Pregled rezultata (Staza: Hockenheim | Sezona: 65 | Utrka: 13 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Dunnolop   Rich Weaving 1h23:20.641 67 2 1:11.857 220.58km/h 18.709s
02. Bez promjene ±0 Yokomama   Kristjan Raamann + 5.412 67 2 1:12.545 220.34km/h 19.691s
03. +4 +4 Dunnolop   David Cabral + 27.499 67 2 1:12.753 219.37km/h 21.701s
04. +6 +6 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 27.606 67 2 1:12.438 219.37km/h 19.949s
05. +7 +7 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 27.734 67 2 1:11.906 219.36km/h 17.297s
06. +3 +3 Yokomama   David Fuchs + 37.660 67 2 1:12.197 218.93km/h 18.061s
07. +10 +10 Yokomama   Michal Kruk + 38.293 67 1 1:12.621 218.90km/h 22.478s
08. Bez promjene ±0 Dunnolop   Christian Aunkofer + 44.127 67 2 1:12.521 218.65km/h 21.788s
09. -3 -3 Yokomama   Peter Thompson + 44.591 67 2 1:12.796 218.63km/h 22.299s
10. -6 -6 Dunnolop   Richard Luijendijk + 44.696 67 3 1:12.042 218.63km/h 22.345s
11. -6 -6 Yokomama   David Smith + 56.106 67 3 1:11.733 218.13km/h 19.059s
12. +10 +10 Yokomama   Marcin Wyrwał + 57.521 67 2 1:12.766 218.07km/h 19.976s
13. +1 +1 Yokomama   Zsolt Sudár + 58.887 67 2 1:12.221 218.01km/h 22.203s
14. -13 -13 Dunnolop   Grant Crouch + 1:19.884 66 3 1:11.912 217.11km/h 21.490s
15. +4 +4 Contimental   Alin Berescu + 1:21.737 66 2 1:13.091 217.03km/h 23.068s
16. +4 +4 Yokomama   Gert Oskarsson + 1:30.215 66 2 1:13.477 216.67km/h 17.864s
17. +10 +10 Contimental   Brad Marshall + 1:30.527 66 2 1:12.899 216.66km/h 18.645s
18. +11 +11 Contimental   Jaro Deren + 1:32.705 66 2 1:13.011 216.56km/h 19.626s
19. -8 -8 Yokomama   Laszlo Birkas + 1:37.562 66 2 1:13.432 216.36km/h 19.137s
20. +6 +6 Yokomama   Peter Peyper + 1:37.988 66 2 1:13.124 216.34km/h 16.787s
21. Bez promjene ±0 Yokomama   Wayne Edwards + 1:39.460 66 1 1:13.801 216.28km/h 23.526s
22. +3 +3 Yokomama   Aurore Bouchard + 1:47.177 66 2 1:13.209 215.95km/h 19.659s
23. +7 +7 Avonn   Daniele Bandoni + 1:47.214 66 2 1:13.301 215.95km/h 20.729s
24. -11 -11 Dunnolop   Robert Roar + 1:53.191 66 2 1:13.451 215.70km/h 20.108s
25. -2 -2 Dunnolop   Max Scorinoff + 2:05.596 66 2 1:13.761 215.18km/h 21.843s
26. -2 -2 Contimental   Valter Polsaque + 2:28.307 66 2 1:14.069 214.23km/h 20.814s
27. +8 +8 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 2:35.491 65 1 1:14.813 213.93km/h 22.447s
28. +4 +4 Contimental   Mathias Palette + 2:35.779 65 1 1:14.713 213.92km/h 18.730s
29. -13 -13 Yokomama   Uilton Santos + 2:36.784 65 2 1:13.406 213.87km/h 20.118s
30. +6 +6 Yokomama   Pablo Maestre + 2:52.841 65 1 1:14.461 213.21km/h 20.055s
31. +2 +2 Avonn   Jean Ardila + 3:23.129 65 2 1:14.937 211.97km/h 22.626s
32. -17 -17 Dunnolop   Grigoris Stephanakis + 3:24.806 65 4 1:14.285 211.90km/h 19.661s
33. -2 -2 Contimental   Fernando Melchior + 3:35.184 65 2 1:15.402 211.48km/h 24.226s
34. +3 +3 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 3:52.228 64 2 1:15.287 210.79km/h 18.807s
35. +3 +3 Yokomama   Aleksandar Milanov + 4:46.352 64 2 1:15.844 208.63km/h 20.995s
36. -2 -2 Avonn   Lakatos Zoltán + 6:59.400 62 3 1:15.932 203.51km/h 19.614s
Nije klasificiran
37. -19 -19 Yokomama   Felipe Mion Tehnički problemi 50 2 1:15.501    20.523s
38. -10 -10 Contimental   Csaba Jánossy Pukla guma 45 2 1:14.060    18.325s