Pregled rezultata (Staza: Sakhir | Sezona: 75 | Utrka: 3 | Grupa: Master - 4)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +22 +22 Badyear   Apostolis Goutzos 1h30:39.044 57 1 1:27.839 204.19km/h 21.579s
02. +6 +6 Yokomama   Florencia Caro + 13.335 57 1 1:26.360 203.69km/h 18.973s
03. +10 +10 Badyear   Pedro Dominguez Diaz + 19.768 57 1 1:26.886 203.45km/h 19.346s
04. +5 +5 Yokomama   Klas Britse + 33.131 57 1 1:26.894 202.95km/h 23.741s
05. +6 +6 Yokomama   Pieterjan Staessen + 33.162 57 1 1:26.766 202.95km/h 17.761s
06. +12 +12 Yokomama   Kuba Szajbel + 48.954 57 1 1:27.330 202.37km/h 29.340s
07. -5 -5 Yokomama   Kristijan Mihovic + 1:05.499 57 2 1:26.988 201.76km/h 19.336s
08. +16 +16 Yokomama   Níkos Mpalkámos + 1:08.659 57 1 1:26.591 201.64km/h 18.163s
09. +11 +11 Yokomama   Laurent Quinet + 1:43.780 56 1 1:28.373 200.37km/h 29.856s
10. +9 +9 Yokomama   Arnoldas Molis + 1:51.135 56 1 1:28.105 200.10km/h 21.313s
11. +23 +23 Yokomama   Asdrúbal Corral + 1:58.884 56 1 1:27.939 199.82km/h 26.842s
12. -8 -8 Yokomama   Lorenzo Di Buono + 2:00.942 56 2 1:27.219 199.75km/h 18.338s
13. +3 +3 Contimental   Krzysztof Kasinski + 2:09.110 56 1 1:26.838 199.46km/h 28.651s
14. +21 +21 Yokomama   Daniel Mason + 2:13.310 56 1 1:27.990 199.31km/h 17.453s
15. +22 +22 Dunnolop   Rafael Mantovani + 2:28.287 56 1 1:28.806 198.77km/h 26.970s
16. +6 +6 Yokomama   Stephen Brooks + 2:37.299 56 1 1:27.343 198.45km/h 18.912s
17. +9 +9 Contimental   Andrzej Powalka + 2:51.557 56 1 1:27.520 197.95km/h 22.513s
18. +21 +21 Badyear   Erwann Gendreau + 2:52.594 56 2 1:28.482 197.91km/h 22.455s
19. -9 -9 Yokomama   Krasimir Nanchev + 2:55.978 56 1 1:28.883 197.79km/h 30.006s
20. -17 -17 Bridgerock   Marius Slavinskas + 2:58.365 56 2 1:25.617 197.71km/h 24.060s
21. -15 -15 Dunnolop   Stefan Gommans + 3:07.113 56 3 1:25.917 197.40km/h 16.098s
22. +6 +6 Contimental   Alexander Kunze + 3:09.830 56 1 1:28.411 197.30km/h 29.528s
23. +13 +13 Yokomama   Branislav Mihic + 3:23.197 55 2 1:28.659 196.84km/h 17.982s
24. -19 -19 Yokomama   Marko Radakovic + 3:26.590 55 3 1:25.956 196.72km/h 15.677s
25. -10 -10 Yokomama   Martin Major + 3:27.715 55 1 1:28.292 196.68km/h 22.487s
26. +12 +12 Yokomama   Giovanni Barzaghi + 3:29.230 55 1 1:30.034 196.63km/h 24.598s
27. -13 -13 Yokomama   Helmer De Vries + 3:30.333 55 3 1:25.871 196.59km/h 19.363s
28. +3 +3 Yokomama   Josh Clark + 3:38.171 55 2 1:28.713 196.32km/h 19.345s
29. +1 +1 Yokomama   Stephane Verly + 3:50.068 55 2 1:28.227 195.90km/h 20.455s
30. -18 -18 Yokomama   Andrea Amich + 3:57.083 55 3 1:26.726 195.66km/h 17.931s
31. -4 -4 Yokomama   Dominik Krowiak + 3:59.172 55 3 1:27.224 195.59km/h 18.624s
32. -15 -15 Badyear   Phil Symonds + 3:59.914 55 3 1:27.218 195.56km/h 20.752s
33. -12 -12 Yokomama   Sean Hillier + 4:04.429 55 2 1:28.205 195.41km/h 26.447s
34. -9 -9 Yokomama   Chris Hughes + 4:07.678 55 1 1:28.948 195.30km/h 21.908s
35. -34 -34 Yokomama   Adam Dzido + 4:29.562 55 3 1:25.591 194.55km/h 22.106s
36. -29 -29 Dunnolop   Giorgio Aspesi + 4:43.214 55 3 1:26.717 194.08km/h 16.304s
37. +3 +3 Yokomama   Diogo Schwinn + 4:49.390 54 3 1:28.035 193.87km/h 17.318s
38. -6 -6 Dunnolop   Mélanie Delhaye + 4:55.143 54 3 1:28.142 193.68km/h 21.441s
39. -6 -6 Pipirelli   Jacopo Mati + 5:07.160 54 3 1:28.465 193.28km/h 18.634s
40. -11 -11 Contimental   Bindics Róbert + 5:22.447 54 2 1:29.260 192.76km/h 21.249s