Pregled rezultata (Staza: Indianapolis Oval | Sezona: 65 | Utrka: 2 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +2 +2 Dunnolop   Max Scorinoff 2h16:40.203 200 4 37.503 353.14km/h 21.403s
02. +14 +14 Dunnolop   Rich Weaving + 18.584 200 3 37.152 352.34km/h 28.065s
03. +20 +20 Contimental   Brad Marshall + 39.132 200 3 38.598 351.47km/h 22.799s
04. +3 +3 Dunnolop   Grant Crouch + 1:36.634 198 4 38.248 349.03km/h 16.500s
05. +6 +6 Dunnolop   David Cabral + 2:17.789 197 4 37.969 347.31km/h 26.556s
06. -2 -2 Dunnolop   Christian Aunkofer + 2:23.752 197 4 37.974 347.06km/h 22.541s
07. +17 +17 Yokomama   David Fuchs + 2:41.572 196 3 38.303 346.32km/h 26.439s
08. +10 +10 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 2:49.759 196 3 38.646 345.98km/h 26.085s
09. +4 +4 Yokomama   Marcin Wyrwał + 2:52.058 196 3 38.530 345.89km/h 22.044s
10. +4 +4 Yokomama   Kristjan Raamann + 3:06.299 196 3 38.920 345.30km/h 23.736s
11. -6 -6 Dunnolop   Grigoris Stephanakis + 3:55.312 195 5 38.233 343.29km/h 20.164s
12. +9 +9 Contimental   Jaro Deren + 5:08.025 193 3 39.373 340.36km/h 24.504s
13. +9 +9 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 5:15.991 193 4 38.110 340.04km/h 23.655s
14. +5 +5 Yokomama   Zsolt Sudár + 5:17.849 193 3 38.307 339.97km/h 22.639s
15. +17 +17 Contimental   Valter Polsaque + 5:33.883 192 4 38.481 339.33km/h 17.955s
16. -1 -1 Yokomama   Pablo Maestre + 5:42.589 192 4 39.090 338.98km/h 19.373s
17. +21 +21 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 5:59.974 191 4 38.996 338.29km/h 25.487s
18. -6 -6 Yokomama   Uilton Santos + 6:02.328 191 5 38.516 338.20km/h 19.490s
19. -9 -9 Dunnolop   Richard Luijendijk + 6:21.838 191 5 38.721 337.43km/h 19.626s
20. +6 +6 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 6:26.795 191 3 39.214 337.24km/h 23.488s
21. +14 +14 Avonn   Jean Ardila + 6:44.507 190 3 39.049 336.54km/h 32.415s
22. +11 +11 Yokomama   Aleksandar Milanov + 6:50.647 190 3 39.515 336.30km/h 23.309s
23. +4 +4 Contimental   Csaba Jánossy + 7:17.504 190 3 39.535 335.26km/h 24.048s
24. -18 -18 Dunnolop   Robert Roar + 7:24.341 189 6 39.224 334.99km/h 21.246s
25. +9 +9 Contimental   Mathias Palette + 7:25.853 189 6 39.044 334.93km/h 20.152s
26. -9 -9 Yokomama   Felipe Mion + 7:34.973 189 4 39.636 334.58km/h 25.231s
27. +10 +10 Avonn   Daniele Bandoni + 7:38.906 189 3 39.875 334.43km/h 23.453s
28. -3 -3 Yokomama   Peter Peyper + 8:06.182 188 3 39.701 333.38km/h 21.350s
29. -21 -21 Yokomama   Peter Thompson + 8:21.356 188 7 38.848 332.80km/h 21.816s
30. Bez promjene ±0 Yokomama   Laszlo Birkas + 8:29.892 188 4 40.146 332.47km/h 22.805s
31. -2 -2 Yokomama   Aurore Bouchard + 8:53.229 187 9 38.148 331.58km/h 21.289s
32. -23 -23 Yokomama   Gert Oskarsson + 9:38.496 186 10 38.703 329.87km/h 17.735s
33. -13 -13 Yokomama   David Smith + 10:34.424 185 6 38.588 327.78km/h 19.812s
34. -32 -32 Yokomama   Stephen Heathorn + 10:51.209 184 11 38.572 327.16km/h 20.935s
35. -7 -7 Avonn   Lakatos Zoltán + 11:36.984 183 7 39.660 325.48km/h 19.315s
36. +3 +3 Bridgerock   Aleksey Karasev + 13:47.484 180 7 40.642 320.77km/h 20.213s
Nije klasificiran
37. -1 -1 Contimental   Alin Berescu Pukla guma 177 3 38.410    27.334s
38. -37 -37 Yokomama   Michal Kruk Pukla guma 175 8 39.161    17.808s
39. +1 +1 Contimental   Fernando Melchior + 17:15.039 175 5 42.876    18.883s
40. -9 -9 Yokomama   Wayne Edwards + 17:40.970 174 10 40.038    18.374s