Pregled rezultata (Staza: Suzuka | Sezona: 75 | Utrka: 2 | Grupa: Master - 5)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +3 +3 Yokomama   Andrej Rilke 1h23:47.894 53 1 1:32.879 222.39km/h 15.843s
02. -1 -1 Yokomama   Paul Williams + 7.838 53 1 1:31.988 222.05km/h 18.954s
03. +5 +5 Contimental   Roberto Borgato + 14.835 53 1 1:32.813 221.74km/h 21.343s
04. +3 +3 Yokomama   Kamal Naoui + 24.419 53 1 1:32.847 221.32km/h 19.439s
05. +4 +4 Contimental   Márton Martin Safranyik + 35.167 53 1 1:33.106 220.85km/h 20.376s
06. -4 -4 Hancock   Nick Tsagarakis + 37.590 53 2 1:33.075 220.74km/h 17.512s
07. +4 +4 Badyear   Daniel Comalada + 38.011 53 1 1:32.513 220.72km/h 16.934s
08. -3 -3 Yokomama   Luca Molendi + 46.932 53 1 1:33.094 220.33km/h 19.850s
09. +6 +6 Dunnolop   Ivan Andjelic + 49.423 53 1 1:33.599 220.23km/h 20.109s
10. -4 -4 Contimental   Nikos Tzivas + 51.424 53 1 1:33.217 220.14km/h 20.305s
11. +1 +1 Contimental   Stanislav Frolov + 51.685 53 1 1:33.093 220.13km/h 19.168s
12. +11 +11 Yokomama   Alexei Malkin + 54.822 53 1 1:32.922 219.99km/h 21.673s
13. +3 +3 Yokomama   Aleksandr Gerassimtsik + 57.909 53 1 1:32.972 219.86km/h 18.480s
14. Bez promjene ±0 Contimental   Olivier Proulx + 58.549 53 1 1:32.936 219.83km/h 20.494s
15. +3 +3 Badyear   Aigars Vitolins + 1:17.606 53 1 1:32.887 219.01km/h 20.293s
16. -6 -6 Badyear   Kristoffer Johnsson + 1:22.098 53 2 1:33.145 218.82km/h 17.311s
17. +12 +12 Yokomama   Toto Soave + 1:38.461 52 1 1:33.860 218.12km/h 19.535s
18. +3 +3 Yokomama   Dario De Palma + 1:39.678 52 1 1:33.638 218.07km/h 18.386s
19. -2 -2 Badyear   Alex Ilushenko + 1:41.386 52 1 1:34.106 218.00km/h 18.869s
20. +6 +6 Contimental   Alfredo Pérez + 1:43.471 52 1 1:34.371 217.91km/h 21.434s
21. +7 +7 Dunnolop   Gábor Besenyi + 1:47.254 52 1 1:33.696 217.75km/h 18.756s
22. -3 -3 Contimental   Attila Gollovitzer + 1:54.459 52 1 1:35.202 217.44km/h 26.931s
23. -1 -1 Dunnolop   Eoin Farrelly + 1:58.913 52 1 1:34.064 217.25km/h 20.322s
24. Bez promjene ±0 Yokomama   Sam Norris + 1:58.929 52 1 1:33.510 217.25km/h 22.275s
25. -5 -5 Yokomama   Jorge Bento + 2:02.419 52 2 1:34.632 217.11km/h 19.306s
26. +9 +9 Yokomama   Vito Ruggio + 2:42.977 52 1 1:34.966 215.41km/h 19.495s
27. +7 +7 Yokomama   Michael Armbruster + 2:48.838 52 2 1:35.297 215.17km/h 17.386s
28. +3 +3 Badyear   Terence Carneiro + 2:48.911 52 1 1:35.647 215.16km/h 19.427s
29. -2 -2 Yokomama   Dario Kajt + 2:49.042 52 2 1:34.849 215.16km/h 18.947s
30. +3 +3 Yokomama   Emmanuel Manfre + 2:49.504 52 1 1:34.956 215.14km/h 20.633s
31. +6 +6 Badyear   Ronaldo Serafim + 2:49.914 52 1 1:34.859 215.12km/h 19.096s
32. -7 -7 Yokomama   John Ibbotson + 2:52.974 52 1 1:35.936 214.99km/h 16.570s
33. +5 +5 Dunnolop   Diogo Abdalla + 3:00.283 52 1 1:35.706 214.69km/h 19.521s
34. +2 +2 Contimental   Maurício Alves + 3:11.264 51 1 1:35.301 214.24km/h 19.590s
35. -3 -3 Yokomama   Kevin Fortin + 3:16.903 51 1 1:36.165 214.01km/h 25.331s
36. -6 -6 Yokomama   Sami Hamada + 3:29.989 51 1 1:36.425 213.48km/h 22.109s
37. -24 -24 Yokomama   Stephen Bewers + 4:06.638 51 4 1:35.614 211.99km/h 18.251s
38. +1 +1 Yokomama   Armando Žgela + 4:08.273 51 3 1:35.311 211.93km/h 17.417s
39. +1 +1 Pipirelli   Božidar Topčić + 4:30.682 51 2 1:36.691 211.03km/h 24.088s
Nije klasificiran
40. -37 -37 Contimental   Roland Jakobsson Nezgoda na startu 0 0 -    -