Pregled rezultata (Staza: Serres | Sezona: 65 | Utrka: 11 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +1 +1 Dunnolop   Robert Roar 1h30:56.783 80 3 1:00.285 168.17km/h 21.903s
02. +5 +5 Yokomama   David Smith + 31.308 80 3 1:01.406 167.21km/h 19.587s
03. +1 +1 Dunnolop   Grigoris Stephanakis + 41.131 80 3 1:01.775 166.91km/h 20.003s
04. +5 +5 Dunnolop   Grant Crouch + 41.339 80 3 1:01.553 166.90km/h 17.673s
05. +7 +7 Dunnolop   Rich Weaving + 41.744 80 3 1:01.214 166.89km/h 20.961s
06. -3 -3 Dunnolop   David Cabral + 44.702 80 3 1:01.378 166.80km/h 20.343s
07. -6 -6 Yokomama   Kristjan Raamann + 48.581 80 3 1:01.386 166.68km/h 20.026s
08. +6 +6 Yokomama   Laszlo Birkas + 1:00.687 79 3 1:02.104 166.32km/h 26.066s
09. -3 -3 Yokomama   Gert Oskarsson + 1:09.132 79 3 1:02.163 166.06km/h 18.248s
10. -5 -5 Yokomama   Peter Thompson + 1:10.449 79 3 1:01.999 166.02km/h 21.885s
11. +13 +13 Yokomama   Michal Kruk + 1:10.638 79 3 1:00.847 166.02km/h 19.060s
12. +14 +14 Avonn   Lakatos Zoltán + 1:27.289 79 3 1:01.170 165.52km/h 19.238s
13. +12 +12 Yokomama   Peter Peyper + 1:31.065 79 3 1:01.404 165.40km/h 18.432s
14. +2 +2 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 1:35.362 79 3 1:01.797 165.28km/h 17.877s
15. +8 +8 Yokomama   Stephen Heathorn + 1:37.775 79 3 1:00.648 165.20km/h 21.644s
16. -3 -3 Dunnolop   Christian Aunkofer + 1:39.794 79 3 1:01.279 165.14km/h 30.055s
17. -7 -7 Yokomama   Zsolt Sudár + 1:53.929 79 5 1:01.125 164.73km/h 17.653s
18. -1 -1 Dunnolop   Max Scorinoff + 1:57.544 79 3 1:02.040 164.62km/h 20.827s
19. -4 -4 Avonn   Jean Ardila + 1:57.909 79 3 1:01.919 164.61km/h 30.140s
20. +1 +1 Yokomama   David Fuchs + 2:10.048 78 3 1:01.938 164.25km/h 18.758s
21. +7 +7 Yokomama   Uilton Santos + 2:19.902 78 3 1:01.317 163.96km/h 20.311s
22. -14 -14 Dunnolop   Richard Luijendijk + 2:47.893 78 2 1:07.121 163.15km/h 22.499s
23. -12 -12 Yokomama   Wayne Edwards + 2:53.938 78 2 1:06.410 162.97km/h 18.729s
24. +13 +13 Avonn   Daniele Bandoni + 3:04.129 77 3 1:02.646 162.68km/h 27.341s
25. -5 -5 Yokomama   Felipe Mion + 3:42.579 77 5 1:02.149 161.57km/h 22.495s
26. +3 +3 Yokomama   Aurore Bouchard + 3:54.411 77 4 1:02.380 161.24km/h 20.984s
27. -9 -9 Yokomama   Marcin Wyrwał + 3:57.795 77 2 1:06.523 161.14km/h 18.220s
28. +7 +7 Contimental   Valter Polsaque + 4:06.617 76 4 1:02.345 160.89km/h 18.414s
29. +3 +3 Contimental   Csaba Jánossy + 4:27.354 76 2 1:02.875 160.31km/h 18.412s
30. +4 +4 Contimental   Brad Marshall + 4:28.348 76 3 1:01.699 160.28km/h 20.980s
31. -12 -12 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 4:53.142 76 2 1:07.546 159.59km/h 17.900s
32. -10 -10 Yokomama   Pablo Maestre Tehnički problemi 76 5 1:04.564 159.57km/h 18.818s
33. +6 +6 Contimental   Mathias Palette + 5:21.773 75 3 1:04.000 158.80km/h 20.366s
34. +4 +4 Yokomama   Aleksandar Milanov + 5:27.903 75 3 1:04.634 158.63km/h 20.206s
35. -5 -5 Contimental   Alin Berescu + 5:29.700 75 3 1:03.841 158.58km/h 20.030s
36. -9 -9 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 5:56.380 75 2 1:07.980 157.86km/h 18.341s
37. -1 -1 Contimental   Fernando Melchior + 6:06.072 74 3 1:04.691 157.59km/h 28.101s
38. -5 -5 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 7:03.499 73 2 1:09.213 156.05km/h 21.552s
39. -8 -8 Contimental   Jaro Deren + 7:21.668 73 5 1:04.029 155.57km/h 18.582s