Pregled rezultata (Staza: Melbourne | Sezona: 75 | Utrka: 1 | Grupa: Master - 4)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. Bez promjene ±0 Bridgerock   Marius Slavinskas 1h31:25.807 58 3 1:27.674 201.86km/h 18.673s
02. +3 +3 Yokomama   Marko Radakovic + 1:07.047 58 3 1:29.243 199.42km/h 16.616s
03. +3 +3 Yokomama   Klas Britse + 1:19.332 58 3 1:28.982 198.98km/h 17.677s
04. -1 -1 Yokomama   Florencia Caro + 1:19.504 58 3 1:29.473 198.98km/h 20.911s
05. -1 -1 Yokomama   Adam Dzido + 1:33.211 57 2 1:29.098 198.49km/h 19.417s
06. -4 -4 Yokomama   Giovanni Barzaghi + 1:41.590 57 2 1:29.918 198.19km/h 20.502s
07. +9 +9 Yokomama   Níkos Mpalkámos + 1:47.277 57 3 1:29.494 197.99km/h 17.428s
08. +21 +21 Badyear   Apostolis Goutzos + 1:50.716 57 3 1:30.005 197.87km/h 14.423s
09. +4 +4 Yokomama   Kristijan Mihovic + 2:03.934 57 3 1:30.743 197.40km/h 19.313s
10. -3 -3 Yokomama   Diogo Schwinn + 2:04.297 57 3 1:29.916 197.39km/h 16.246s
11. +3 +3 Yokomama   Asdrúbal Corral + 2:04.833 57 2 1:30.458 197.37km/h 17.754s
12. -2 -2 Yokomama   Arnoldas Molis + 2:10.199 57 3 1:30.032 197.18km/h 19.129s
13. -4 -4 Yokomama   Lorenzo Di Buono + 2:11.011 57 3 1:30.908 197.15km/h 17.256s
14. -3 -3 Yokomama   Andrea Amich + 2:17.589 57 3 1:30.195 196.92km/h 20.578s
15. +4 +4 Dunnolop   Stefan Gommans + 2:20.450 57 3 1:29.639 196.82km/h 18.196s
16. +11 +11 Contimental   Krzysztof Kasinski + 2:23.528 57 1 1:30.540 196.71km/h 18.256s
17. +1 +1 Badyear   Pedro Dominguez Diaz + 2:23.970 57 2 1:28.548 196.70km/h 21.666s
18. +2 +2 Yokomama   Stephane Verly + 2:27.489 57 3 1:30.776 196.57km/h 17.920s
19. -11 -11 Yokomama   Josh Clark + 2:28.729 57 3 1:30.225 196.53km/h 20.805s
20. -5 -5 Yokomama   Laurent Quinet + 2:29.106 57 3 1:30.351 196.52km/h 20.177s
21. +1 +1 Yokomama   Branislav Mihic + 2:39.196 57 1 1:30.706 196.17km/h 19.937s
22. +4 +4 Yokomama   Krasimir Nanchev + 2:45.869 57 3 1:31.125 195.93km/h 17.684s
23. +5 +5 Yokomama   Dominik Krowiak + 2:57.603 56 3 1:31.725 195.53km/h 17.246s
24. +1 +1 Yokomama   Helmer De Vries + 2:57.915 56 3 1:31.361 195.52km/h 20.868s
25. +7 +7 Yokomama   Daniel Mason + 2:59.254 56 2 1:30.034 195.47km/h 17.534s
26. -2 -2 Yokomama   Sean Hillier + 3:17.365 56 1 1:31.601 194.85km/h 24.512s
27. +11 +11 Badyear   Erwann Gendreau + 3:23.362 56 2 1:31.130 194.64km/h 19.129s
28. +8 +8 Yokomama   Stephen Brooks + 3:27.382 56 2 1:32.194 194.51km/h 18.250s
29. +6 +6 Pipirelli   Jacopo Mati + 3:27.492 56 3 1:31.495 194.50km/h 22.701s
30. +3 +3 Contimental   Alexander Kunze + 3:30.727 56 2 1:31.533 194.39km/h 19.246s
31. Bez promjene ±0 Badyear   Phil Symonds + 3:34.437 56 3 1:32.010 194.27km/h 18.326s
32. -2 -2 Yokomama   Chris Hughes + 3:44.403 56 2 1:30.755 193.93km/h 18.826s
33. +1 +1 Contimental   Bindics Róbert + 3:49.415 56 1 1:32.735 193.76km/h 21.019s
34. +3 +3 Dunnolop   Mélanie Delhaye + 3:49.930 56 3 1:31.714 193.74km/h 22.224s
35. -12 -12 Yokomama   Martin Major + 3:59.287 56 3 1:32.794 193.42km/h 16.102s
36. +3 +3 Contimental   Andrzej Powalka + 3:59.654 56 3 1:31.501 193.41km/h 19.470s
37. -25 -25 Yokomama   Pieterjan Staessen + 4:04.467 56 2 1:32.089 193.25km/h 20.856s
38. -21 -21 Yokomama   Kuba Szajbel + 4:13.417 56 2 1:32.663 192.95km/h 19.799s
39. -18 -18 Dunnolop   Rafael Mantovani + 6:13.261 54 4 1:32.086 189.00km/h 18.532s