Pregled rezultata (Staza: Sakhir | Sezona: 75 | Utrka: 3 | Grupa: Master - 5)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +9 +9 Badyear   Alex Ilushenko 1h30:47.225 57 1 1:25.174 203.88km/h 24.758s
02. +21 +21 Badyear   Terence Carneiro + 6.975 57 1 1:26.613 203.62km/h 23.547s
03. Bez promjene ±0 Yokomama   Paul Williams + 28.392 57 1 1:26.099 202.83km/h 18.693s
04. +5 +5 Yokomama   Toto Soave + 51.764 57 1 1:24.843 201.96km/h 28.391s
05. Bez promjene ±0 Yokomama   Kamal Naoui + 57.459 57 2 1:25.944 201.76km/h 18.138s
06. +11 +11 Badyear   Daniel Comalada + 1:00.060 57 2 1:27.333 201.66km/h 15.738s
07. Bez promjene ±0 Yokomama   Sam Norris + 1:07.697 57 1 1:25.151 201.38km/h 25.184s
08. +7 +7 Badyear   Kristoffer Johnsson + 1:19.113 57 1 1:27.320 200.96km/h 24.084s
09. -8 -8 Badyear   Aigars Vitolins + 1:22.711 57 3 1:25.870 200.83km/h 19.499s
10. +17 +17 Dunnolop   Diogo Abdalla + 1:24.439 57 1 1:26.610 200.77km/h 28.075s
11. +2 +2 Hancock   Nick Tsagarakis + 1:31.649 57 1 1:27.342 200.51km/h 26.490s
12. +9 +9 Dunnolop   Ivan Andjelic + 1:45.260 56 1 1:28.336 200.02km/h 27.158s
13. +21 +21 Badyear   Ronaldo Serafim + 1:53.025 56 1 1:28.472 199.74km/h 24.419s
14. Bez promjene ±0 Yokomama   Luca Molendi + 1:58.858 56 2 1:27.109 199.53km/h 21.628s
15. +3 +3 Yokomama   Dario De Palma + 2:07.183 56 1 1:26.908 199.23km/h 32.284s
16. Bez promjene ±0 Contimental   Roberto Borgato + 2:11.693 56 2 1:26.372 199.07km/h 20.759s
17. -15 -15 Yokomama   Andrej Rilke + 2:13.554 56 3 1:25.949 199.00km/h 15.316s
18. +11 +11 Yokomama   Michael Armbruster + 2:16.500 56 2 1:27.657 198.90km/h 19.982s
19. +17 +17 Yokomama   Stephen Bewers + 2:19.808 56 1 1:28.706 198.78km/h 18.591s
20. -8 -8 Yokomama   Alexei Malkin + 2:30.650 56 2 1:26.597 198.40km/h 18.798s
21. -15 -15 Yokomama   Jorge Bento + 2:30.766 56 3 1:25.556 198.39km/h 23.506s
22. +18 +18 Yokomama   Kevin Fortin + 2:36.947 56 1 1:29.325 198.17km/h 23.308s
23. +2 +2 Yokomama   John Ibbotson + 2:42.142 56 1 1:28.943 197.99km/h 28.061s
24. Bez promjene ±0 Yokomama   Dario Kajt + 2:43.486 56 2 1:27.365 197.94km/h 19.615s
25. +7 +7 Dunnolop   Eoin Farrelly + 2:43.558 56 1 1:28.816 197.94km/h 22.322s
26. +9 +9 Yokomama   Vito Ruggio + 2:57.716 56 1 1:27.796 197.44km/h 23.892s
27. +6 +6 Yokomama   Aleksandr Gerassimtsik + 3:22.566 55 2 1:28.453 196.57km/h 18.270s
28. -20 -20 Contimental   Márton Martin Safranyik + 3:26.207 55 3 1:26.166 196.45km/h 16.997s
29. -25 -25 Contimental   Olivier Proulx + 3:26.449 55 3 1:25.831 196.44km/h 19.268s
30. -19 -19 Contimental   Roland Jakobsson + 3:31.565 55 3 1:26.165 196.26km/h 24.487s
31. +6 +6 Contimental   Maurício Alves + 3:32.872 55 1 1:28.950 196.22km/h 22.315s
32. -13 -13 Yokomama   Armando Žgela + 3:47.919 55 3 1:27.689 195.70km/h 22.018s
33. -2 -2 Dunnolop   Gábor Besenyi + 3:54.261 55 1 1:29.919 195.48km/h 23.445s
34. +4 +4 Yokomama   Sami Hamada + 3:54.684 55 1 1:29.965 195.46km/h 21.506s
35. -7 -7 Contimental   Stanislav Frolov + 4:24.102 55 2 1:28.070 194.46km/h 17.733s
36. -16 -16 Contimental   Attila Gollovitzer + 4:27.648 55 3 1:27.402 194.34km/h 20.568s
37. -11 -11 Contimental   Alfredo Pérez + 5:05.716 54 2 1:27.056 193.05km/h 23.334s
38. -16 -16 Yokomama   Emmanuel Manfre + 5:11.001 54 3 1:28.039 192.87km/h 19.037s
39. -9 -9 Contimental   Nikos Tzivas + 5:33.494 54 1 1:29.327 192.12km/h 28.659s
40. -1 -1 Pipirelli   Božidar Topčić + 6:08.201 54 3 1:29.509 190.97km/h 20.906s