/h 15.164s
03. +1 +1 Dunnolop   Gustavo Bellotto + 35.583 60 3 1:25.135 205.75km/h 15.852s
04. +17 +17 Yokomama   Ross Proud + 42.493 60 2 1:25.891 205.49km/h 19.199s
05. +9 +9 Contimental   Jônatas Paiva + 43.184 60 2 1:24.582 205.47km/h 23.869s
06. -4 -4 Yokomama   Michal Szopinski + 43.807 60 2 1:24.414 205.44km/h 20.942s
07. +19 +19 Badyear   Michael Monaco + 49.982 60 2 1:25.230 205.21km/h 14.780s
08. -1 -1 Yokomama   Gavin Adam + 58.385 60 3 1:25.170 204.89km/h 17.276s
09. +19 +19 Contimental   Konstantin Sobolev + 1:00.909 60 2 1:25.651 204.79km/h 14.338s
10. +10 +10 Dunnolop   Gary Mullins + 1:01.063 60 2 1:25.374 204.79km/h 15.397s
11. -1 -1 Yokomama   José Abi Jaudi + 1:06.918 60 3 1:25.852 204.57km/h 14.918s
12. +17 +17 Contimental   Vsevolod Demydov2 + 1:09.367 60 2 1:25.347 204.48km/h 16.440s
13. -7 -7 Yokomama   Henrique Hughes Paunero + 1:17.975 60 3 1:25.132 204.15km/h 17.314s
14. -9 -9 Yokomama   Leonardo Fiorotto + 1:26.840 60 3 1:26.154 203.82km/h 18.693s
15. +3 +3 Yokomama   Leandro Sereno7 + 1:34.332 60 2 1:26.961 203.54km/h 19.590s
16. +17 +17 Contimental   Sasa Mihoci + 1:34.838 60 2 1:25.563 203.52km/h 18.333s
17. -8 -8 Yokomama   Marco Gianni + 1:40.891 59 3 1:25.783 203.30km/h 19.995s
18. +5 +5 Badyear   Luis Ferreira + 1:41.973 59 3 1:25.963 203.26km/h 15.365s
19. +20 +20 Badyear   Mika Pekkarinen + 2:02.259 59 2 1:26.999 202.51km/h 17.242s
20. +14 +14 Yokomama   Jussi Mäenpää + 2:02.374 59 2 1:26.480 202.50km/h 16.656s
21. -9 -9 Yokomama   Balázs Horváth + 2:05.409 59 3 1:26.305 202.39km/h 17.677s
22. -14 -14 Badyear   Alexander Hoppe + 2:08.333 59 3 1:26.622 202.28km/h 19.947s
23. +13 +13 Badyear   Sam Wainwright + 2:10.053 59 2 1:26.565 202.22km/h 20.184s
24. -8 -8 Contimental   Victor Ramirez + 2:13.875 59 2 1:26.725 202.08km/h 18.875s
25. +13 +13 Badyear   Atli Thor Johannesson + 2:13.951 59 2 1:27.206 202.07km/h 18.359s
26. +4 +4 Yokomama   Maxim Kotov2 + 2:21.625 59 2 1:27.180 201.79km/h 20.246s
27. -5 -5 Yokomama   Dudley Wainwright + 2:24.108 59 2 1:26.392 201.70km/h 18.982s
28. -9 -9 Badyear   Guilherme Franco + 2:26.094 59 3 1:26.456 201.63km/h 16.862s
29. +2 +2 Yokomama   Jesús Torres + 2:37.228 59 2 1:27.549 201.22km/h 19.537s
30. +2 +2 Yokomama   Guido Simonetta + 2:38.567 59 2 1:27.191 201.17km/h 20.594s
31. -4 -4 Dunnolop   Aleksandar Aleksandrov + 2:46.071 59 2 1:26.999 200.90km/h 21.685s
32. -7 -7 Yokomama   Marko Dragojević + 2:54.301 59 3 1:26.777 200.60km/h 18.591s
33. +2 +2 Yokomama   Pablo Carba + 3:00.130 59 2 1:28.200 200.39km/h 19.531s
34. -19 -19 Yokomama   Juan Carlos Sánchez + 3:10.536 59 2 1:27.894 200.02km/h 17.902s
35. -22 -22 Yokomama   Gino Zernani + 3:38.360 58 3 1:27.743 199.02km/h 17.211s
36. -25 -25 Dunnolop   Rei Frost + 3:40.498 58 3 1:28.059 198.94km/h 20.879s
37. -20 -20 Badyear   Jean-marc Boissinot + 3:46.540 58 2 1:27.301 198.73km/h 15.994s
38. -1 -1 Dunnolop   Rafał Saferna + 4:15.220 58 3 1:28.763 197.71km/h 19.131s
39. +1 +1 Pipirelli   Łukasz Rutkowski + 4:30.989 58 2 1:29.249 197.16km/h 20.970s
Nije klasificiran
40. -16 -16 Badyear   Andre Cherkasoff Nezgoda na startu 0 0 -    -