Pregled rezultata (Staza: Istanbul | Sezona: 65 | Utrka: 12 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +3 +3 Dunnolop   Rich Weaving 1h26:58.740 58 2 1:26.651 213.43km/h 19.464s
02. -1 -1 Dunnolop   Grant Crouch + 34.453 58 2 1:26.811 212.03km/h 21.761s
03. -1 -1 Dunnolop   Grigoris Stephanakis + 47.662 58 2 1:27.703 211.50km/h 19.888s
04. -1 -1 Yokomama   Kristjan Raamann + 57.761 58 2 1:27.624 211.09km/h 19.308s
05. +3 +3 Yokomama   David Smith + 1:11.611 58 2 1:27.703 210.54km/h 21.575s
06. +4 +4 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 1:14.054 58 2 1:28.463 210.44km/h 19.875s
07. -1 -1 Dunnolop   David Cabral + 1:19.381 58 2 1:28.869 210.23km/h 20.721s
08. +6 +6 Yokomama   David Fuchs + 1:22.126 58 2 1:28.205 210.12km/h 18.196s
09. -4 -4 Dunnolop   Christian Aunkofer + 1:23.227 58 2 1:28.380 210.08km/h 21.098s
10. +2 +2 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 1:30.762 57 2 1:27.650 209.78km/h 20.101s
11. -2 -2 Dunnolop   Richard Luijendijk + 1:35.081 57 2 1:29.109 209.61km/h 18.874s
12. +9 +9 Yokomama   Marcin Wyrwał + 1:40.883 57 2 1:28.598 209.38km/h 18.629s
13. +2 +2 Yokomama   Stephen Heathorn + 1:50.514 57 2 1:28.334 209.00km/h 20.638s
14. -1 -1 Yokomama   Wayne Edwards + 1:50.593 57 2 1:29.348 209.00km/h 22.054s
15. -8 -8 Dunnolop   Robert Roar + 1:52.503 57 2 1:28.632 208.93km/h 22.691s
16. +1 +1 Yokomama   Gert Oskarsson + 2:02.504 57 2 1:29.407 208.54km/h 17.089s
17. +7 +7 Yokomama   Michal Kruk + 2:17.585 57 2 1:28.271 207.95km/h 21.540s
18. -7 -7 Yokomama   Peter Thompson + 2:20.997 57 3 1:28.897 207.82km/h 21.553s
19. +16 +16 Contimental   Jaro Deren + 2:23.704 57 1 1:30.064 207.71km/h 21.456s
20. +2 +2 Yokomama   Laszlo Birkas + 2:37.811 57 2 1:29.482 207.17km/h 20.548s
21. +13 +13 Yokomama   Peter Peyper + 2:38.273 57 2 1:29.407 207.15km/h 17.337s
22. -2 -2 Dunnolop   Max Scorinoff + 2:38.773 57 2 1:29.389 207.13km/h 20.567s
23. +4 +4 Contimental   Csaba Jánossy + 2:39.104 57 2 1:28.883 207.12km/h 19.929s
24. -6 -6 Avonn   Jean Ardila + 2:43.774 57 2 1:29.442 206.94km/h 24.501s
25. -9 -9 Yokomama   Uilton Santos + 2:47.678 57 3 1:28.735 206.79km/h 19.723s
26. -1 -1 Yokomama   Aurore Bouchard + 2:58.075 56 2 1:29.560 206.39km/h 20.901s
27. +6 +6 Contimental   Valter Polsaque + 3:01.637 56 2 1:29.347 206.25km/h 17.887s
28. Bez promjene ±0 Contimental   Brad Marshall + 3:07.196 56 2 1:30.069 206.04km/h 18.406s
29. -10 -10 Yokomama   Zsolt Sudár + 3:09.987 56 2 1:30.086 205.93km/h 22.191s
30. Bez promjene ±0 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 3:15.110 56 1 1:30.918 205.74km/h 21.153s
31. +7 +7 Avonn   Daniele Bandoni + 3:15.508 56 1 1:30.550 205.72km/h 20.670s
32. -3 -3 Contimental   Alin Berescu + 3:30.991 56 2 1:30.880 205.14km/h 21.641s
33. -1 -1 Contimental   Mathias Palette + 3:31.397 56 2 1:30.934 205.12km/h 18.265s
34. +2 +2 Yokomama   Pablo Maestre + 4:10.915 56 2 1:30.902 203.64km/h 19.312s
35. -4 -4 Contimental   Fernando Melchior + 4:16.068 56 2 1:31.382 203.45km/h 24.751s
36. +1 +1 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 4:34.012 55 1 1:32.400 202.78km/h 22.938s
37. -11 -11 Avonn   Lakatos Zoltán + 4:47.723 55 3 1:29.825 202.28km/h 19.888s
38. -15 -15 Yokomama   Felipe Mion + 4:52.185 55 2 1:31.303 202.11km/h 20.680s
39. Bez promjene ±0 Yokomama   Aleksandar Milanov + 8:58.392 52 2 1:33.878 193.47km/h 19.515s