Pregled rezultata (Staza: Yeongam | Sezona: 65 | Utrka: 14 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Yokomama   David Smith 1h37:37.088 55 3 1:37.197 190.05km/h 19.077s
02. -1 -1 Dunnolop   Grant Crouch + 13.145 55 3 1:38.306 189.62km/h 21.259s
03. +1 +1 Dunnolop   Rich Weaving + 32.098 55 3 1:37.242 189.01km/h 19.975s
04. -2 -2 Yokomama   Kristjan Raamann + 52.631 55 3 1:39.087 188.35km/h 19.348s
05. +7 +7 Yokomama   Wayne Edwards + 1:10.666 55 3 1:38.877 187.78km/h 20.328s
06. +8 +8 Yokomama   Michal Kruk + 1:14.730 55 3 1:39.586 187.65km/h 16.992s
07. +4 +4 Yokomama   Gert Oskarsson + 1:19.846 55 3 1:39.626 187.49km/h 19.432s
08. -1 -1 Yokomama   David Fuchs + 1:21.979 55 3 1:38.174 187.42km/h 22.034s
09. +13 +13 Contimental   Alin Berescu + 1:23.285 55 3 1:38.694 187.38km/h 20.386s
10. +10 +10 Yokomama   Marcin Wyrwał + 1:31.131 55 3 1:38.602 187.14km/h 18.748s
11. +14 +14 Contimental   Valter Polsaque + 1:31.303 55 3 1:38.603 187.13km/h 19.094s
12. +14 +14 Contimental   Brad Marshall + 1:31.667 55 3 1:38.285 187.12km/h 17.892s
13. -5 -5 Yokomama   Stephen Heathorn + 1:52.495 54 3 1:37.724 186.47km/h 21.280s
14. +9 +9 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 1:53.071 54 3 1:39.586 186.45km/h 17.430s
15. +12 +12 Yokomama   Peter Peyper + 2:08.808 54 3 1:38.795 185.96km/h 18.226s
16. +1 +1 Yokomama   Aurore Bouchard + 2:18.913 54 4 1:38.939 185.64km/h 20.845s
17. +12 +12 Contimental   Csaba Jánossy + 2:23.056 54 3 1:39.183 185.52km/h 21.379s
18. -12 -12 Dunnolop   David Cabral + 2:26.242 54 3 1:40.178 185.42km/h 21.001s
19. -14 -14 Dunnolop   Grigoris Stephanakis + 2:29.913 54 3 1:40.303 185.30km/h 21.210s
20. -10 -10 Dunnolop   Richard Luijendijk + 2:30.173 54 3 1:40.349 185.30km/h 19.279s
21. Bez promjene ±0 Yokomama   Laszlo Birkas + 2:43.747 54 3 1:39.571 184.88km/h 19.768s
22. -3 -3 Dunnolop   Robert Roar + 2:49.717 54 4 1:39.418 184.69km/h 18.776s
23. -14 -14 Yokomama   Uilton Santos + 2:51.797 54 4 1:39.527 184.63km/h 22.817s
24. -8 -8 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 2:51.979 54 1 1:40.635 184.63km/h 18.915s
25. -12 -12 Dunnolop   Christian Aunkofer + 2:56.146 54 3 1:40.623 184.50km/h 23.183s
26. +4 +4 Contimental   Mathias Palette + 3:04.226 54 3 1:40.387 184.25km/h 18.642s
27. +4 +4 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 3:27.496 53 4 1:40.839 183.54km/h 19.886s
28. -4 -4 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 3:43.315 53 3 1:41.093 183.07km/h 20.260s
29. +4 +4 Yokomama   Zsolt Sudár + 4:18.127 53 4 1:40.788 182.02km/h 18.239s
30. +2 +2 Avonn   Lakatos Zoltán + 4:25.035 53 2 1:42.222 181.82km/h 20.201s
31. +3 +3 Avonn   Daniele Bandoni + 5:39.093 52 3 1:42.526 179.65km/h 22.761s
32. -17 -17 Yokomama   Felipe Mion + 5:49.676 52 3 1:44.584 179.34km/h 21.248s
33. -5 -5 Contimental   Jaro Deren + 6:00.398 52 3 1:39.996 179.03km/h 22.178s
34. +1 +1 Yokomama   Aleksandar Milanov + 6:16.773 52 3 1:43.272 178.56km/h 22.192s
35. +1 +1 Contimental   Fernando Melchior + 7:27.863 51 4 1:43.223 176.55km/h 20.617s
Nije klasificiran
36. -18 -18 Dunnolop   Max Scorinoff Pukla guma 14 1 1:41.773    22.282s