Pregled rezultata (Staza: Mexico City | Sezona: 65 | Utrka: 3 | Grupa: Pro - 1)

Sezona:  Utrka:

Izaberi drugu grupu:

Poz Napredak Gume Nac Ime i prezime Vrijeme utrke Krugova Boks Najbolji krug Prosječna brzina Najbolje vrijeme pita
01. +1 +1 Dunnolop   Grigoris Stephanakis 1h30:57.832 69 3 1:13.326 201.18km/h 19.741s
02. +6 +6 Yokomama   Kristjan Raamann + 43.383 69 2 1:15.381 199.59km/h 21.073s
03. Bez promjene ±0 Yokomama   David Fuchs + 52.774 69 3 1:14.791 199.25km/h 18.625s
04. -3 -3 Dunnolop   David Cabral + 53.439 69 3 1:14.440 199.23km/h 19.161s
05. +2 +2 Dunnolop   Rich Weaving + 1:05.583 69 3 1:13.949 198.79km/h 18.639s
06. +11 +11 Dunnolop   Grant Crouch + 1:20.756 69 2 1:15.503 198.25km/h 16.810s
07. -3 -3 Dunnolop   Christian Aunkofer + 1:24.442 69 3 1:14.884 198.11km/h 19.529s
08. +22 +22 Dunnolop   Max Scorinoff + 1:24.444 69 2 1:15.656 198.11km/h 19.788s
09. Bez promjene ±0 Yokomama   Laszlo Birkas + 1:29.950 68 3 1:14.629 197.92km/h 21.660s
10. +14 +14 Yokomama   Wayne Edwards + 1:33.569 68 2 1:15.044 197.79km/h 20.493s
11. +11 +11 Yokomama   Gert Oskarsson + 1:36.428 68 2 1:15.942 197.69km/h 18.286s
12. +7 +7 Yokomama   Marcin Wyrwał + 1:44.238 68 3 1:15.003 197.41km/h 20.375s
13. -7 -7 Yokomama   Uilton Santos + 1:52.804 68 3 1:15.129 197.10km/h 21.672s
14. +12 +12 Yokomama   Aurore Bouchard + 2:03.356 68 2 1:16.002 196.73km/h 25.488s
15. -2 -2 Yokomama   Zsolt Sudár + 2:09.653 68 2 1:14.265 196.51km/h 21.727s
16. -1 -1 Dunnolop   Robert Roar + 2:16.423 68 3 1:15.109 196.27km/h 21.568s
17. +4 +4 Yokomama   David Smith + 2:19.275 68 3 1:15.115 196.17km/h 22.160s
18. +19 +19 Contimental   Brad Marshall + 2:19.585 68 2 1:15.718 196.16km/h 18.603s
19. -9 -9 Yokomama   Peter Thompson + 2:30.097 68 2 1:16.055 195.79km/h 20.594s
20. +5 +5 Contimental   Mathias Palette + 2:30.412 68 3 1:14.813 195.78km/h 21.038s
21. -3 -3 Dunnolop   Richard Luijendijk + 2:39.134 68 3 1:15.949 195.48km/h 20.632s
22. +13 +13 Yokomama   Peter Peyper + 2:42.229 68 3 1:15.474 195.37km/h 17.402s
23. +6 +6 Yokomama   Ignas Šiaudkulis + 2:53.428 68 2 1:16.682 194.98km/h 22.609s
24. -13 -13 Dunnolop   Ronaldo Serafim + 2:54.993 67 3 1:16.267 194.93km/h 18.829s
25. +7 +7 Contimental   Valter Polsaque + 3:06.158 67 2 1:16.658 194.54km/h 21.102s
26. +2 +2 Avonn   Jean Ardila + 3:06.530 67 3 1:16.231 194.53km/h 23.797s
27. +4 +4 Yokomama   Pablo Maestre + 3:08.931 67 3 1:16.320 194.45km/h 22.329s
28. -1 -1 Yokomama   Aleksandar Milanov + 3:09.912 67 3 1:16.509 194.41km/h 20.460s
29. +4 +4 Contimental   Csaba Jánossy + 3:36.203 67 2 1:16.073 193.51km/h 18.468s
30. +9 +9 Contimental   Sergio Niebla Garcia + 3:37.588 67 3 1:16.063 193.47km/h 20.983s
31. +7 +7 Avonn   Daniele Bandoni + 3:49.904 67 3 1:16.646 193.05km/h 21.515s
32. -16 -16 Yokomama   Felipe Mion + 3:52.309 67 2 1:16.328 192.97km/h 21.467s
33. +3 +3 Contimental   Fernando Melchior + 3:56.784 67 1 1:17.173 192.81km/h 17.851s
34. -14 -14 Contimental   Alin Berescu + 3:58.991 67 3 1:15.811 192.74km/h 21.813s
35. -1 -1 Contimental   Jaro Deren + 3:59.815 67 4 1:16.134 192.71km/h 18.433s
36. -31 -31 Yokomama   Marcin Skrzypiec + 4:54.558 66 3 1:16.198 190.88km/h 18.211s
37. -25 -25 Avonn   Lakatos Zoltán + 4:57.389 66 3 1:17.263 190.78km/h 21.546s
38. -24 -24 Yokomama   Michal Kruk + 6:21.950 65 4 1:16.854 188.02km/h 16.843s
Nije klasificiran
39. -16 -16 Yokomama   Stephen Heathorn Tehnički problemi 50 1 1:17.389    26.059s