Pregled rezultata (Staza: Anderstorp | Sezona: 65 | Utrka: 10 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +1 +1 Yokomama   David Smith 1h41:32.499 70 1 1:24.752 166.51km/h 20.617s
02. -1 -1 Yokomama   Kristjan Raamann + 1.908 70 1 1:25.063 166.46km/h 24.161s
03. +1 +1 Dunnolop   Grigoris Stephanakis + 9.346 70 1 1:24.661 166.26km/h 20.690s
04. +5 +5 Yokomama   Marcin Wyrwał + 17.261 70 1 1:24.939 166.04km/h 22.376s
05. Bez promjene ±0 Yokomama   Zsolt Sudár + 22.860 70 1 1:24.727 165.89km/h 19.604s
06. Bez promjene ±0 Dunnolop   Grant Crouch + 38.936 70 1 1:25.484 165.46km/h 18.496s
07. +1 +1 Yokomama   Gert Oskarsson + 50.557 70 1 1:26.145 165.14km/h 21.079s
08. -5 -5 Yokomama   Peter Thompson + 54.233 70 1 1:26.013 165.04km/h 23.039s
09. -2 -2 Dunnolop   David Cabral + 54.581 70 1 1:25.969 165.03km/h 23.112s
10. +2 +2 Yokomama   Laszlo Birkas + 1:02.231 70 1 1:25.898 164.83km/h 23.709s
11. +11 +11 Yokomama   Michal Kruk + 1:05.579 70 1 1:25.207 164.74km/h 23.453s
12. -1 -1 Dunnolop   Rich Weaving + 1:15.726 70 1 1:25.759 164.47km/h 18.851s
13. +11 +11 Yokomama   Peter Peyper + 1:40.835 69 1 1:25.402 163.80km/h 19.085s
14. +9 +9 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 1:48.301 69 1 1:26.089 163.60km/h 19.281s
15. -2 -2 Dunnolop   Robert Roar + 1:49.097 69 1 1:26.551 163.58km/h 22.093s
16. +3 +3 Yokomama   Pablo Maestre + 2:02.647 69 1 1:26.523 163.23km/h 22.132s
17. +1 +1 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 2:06.963 69 1 1:26.826 163.11km/h 17.929s
18. -4 -4 Dunnolop   Christian Aunkofer + 2:08.950 69 1 1:26.841 163.06km/h 24.590s
19. +9 +9 Yokomama   Aurore Bouchard + 2:31.899 69 1 1:27.022 162.46km/h 20.643s
20. -4 -4 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 2:35.398 69 1 1:27.050 162.37km/h 19.837s
21. -6 -6 Yokomama   Wayne Edwards + 2:38.645 69 1 1:26.598 162.29km/h 24.760s
22. +10 +10 Avonn   Lakatos Zoltán + 2:44.024 69 1 1:26.891 162.15km/h 20.426s
23. -2 -2 Dunnolop   Max Scorinoff + 2:44.233 69 1 1:26.977 162.14km/h 22.790s
24. +6 +6 Yokomama   Uilton Santos + 3:10.100 68 2 1:27.093 161.47km/h 22.886s
25. +1 +1 Contimental   Alin Berescu + 3:18.521 68 1 1:27.812 161.26km/h 20.234s
26. -6 -6 Yokomama   David Fuchs + 3:33.156 68 1 1:26.582 160.88km/h 18.404s
27. +7 +7 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 3:58.332 68 1 1:28.284 160.24km/h 22.748s
28. -11 -11 Dunnolop   Richard Luijendijk + 4:02.726 68 1 1:27.677 160.13km/h 20.092s
29. +2 +2 Contimental   Valter Polsaque + 4:16.209 68 1 1:28.606 159.79km/h 22.453s
30. -1 -1 Contimental   Csaba Jánossy + 4:29.847 67 2 1:26.955 159.45km/h 20.626s
31. +4 +4 Contimental   Mathias Palette + 4:31.839 67 1 1:28.873 159.40km/h 22.687s
32. +1 +1 Contimental   Brad Marshall + 5:02.456 67 2 1:28.305 158.64km/h 17.854s
33. -6 -6 Contimental   Jaro Deren + 5:44.211 67 1 1:28.433 157.61km/h 19.038s
34. +2 +2 Yokomama   Stephen Heathorn + 6:10.651 66 1 1:29.023 156.96km/h 26.300s
35. +2 +2 Avonn   Daniele Bandoni + 6:14.179 66 1 1:29.968 156.88km/h 30.959s
36. -11 -11 Yokomama   Felipe Mion + 6:45.154 66 1 1:27.146 156.13km/h 21.691s
37. -27 -27 Avonn   Jean Ardila + 7:04.300 66 1 1:27.803 155.67km/h 21.678s
38. Bez promjene ±0 Yokomama   Aleksandar Milanov + 8:41.330 65 1 1:30.915 153.39km/h 23.992s
Nije klasificiran
39. Bez promjene ±0 Contimental   Fernando Melchior + 12:34.717 62 1 1:35.260    27.777s