Pregled rezultata (Staza: Suzuka | Sezona: 75 | Utrka: 2 | Grupa: Master - 4)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +6 +6 Contimental   Alexander Kunze 1h23:46.365 53 1 1:32.551 222.46km/h 17.919s
02. -1 -1 Bridgerock   Marius Slavinskas + 22.656 53 2 1:31.710 221.46km/h 21.112s
03. -1 -1 Yokomama   Florencia Caro + 27.706 53 1 1:32.149 221.24km/h 22.234s
04. +16 +16 Badyear   Apostolis Goutzos + 31.885 53 1 1:31.850 221.06km/h 15.628s
05. Bez promjene ±0 Yokomama   Kristijan Mihovic + 36.484 53 1 1:32.977 220.86km/h 19.826s
06. -2 -2 Yokomama   Giovanni Barzaghi + 48.061 53 1 1:33.465 220.35km/h 26.675s
07. +2 +2 Yokomama   Marko Radakovic + 50.111 53 1 1:32.493 220.26km/h 16.450s
08. +2 +2 Dunnolop   Stefan Gommans + 1:09.938 53 2 1:33.693 219.41km/h 16.415s
09. +4 +4 Yokomama   Lorenzo Di Buono + 1:11.489 53 1 1:34.338 219.34km/h 18.650s
10. +5 +5 Badyear   Pedro Dominguez Diaz + 1:16.524 53 1 1:32.663 219.12km/h 22.445s
11. -5 -5 Yokomama   Adam Dzido + 1:22.750 53 1 1:33.579 218.86km/h 25.851s
12. -1 -1 Yokomama   Stephane Verly + 1:23.353 53 1 1:33.863 218.83km/h 18.125s
13. +6 +6 Yokomama   Níkos Mpalkámos + 1:24.963 53 1 1:34.390 218.76km/h 19.650s
14. +8 +8 Yokomama   Andrea Amich + 1:26.076 53 1 1:34.159 218.71km/h 18.287s
15. +3 +3 Yokomama   Asdrúbal Corral + 1:31.848 53 1 1:33.278 218.47km/h 19.684s
16. -8 -8 Yokomama   Josh Clark + 1:50.542 52 2 1:33.384 217.67km/h 19.296s
17. +9 +9 Dunnolop   Giorgio Aspesi + 1:54.505 52 1 1:34.471 217.50km/h 20.572s
18. +5 +5 Yokomama   Stephen Brooks + 1:55.190 52 1 1:34.349 217.48km/h 18.951s
19. +5 +5 Yokomama   Krasimir Nanchev + 2:00.628 52 1 1:34.088 217.25km/h 21.532s
20. -6 -6 Yokomama   Arnoldas Molis + 2:02.478 52 1 1:34.755 217.17km/h 22.924s
21. +12 +12 Yokomama   Dominik Krowiak + 2:07.614 52 1 1:34.628 216.95km/h 18.455s
22. -1 -1 Yokomama   Laurent Quinet + 2:15.195 52 1 1:33.694 216.63km/h 22.648s
23. +6 +6 Pipirelli   Jacopo Mati + 2:25.951 52 1 1:34.148 216.18km/h 22.343s
24. +11 +11 Dunnolop   Mélanie Delhaye + 2:30.747 52 1 1:35.319 215.98km/h 24.021s
25. +3 +3 Yokomama   Branislav Mihic + 2:36.782 52 1 1:35.211 215.73km/h 17.832s
26. -9 -9 Yokomama   Sean Hillier + 2:44.503 52 1 1:35.553 215.41km/h 20.652s
27. Bez promjene ±0 Badyear   Phil Symonds + 2:47.735 52 1 1:35.443 215.28km/h 18.441s
28. +3 +3 Yokomama   Helmer De Vries + 2:58.225 52 1 1:34.761 214.84km/h 18.064s
29. +7 +7 Yokomama   Daniel Mason + 3:02.848 52 3 1:34.554 214.65km/h 15.722s
30. -5 -5 Yokomama   Martin Major + 3:06.273 52 1 1:36.033 214.51km/h 19.260s
31. -1 -1 Yokomama   Chris Hughes + 3:29.249 51 1 1:35.888 213.57km/h 20.231s
32. +2 +2 Yokomama   Pieterjan Staessen + 3:47.193 51 1 1:36.766 212.84km/h 18.238s
33. +5 +5 Badyear   Erwann Gendreau + 3:47.520 51 2 1:35.769 212.83km/h 21.218s
34. -31 -31 Yokomama   Klas Britse + 3:57.041 51 4 1:35.511 212.44km/h 17.688s
35. +4 +4 Yokomama   Diogo Schwinn + 3:57.506 51 4 1:34.991 212.42km/h 16.284s
36. +4 +4 Contimental   Andrzej Powalka + 4:04.791 51 3 1:35.533 212.13km/h 19.021s
37. Bez promjene ±0 Yokomama   Kuba Szajbel + 4:22.884 51 1 1:37.259 211.40km/h 21.544s
38. -6 -6 Dunnolop   Rafael Mantovani + 4:23.026 51 3 1:35.419 211.40km/h 18.806s
Nije klasificiran
39. -23 -23 Contimental   Krzysztof Kasinski Pukla guma 20 0 1:34.855    -
40. -28 -28 Contimental   Bindics Róbert Nezgoda na startu 0 0 -    -